Main Content:

Pagini: 1 [2] 3 4 ... 129

Mesaj de la ADRIAN PITCA-muncitorul care a declansat Revolutia in Prahova

• bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

PITCA ADRIAN SE SPUNE CA ERA SERCRETAR DE PARTID LA ORG nr.66 SI MAI MULT DECIT MUNCITOR.......PARLAMENTAR FSN  SI APOI PDSR

Ce facem cu tara noastra? Unde sunt revolutionarii" lu' peste prajit ", ca revolutionari adevarati nu au fost niciodata daca dupa tot ce se intimpla azi in tara tac si nu se manifesta in nici un fel? Dorm oare ca nesimtitii la loc caldut sub plapuma pensiei de revolutionar? Nu se agita in nici un fel ca sa nu cumva acest cel mai prost presedinte pe care l-am avut, noi, romànii, sa le taie subventia? Cind e vorba de drepturile lor, acesti farisei se leaga cu lanturi, intra in greva foamei si declara sus si tare ca vor muri pe metereze....
           Dar cind tara se duce de ripa ei descopera nisipul si aproape crapa fierea in ei de bucurosi ce sint ca isi pot baga capul sub acest nisip.....
           Cum am mai spus si cu alte ocazii, revolutionari cu merite deosebite au fost putini dar....putini au fost, destui mai sintem....
           Inainte de revolutia cu care ne place, unora, sa ne laudam, un tigan, mai roman decit multi romani de tinichea, imi spunea asa:"-Adriane, decit sa traiesti o viata ca o cioara, mai bine sa traiesti o zi ca un soim."
           Faptul ca, desi urmaresc zilnic ce se intimpla in Romania, nu aud nimic, nici de bine nici de rau, despre revolutionarii cu merite deosebite platiti cu bani grei, luna de luna, de catre natia romana imi intareste opinia ca niciodata- dar niciodata- o cioara nu va deveni soim.
           Sau poate natia romana, recunoscatoare, plateste aceste "tinichele revolutionare" sa fie legume, sa nu se manfeste, sa taca....
           Pe aici, pe unde muncesc eu azi, exista o zicala: -"Cine nu vede, nu aude si tace, traieste o mie de ani in pace..."
           "Si, as adauga eu, rontaie linistit indemnizatia de revolutionar..."
           Dar asta este, de fapt, singurul merit a 90% din revolutionarii Romaniei de azi....
           ...
           Azi,cei  care  sunteti mai  aproape  de Romania si de "revolutionarii" ei decit sunt eu ,  va  rog sa  sa trimiteti la cit mai multi dintre beneficiarii Legii Recunostintei Natiei Romane fata de revolutionarii cu merite deosebite, aceste ginduri ale mele....
           Iar "revolutionarilor" poate, cindva, patria le va fi -intr-adevar-recunoscatoare.....

Adrian Constantin PITCA
                                                 23.06.2011,
Pordenone,Italia
           "P.S"
           Acum exact douazeci de ani, Adrian Paunescu scria o poezie ca un parastas despre situatia Romaniei de atunci..... este mai actuala ca oricind....
V-am gasit pe lista pedeseristilor dle Pitca si v-am atasat si poza de acolo ca sa va cunoasca lumea. Deci prima afirmatie a dlui Perju s-a adeverit. No problem, dar vreau sa stiu daca si a doua e reala. Abia atnci o sa am obs critice de facut la adresa dv. Cum e deci, alba sau... rosie?
Memorat
  • buzdugan
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Muncitorului sau depurtatului PITICA care-si spune adevarul(?)si care a binevoit sa mi se adreseze golaneste aici pe sublimul nostru forum.Bade,cind am vazut cum i-ai mustruluit pe revolutionari am crezut ca as putea sa te venerez,ca nici unul nu-i ca tine pe aici adica, muncitor cu fapte deosebite,parlamentar si-si spune adevar.Ma gindeam ca detii adevarul absolut.Bade pitic,bine ca n-ai intilnito pe mamica mea in tineretele tale pentru ca era nasol.Dupa felul cum reactionezi se pare ca pe mamitzica ta a intilnito un cioroi. Wink Cheesy
PS.Nu-mi raspunde ca-i mai bine sa punem punct aici (scor 1-1)
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Replica pentru care pe forum isi zice Bambilici
       Am vazut ca ai pe forum, linga numele tau, o poza cu o maimuta. Interesant!
       Poza te reprezinta?!?! Daca da atunci ar fi bine, dupa parerea mea, sa postezi imaginea intreaga sa ne putem da si noi seama ce esti: maimuta sau maimutoi.....ca asa nu prea se intelege. Si afla de la mine ca lumea a mai evoluat, ar fi bine sa depasesti si tu stadiul asta.......
                                                                  Adrian Pitca
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Pentru MERCURIE,
         Bai mercurie, io o sa vin acasa  cind oi vrea io si sa mai stii ca o sa ma apuc de ce-oi vrea io. Cit despre lupta....pe unde si cind ai luptat tu mai baiete???....

Adrian Pitca
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Pentru Daniel Petrican
        Am citit comentariul tau din24.06.2011 si mi-ar place sa cred ca esti om serios iar daca cumva esti si revolutionar (dar nu de ala fabricat), am putea fi chiar amici.
        Sa stii ca nu am nimic cu cei care nu au putut sa plece la munca in strainatate pentru ca asa-i viata.
        Dar celor care nu au vrut sa plece parca as vrea sa le zic ceva: sa nu ii mai frece grija de cei care au plecat atita timp cit ei, in tara, nu fac nimic sa isi schimbe soarta indiferent ce li s-ar intimpla.
        In alta ordine de idei afla ca eu nu am fugit din Romania..... am mers chiar foarte incet si sa mai stii ca nu am de gind sa iti cer tie voie ca sa vorbesc despre "starea tarii noastre".
        Ca doar nu oi fi tu revolutionarul lu' peste prajit care sa-mi spuna despre ce am sau nu dreptul sa vorbesc......

Adrian Pitca
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator

Pentru MERCURIE,
         Bai mercurie, io o sa vin acasa  cind oi vrea io si sa mai stii ca o sa ma apuc de ce-oi vrea io. Cit despre lupta....pe unde si cind ai luptat tu mai baiete???....

Adrian Pitca

M-ai dat gata cu acest tip de psihologie proletara ! Unde am fost si ce-am facut este treaba mea ! Cat despre venitul sau plecatul tau..., lasa-ne !  Fa ce crezi ! Am scris eu pe undeva ca imi pasa ce faci pe acolo pe unde esti ?
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

buna ziua d-le Adrian Pitca,de la bun inceput vreau sa va atrag atentia ca nu am sa va intreb ce ati facut inainte de 89,unde ati fost si ce ati facut la si dupa revolutie pentru ca nu este treaba mea dar va trag respectos atentia ca dv-tra ati gresit fata de noi cei care comunicam pe acest portal cat si despre toti ceilalti revolutionari adresandune acele cuvinte care dupa parerea mea nu le meritam.poate intr-o oarecare masura aveti dreptate ca unii dintre noi nu merita sa fie revol. dar sant foarte putini.asa zise ati gresit cand iati jignit pe d-nii Bambilici, Mercuri si Daniel Petrican, poate ca sunt printre putinii care au facut ceva la si dupa revol.,spun "poate" pentru ca nici eu nu stiu multe despre dansii cum nici despre dv-tra nu stiu,dar asta nu-mi da dreptul sa jignesc si sa fac afirmatii nefondate.d-le A Pitca d-lor fata de altii barem fac ceva(posteaza pe forum) dau sfaturi si isi da cu presupusul creind o admosfera de revolta contra jevrelor ce ne conduc ceea ce si dv-tra ati face daca ati posta mai des si ati strange randurile cu noi.parerea mea este ca va-ti pripit judecand-ui din prima, sincer va spun si eu era sa ma insel in privinta d-lor dar mi-am dar seama la timp ca era sa fac o mare greseala.asa ca, cautati sa judecati pe altii,aveti de judecat actuala putere,puterile care s-au succedat pe la conducerea tarii caci ei au adus prapdul in tara.cu stima Kostas
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Tot pentru Perju,
          Ma amaritule care zici ca cei plecati din tara v-au vopsit in portocaliu si care te dai mare luptator impotriva haosului creat de, cum ii ziceai tu..... TRAIENICA parca, nu erai tu cel care,in seara cind Basescu a fost suspendat din functia de presedinte de catre Parlament, in piata Universitatii, fluturai, in spatele Basescului, un steag portocaliu mare cit prostia din capul tau?Huh
          Sau crezi ca lumea n-a vazut sau a uitat?Huh

Adrian Pitca
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Bai asta care zici ca te cheama Perju....
           Se pare ca esti chiar ala pe care il stiu eu in Prahova, ala care fabrica revolutionari....
           Fantastic ce mult ai evoluat, ma baiete. Eu te stiam doar diliu dar acum vad ca esti si nitel cam prostanac. Sau asa ai fost mereu si n-am observat eu?!
           Tu abia acu' ai aflat ca am fost secretar de partid (doua luni) si parlamentar (doua mandate)?!?! Pai asta poate afla oricine da lu' GOOGLE asta sa caute numele meu pe internet.
           Ca sa dormi mai linistit, afla Perjule ca in viata mea am mai fost si ceea ce tu nu vei fi niciodata si am facut ceea ce tu nu vei fi in stare sa faci nicicind.
           Si asta, stii bine, te va face sa-ti maninci ficatii de necaz toata viata ta.......

Adrian Pitca
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Pentru mercurie,
         1.- pina cind nu ai replicat la mesajele mele postate pe forum nici nu stiam ca existi;
         2.-poate ca era mai bine daca doar luai act de mesajul meu dar ai dorit sa comentezi cu ironie asa ca ti-am replicat la fel;
         3.-ai dreptul sa comentezi cum doresti mesajul meu din 23.06.2011 dar nu uita: in viata, de obicei primesti ceea ce dai.....
         Adrian Pitca
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator

Pentru mercurie,
         1.- pina cind nu ai replicat la mesajele mele postate pe forum nici nu stiam ca existi;
         2.-poate ca era mai bine daca doar luai act de mesajul meu dar ai dorit sa comentezi cu ironie asa ca ti-am replicat la fel;
         3.-ai dreptul sa comentezi cum doresti mesajul meu din 23.06.2011 dar nu uita: in viata, de obicei primesti ceea ce dai.....
         Adrian Pitca

Unde am comentat cu ironie mesajul tau ? Eu n-am treaba cu mesajul tau ! N-am treaba cu tine ! Hm ! Ciudat !
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator

A fost o chemare fireasca: vino sa faci ce nu putem noi, poate vei putea cu adevarat ! Eu recunosc ca nu pot sa fac mare lucru acum !
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Bai asta care zici ca te cheama Perju....
           Se pare ca esti chiar ala pe care il stiu eu in Prahova, ala care fabrica revolutionari....
           Fantastic ce mult ai evoluat, ma baiete. Eu te stiam doar diliu dar acum vad ca esti si nitel cam prostanac. Sau asa ai fost mereu si n-am observat eu?!
           Tu abia acu' ai aflat ca am fost secretar de partid (doua luni) si parlamentar (doua mandate)?!?! Pai asta poate afla oricine da lu' GOOGLE asta sa caute numele meu pe internet.
           Ca sa dormi mai linistit, afla Perjule ca in viata mea am mai fost si ceea ce tu nu vei fi niciodata si am facut ceea ce tu nu vei fi in stare sa faci nicicind.
           Si asta, stii bine, te va face sa-ti maninci ficatii de necaz toata viata ta.......
                                                             Adrian Pitca
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

DOREL  HARAGA  SPUNE:

Întrebari pentru  PERJU  DANIEL:

1. De ce esti in bisuri si erate si ai doua certificate dintre care unul duplicat?
PUBLICAT IN MONITORUL OFICIAL nr.568 BIS/22.11.1999
Titlul CONFERIT PRIN DECRET NR.37/2000 nominalizat n
MONITORUL OFICIAL nr.100 BIS/7 MARTIE 2000
RECTIFICAREA ERORILOR MATERIALE LA PUBLICARE IN M.OF.277 BIS.
Răspuns posibil:
Pentru că nu a fost la Revoluţie. S-a insinuat printre noi prin 1990 şi ceva, a aflat de la unul sau altul câte ceva, a mai pus de la el câte ceva (1 Ha arabil la cineva, 1Ha arabil la alt cineva, 1 Ha arabil lui COSTIN GEORGE, şi tot aşa câte un pic la câte cineva), iar dacă  numele i-a apărut în Monitor cu Erate, trebuie să mai fie verificate nişte persoane cu numele de PEJU sau ceva aproximativ

2. De ce toti revolutionarii Euroatlantica au fost trecuti prin Asociatia din Brasov? Esti un penal ca si Maior (fenomenul Euroatlantica este unul mult mai complex daca vorbim de  relatiile mafiote care au existat intre Euroatlantica si Maior)?

Răspuns posibil:
Obiectivi fiind, nu ştiu( dar putem afla) la ce dată s-a înfiinţat Liga Euroatlantică…… şi apendicul său Sindicatul………În condiţiile în care Persoanele Juridice mai sus numite nu existau la data de 31.12.1992, era normal ca în 1996 să înainteze liste prin alte asociaţii. Mă întreb în aceste condiţii:CINE A DAT „AVIZ REACTUALIZAT” PENTRU MEMBRII ASOCIAŢIILOR REPREZENTATE DE PERJU şi MAGDA ROTARU

3. De ce nu ai adeverinta de necolaborare emisa de CNSAS?

Răspuns posibil:
Foştii Informatorii şi Colaboratorii care au rămas activi în mod sigur nu sunt daţi pe goarnă.

4. De ce ai fost dat afara din armata?

Răspuns posibil:
Element Inadaptabil, labil psihic, lipsit de bun simţ şi onoare, capabil să….. şi să…… pentru a-şi realiza interesele……

5. Ce ai facut in 21-22 decembrie 89,  22-26 decembrie’ 89, din ce comitet ai facut parte in decembrie’ 89 , de ce nu ai fost alaturi de revolutionarii din Ploiesti cind a fost ocupata judeteana de partid?

Răspuns posibil:
Întrebare la care nu s-a răspuns încă dar la care va răspune cât de curând.

6. De ce nu ai muncit în ultimii 20 de ani legal?

Răspuns posibil:
Fiindcă există „PROŞTI” care plătesc „cotizaţii” cu sau fără chitanţă şi nu cer socoteală privind modul în care se cheltuiesc „banii asociaţii”

7. Care este implicarea ta în puciul din Ploiesti, (pus  stapanire  pe spatiu,  stampile,  birouri, spatiu, etc..., organizat  la  scurt  timp  alegeri si  autointitularea ca lider                                                                                                                                                                        LNRDPh  (Liga  Nationala  a  Revolutionarilor  din  Decembrie Prahova)  care de fapt fusese initial o  filiala  a  LNRD  Bucuresti...) schimbind denumirea in Euroatlantica?

Răspuns posibil:
Hopaaa, devine interesant. Dacă nu răspunde PERJU şi nu încearcă cineva din PH să răspundă, poate rezolvăm noi al Buc. Cu câteva nume interesante.

8. Ce rol ai avut în dispariţia probelor din dosarele LNRD depozitate din circumstanţe voite  (impuse) la Euroatlantica?

Răspuns posibil:
După ce răspund IORDAN RĂDULESCU şi compania, dacă nu ne convine răspunsul, căutăm „la cutia cu maimuţe” şi………

9. De ce ai încercat sa preschimbi dosare prin Asociatia ECOFORUM prin dare de mita?

Răspuns posibil:
Vezi răspunsul la întrebarea 2.

10. Despre ce caseta este vorba, caseta video folosita ca proba in fabricarea unor impostori?

Răspuns posibil:
Hopaaaa…. Avem şi noi un CD. Poate colaborăm la răspuns.

Aici mă opresc eu cu gluma fiindcă s-ar putea să bată prietenul DNA la uşa lui PERJU şi nu vreau ca acesta să sufere din cauza mea.
Dorel HARAGA
…………………………………………..
D-le Secretar General al SSPR,
Vã multumesc pentru reactia promptã avutã!
Rog însã din nou, sã deschideti o anchetã, privind acest caz numit PERJU, caz tipic de escrocherie, trafic de influentã, dare si luare de mitã, fals si uz de fals în înscrisuri, folosirea de mijloace necuvenite, etc...
În caz contrar voi sesiza organele competente!
O zi bunã vã doresc!
…………………………………………….                       
In atentia SS din partea revolutionarilor prahoveni care doresc o ancheta in acest sens!
În  Prahova  mai  exista  o ciudatenie  revoltatoare. copiii  presedintilor  de  asociatie  trebuia  musai  sa  ajunga  si  ei  revolutionari. exemple  concrete:
 Coman  Marian   vicepresedinte  LNLD  Prahova si-a facut ambii  copii  revolutionari.

Perju  Daniel a promovat dosarele   de  revolutionar pentru cei  doi  copii  ai  familiei  Rotaru

Negrea  Vasile a   introdus  doua  dosare  de  revolutionar  pentru  cei  doi  copii ai  sai  reusind  in final  sa-si  promoveze  doar fiica.

Acum se pune o  intrebare  fireasca:  ce  asociatie  a   sustinut  aceste  dosare ?
 Din  informatiile  noastre stim  ca  aceste  dosare  au  fost  sustinute si promovate  de liga  Neuroatlantica(via Brasov)  .  Ramane  ca  actualul  ss  al  sspr  sa verifice  misterele imbarligate ale  promovarii dosarelor   ligii Neuroatlantice  de  la  Ploiesti .
…………………………………………..

Dl.SS este vorba de copii acestor persoane care nu au cerificat pe legea 42/92 !
Va rog pentru aflarea adevarului si sunt sigur ca si alti presedinti de as. din tara au facut la fel,copii,neveste,frati,etc.

Întrebari de la un "anonimus" din decretul 226/92  (cãtre) la un "mare" revolutiunar EL LIDER MAXIMO din bisuri, erate, duplicate din 2000...

………………………………………………..

P.S.
Dacã DNA tot este în verificãri la sspr, este facil sã continue aceeasi linie si-n cazul PERJU!

SURSA: http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=199.msg32509#msg32509
Memorat

DAN PERJU
    Hero Member
    Conectat Conectat
    Vezi Profilul

Răspuns: TOTUL DESPRE REVOLUTIONARI
« Răspunde #231 : Ianuarie 31, 2011, 21:30:19 »
Citat din mesajul lui: DOREL HARAGA din Ianuarie 31, 2011, 21:18:44
FIINDCĂ PERJU TOT VREA SA NE JUCĂM AM PRELUAT DE PE FORUM CÂTEVA POSTĂRI CU PRIVIRE LA PEROANA LUI EFECTUATE DE COLEGII NOŞTRI:
PERJULE PENTRU CĂ NU LE-AI RĂSPUNS COLEGILOR LA NIŞTE ÎNTREBĂRI, AM SĂ-MI PERMIT SĂ RĂSPUND EU ÎN LOCULTĂU. NU LUA GLUMA ÎN SERIOS CĂ SE PUNE LA FICAP

Pink! Iar a venit zânul...

Întrebari de la un "anonimus" din decretul 226/92  (cãtre) la un "mare" revolutiunar EL LIDER MAXIMO din bisuri, erate, duplicate din 2000...

PERJU DANIEL

1. De ce esti in bisuri si erate si ai doua certificate dintre care unul duplicat?
PUBLICAT IN MONITORUL OFICIAL nr.568 BIS/22.11.1999
Titlul CONFERIT PRIN DECRET NR.37/2000 nominalizat n
MONITORUL OFICIAL nr.100 BIS/7 MARTIE 2000
RECTIFICAREA ERORILOR MATERIALE LA PUBLICARE IN M.OF.277 BIS.
Răspuns posibil:
Pentru că un a fost la Revoluţie. S-a insinuat printre noi prin 1990 şi ceva, a aflat de la unul sau altul câte ceva, a mai pus de la el câte ceva (1 Ha arabil la cineva, 1Ha arabil la alt cineva, 1 Ha arabil lui COSTIN GEORGE, şi tot aşa câte un pic la câte cineva), iar dacă  numele i-a apărut în Monitor cu Erate, trebuie să mai fie verificate nişte persoane cu numele de PEJU sau ceva aproximativ

2. De ce toti revolutionarii Euroatlantica au fost trecuti prin Asociatia din Brasov? Esti un penal ca si Maior (fenomenul Euroatlantica este unul mult mai complex daca vorbim de  relatiile mafiote care au existat intre Euroatlantica si Maior)?
Răspuns posibil:
Obiectivi fiind, nu ştiu( dar putem afla) la ce dată s-a înfiinţat Liga Euroatlantică…… şi apendicul său Sindicatul………În condiţiile în care Persoanele Juridice mai sus numite nu existau la data de 31.12.1992, era normal ca în 1996 să înainteze liste prin alte asociaţii. Mă întreb în aceste condiţii:CINE A DAT „AVIZ REACTUALIZAT” PENTRU MEMBRII ASOCIAŢIILOR REPREZENTATE DE PERJU şi MAGDA ROTARU

3. De ce nu ai adeverinta de necolaborare emisa de CNSAS?
Răspuns posibil:
Foştii Informatorii şi Colaboratorii care au rămas activi în mod sigur nu sunt daţi pe goarnă.

4. De ce ai fost dat afara din armata?
Răspuns posibil:
Element Inadaptabil, labil psihic, lipsit de bun simţ şi onoare, capabil să….. şi să…… pentru a-şi realiza interesele……

5. Ce ai facut in 21-22 decembrie 89,  22-26 decembrie’ 89, din ce comitet ai facut parte in decembrie’ 89 , de ce nu ai fost alaturi de revolutionarii din Ploiesti cind a fost ocupata judeteana de partid?
Răspuns posibil:
Întrebare la care nu s-a răspuns încă dar la care va răspune cât de curând.

6. De ce nu ai muncit în ultimii 20 de ani legal?
Răspuns posibil:
Fiindcă există „PROŞTI” care plătesc „cotizaţii” cu sau fără chitanţă şi nu cer socoteală privind modul în care se cheltuiesc „banii asociaţii”

7. Care este implicarea ta în puciul din Ploiesti, (pus  stapanire  pe spatiu,  stampile,  birouri, spatiu, etc..., organizat  la  scurt  timp  alegeri si  autointitularea ca lider                                                                                                                                                                        LNRDPh  (Liga  Nationala  a  Revolutionarilor  din  Decembrie Prahova)  care de fapt fusese initial o  filiala  a  LNRD  Bucuresti...) schimbind denumirea in Euroatlantica?

Răspuns posibil:
Hopaaa, devine interesant. Dacă nu răspunde PERJU şi nu încearcă cineva din PH să răspundă, poate rezolvăm noi al Buc. Cu câteva nume interesante.

8. Ce rol ai avut în dispariţia probelor din dosarele LNRD depozitate din circumstanţe voite  (impuse) la Euroatlantica?
Răspuns posibil:
După ce răspund IORDAN RĂDULESCU şi compania, dacă nu ne convine răspunsul, căutăm „la cutia cu maimuţe” şi………

9. De ce ai încercat sa preschimbi dosare prin Asociatia ECOFORUM prin dare de mita?
Răspuns posibil:
Vezi răspunsul la întrebarea 2.

10. Despre ce caseta este vorba, caseta video folosita ca proba in fabricarea unor impostori?
Răspuns posibil:
Hopaaaa…. Avem şi noi un CD. Poate colaborăm la răspuns.

Aici mă opresc eu cu gluma fiindcă s-ar putea să bată prietenul DNA la uşa lui PERJU şi nu vreau ca acesta să sufere din cauza mea.
Dorel HARAGA
…………………………………………..
D-le Secretar General al SSPR,
Vã multumesc pentru reactia promptã avutã!
Rog însã din nou, sã deschideti o anchetã, privind acest caz numit PERJU, caz tipic de escrocherie, trafic de influentã, dare si luare de mitã, fals si uz de fals în înscrisuri, folosirea de mijloace necuvenite, etc...
În caz contrar voi sesiza organele competente!
O zi bunã vã doresc!
…………………………………………….                       
In atentia SS din partea revolutionarilor prahoveni care doresc o ancheta in acest sens!
În  Prahova  mai  exista  o ciudatenie  revoltatoare. copiii  presedintilor  de  asociatie  trebuia  musai  sa  ajunga  si  ei  revolutionari. exemple  concrete:
 Coman  Marian   vicepresedinte  LNLD  Prahova si-a facut ambii  copii  revolutionari.

Perju  Daniel a promovat dosarele   de  revolutionar pentru cei  doi  copii  ai  familiei  Rotaru

Negrea  Vasile a   introdus  doua  dosare  de  revolutionar  pentru  cei  doi  copii ai  sai  reusind  in final  sa-si  promoveze  doar fiica.

Acum se pune o  intrebare  fireasca:  ce  asociatie  a   sustinut  aceste  dosare ?
 Din  informatiile  noastre stim  ca  aceste  dosare  au  fost  sustinute si promovate  de liga  Neuroatlantica(via Brasov)  .  Ramane  ca  actualul  ss  al  sspr  sa verifice  misterele imbarligate ale  promovarii dosarelor   ligii Neuroatlantice  de  la  Ploiesti .
…………………………………………..

Dl.SS este vorba de copii acestor persoane care nu au cerificat pe legea 42/92 !
Va rog pentru aflarea adevarului si sunt sigur ca si alti presedinti de as. din tara au facut la fel,copii,neveste,frati,etc!

DANIEL  PERJU  RASPUNDE  LUI  DOREL  HARAGA:

LA ACEASTA ORA DE SEARA,  PENTRU CA VAD CA TE FUTE PE ROMANESTE GRIJA DE MINE,

JEGULE ORDINAR  NU POT SA SPUN DECIT CA ESTI UN GUNOI ORDINAR....

VORBESTI DE DNA....

OK  DOMNILOR DE LA DNA...

SI EU VA ROG RESPECTUOS  SA-VI FACA DECONTUL AVERILOR,  ASA CUM ERA SCRIS  PE

BENERUL DIN VARA ANULUI 2006  LA PALATUL PARLAMENTULUI......  GASCA CARE A ABROGAT

LEGEA 42/1990  IN INTERESUL  UNUI GRUP CLIENTELAR.......DIN CARE FACEA PARTE

SI OMUL NOSTRU  BOLNAV,  SARAGA.....

OMULE BOLNAV... FA-TE  MIC  MIC  MIC  SI  MERGIIIIIIIII.....DEPARTE......

SICTIR,  JAVRA ORDINARA,  SIFONAR  PARDON-  CURATITOR DE SIFOANE......

ALTCEVA.......MAIOR E PENAL.......OK...

Sa-L PUPI UNDEVA....EVENTUAL  IN PIX...

ALTCEVA...Huh?
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

cristian spune:

Rahatule virtual cu creier de maimuta se vede de la o posta ca esti aici in slujba psd-ului, nu sti sa zici decat "jos piratul" ,jos puterea portocalie" ,ti s-a zgariat banda si ai hardul prea mic pentru un univers atat de mare ...tu sti cate greseli gramaticale ai cand scri? cu carul , dupa ce ca si-asa nici nu trebuia sa mai fi lasat sa postezi pe acest forum dupa ce ai jignit trei sferturi din miscarea revolutionara  cand ai dat "la mue" revolutionarilor remarcati mai ai obraznicia sa ne insulti in continuare pe noi cei care postam sub nume real...dar bineanteles esti lasat cu voia adminului care e prea tolerant cu manifestarile voastre ,acesta nu trebuia de la inceputul acestui forum sa permita ca cei sub pseudonime sa-i jigneasca pe cei cu nume adevarate ...nu e cinstit ...acest forum nu trebuia sa se numeasca al revolutionarilor daca nu se posteaza sub nume reale ...cine sunteti voi de fapt cei sub anonimat ?de ce ne jigniti pe noi cei cu nume reale ,ce toata lumea trebuie sa se invarta in universul vostru ,al ideilor voastre? ...sa nu de-a dracul sa aflu cine se ascunde sub nick-ul de bambilici   ca ai dat de belea rau ...iti promit o mama de bataie cum nu ti-ai furat-o niciodata sa vezi cine e mai barbat si mai revolutionar fraiere...esti o jigodie care nu are curajul decat sub acoperire ,daca esti smecher si nu ai nimic de ascuns desconspira-te si hai sa ne vedem ,ca aproape toata lumea de pe  aci i-ai cam jignit pe cei cu nume reale ,te dai literat cand colo esti un mare prost ca si maimuta de la avatar .Nu te-am bagat in seama si ai intrat sa te iei gura-n p... cu mine ,ma dezbrac de caracter ca altfel cu o jigodie ca tine nu se poate vb civilizat ,hai sictir rahat virtual tot aflu eu pana la urma cine
esti ,ai dat de dracu ,iti promit ca o sa-ti rupcapul ca la porumbei ...
Memorat
Pagini: 1 [2] 3 4 ... 129
Schimbă forumul: