Main Content:

Pagini: [1]

Cu privire la obtinerea drepturilor de Urmas de Erou Martir

• Ralu
  • Membru nou
  • *
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Sunt Urmas se De Erou Martir si as dori sa stiu daca a reusit cineva in pozitia mea sa-si obtina drepturile mentionate in legea 341, art. 5, cei 10,000m2 extravilan si 500m2 intravilan, locuri de veci, etc.? Mi-ar fi de ajutor sa stiu daca merita sa ma lupt pt. toate astea sau o sa ma lupt cu morile de vant...tin sa mentionez ca nu posed si nu am posedat niciodata un imobil sau alte proprietati. Multumesc.
Memorat
  • Nr. 1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: Cu privire la obtinerea drepturilor de Urmas de Erou Martir
« Răspunde #1 : Iulie 15, 2010, 19:08:16 »

Sunt Urmas se De Erou Martir si as dori sa stiu daca a reusit cineva in pozitia mea sa-si obtina drepturile mentionate in legea 341, art. 5, cei 10,000m2 extravilan si 500m2 intravilan, locuri de veci, etc.? Mi-ar fi de ajutor sa stiu daca merita sa ma lupt pt. toate astea sau o sa ma lupt cu morile de vant...tin sa mentionez ca nu posed si nu am posedat niciodata un imobil sau alte proprietati. Multumesc.
    Raluca, sunt persoane, urmas de erou martir care au obtinut din derepturile oferite de cele 2 legi, acum nu stiu sa-ti dau o evidenta, dar cert este ca exista, daca tu crezi ca te ajuta o incurajare, atunci iti spun ca merita, ba mai mult esti obligata moral sa le obtii, dar e greu si trebuie sa te lupti pentru fiecare dintre ele, eu am obtinut locul de veci, dar nu sunt in situatia ta, poti avea sansa de a rezolva total, partial sau deloc, ca multi altii. Merita, succes!
Memorat
  • Ralu
  • Membru nou
  • *
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Iulie 15, 2010, 22:18:10 »

Multumesc pentru incurajare Smiley
Memorat
« Răspunde #3 : Octombrie 27, 2011, 14:51:21 »

buna ma numesc ana sunt fica lui bercu gheorghe erou martir as dori sa aflu cat dureaza rezolvarea dosarelor sun la monitorul oficial am sunat dar nimeni nu imi spune nimic ...
Memorat
  • Cosmina
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Noiembrie 28, 2011, 00:16:18 »

Eu ma lupt de 4 ani impreuna cu sora mea sa ne obtinem drepturiile..insa cred si eu ca lupt deageaba...mereu ni se da aceleasi explicatii,ca nu sunt locuri,sa asteptam...sa asteptam..sa asteptam..!
Asta e tara in care traim si in care statul isi bate joc de urmasii eroiilor martiri!:(
Memorat
  • vamesu_2
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Noiembrie 28, 2011, 09:25:16 »

INCEARCA LA SSPR....

aici la rubrica Asociatiei 21 buc. ..nu rezolvi nimic.
Memorat
Pagini: [1]
Schimbă forumul: