Main Content:

Pagini: [1] 2 3 ... 6

Falsi sau nu?

Falsi sau nu?
« : Februarie 05, 2008, 08:59:53 »

Domnului presedinte(a)de asociatie:Vedeti ca in lista cu cei 761 aveti si dumneavoastra vreo citiva acuzati de fals.Rezolvati-le problemele.
Memorat
Răspuns: Falsi sau nu?
« Răspunde #1 : Februarie 05, 2008, 09:10:27 »

Citeva nume care desi sunt in baza de date sunt trecute si cu altii pe certificatul de revolutionar:1.Dinu Cristina,2.Djordevic Georgeta,3.Fulop Eva,Sandu Marian.
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Februarie 05, 2008, 23:17:08 »

Cine stie un numar de telefon de la asociatia asta? Am putea sa-i sunam si sa-i intrebam, pentru ca e posibil sa nici nu stie de existenta portalului.
Memorat
« Răspunde #3 : Februarie 05, 2008, 23:35:05 »

Stimate prieten aici este vorba sau de neglijenta sau s-a facut totul pe fata fara a se gindi ca vor fi controlati vreodata.
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Februarie 05, 2008, 23:55:56 »

Chiar si numai neglijenta sa fie (dar nu e!) si pedeapsa tot penala ar fi intr-un asemenea caz.
Memorat
« Răspunde #5 : Februarie 06, 2008, 00:00:31 »

Dupa parerea mea stimate prieten aici ar trebui sa raspunda:1.Cel care a eliberat aceste duplicate fara sa le verifice.2.Presedintii de asociatii ca nu au vazut ca acestea apar in dublu.
Memorat
« Răspunde #6 : Februarie 06, 2008, 00:05:38 »

Pentru ca in urma verificarii domnii presedinti de asociatie ar fi putut sa spuna:Domnule astea nu sunt legale,dati-mi altele.Corect?
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Februarie 06, 2008, 00:14:26 »

Da, asa ar fi fost corect. Dar s-a intamplat invers:
- Domnule secretar de stat, cum sa procedam sa mai facem revolutionari cateva personalitati de pe la noi, ca e baieti buni, are functii si ne ajuta pe plan local.
Memorat
« Răspunde #8 : Februarie 06, 2008, 00:22:53 »

Prietene ne meritam soarta pentru ca noi ar fi trebuit sa ne unim si sa le dam la cap hahalelelor dar noi din cite observ eu ne scoatem ochii ori de cite ori putem unul la celalat iar dusmanii asta asteapta.
Memorat
« Răspunde #9 : Februarie 12, 2008, 11:26:50 »

ALO AVETI DREPTUL LA REPLICA,CIND IL DATI?
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Martie 07, 2008, 01:03:24 »

Nu raspund si nu raspund. Se prefac si ei ca nu stiu sa acceseze internetul si cu asta basta, considera ca daca au bagat capul in nisip scapa. Tactica strutului. Ma intreb cum pot fi atat de nesimtiti si de sfidatori.
Pana la sfarsitul anului asta sper sa avem site-urile asociatiilor gata, sa stim si noi cum sa-i contactam, cum ii cheama, unde au sediul, ce telefoante si adrese de mail au.

PS ilie_jean_flt, pe unde ai disparut domnule? Poate ai mai avut si interventii in plus pe forum, dar sa devi dintr-o data un filosof auster si tacut poate sa ingrijoreze comunitatea asta de suspiciosi de soi (dai intr-unul, tipa doi). Da un semnal ca sa stim ca esti bine.
Memorat
« Răspunde #11 : Martie 14, 2008, 08:08:27 »

Am revenit.
Memorat
  • Purificatorul
  • Vizitator
« Răspunde #12 : Martie 14, 2008, 09:28:16 »

Am revenit.

Fitzi bine REVENIT printre noi !.    Smiley
Memorat
« Răspunde #13 : Martie 15, 2008, 09:28:00 »

Pt.Purificatorul:Multumesc
Memorat
  • Purificatorul
  • Vizitator
« Răspunde #14 : Martie 15, 2008, 09:40:57 »

Pentru .........nor !

" Nu raspund si nu raspund. Se prefac si ei ca nu stiu sa acceseze internetul si cu asta basta, considera ca daca au bagat capul in nisip scapa. Tactica strutului. Ma intreb cum pot fi atat de nesimtiti si de sfidatori.
Pana la sfarsitul anului asta sper sa avem site-urile asociatiilor gata, sa stim si noi cum sa-i contactam, cum ii cheama, unde au sediul, ce telefoante si adrese de mail au.

PS ilie_jean_flt, pe unde ai disparut domnule? Poate ai mai avut si interventii in plus pe forum, dar sa devi dintr-o data un filosof auster si tacut poate sa ingrijoreze comunitatea asta de suspiciosi de soi (dai intr-unul, tipa doi). Da un semnal ca sa stim ca esti bine. "

Trimitetzi o solicitare prin fax (  021/3198628  ) catre SSPR caci ceea ce doritzi sa aflatzi sunt informatzii de interes public si potrivit dispozitiilor art.7(1) din Legea nr.544/2001 acesta-i obligat sa va raspunda in maximum 10 zile !.
 Si in mod sigur nu vor putea mintzi in raspuns ca nu detin datele "subordonatzilor" lor !.

Chiar exista printe noi filozofi austeri si tacutzi?.
   Am crezut ca acest forum exista pentru discutzii nefilozofale !.
   Si ca acestea se poarta scriind adica "vorbind" !.
   M-am inshelat cumva?.
   Ma  gandesc sa trec si eu in aceasta categorie ...respectata ...se pare !.
« Ultima modificare: Martie 15, 2008, 11:20:06 de către Purificatorul »
Memorat
Pagini: [1] 2 3 ... 6
Schimbă forumul: