Main Content:

Pagini: 1 [2] 3 4 ... 6

IN MEMORIAM CRISTI PATURCA

• remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: IN MEMORIAM CRISTI PATURCA
« Răspunde #15 : Februarie 27, 2017, 00:31:32 »

Esti un evoluat, un modern, abil (ai avut grija sa nu spui in ce fel de firma lucrezi), un americanizat. Sau amerloc? Think!

Memorat
« Răspunde #16 : Februarie 27, 2017, 00:33:04 »

Mie si celorlalti din Piata Victoriei nu are de ce sa ne fie rusine.
Piata Victoriei continua idealurile Revolutiei din Decembrie 1989 si astazi a adus un omagiu lui Cristi Paturca.

Rusine sa le fie celor care asculta manelele PSD.

http://www.asociatia21decembrie1989.ro/index.php/2017/02/23/normalitate-flashmob-in-fata-ambasadei-statelor-unite-ale-americii/

Ai fost si la..."normalitate" (?)...? ? ?  P.s.(1).  Care manele ?  Cele cantate (pe "banisori grei", presupun) pentru Traian ?  P.s.(2). Nu faci rau ca te intrebi...dar nu afli raspunsul dorit...de aici 'sa izvorasca  perplexitatea' ? ? ?
Memorat
« Răspunde #17 : Februarie 27, 2017, 00:33:56 »

Cat despre Badita, eu nu-l cunosc personal. Doar am auzit de el. Iar daca nu gresesc poza de aici este de la un protest mai greu de inteles pentru pudici si anacronici.

Astept protestul cu "martisorul" la vedere pentru 1-8 martie,tocmai ca nu sunt pudic,dar pentru tine este mai greu datorita "împuscaturi" de la dos!
remus34 stiu ca domnul Iulian are studii a lucrat la SSPR  Wink
Memorat
  • Ionescu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #18 : Februarie 27, 2017, 00:42:56 »

Cat despre Badita, eu nu-l cunosc personal. Doar am auzit de el. Iar daca nu gresesc poza de aici este de la un protest mai greu de inteles pentru pudici si anacronici.

Astept protestul cu "martisorul" la vedere pentru 1-8 martie,tocmai ca nu sunt pudic,dar pentru tine este mai greu datorita "împuscaturi" de la dos!

Pai, vedeti? Fluturati chiloti lui Badita in topic-ul dedicat memoriei lui Paturca, va ascundeti dupa nick-name-uri, ma jigniti si mintiti desi stiti foarte bine cine sunt.
Memorat

Perplex in forma continuata.
« Răspunde #19 : Februarie 27, 2017, 01:07:00 »

Iuliann deruleaza putin postarile si vezi cine a inceput cu jignirile despre "mintiti" unde este minciuna in ce am postat! Tu ai inceput cu jigniriile,ti-am atras atentia, nu jigni votanti indiferent de partid(PSD,PNL,UDMR).
Nu te considera superior si pe ceilalti "Untermensch".
A imparti voatanti  "cu noi" sau "impotriva noastra", in cetateni ai Lebensraum-ului si auslanderi suntem in 2017, si nu in vremea inchizitiei si nici in vremea gestapo-ului si nici in vremea leninismului.
Memorat
« Răspunde #20 : Februarie 27, 2017, 01:10:02 »

corectare:votanti
Memorat
  • Ionescu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #21 : Februarie 27, 2017, 01:11:42 »

Iuliann deruleaza putin postarile si vezi cine a inceput cu jignirile despre "mintiti" unde este minciuna in ce am postat! Tu ai inceput cu jigniriile,ti-am atras atentia, nu jigni votanti indiferent de partid(PSD,PNL,UDMR).
Nu te considera superior si pe ceilalti "Untermensch".
A imparti voatanti  "cu noi" sau "impotriva noastra", in cetateni ai Lebensraum-ului si auslanderi suntem in 2017, si nu in vremea inchizitiei si nici in vremea gestapo-ului si nici in vremea leninismului.

Ok, da-mi un link unde am zis ca mintiti. Poate ca am gresit. Daca eu as fi mintit sau as fi gresit nu trebuie sa o faceti si voi acum.
Memorat

• remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #22 : Februarie 27, 2017, 01:19:29 »

Sintem in vremea marxistmului intelectual. Nu ca ar fi ceva superior, dar suna mai bine, e mai acceptabil asa, "intelectual" si tinerii il inghit pe nemestecate, cred ca il digera rapid si se cred destepti. Asa se otravesc. Nu am stiut ca Iulian a lucrat la S.S.P.R. Asta e, Kronstadt, cu cat locuim mai aproape de Capitala, stim mai multe, sau mai bine. Insa cu atat mai mult ar fi trebuit sa inteleaga ca greseste.

Noi unde mintim, sau gresim, domnule Iulian?
Memorat
« Răspunde #23 : Februarie 27, 2017, 01:21:17 »

http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=392.msg226939#msg226939

Pai, vedeti? Fluturati chiloti lui Badita in topic-ul dedicat memoriei lui Paturca, va ascundeti dupa nick-name-uri, ma jigniti si mintiti desi stiti foarte bine cine sunt.

Uiti cam repede ce postezi  Februarie 27, 2017, 00:42:56
Creat de: Iuliann
Memorat
  • Ionescu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #24 : Februarie 27, 2017, 01:25:44 »

Nu sunt superior nimanui. Cine a vazut moartea nu se mai poate considera superiorul nimanui. Nu cred ca m-am dat vreodata superiorul cuiva. Nu eu sunt cel care aduce discutiile in astfel de directii. Uita-te numai acum: eu doar am zis ca s-a cantat Imnul Golanilor in Piata Victoriei si mi-a sarit lumea in cap ca ma dau destept. Daca am gresit vreodata, imi cer iertare. Poate e si pentru ca a doua zi trebuie sa merg la serviciu.
Memorat

• remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25 : Februarie 27, 2017, 01:29:51 »

Nu pentru asta, nu pentru ca te dai destept. Reciteste:

Murdariti istoria Revolutiei din Decembrie 1989 si a celor care i-au compus cantecele si i-au cantat idealurile. Rusine!

BLOCUL NATIONAL AL REVOLUTIONARILOR 1989 ROMANIA
https://www.facebook.com/groups/673260779399342/?multi_permalinks=1363297203729026&notif_t=group_highlights&notif_id=1487460380156887

Dan Marinescu
19 februarie la 08:59
Să vedeţi voi, dragii moşului, ce scrie un dobitoc pe "portalul revoluţiei" (nu cel al lui Gh Iosif), ci cel administrat de Mery Barbu, bineînţeles cu "y", că doar suntem în "lumea bună". Fiţi atenţi "acilişa" :
Sorin Martin
9 ore
Si ce naiba facem sa iesim din rahatul asta? Aici ne-au adus cei care au devenit dependenti psihic de Antena1 si 3 si RT si au votat in masa Mafia din PSD si ALDE dar si cei normali la cap si educati dar care au stat acasa si au preferat sa stea la caldurica la o bere in fata televizorului in loc sa iasa la vot.
Ma uit acum la Antena 1 si RTV care il improasca cu diaree si murdarie pe Ciolos fiindca a "cutezat" sa nu fie de acord cu PSD! Si CNA vrea sa inchida Realitatea TV!!!!
Cum dracu' dam jos parlamentul? degeaba dam jos guvernul fiindca mafiotii pot sa isi schimbe cate guverne vor...
ALEGERI ANTICIPATE !!!! Asta trebuie sa strige Strada!!!!
Am ajuns la momentul in care nu mai vad alta varianta decat cea violenta!!! Ce naiba? Trebuie sa apara un Ku Klux Klan care sa impusrte unul cate unul pe mafiotii din PSD si ALDE?
Sunt un om pasnic insa cand ajung la finalul rabdarii devin destul de dornic sa imi cumpar o mitraliera! Si, din pacate, cred ca nu sunt singurul....
Sunt impresionat (in sensul rau al cuvantului) de cat de multi romani se pot uita la Antena 1, 3, RTV si se lasa spalati pe creier! Am ajuns o natiune din care a disparut demult spiritul daco-roman! Acum am ajuns un popor balcanic dornic de scandal, si cu putine idei, cu putina educatie.
Bleah!!!!
Dan Marinescu Uşurel, cu pianul pe scări ! Eu cred că ar trebui să-ţi bagi picioarele, dar mai ales capul în apă rece ! Nu de alta, dar te bagă ăştia la "răcoare" pentru instigare la violenţă şi instigare la crimă. Citez din fântâna nesecată a gândirii tale bolnave : "Am ajuns la momentul in care nu mai vad alta varianta decat cea violenta!!! Ce naiba? Trebuie sa apara un Ku Klux Klan care sa impusrte unul cate unul pe mafiotii din PSD si ALDE?
Sunt un om pasnic insa cand ajung la finalul rabdarii devin destul de dornic sa imi cumpar o mitraliera!"
Memorat
  • Ionescu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #26 : Februarie 27, 2017, 01:32:34 »

Nu ati derulat bine.
Memorat

« Răspunde #27 : Februarie 27, 2017, 01:34:45 »

Nu sunt superior nimanui. Cine a vazut moartea nu se mai poate considera superiorul nimanui. Nu cred ca m-am dat vreodata superiorul cuiva. Nu eu sunt cel care aduce discutiile in astfel de directii. Uita-te numai acum: eu doar am zis ca s-a cantat Imnul Golanilor in Piata Victoriei si mi-a sarit lumea in cap ca ma dau destept. Daca am gresit vreodata, imi cer iertare. Poate e si pentru ca a doua zi trebuie sa merg la serviciu.
"Cine a vazut moartea..."...Pompos (nu perplex)...Ai zis..."s-a cantat"...dar si "sa le fie rusine..."(fara sa comenteze nimeni...cum ai facut-o tu...despre 'manele, Targoviste, etc.).  P.s. Si o 'arunci si p-asta cu 'mersul la serviciu'...tot din 'perplexitate'...? ? ?  Kiss
Memorat
« Răspunde #28 : Februarie 27, 2017, 01:36:38 »

Iuliann nu trebuie sa iti cer iertare,numai Dumnezeu ne ierta,daca vrea sa ne ierte!De gresit fiecare gresim si poate ca fiecare ar trebui sa ne cerem scuze!

Noapte buna!
Memorat
  • Ionescu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #29 : Februarie 27, 2017, 01:38:00 »

Nu pentru asta, nu pentru ca te dai destept. Reciteste:

Murdariti istoria Revolutiei din Decembrie 1989 si a celor care i-au compus cantecele si i-au cantat idealurile. Rusine!

BLOCUL NATIONAL AL REVOLUTIONARILOR 1989 ROMANIA
https://www.facebook.com/groups/673260779399342/?multi_permalinks=1363297203729026&notif_t=group_highlights&notif_id=1487460380156887

Dan Marinescu
19 februarie la 08:59
Să vedeţi voi, dragii moşului, ce scrie un dobitoc pe "portalul revoluţiei" (nu cel al lui Gh Iosif), ci cel administrat de Mery Barbu, bineînţeles cu "y", că doar suntem în "lumea bună". Fiţi atenţi "acilişa" :
Sorin Martin
9 ore
Si ce naiba facem sa iesim din rahatul asta? Aici ne-au adus cei care au devenit dependenti psihic de Antena1 si 3 si RT si au votat in masa Mafia din PSD si ALDE dar si cei normali la cap si educati dar care au stat acasa si au preferat sa stea la caldurica la o bere in fata televizorului in loc sa iasa la vot.
Ma uit acum la Antena 1 si RTV care il improasca cu diaree si murdarie pe Ciolos fiindca a "cutezat" sa nu fie de acord cu PSD! Si CNA vrea sa inchida Realitatea TV!!!!
Cum dracu' dam jos parlamentul? degeaba dam jos guvernul fiindca mafiotii pot sa isi schimbe cate guverne vor...
ALEGERI ANTICIPATE !!!! Asta trebuie sa strige Strada!!!!
Am ajuns la momentul in care nu mai vad alta varianta decat cea violenta!!! Ce naiba? Trebuie sa apara un Ku Klux Klan care sa impusrte unul cate unul pe mafiotii din PSD si ALDE?
Sunt un om pasnic insa cand ajung la finalul rabdarii devin destul de dornic sa imi cumpar o mitraliera! Si, din pacate, cred ca nu sunt singurul....
Sunt impresionat (in sensul rau al cuvantului) de cat de multi romani se pot uita la Antena 1, 3, RTV si se lasa spalati pe creier! Am ajuns o natiune din care a disparut demult spiritul daco-roman! Acum am ajuns un popor balcanic dornic de scandal, si cu putine idei, cu putina educatie.
Bleah!!!!
Dan Marinescu Uşurel, cu pianul pe scări ! Eu cred că ar trebui să-ţi bagi picioarele, dar mai ales capul în apă rece ! Nu de alta, dar te bagă ăştia la "răcoare" pentru instigare la violenţă şi instigare la crimă. Citez din fântâna nesecată a gândirii tale bolnave : "Am ajuns la momentul in care nu mai vad alta varianta decat cea violenta!!! Ce naiba? Trebuie sa apara un Ku Klux Klan care sa impusrte unul cate unul pe mafiotii din PSD si ALDE?
Sunt un om pasnic insa cand ajung la finalul rabdarii devin destul de dornic sa imi cumpar o mitraliera!"

HuhHuh?? Ce treaba am eu cu asta? Hai ca suntem pe aratura. Noapte buna.
Memorat

Pagini: 1 [2] 3 4 ... 6
Schimbă forumul: