Main Content:

Pagini: 1 ... 563 564 [565] 566 567 ... 726

NOI CU CINE VOTAM ?

• remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: NOI CU CINE VOTAM ?
« Răspunde #8460 : Decembrie 21, 2016, 22:52:39 »

Prin roman intelegeam si intgelege oricine in acea fraza un cetatean roman. Si imi mai dau seama de ceva, ca nu sinteti foarte bine informat daca indicati Wikipedia ca sursa de informare. Nici site-urile oficiale nu dau anumite date, totul fiind pezentat in functie de interese. Daca nu ma credeti, incercati la americani, unde la fel stau lucrurile pentru publicul larg, cu toata suprainformatizarea lor.

Une photo rare. La per de Donald Trump aidand a la creation d`une Yechiva

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8461 : Decembrie 22, 2016, 01:52:37 »

GENERATIA 1989  _ STEAGUL LIBERTATII NOASTRE.
https://www.facebook.com/groups/736147119765929/?multi_permalinks=1208063422574294%2C1207988482581788%2C1207984952582141&notif_t=group_activity&notif_id=1482343025191890

Radu Eftimie
5 hrs
Allah Ô Akbar! Românie fii mândra, datorita lui Dragnea si a PSD-ului, pe care Tu, Române, i-ai votat cu o majoritate covârsitoare prin absenta Ta de la urne, acum suntem prima tara din Europa al carei premier va jura cu mâna pe Coran, si poate, vom pasi si noi pe "Calea Dreapta a Profetului"! Erati gelosi ca migrantii preferau Germania sau Franta? Nu dam doi bani pe ei, ca avem si noi sirienii nostri, neaosi, nu d-aia de import! Ponta, doamna al carei nume nu pot sa-l scriu de frica sa nu-l pocesc, deci aceasta doamna cred ca va realiza visul tau de a avea un centru islamic la Bucuresti, ca multumire catre prietenul Erdogan care ti-a dres genunchiul si te-a scapat de urgia DNA (acum se pare ca-l gazduieste pe prietenul Sebi Ghita, asa ca poate puneti mâna de la mâna si faceti doua moschei, nu numai una, spre slava lui Allah!). Lasând gluma la o parte, nu cred ca Dragnea s-o fi convertit la Islam, el judeca numai sub unghiul cumetriei, mai ales ca viitoarea dna Prim nu prea are multa marja de manevra fara sprijinul lui Nasu' Liviu, care si-a arogat deja titlul de responsabil politic al viitorului guvern! Adica dupa terminologia dumnealor, va fi un fel de Politruc Sef!
Mai zilele trecute am avut un schimb de opinii cu un june român, care îmi explica cu toata naivitatea, ca tinerii nu au iesit la vot pentru ca, vezi, Doamne nu sunt înca pregatiti, si ca trebuie sa-si prepare o stratgie. Mai, fratilor, strategia politica nu se învata cu mâinile în sân, ci în focul bataliei electorale! Daca junii nostri gândesc asa, nu vor avea o strategie nici în secolul 22, dar ceea ce e sigur, e ca la vremea aia nu vor mai fi nici asa de juni. Eu le propun sa-si cumpere o lada de nisip si sa se joace de-a politica, asa cum faceam noi, la armata când studiam tactici cu stegulete si soldati de lemn în nisip. De asemenea stiu ca multi intelectuali fac gura ca popou' gainii când e vorba de politica, ca cica ar fi câh! Se poate, dar omenirea nu a învatat de atâtea milenii sa conduca societatea fara politica, iar daca nu va bagati voi, va fura Dragnea si cu tataroaica caimacul. Aferim!
Memorat
  • mercurie2
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8462 : Decembrie 22, 2016, 14:20:06 »

GENERATIA 1989  _ STEAGUL LIBERTATII NOASTRE.
https://www.facebook.com/groups/736147119765929/?multi_permalinks=1208063422574294%2C1207988482581788%2C1207984952582141&notif_t=group_activity&notif_id=1482343025191890

Radu Eftimie
5 hrs
Allah Ô Akbar! Românie fii mândra, datorita lui Dragnea si a PSD-ului, pe care Tu, Române, i-ai votat cu o majoritate covârsitoare prin absenta Ta de la urne, acum suntem prima tara din Europa al carei premier va jura cu mâna pe Coran, si poate, vom pasi si noi pe "Calea Dreapta a Profetului"! Erati gelosi ca migrantii preferau Germania sau Franta? Nu dam doi bani pe ei, ca avem si noi sirienii nostri, neaosi, nu d-aia de import! Ponta, doamna al carei nume nu pot sa-l scriu de frica sa nu-l pocesc, deci aceasta doamna cred ca va realiza visul tau de a avea un centru islamic la Bucuresti, ca multumire catre prietenul Erdogan care ti-a dres genunchiul si te-a scapat de urgia DNA (acum se pare ca-l gazduieste pe prietenul Sebi Ghita, asa ca poate puneti mâna de la mâna si faceti doua moschei, nu numai una, spre slava lui Allah!). Lasând gluma la o parte, nu cred ca Dragnea s-o fi convertit la Islam, el judeca numai sub unghiul cumetriei, mai ales ca viitoarea dna Prim nu prea are multa marja de manevra fara sprijinul lui Nasu' Liviu, care si-a arogat deja titlul de responsabil politic al viitorului guvern! Adica dupa terminologia dumnealor, va fi un fel de Politruc Sef!
Mai zilele trecute am avut un schimb de opinii cu un june român, care îmi explica cu toata naivitatea, ca tinerii nu au iesit la vot pentru ca, vezi, Doamne nu sunt înca pregatiti, si ca trebuie sa-si prepare o stratgie. Mai, fratilor, strategia politica nu se învata cu mâinile în sân, ci în focul bataliei electorale! Daca junii nostri gândesc asa, nu vor avea o strategie nici în secolul 22, dar ceea ce e sigur, e ca la vremea aia nu vor mai fi nici asa de juni. Eu le propun sa-si cumpere o lada de nisip si sa se joace de-a politica, asa cum faceam noi, la armata când studiam tactici cu stegulete si soldati de lemn în nisip. De asemenea stiu ca multi intelectuali fac gura ca popou' gainii când e vorba de politica, ca cica ar fi câh! Se poate, dar omenirea nu a învatat de atâtea milenii sa conduca societatea fara politica, iar daca nu va bagati voi, va fura Dragnea si cu tataroaica caimacul. Aferim!

Corect ce-ai spus, insa romanii au avut de ales intre o coalitie care promoveaza explicict agenda lui Soros si ce avem acum. Sau ce vom avea.. Da, ma ingrijoreaza... "Aleasa" PSD-lui este posibil sa faca din Romania un lagar de lux pt musulmanii care ar trebui sa ramana la ei acasa , sa lupte si/sau sa munceasca..Deja vad o gramada prin Bucuresti, haladuind de colo -colo fara rost, tineri in putere, plini de muschi...si inca pe bani buni.., nemunciti.. O gramada de printi, pt ca pe acestia n-o sa-i vedeti niciodata muncind in agriculura si constructii.. Nu mai zic de momentul in care unul va tipa la metrou Alahu-Akbar, detonandu-se..
Memorat

DATA VIITOARE VOTATI NATIONALISTI CRESTINI, CACI ACESTIA NU TRADEAZA SI NU FURA ! PANA NU ESTE PREA TARZIU, CACI ALTFEL SE PUSTIESTE ROMANIA SI VIN ALTII IN LOCUL NOSTRU !
  • mercurie2
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8463 : Decembrie 22, 2016, 23:50:52 »

Si cam atat despre "Aleasa" PSD:

Rise Project | Soțul lui Sevil Shhaideh, susținător al dictatorului Assad
http://www.digi24.ro/stiri/actualitate/politica/sotul-premierului-propus-de-psd-sustinator-al-dictatorului-sirian-637134

Ai zice ca sunt unii care considera ca romanii trebuie sa stea pe bara !

Memorat

DATA VIITOARE VOTATI NATIONALISTI CRESTINI, CACI ACESTIA NU TRADEAZA SI NU FURA ! PANA NU ESTE PREA TARZIU, CACI ALTFEL SE PUSTIESTE ROMANIA SI VIN ALTII IN LOCUL NOSTRU !
  • mercurie2
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8464 : Decembrie 23, 2016, 00:07:42 »

DE fapt noi nu votam, caci legea electorala este facuta sa simuleze democratia:

Averea şi interesele lui Sevil Shhaideh, premierul propus de PSD. Soţul ei sirian, angajat la două regii de stat. Ambii au fost buni de consilieri la MDRAP

http://adevarul.ro/locale/constanta/averea-interesele-sevil-shhaideh-premierul-propus-psd-sotul-sirian-angajat-doua-regii-stat-ambii-fost-buni-consilieri-mdrap-1_585a8c5b5ab6550cb8a29b02/index.html

Va dati seama ?! Sotul, un sirian desantat din ..., reuseste in scurt timp sa fie pe cai mari ; noi suntem cainiti si acum ! Ne vor fara munca, bolnavi, penali, la marginea societatii... EU NU M-AM REVOLTAT PENTRU SIRIENI, TUNISIENI, ALGERIENI, LINBIENI, ATENTATORI, ISLAMISTI EXTREMISTI,...SI NU, NU VREAU SA FIU CONDUS DE ACESTIA !
[/size]
Memorat

• Kafka
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8465 : Decembrie 23, 2016, 04:57:27 »

http://www.digi24.ro/stiri/actualitate/politica/sotul-premierului-propus-de-psd-sustinator-al-dictatorului-sirian-637134

Eu as spune ca problema vine din alta parte. Ca sotul doamnei are convingeri politice la el in tara nu are treaba cu noi, insa faptul ca este casatorit cu viitorul premier al Romaniei, asta, da, poate fi o problema majora. Deci, domnul sirian (nu comentam noi aici pe cine sustine si pe cine nu), proaspat incetatenit la noi in tara, va avea acces prin sotia lui la o multime de secrete de stat, ma rog, tot ce se presupune ca va stii un premier! Asta as spune eu ca ar putea sa fie o problema!
Memorat

”Atâta timp cât nu încetezi să urci, treptele nu se vor termina; sub paşii tăi care urcă, ele se vor înmulţi la nesfârşit”
  • Kafka
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8466 : Decembrie 23, 2016, 12:44:01 »

Eu as spune ca problema vine din alta parte. Ca sotul doamnei are convingeri politice la el in tara nu are treaba cu noi, insa faptul ca este casatorit cu viitorul premier al Romaniei, asta, da, poate fi o problema majora. Deci, domnul sirian (nu comentam noi aici pe cine sustine si pe cine nu), proaspat incetatenit la noi in tara, va avea acces prin sotia lui la o multime de secrete de stat, ma rog, tot ce se presupune ca va stii un premier! Asta as spune eu ca ar putea sa fie o problema!

Cateva lucruri despre sotul viitorului premier si viitor vicepresedinte al CSAT in articolul original de la Rise Project:
https://www.riseproject.ro/sotul-si-dictatorul-sirian/
[/size]
Memorat

”Atâta timp cât nu încetezi să urci, treptele nu se vor termina; sub paşii tăi care urcă, ele se vor înmulţi la nesfârşit”
« Răspunde #8467 : Decembrie 23, 2016, 13:25:15 »

Cateva lucruri despre sotul viitorului premier si viitor vicepresedinte al CSAT in articolul original de la Rise Project:
https://www.riseproject.ro/sotul-si-dictatorul-sirian/
[/size]

https://www.dcnews.ro/andrei-tinu-dezvaluire-despre-so-ul-lui-sevil-shhaideh-sunt-absolut-sigur_526798.html

Soțul lui Sevil Shhaideh, luat la verificat de SIE și SRI. CULISE neștiute

Memorat
« Răspunde #8468 : Decembrie 23, 2016, 13:36:51 »

Din presa scrisa...

'' "Sevil Shhaideh a reacționat după ultimele critici dar și comentarii răutăcioase pe care le-a primit pe facebook. Posibilul viitor premier al României spune că nu va șterge mesajele care sunt împotriva ei.

''Va multumesc pentru sustinere si mesajele de incurajare! Am observat foarte multe comentarii rautacioase fara rost, probabil si voi va intrebati de ce nu le-am sters... Motivele sunt simple:

1) Fiecare are dreptul la replica.
2) Sunt 100% sigura ca dupa maxim un an de guvernare, acestea se vor dovedi a fi complet false.

Am incredere in mine, am incredere in oamenii care ma sustin si, cel mai important, am incredere ca noul PSD se va ridica la asteptarile tuturor romanilor!," a scris Sevil Shhaideh pe facebook." ''
Memorat
« Răspunde #8469 : Decembrie 23, 2016, 13:52:01 »

http://www.stiripesurse.ro/guvernul-ciolo-a-dat-verde-unei-noi-exploatari-aurifere-in-apuseni_1170777.html

Guvernul Cioloș a dat verde unei noi exploatări aurifere în Apuseni
Memorat
  • vamil
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8470 : Decembrie 29, 2016, 11:50:48 »

Din presa scrisa...

'' "Sevil Shhaideh a reacționat după ultimele critici dar și comentarii răutăcioase pe care le-a primit pe facebook. Posibilul viitor premier al României spune că nu va șterge mesajele care sunt împotriva ei.

''Va multumesc pentru sustinere si mesajele de incurajare! Am observat foarte multe comentarii rautacioase fara rost, probabil si voi va intrebati de ce nu le-am sters... Motivele sunt simple:

2) Sunt 100% sigura ca dupa maxim un an de guvernare, acestea se vor dovedi a fi complet false.

Am incredere in mine, am incredere in oamenii care ma sustin si, cel mai important, am incredere ca noul PSD se va ridica la asteptarile tuturor romanilor!," a scris Sevil Shhaideh pe facebook." ''

Textul nu-mi apartine, scuse de agramari, insa cred ca talpa tarii incepe sa se distepte...

Salut la Tetelejurnal. Presedintele Iohamis i-a tras-o in gura lui Liviu Zdragnea cu buzduganul ca la Ruginoasa de anul nou.

Nu am nimic cu doamna asta Sevilia Haideh, poate este mai tare si decat toti tehnocratii lui Ciolos la un loc, dar ma intreb ce-a fost in capul la pesedisti, ce-a fost in capul lui Zdragmea cand a ales aceasta doamna cu sotul sirian, suporter al lui Hassan sau Harfez sau mortii lui, cum il mai cheama, ala care e dictator la Siria si ii tufe in gura pe civilii din orasul Halep unde e distrus totul de razboi.

Pana si Vladimir Putinica si-a facut cruce cu limba de trei ori, ca nu-i venea sa creada ce cretini a venit la putere in Romania si numeste asa prim ministru cu sot sirian. Putin facea glume la Kremlin ca ce nevoie are Romania de premier si ca poate se face unirea Moldovei cu Romania pana de anul nou, iar presedinte sa fie direct Igor Dodon, ca e la fel de prost si razbunator ca Dragmea.

Bai nene, cat de amator si de arogant poti sa fii, incat sa nu tii cont de faptul ca romanii are si ei niste sensibilitati, ca avem o istorie cu copii si femei platite ca bir la Inalta Poarta, ca pe bisericile noastre este o cruce, nu o semiluna, ca a fost un Stefan cel Mare care a luptat cu pusca in mana pentru aceasta tara si acuma se intoarce in mormant de oftica, ca americanii a adus scut la Deveselu si noi avem trupe in Afganistan, ca sotul doamnei Sevil este simpatizantul regimului Hafez sau Hasan sau plua mea, si ca Europa n-a mai vazut premier musulman de la Suleyman Magnificul incoace.

Asa se intampla cand esti mai arogant decat Nastase si mai amator decat Ponta, si cand vrei sa pui la butoane decat o marioneta, ca s-o manuiesti cum vrea muschii tai, din biroul de pe Kiselef. Chiar daca nu a spus-o decat pe la colturi, de frica sa nu fie zburati din partid cu suturi in cur, pesedistii s-a simtit jigniti de propunerea lui Zdragnea cu doamna Sevilia premier. Unii a zis ca pana si un premier de la UDMR, sau de la Partida Romilor ar fi fost mai buni si mai de incredere decat prietena lui Zdragnea din Constanta.

Chiar nu a gasit urmasii lui Ion Iliescu o persoana cinstita, profesionista, curajoasa, care sa nu mai aiba Iohamis nici un motiv s-o respinga? De ce, Doamne, nu avem si noi niste politicieni adevarati, care sa gandeasca cu capul, nu cu curul?

- Tetelu, vorbeste frumos. Fiecare popor isi are politicienii pe care ii merita.

- Imi pare rau, Doamne, oi fi eu cretin, dar merit mai mult decat Liviu Zdragnea, Alina Burghiu si Calin Popescu Cariceanu. Daca as fi acum in locul lui Zdragnea, as gasi imediat macar un prim ministru mai bun ca Sevilia Haideh. De exemplu Flory din Vaslui. Este ortodoxa, are scoala vietii, este sinpatizata de mii de romani si nu are vulmerabilitati in relatia cu NATO. Domnu Zdragnea, va rog eu mult, nu mai faceti aceeasi greseala.

Puneti omul potrivit la Palatul Victoria, sau daca vreti neaparat femeie va sugerez sa o propuneti pe Gabriela Vrancioaia Firea, ca e din Bacau, casatorita cu un Pandele care nu are nicio problema cu Siria si nici cu Turcia ci doar cu plagiatul de la doctorat. Iar daca vreti neaparat turc la Guvern, numiti-l direct pe ERDOGAN ca el stie sa faca ordine imediat. Va baga pe toti la puscarie si zice ca de vina e Flatulah Gulem.

Hai, laikuri si prietenie la tot internetul.
Memorat
« Răspunde #8471 : Decembrie 29, 2016, 12:24:54 »

Din presa scrisa...

Textul nu-mi apartine, scuse de agramari, insa cred ca talpa tarii incepe sa se distepte...

Salut la Tetelejurnal. Presedintele Iohamis i-a tras-o in gura lui Liviu Zdragnea cu buzduganul ca la Ruginoasa de anul nou.

Nu am nimic cu doamna asta Sevilia Haideh, poate este mai tare si decat toti tehnocratii lui Ciolos la un loc, dar ma intreb ce-a fost in capul la pesedisti, ce-a fost in capul lui Zdragmea cand a ales aceasta doamna cu sotul sirian, suporter al lui Hassan sau Harfez sau mortii lui, cum il mai cheama, ala care e dictator la Siria si ii tufe in gura pe civilii din orasul Halep unde e distrus totul de razboi.

Pana si Vladimir Putinica si-a facut cruce cu limba de trei ori, ca nu-i venea sa creada ce cretini a venit la putere in Romania si numeste asa prim ministru cu sot sirian. Putin facea glume la Kremlin ca ce nevoie are Romania de premier si ca poate se face unirea Moldovei cu Romania pana de anul nou, iar presedinte sa fie direct Igor Dodon, ca e la fel de prost si razbunator ca Dragmea.

Bai nene, cat de amator si de arogant poti sa fii, incat sa nu tii cont de faptul ca romanii are si ei niste sensibilitati, ca avem o istorie cu copii si femei platite ca bir la Inalta Poarta, ca pe bisericile noastre este o cruce, nu o semiluna, ca a fost un Stefan cel Mare care a luptat cu pusca in mana pentru aceasta tara si acuma se intoarce in mormant de oftica, ca americanii a adus scut la Deveselu si noi avem trupe in Afganistan, ca sotul doamnei Sevil este simpatizantul regimului Hafez sau Hasan sau plua mea, si ca Europa n-a mai vazut premier musulman de la Suleyman Magnificul incoace.

Asa se intampla cand esti mai arogant decat Nastase si mai amator decat Ponta, si cand vrei sa pui la butoane decat o marioneta, ca s-o manuiesti cum vrea muschii tai, din biroul de pe Kiselef. Chiar daca nu a spus-o decat pe la colturi, de frica sa nu fie zburati din partid cu suturi in cur, pesedistii s-a simtit jigniti de propunerea lui Zdragnea cu doamna Sevilia premier. Unii a zis ca pana si un premier de la UDMR, sau de la Partida Romilor ar fi fost mai buni si mai de incredere decat prietena lui Zdragnea din Constanta.

Chiar nu a gasit urmasii lui Ion Iliescu o persoana cinstita, profesionista, curajoasa, care sa nu mai aiba Iohamis nici un motiv s-o respinga? De ce, Doamne, nu avem si noi niste politicieni adevarati, care sa gandeasca cu capul, nu cu curul?

- Tetelu, vorbeste frumos. Fiecare popor isi are politicienii pe care ii merita.

- Imi pare rau, Doamne, oi fi eu cretin, dar merit mai mult decat Liviu Zdragnea, Alina Burghiu si Calin Popescu Cariceanu. Daca as fi acum in locul lui Zdragnea, as gasi imediat macar un prim ministru mai bun ca Sevilia Haideh. De exemplu Flory din Vaslui. Este ortodoxa, are scoala vietii, este sinpatizata de mii de romani si nu are vulmerabilitati in relatia cu NATO. Domnu Zdragnea, va rog eu mult, nu mai faceti aceeasi greseala.

Puneti omul potrivit la Palatul Victoria, sau daca vreti neaparat femeie va sugerez sa o propuneti pe Gabriela Vrancioaia Firea, ca e din Bacau, casatorita cu un Pandele care nu are nicio problema cu Siria si nici cu Turcia ci doar cu plagiatul de la doctorat. Iar daca vreti neaparat turc la Guvern, numiti-l direct pe ERDOGAN ca el stie sa faca ordine imediat. Va baga pe toti la puscarie si zice ca de vina e Flatulah Gulem.

Hai, laikuri si prietenie la tot internetul.

Domnule Vamil...sunteti cumva ruda cu 'cetateanul' IAMIL DUMIL ? ? ?
Memorat
  • Kafka
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8472 : Decembrie 29, 2016, 17:32:39 »

Pentru ca imi place sa analizez (nu neaparat corect, totul poate fi imbunatatit, inclusiv analizele mele de ocazie Smiley), stau si ma intreb de ce oare nu a venit de la bun inceput Dragnea cu propunerea asta: un om aparent cu un trecut curat, instruit (slava Domnului ca nu are doctorat), tanar si, ceea ce ar fi trebuit sa fie important pentru PSD, cu pedigree, cu vechime serioasa in partid (doamna aceea cu nume complicat era relativ de curand membru PSD, pe cand baiatul asta din Timisoara e membru PSD din 1996).
Ma gandesc asa: ori chiar a vrut-o Dragnea pe doamna tataroaica cu adevarat si domnul Grindeanu este planul B, ori este un joc de culise al lui Dragnea pentru a-l pune in valoare pe tanarul viitor premier. Dar, de asemenea, ar putea fi si altceva: pentru ca tocmai am citit niste articole in care Grindeanu isi exprima refuzul de a veni ca ministru sau prim-ministru, ma gandesc ca Dragnea de fapt a vrut sa-i forteze mana domnului Grindeanu si pentru a-i forta mana a venit initial cu acea catastrofa de propunere, facandu-l pe tanarul din Timisoara sa se razgandeasca. Daca a fost ultima varianta, a fost o miscare inteligenta din partea lui Dragnea, dar cam urata fata de doamna aceea, pentru ca dansa, femeie capabila si inteligenta potrivit CV-ului, nu ar fi meritat sa fie pusa in situatii neplacute precum aceasta.
Insa, pana la urma, scopul scuza mijloacele. Lasand glumele la o parte, ar trebui sa ii dam o sansa tanarului premier. E curatel si instruit si, ce conteaza totusi foarte mult pentru noi, e roman si e crestin.
Sa auzim numai de bine in continuare doamnelor si domnilor.
Memorat

• kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8473 : Decembrie 29, 2016, 19:12:06 »

O analiza corecta cu multe intrebari la ecuatia politica psd-ista.
Eu cred ca Dragnea si-a dorit de la bun inceput aceasta situatie stiind ca doamna cu pricina ca are probleme datorita sotului sau,Johannis o a respinge,lumea se va irita si-i va cere demisia,sauuu Johannis respinge si a doua propunere se initiaza suspendarea lui Johanis,Tariceanu ii ia locul o demite pe Koveci pune "omul potrivit la locul potrivit"
Sunt multe necunoscute la aceasta ecuatie iar cei care au conceput-o cu siguranta au lucrat mana-n mana cu cei din servicii si cu siguranta au multe pacate ascunse
Cat despre cine ar trebuii sa-i dea sanse nu cred ca noi trebuie sa fim aceia pentru ca nu noi suntem hienele din politica care-l asteapta sa calce stram la cotitura.
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8474 : Decembrie 30, 2016, 22:51:50 »

Ce ati votat romanilor progresisti? Chichi raul intors galant din Occident?
Cosette Chichirău într-o dispută cu Mugur Ciuvică ( Subiectiv - Antena 3)
https://www.youtube.com/watch?v=5752aZkNh1c
Memorat
Pagini: 1 ... 563 564 [565] 566 567 ... 726
Schimbă forumul: