Main Content:

Pagini: 1 2 [3] 4 5 ... 721

NOI CU CINE VOTAM ?

• mercurie
  • Vizitator
Răspuns: NOI CU CINE VOTAM ?
« Răspunde #30 : Octombrie 18, 2009, 18:16:24 »

Oricum am lua-o, ceva trebuie facut. Eu nu am o propunere. Mor de ciuda sa mai votez oameni care reprezinta altceva decat tara, dar pe cine ? Fiecare pare sa fie omul cuiva !
Memorat
« Răspunde #31 : Octombrie 18, 2009, 18:40:50 »
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #32 : Octombrie 18, 2009, 19:49:21 »

A! "Frumoasa" descoperire! Hotul tot hot, Kronstadtule. Nu se dezbara de narav niciodata. Sa intre acum sustinatorii lui Basica si sa vb, impotrica evidentei, ca nu am avea dreptate. Unde se incadreaza? La plagiat? In campanie electorala cred ca e mai mult decat un simplu plagiat. Sa-i dam picioare in fund pana se base pe el. OUT cu el din viata politica si IN cu el in puscarie. Nu e o exagerare, e o atitudine a bunaului simt de care face parada nesimtitul de pirat.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #33 : Octombrie 18, 2009, 19:52:48 »

El vb ca vrea o Romanie a bunului simt. Eu as fi mai curios sa vb de o Ro a bunei guvernari. Nu-i asa ca nu are ce sa vb la cap asta? Otule... renoveaza puscariile daca nu vrei sa ai egrasie in living pt urmatorii ani.
Memorat
« Răspunde #34 : Octombrie 18, 2009, 20:34:55 »

Inca una:Basescu s-a gudurat pe langa Petre Roman,care i-a intins o mana.Ce a facut dup-aia?A profitat si apoi a rupt mana intinsa,ba chiar i-a dat in cap cu ea lui Roman.Asta stie si asta poate fostul informator Basescu
Memorat
« Răspunde #35 : Octombrie 18, 2009, 21:01:01 »

Intreaga omenire e in pericol ,nu numai ROMANIA. In curind se prefigureaza si se va instaura...NOUA ORDINE MONDIALA.V-a salva omenirea de la dezastru.
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator
« Răspunde #36 : Octombrie 18, 2009, 21:28:26 »

Am indoieli ca vor salva lumea. Profetiile spun altceva si cam toate spun acelasi lucru. Este un topic cu "Profetii despre Romania" - o compilatie de profetii...
Dar sa ramanem la oile noastre. Eu imi doresc ceea ce i s-a refuzat Romaniei decenii: un presedinte inteligent, cult, crestin-ortodox si cu identitate romaneasca. Ce sanse avem sa primim asa ceva ? Este vre-unul, din cei aflati in capanie electorala, de genul acesta ? Care se duce la biserica, care nu fumeaza, care nu bea , care a invatat , care stie din ce neam se trage ? Trebuie sa fi un geniu sa scoti o tara ca a noastra din mizeria morala in care ne aflam, dar mai ales trebuie sa fie de partea lui Dumnezeu ! Dati-mi si mie un nume !
Memorat
  • Aria
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #37 : Octombrie 18, 2009, 21:28:49 »

Intreaga omenire e in pericol ,nu numai ROMANIA. In curind se prefigureaza si se va instaura...NOUA ORDINE MONDIALA.V-a salva omenirea de la dezastru.

DOAMNA ; NE PROPOVADUITI ACEASTA  NOUA ORDINE MONDIALA :  PAI ASTA INSEAMNA  PUTEREA SATANEI,

MATERIALIZATA PE PAMINT  PRIN  SLUJITORI DEVOTATI LUI.... UNDE VA ESTE  CREDINTA IN DUMNEZEI?
Memorat
  • Aria
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #38 : Octombrie 18, 2009, 21:39:39 »

EXISTA   ALTERNATIVA  DAR DEPINDE SI DE VOI CUM STITI SA JUCATI SI SA FACETI CARTI;

STUDIATI CU ATENTIE TOATE VARIANTELE SI ALEGETI:

http://civicmedia.ro/acm/index.php?option=com_content&task=view&id=371&Itemid=1
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #39 : Octombrie 18, 2009, 22:21:27 »

Bun indemn. Dar cer o explicatie. E vb de piratu plagiator sau de dl Perju, pt ca amandoi apar in imagine? Am aflat din ultima sa postare ca si el va candida, dar pe 3 decembrie si nu la alegerile prezidentiale pe tara, ci pe liga lui sindicala.
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator
« Răspunde #40 : Octombrie 18, 2009, 22:29:01 »

Nu mai poate fi vorba de a vota pe cei deja votati in ultimii 20 de ani. Si-au facut numarul si a fost de-ajuns. Meritam ceva mai bun !
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #41 : Octombrie 18, 2009, 22:33:04 »

Bun indemn. Dar cer o explicatie. E vb de piratu plagiator sau de dl Perju, pt ca amandoi apar in imagine? Am aflat din ultima sa postare ca si el va candida, dar pe 3 decembrie si nu la alegerile prezidentiale pe tara, ci pe liga lui sindicala.

" La liga lui sindocala nu sunt alegeri pe 3 decembrie..............,
    iar de  alegerea presedintelui......optiunea apartine fiecaruia...."

In imagine sunt 3 nu doi ; obtiunea lui Dan Perju este clara  si sprijin candidatura
    domnului Traian Basescu pentru un noi mandat de Presedinte al Romaniei.

( daca stiam ca vrei sa ma votezi, dle Bambilici  i-mi adunam cele 100000 de semnaturi
     pentru inregistrarea candidaturii la alegerile din aceasta toamna;  dar te asigur ca,
     inainte de a lua unele decizii majore ......mai gindesc  daca  se mai merita eventual
     sa candidezi pentru oameni care " voteaza dupa ce i-si petrec in ziua votului, ore
     bune in circiuma......."

Oricum , au presedinte reprezentativ ; eu sunt ,bambilici destul de modest; nu consum
     alcool............................si nu ii pot reprezenta;  esti multumit?
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #42 : Octombrie 18, 2009, 23:09:08 »

Dar sunteti si membru de partid? Vb de pedele.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #44 : Octombrie 18, 2009, 23:33:42 »

Da, Basescu ii poate reprezenta. Am vazut asta cand a mutat Cotroceniul la Golden Blitz. Dar, dupa raspuns, nu s-ar zice ca nu consumati nici dv caci despre ce vb? Ce am intrebat eu si cum ati raspuns dv? Repet intrebarea: sunteti membru pdl?
Memorat
Pagini: 1 2 [3] 4 5 ... 721
Schimbă forumul: