Main Content:

Pagini: 1 2 3 [4] 5 6 ... 720

NOI CU CINE VOTAM ?

• Marius
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: NOI CU CINE VOTAM ?
« Răspunde #45 : Octombrie 19, 2009, 02:56:06 »

Inca una:Basescu s-a gudurat pe langa Petre Roman,care i-a intins o mana.Ce a facut dup-aia?A profitat si apoi a rupt mana intinsa,ba chiar i-a dat in cap cu ea lui Roman.Asta stie si asta poate fostul informator Basescu

Dacă Băsescu i-a dat în cap lui Roman, asta e una din faptele lui bune.
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #46 : Octombrie 19, 2009, 03:09:14 »

Corect. Dar caracterul e acelasi.
Memorat
« Răspunde #47 : Octombrie 19, 2009, 06:35:03 »

Nu mi-au dat lacrimile de mila lui Roman,doar ca nu Basescu avea dreptul sa-i dea la cap.Din pacate,asa se practica in lumea lor.Si Titulescu a procedat cam la fel.E lumea si mediul lor
Memorat
« Răspunde #48 : Octombrie 19, 2009, 06:54:15 »

Asemanarea e intamplatoare.Titulescu nu si-a atribuit un viloi pentru ca avea ditai casoaiele,n-a fost dictator,nu si-a propulsat cu forta progenitura la foruri internationale,nu ar fi putut fi atat de diabolic sub nici o forma.Oricum,intre un profesor universitar la ale carui cursuri se inghesuiau si studentii care nu-l aveau ca profesor si fostul informator e o distanta ca de la cer la pamant
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator
« Răspunde #49 : Octombrie 19, 2009, 10:25:17 »

Si din ceilalti care merita ceva consideratie ? Care credeti ca nu-i aservit altora ? Eu ma multumesc si cu unul "sters", numai sa fie de-al nostru..
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #50 : Octombrie 19, 2009, 13:57:09 »

http://www.realitatea.net/geoana-are-o-solutie-pentru-datornicii-la-banci--perioada-de-gratie-de-12-luni--cum-comentati_643871.html

Nici nu mai stiu ce atitudine sa adopt: m-am indignat la inceput..apoi m-a apucat o revolta combinata cu scirba...apoi am ramas uluita...cum se poate asa ceva....cum sa ne  promita asa ceva? oare chiar atit de prosti ne cred? Doamne..parca niciodata in acesti 20 ani nu m-am simtit atit de scirbita de clasa politica ca acum.... toti sint niste jigodii... si spuneai Dany sa mergem la vot? Pe cine sa votam? Pe Basescu,nici gind!!!...pe Geoana,nici nu incape discutie!!!...pe Antonescu,as vrea ,dar nu va face fata functiei..si atunci pe cine? Poate pe Papa de la Roma...sau pe Dumnezeu...
Memorat
« Răspunde #51 : Octombrie 19, 2009, 14:12:02 »

http://www.realitatea.net/geoana-are-o-solutie-pentru-datornicii-la-banci--perioada-de-gratie-de-12-luni--cum-comentati_643871.html

Nici nu mai stiu ce atitudine sa adopt: m-am indignat la inceput..apoi m-a apucat o revolta combinata cu scirba...apoi am ramas uluita...cum se poate asa ceva....cum sa ne  promita asa ceva? oare chiar atit de prosti ne cred? Doamne..parca niciodata in acesti 20 ani nu m-am simtit atit de scirbita de clasa politica ca acum.... toti sint niste jigodii... si spuneai Dany sa mergem la vot? Pe cine sa votam? Pe Basescu,nici gind!!!...pe Geoana,nici nu incape discutie!!!...pe Antonescu,as vrea ,dar nu va face fata functiei..si atunci pe cine? Poate pe Papa de la Roma...sau pe Dumnezeu...
Acasta solutie functioneaza in Italia,Olanda Franta ,Belgia , in acesta perioada de criza ,pentru cei care sunt in somaj tehnic!
Daca nu vreti sa cistige Basescu trebuie sa mergeti la vot!
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52 : Octombrie 19, 2009, 14:27:26 »

La noi nu va functiona atit de curind de aceea ma revolta ca ne cred naivi. Am cumnata care lucreaza la Paarlamentl European...are dubla cetatenie si sta in Brussel din 1986.
La ei are o alta denumire aceasta lege si chiar si acolo se aplica doar in anumite conditii.
Memorat
« Răspunde #53 : Octombrie 19, 2009, 14:46:56 »

La noi nu va functiona atit de curind de aceea ma revolta ca ne cred naivi. Am cumnata care lucreaza la Paarlamentl European...are dubla cetatenie si sta in Brussel din 1986.
La ei are o alta denumire aceasta lege si chiar si acolo se aplica doar in anumite conditii.

reglementat falimentul persoanelor fizice
http://ec.europa.eu/civiljustice/bankruptcy/bankruptcy_ec_ro.htm
La ei se poate la noi, nu!
Memorat
« Răspunde #54 : Octombrie 19, 2009, 14:50:17 »

O alta solutie,in Occident este asigurarea creditului pe perioada de somaj,sau pe perioada de boala!Cind nu mai poti platii intervine asigurarea,pe aceasta perioada!
Memorat
« Răspunde #55 : Octombrie 19, 2009, 16:37:27 »

Lasa ca ne dau Geoana si informatoru' de n-o sa putem duce.Nici nu vreau sa ma gandesc.Vineri seara pedelistul Prigoana declara la televizor ca in Romania si nepotii lui Gerula primesc ceva.Se referea la privilegii si la asa numitele privilegii.Cica lucreaza la o lege care sa corecteze aceasta anomalie.N-as fi avut mare lucru de comentat daca nu as fi stiut de acel proiect menit sa ne taie indemnizatiile reparatorii.Traiasca masoneria si marii ei eroi miliardari cinstiti,cu bani munciti din greu,castigati cu truda,fie ca e vorba de gunoaie,de borduri,de vanzarea flotei s.a.m.d.
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator
« Răspunde #56 : Octombrie 19, 2009, 16:56:46 »

Cica putem sporovai despre orice in tara asta, numa' despre masoni nu ! Chiar si-un sfant grec a spus ca nu-i bine sa te pui in poarta cu ei...Deci ei cu ale lor si noi cu ale noastre ..Dar din cei considerati de mana a doua, participanti la alegeri , care credeti ca-i mai de Doamne ajuta ?
Memorat
« Răspunde #57 : Octombrie 19, 2009, 17:17:19 »

Eu nu sunt sfant si nu-mi astupa nimeni gura.Am spus adevarul,atunci e ok.Asta conteaza.Vorbesti de presedinte dar sa nu uitam ca la alegerile pt.Primaria Capitalei au iesit pe primele locuri personajele cu mituri.Oprescu,cu mitul managerului bun,blaga cu mitul -creat si intretinut-celui care a pus capastrul pe MAI.Acum,mitul lui Oprescu s-a rasuflat,campania lui este de-a dreptul desprinsa din Caragiale,in timp ce primii trei inca n-au inceput cu upercuturi,crosee s.a.m.d.Interesant ar fi sa vedem cine si cum isi va lansa pe piata mitul.Cam ce mit ar putea avea Geoana si informatoru'? Cheesy
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator
« Răspunde #58 : Octombrie 19, 2009, 17:51:18 »

Cei mai mediatizati sunt de neglijat. S-au erodat si fac parte din camarila politica catarata pe caii romanilor in 89. Altii ?
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59 : Octombrie 19, 2009, 18:19:42 »

Cica putem sporovai despre orice in tara asta, numa' despre masoni nu ! Chiar si-un sfant grec a spus ca nu-i bine sa te pui in poarta cu ei...Deci ei cu ale lor si noi cu ale noastre ..Dar din cei considerati de mana a doua, participanti la alegeri , care credeti ca-i mai de Doamne ajuta ?
Daca vb de "cei considerati de mana a doua", ce spuneti de Nati Meir?
Memorat
Pagini: 1 2 3 [4] 5 6 ... 720
Schimbă forumul: