Main Content:

Pagini: [1] 2 3 ... 6

TOTUL DESPRE ADAM CRISTIAN

TOTUL DESPRE ADAM CRISTIAN
« : Februarie 17, 2011, 01:18:40 »

Wink Cheesy Kiss

Vă rog să-i acordaţi acestui "lider"

ceeace i se cuvine!
Memorat
  • Cristian
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • eu
  • Vezi Profilul
Răspuns: TOTUL DESPRE ADAM CRISTIAN
« Răspunde #1 : Februarie 17, 2011, 05:24:34 »

EU NU AM PRETENTIA DE LIDER, DAR TU SIGUR ESTI BOLNAV GRAV ! DU-TE SI TE TRATEAZA OMULE BOLNAV PSIHIC ....ESTI PENIBIL,AJUNGAND LA ASEMENEA FORMA DE MANIFESTARE M-AI CONVINS ...NU EXISTA TRATAMENT PENTRU UN MANIAC CA TINE . NU AI PUTUT GASI NIMIC LA ADRESA MEA DIN TIMPUL REVOLUTIEI SI DIN LIPSA DE OCUPATIE A TA AI CREEAT ACEST NOU TOPIC .ESTI DUS RAU BAIATU CU CAPUL ,BALAMUCU E SALVAREA TA .
 IN PRIMUL RAND DIN CAUZA PROSTIEI FACI GRESELI MAJORE DE ORTOGRAFIE SI ASTA DIN CAUZA CA NU AI FOST LA SCOALA LA TIMPUL CUVENIT ,RECITESTE-TI TOATE POSTARILE SI VEI OBSERVA ....AI INCEPUT LICEUL LA 2O  ANI SI L-AI TERMINAT LA 24 ANI SI AI FACUT ASA ZISA FACULTATE LA BINECUNOSCUTA "BIOTERA" A P.S.D.-ULUI INCEPUTA SI AIA PE LA 47 DE ANI TERMINAND-O LA 51 ASA CA DUTE SI TE TRATEAZA POATE SE MAI GASESTE VREUN TRATAMENT IN CEEA CE FACI. CINE PE CINE VANEAZA? E BUN PROVERBUL "TE TI CA BOALA DE OM SANATOS ".
Memorat
  • Cristian
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • eu
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Februarie 17, 2011, 05:47:39 »

;D AI CREEAT ACEST TOPIC IN DORINTA DE A MA DENIGRA ,AFLA DRAGULE OM BOLNAV PSIHIC CA NU AM DATORII FATA DE NICI UN REVOLUTIONAR  ,NU AM INSELAT PE NICI UN REVOLUTIONAR , NU AM TRAFICAT CERTIFICATE , NU AM DAT DECLARATII MINCINOASE LA REVOLUTIONARI ,DECI NU POATE VENI NIMENI SA IMI ADUCA ACUZE. NU MA INCADREZ IN ART.8 DIN LEGEA 341/2004 DEOARECE NU AM FACUT NIMIC IMPOTRIVA REVOLUTIEI ROMANE ,EU NU AM PARTICIPAT LA CONTRAREVOLUTIA LUI ION ILICI ILIESCU CE ITI ESTE MENTOR ,NU AM PLECAT (FURAT)CU BUNURILE POPORULUI ASA CUM ATI PLECAT VOI CEI DIN GASCA ILIESCEANA ,TOCMAI DE ACEEA POPORUL O SA VA JUDECE MARSAVILOR ! Grin
Memorat
  • vamesu_2
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Februarie 17, 2011, 05:55:53 »

CRISTIAN...VEZI CA URMEZ EU...CE O STII DESPRE MINE! SUNT FOARTE CURIOS...

CEL PUTIN STIU CA DORESTE SA-I FACI CEVA CAND SE APLEACA SA-MI STEARGA PRAFUL DE PE PANTOFI...
AI GRIJE SA NU UITI VASILINA CA SA NU-L RANESTI...

CU TOATE CA-I PLACE LA RECE FARA VASILINA...STA IN OBISNUINTA LUI ...
SI IN PLUS SA VEZI DACA-I SPALAT PE DINTI...CA LA CAT KAKA MANANCA SAR PUTEA SA-I MIROASA GURA SI PORMA NU O SA MAI AI PLACERI SUPREME...
Memorat
  • Cristian
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • eu
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Februarie 17, 2011, 06:01:09 »

ITI CEDEZ LOCUL VAMESULE ,NU IMI PLACE TARFA ASTA IEFTINA BOLNAVA MINTAL ,DACA SE INDRAGOSTESTE DE "EA" PREA RAU SI NU MAI SCAP DE NEBUNA CE MA FAC? TU NU VEZI CA I-AM INTINS UN DEGET SI IMI SUGE TOT ...MAI I-AO FRATE SI TU ,EU O CEDEZ ,NU-MI TREBUIE ASEMENEA PROASTA NEBUNA SI TARFA ,ASA CA LUATI-O VOI SI TRMITETI-O LA COLET IN MIRCEA ELIADE 12 . Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Memorat
  • vamesu_2
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Februarie 17, 2011, 06:12:26 »

ITI CEDEZ LOCUL VAMESULE ,NU IMI PLACE TARFA ASTA IEFTINA BOLNAVA MINTAL ,DACA SE INDRAGOSTESTE DE "EA" PREA RAU SI NU MAI SCAP DE NEBUNA CE MA FAC? TU NU VEZI CA I-AM INTINS UN DEGET SI IMI SUGE TOT ...MAI I-AO FRATE SI TU ,EU O CEDEZ ,NU-MI TREBUIE ASEMENEA PROASTA NEBUNA SI TARFA ,ASA CA LUATI-O VOI SI TRMITETI-O LA COLET IN MIRCEA ELIADE 12 . Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

///////////////////////////////////////////////////////////////////////

SA STI CA MA ASTEPTAM LA UN ASEMENEA RASPUS DIN PARTEA TA....AI SOTIE PREA FRUMOASA , FATA DE O JARTEA RAMOLITA SI PLINA DE VARSAT DE VANT CA " HARA'..

TU CREZI CA EU , AS DORII O ASEMENEA FIINTA , ...NU NU NU....

PREFER SA MA DUC LA UN BODEL CU PLATA , DAR PE ASTA NU L-AS ATINGE CU UN DEGET...

DACA TU I-AI DAT UN DEGET....SI TI-A LUAT TOATA MANA LA SUPT....

POATE IL VREA PERJU SAU FESA, SAU ,CUTEAN...CA TOT LE-A SUFLAT EL IN CIMPOI PANA ACUM ...

S-O FI SATURAT DE MUSTUCURILE LOR SI DORESTE SA PROBEZE ALTE SI ALTE MUSTUCURI...

PAI SA-I FACEM RECLAMA PE GRATIS...SIGUR MAI SUNT DESTUI CARE ISI DORESC SA LI SE UNFLE FOALELE...

Memorat
« Răspunde #6 : Februarie 17, 2011, 10:15:33 »

EXISTĂ UN ÎNCEPUT ÎN TOATE DAR,
ŞI UN SFÂRŞIT

Prin anii 2004, lucram în cadrul SSPR având ca şi competenţe:
-   Arhivarea dosarelor depuse pentru preschimbarea Certificatelor;
-   Preluarea”completărilor” aduse acestor dosare;
-   Colaţionarea(ataşarea completărilor la dosarul iniţial) celor două dosare;
-   Pregătirea dosarelor pentru introducerea în Comisie în ziua următoare;
-   Preluarea dosarelor ieşite de la Comisie;
-    sortarea acestora şi în funcţie de soluţia dată , depozitarea lor în vederea completării cu noi probe în situaţia dosarelor ne avizate şi sigilarea celor avizate şi depozitarea lor în condiţii de siguranţă. În ambele cazuri întocmeam liste ale dosarelor pe cutii şi locuri de depozitare în vederea identificării ulterioare a locului unde se află documentele respective şi soluţia dată de Comisie la un moment dat.
La un moment dat membrii comisiei m-au atenţionat asupra unor DECLARAŢII DE MARTOR care se găseau în unele dosare,  cu declaraţii date incomplet şi care erau semnate î numele meu. Prezentându-mi-se aceste DECLARAŢII am constatat că erau scrise de aceeaşi mână şi erau date unor persoane pe care le cunoscusem accidental după Revoluţie. Totodată, cu ocazia manipulării dosarelor ce urma să le înaintez Comisiei, accidental am avut surpriza să constat şi eu existenţa mai multor astfel de DECLARAŢII DATE ÎN NUMELE MEU.
   La sugestia MEMBRILOR COMISIEI am sesizat conducerea SSPR cu privire la existenţa acestor DECLARAŢII FALSE în câteva dosare . între dosarele denunţate fiind şi dosarele lui ADAM CRISTIAN şi NISTOR LILIANA.
   Conducerea SSPR, prin intermediul uneia dintre Direcţii a analizat atât SESIZAREA DEPUSĂ DE SUBSEMNATUL cât şi INFORMAREA COMISIEI cu privire la UN NUMĂR DE ŞASE DECLARAŢII denunţate ca fiind FALSE şi constatând REALITATEA CELOR SEMNALATE, a transmis sesizarea ORGANELOR DE CERCETARE .
   La un moment dat am fost chemat la Circa 1 Poliţie unde o doamnă poliţistă mi-a luat o nouă declaraţie cu privire la DENUŢUL PRIVIND DECLARAŢIILE FALSE. Mi-am susţinut şi menţinut SESIZAREA INIŢIALĂ.
   În anul 2005 mi-am dat DEMISIA  din SSPR şi am început activitatea în cadrul Aparatului Tehnic al CPRD având ca atribuţiuni VERIFICAREA DOSARELOR SUPUSE ANALIZEI CPRD ÎN VEDEREA AVIZĂRII.
   În această calitate am informat CPRD cu privire la cele sesizate în cele şase dosare cât şi asupra demersurilor făcute de SSPR. Drept urmare CPRD a refuzat avizarea acestor dosare.
   Văzând că nu le sunt preschimbate Certificatele, LILIANA NISTOR, SOŢII ADAM, FILIP NICHITILICI şi alte câteva persoane au ÎNCEPUT PRESIUNILE ASUPRA CPRD prin DEPUNEREA DE RECLAMAŢII (ne întemeiate) la mai multe FORURI INTERNE ŞI INTERNAŢIONALE concomitent cu organizarea unei ACŢIUNI DE  PRESIUNE ŞI INTIMIDARE SUB FORMA UNUI „GRUP DE PROTEST PRIN GREVA FOAMEI” în faţa Camerei Deputaţilor, la ieşirea din Parcul Izvor. Acest grup a fost susţinut moral şi material ( cu apă ceaiuri şi…” de către MĂRIEŞ T. şi COSTIN G. Cunoaşteţi probabil acţiunile de protest amintite chiar din materialele postate de ei pe Portalul Revoluţiei aşa că nu mai insist.
   Datorită PRESIUNILOR EXERCITATE conducerea unor Grupuri Parlamentare a dispus audierea „PROTESTANŢILOR”. Drept urmare Senatorul Buzatu, de la PNL a avut o întrevedere cu”PROTESTATARII” la locul protestului şi a primit la sediul Grupului Parlamentar PNL  o „delegaţie a protestatarilor condusă de COSTIN G”. 
   În timpul audienţei respective şi de faţă cu „protestatarii” am înmânat domnului Senator Buzatu o mapă din partea CPRD. În mapă se aflau dovezile care stăteau la baza NE EMITERII AVIZULUI DE PRESCHIMBARE A CERTIFICATULUI PENTRU PERSOANELE RESPECTIVE.
   Datorită presiunilor şi intervenţiilor exercitate asupra membrilor CPRD am înţeles că până la urmă s-au eliberat avizele şi „PROTESTATARII” AU INTRAT ÎN POSESIA CERTIFICATELOR ŞI A DREPTURILOR CONFERITE DE ACESTEA.
   În timp am avut ocazia să constat că DUMNEZEU NU DOARME.
   NISTOR LENUŢA  alături de FAMILIA ADAM CRISTIAN şi ADM CRISTIA, una dintre cei mai vehemenţi „luptători pentru dreptate şi adevăr”, A FOST DEMASCATĂ CA INFORMATOR.
   NU MI-A FĂCUT PLĂCERE SĂ ÎMI ADUC AMINTE DE ACESTE MOMENTE DAR, „LA RĂZBOI, CA LA RĂZBOI”.

Voi căuta să obţin de la Camera Deputaţilor COPII ALE DOCUMENTELOR POMENITE şi să vi le supun atenţiei.
Deocamdată re postez sesizarea iniţială şi copiile DECLARAŢIILOR DENUNŢATE DE MINE.

Cu stimă,

Dorel HARAGA
Memorat
« Răspunde #7 : Februarie 17, 2011, 10:16:53 »

CONTINUARE
Memorat
  • vamesu_2
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Februarie 17, 2011, 10:18:14 »

DOMNUL HARA..A STAT TOATA NOAPTEA SI A COMPUS AICI PE PORTAL...NOAPTEA ESTE UN PARTENER BUN, TE AJUTA SA VISEZI SI SA SCRI CE NUTI TRECE PRIN MINTE....
ACUM DL.HARA....DOARME , ISI INCARCA BATERIILE PENTRU LA NOAPTE....SAU CINE STIE PE CE STRAZI CUTREIERA SA MAI FACA POZE PENTRU A NE DOCUMENTA LA FATA LOCULUI....

ARE ACTIVITATE NU GLUMA....
O SA NE PARA RAU MAI INCOLO CAND NU V-A MAI APARE PE AICI CU POSTARI LA ZII DIN ARHIVA SA PERSONALA....

ATUNCI ESTE DE GANDIT ...PE UNDE O FII , PE LA MITITICA SAU INTR-UN OSPICIU PENTRU TIPARIREA  ROMANULUI VIETII SALE...

CAT DE CURAND O SA-I BATA POSTASUL DE DOUA ORI LA USE ..SI O SA-I INMANEZE O " INVITATIE " CU UN SINGUR BILET DE DRUM ..DOAR DE DUS....DE INTORS , EHE CINE STIE CAND...

DACA HARA NU V-A MAI FII PE AICI ..SINCER AM SA MA RETRAG DE PE PORTAL...IN SEMN DE PRETUIRE PENTRU EL....

UN PRIETEN...
Memorat
« Răspunde #9 : Februarie 17, 2011, 10:19:14 »

ÎNCHEIERE

Deocamdată
Memorat
  • vamesu_2
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Februarie 17, 2011, 10:37:52 »

ÎNCHEIERE

Deocamdată
/////////////////////////////////////////////////////////

Embarrassed Undecided Cry.....CE S-A INTAMPLAT DL. HARAGA Huh??

AI INTRAT IN " INVENTAR "......PE CATI ANI  Huh?

SI EU CARE ABIA INCEPUSEM SA MA SIMNT BINE SI DORNIC SA-TI FAC COMENTARII LA CELE POSTATE...

MAI RAMAI..TE RUGAM ...un grup de admiratori .. Shocked
Memorat
  • Cristian
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • eu
  • Vezi Profilul
« Răspunde #11 : Februarie 17, 2011, 11:29:11 »

BOLNAVUL TOT BOLNAV RAMANE, EU AM DENUNTAT CA FIIND FALSA DECLARATIA BOLNAVULUI PSIHIC MAI ALES CA NU AM POMENIT NUMELE LUI ASA CUM SE POATE VEDEA IN SINTEZA DIN 06.09.2006 ,ACUM REGRET CA NU M-AM INDREPTAT CU DENUNT CALOMNIOS DAR NICIODATA NU E PREA TARZIU ,AVAND IN VEDERE CA A POSTAT ACESTE DOCUMENTE INTRODUSE DE CATRE EL IN DOSARELE REVOLUTIONARILOR PENTRU AI DENIGRA. SPER SA FITI OBIECTIVI SI SA VA INTREBATI DACA ACEST OM HARAGA DOREL IMPREUNA CU TOVARASUL LUI DE FURACIUNE S-A GRABIT SA INCALCE LEGEA 341/2004 ASTFEL INCAT DECRETUL 1168/2004 A APARUT IN M.O. NR.7 DIN 2005 ILEGAL MAI ALES CA ACESTIA NU AU AVUT NEVOIE DE COMPLECTARI LA DOSARE ASA CUM MAREA MAJORITATE DINTRE DVS. ATI DEPUS ,NU APAR IN SINTEZELE C.P.R.D CAT SSPR ASA CUM PREVEDE LEGEA 341/2004 CAT SI NORMELE DE APLICARE 1412/2004.SUPARAREA PE ADAM ESTE CA LE DEMASCA IMPOSTURA SI MISTIFICAREA ISTORIEI ACESTIA LUNDU-SI FAPTELE ALTORA ,CAT SI OPORTUNITATEA CE A DUS LA APARITIA DECRETULUI FANTOMA SI A M.O . UNDE SE VEDE CLAR CAT SUNT DE OPORTUNSTI SI PENALI ,LEGEA SPUNE CLAR CA LA SFARSITUL LISTEI FINALE A PRESCHIMBARII CERTIFICATELOR SE VA TRECE IN MONITORUL FINAL PARTEA I .ASA CA ATI DEVENIT DE A DREPTUL PENALI,PENALI SI IAR PENALI.
Memorat
  • Cristian
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • eu
  • Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Februarie 17, 2011, 11:39:23 »

IN CEEA CE IL PRIVESTE PE DOMNUL SENATOR BUZATU TI-AI PERMIS SA IL URMARESTI SI SA INTRI PESTE EL IN BIROUL SENATORIAL AL DOMNIEI SALE , INCERCAND SA IL TRAGI LA RASPUNDERE DE CE SI PENTRU CE VINE LA NOI GRUPUL GREVISTILOR ATUNCI NU AI FACUT DECAT SA II CONFIRMI CELE SPUSE DE NOI CA ESTI UN PERICOL SOCIAL ACESTA A FACUT PLANGERE LA SPP IMPOTRIVA TA CA IL URMARESTI ATASANDU-TI LA INFORMAREA CATRE SPP ACTUL MEDICAL CA IN PARLAMENTUL ROMANIEI SE AFLA ANGAJAT UN BOLNAV PSIHIC CE SI-A PERMIS SA DEA BUZNA IN CABINETUL UNUI SENATOR DE LA GRUPUL PNL.IN URMA CERCETARILOR EFECTUATE INCLUSIV LA COMISIA CPRD AU LUAT HOTARAREA INTEMEIATA DE A TE TRIMITE LA PLIMBARE ADICA AI FOST ELIMINAT DIN PARLAMENT.
IAR CEI CE MA CUNOSC STIU INTRADEVAR CE FEL DE OM SUNT ,INCA ODATA IMI DAI DOVADA CA AM DEVENIT COSMARUL TAU . Grin Grin Grin Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Februarie 17, 2011, 12:35:41 »

Daca e penal, fb, da-l in judecata si termina cu el, dar nu-l denigra din oftica, pt ca eu vad postate dovezi ca a fost intr-un punct super fierbinte in timpul rev, la CC. Are omul fotografie? Are. Tu ai postat vreo fotografie cu tine la rev? Nu. Ai avut declaratii false? Da. Le-a pus el? Nu stiu, pt ca foto sunt cu Maries si Rotaru la dosarele din seseprea, nu cu el. Nasol, nu? Sti cum stai in mod real? Ca Perju anticomunistul. Dupa ce au aparut fotografiile cu el si nea Nelu kghebila, cu acelasi si fosta lui sefa (tot anticomunista cica), luata ocrotitor sub aripa KGB, nu-l mai crede nimeni. Si el si org lui sindicala serelista sunt de plastelina, se modeleaza dupa vremuri si stapani. Cu asa anticomunisti, Revolutia ar fi adus mumia lui Lenin la Bucuresti pe post de sfinte moaste. Scarbsenie! Zici ca esti margaritar? Pune-ti dosarul aici, pe subiect. La fel si Haraga, pe subiectul lui. Apoi m vb.
Memorat
  • Cristian
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • eu
  • Vezi Profilul
« Răspunde #14 : Februarie 17, 2011, 12:46:34 »

IESI TU DE SUB ANONIMAT CA SA IMI POTI CERE MIE CEVA, PENTRU ACEA DECLARATIE AM DAT EXPLICATIE DE N ORI SI PE PORTAL SI LA ORGANELE ABILITATE DAR VAD CA ESTI CA UN SURUB ,DOSARUL MEU A FOST IN FATA AMBELOR COMISII CU DOSARELE PE MASA + AUDIERI CITESTE SINTEZELE DIN .06.09.2006 SI 12.09.2006 UNDE AM FOST VERIFICATI IN CEEA CE PRIVESTE DOSARELE MAI ALES CA MAJORITATEA MEMBRILOR COMISIEI DE LA ACEEA VREME INCLUSIV PRESEDINTELE ACESTEIA ERAU MEMBRI PSD .ASA CA VIRTUALULE NU MAI INCERCA SA ARUNCI PISICA MOARTA LA ALTII CA NU TINE,IN CEEA CE PRIVESTE AFISAREA DOSARELOR DE CATRE SSPR NU AM NICI O OBICTIE .NU MA VAD NEVOIT SA ITI MAI DAU ALTE EXPLICATII ATAT TIMP CAT TU NU AI CURAJUL IESIRII PE SCENA PORTALULUI SUB NUME REAL.
Memorat
Pagini: [1] 2 3 ... 6
Schimbă forumul: