Main Content:

Pagini: 1 2 [3] 4 5 ... 129

Mesaj de la ADRIAN PITCA-muncitorul care a declansat Revolutia in Prahova

• Cristian
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • eu
  • Vezi Profilul

cristian spune:

Rahatule virtual cu creier de maimuta se vede de la o posta ca esti aici in slujba psd-ului, nu sti sa zici decat "jos piratul" ,jos puterea portocalie" ,ti s-a zgariat banda si ai hardul prea mic pentru un univers atat de mare ...tu sti cate greseli gramaticale ai cand scri? cu carul , dupa ce ca si-asa nici nu trebuia sa mai fi lasat sa postezi pe acest forum dupa ce ai jignit trei sferturi din miscarea revolutionara  cand ai dat "la mue" revolutionarilor remarcati mai ai obraznicia sa ne insulti in continuare pe noi cei care postam sub nume real...dar bineanteles esti lasat cu voia adminului care e prea tolerant cu manifestarile voastre ,acesta nu trebuia de la inceputul acestui forum sa permita ca cei sub pseudonime sa-i jigneasca pe cei cu nume adevarate ...nu e cinstit ...acest forum nu trebuia sa se numeasca al revolutionarilor daca nu se posteaza sub nume reale ...cine sunteti voi de fapt cei sub anonimat ?de ce ne jigniti pe noi cei cu nume reale ,ce toata lumea trebuie sa se invarta in universul vostru ,al ideilor voastre? ...sa nu de-a dracul sa aflu cine se ascunde sub nick-ul de bambilici   ca ai dat de belea rau ...iti promit o mama de bataie cum nu ti-ai furat-o niciodata sa vezi cine e mai barbat si mai revolutionar fraiere...esti o jigodie care nu are curajul decat sub acoperire ,daca esti smecher si nu ai nimic de ascuns desconspira-te si hai sa ne vedem ,ca aproape toata lumea de pe  aci i-ai cam jignit pe cei cu nume reale ,te dai literat cand colo esti un mare prost ca si maimuta de la avatar .Nu te-am bagat in seama si ai intrat sa te iei gura-n p... cu mine ,ma dezbrac de caracter ca altfel cu o jigodie ca tine nu se poate vb civilizat ,hai sictir rahat virtual tot aflu eu pana la urma cine
esti ,ai dat de dracu ,iti promit ca o sa-ti rupcapul ca la porumbei ...
Ai vreo treaba cu mine daca mai citat ?
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Pentru Kostas,
      Daca te intereseaza trecutul meu, gasesti ce doresti cautind pe internet numele meu.
      Ce nu gasesti pe internet iti pot spune eu pe scurt:
      - am crescu fara parinti, am trecut si pe la casa de copii, am invatat o meserie pe care o practic si azi, iar printre picaturi am mai fost si organizator de grupa sindicala (1988-1989) si secretar cu probleme organizatorice la o organizatie de baza a PCR timp de doua luni (24 octombrie 1989-22decembrie 1989)
      Pentru activitatea mea politica in calitate de membru PCR vreau sa stii ca partidul comunist privea si analiza cu mare atentie ceea ce faceam eu cu mult inainte de 22 decembrie 1989 si as vrea sa retii doua lucruri:
      -conducerea PCR a judetului Prahova nu era deloc, dar deloc, multumita de calitatea mea de membru PCR asa ca in dimineata zilei de 22 decembrie 1989 cerea sa fiu arestat;
      -Daniel Perju stie despre toate aceste lucruri dar, in calitatea lui de "revolutionar de tinichea" si de fabricant de revolutionari falsi, s-a simtit deranjat de mesajul meu din 23.06.2011 ( postat pe forum) . Acel mesaj nu era in nici un fel adresat unei lichele cum e Perju.
      In alta ordine de idei vreau sa stii ca in 1990 am votat impotriva Legii 42/1990 (azi Legea 341/2004) pentru ca am considerat atunci, ca si acum, ca toate partidele politice reprezentate in Parlamentul Romaniei la acea vreme au dorit si au reusit sa cumpere onoarea revolutionarilor. Desi in 1990 am votat impotriva legii privind drepturile revolutionarilor, in 1995-atunci cind s-a reanalizat aceasta lege, in grupul parlamentar PDSR,din care faceam parte, certindu-ma dea dreptul cu multi colegi deputati, mi-am adus modesta contributie la mentinerea in vigoare a legii. Pentru ca destui erau cei care doreau sa o abroge sau sa taie din drepturi. Si nu erau doar PDSR-isti....Si, amice Kostas, nu am sustinut in 1995 ceea ce nu am votat in1990 doar pentru ca beneficiam si eu de drepturile  prevazute de lege ci mai ales pentru faptul ca daca un cetatean primeste un drept (sau mai multe), acel drept sa nu-i poata fi luat doar pentru ca alti cetateni beneficiaza fara merit de acel drept (cazul revolutionarilor falsi).
      Amice Kostas, afla ca tot ce am realizat in viata mea a fost cu ajutorul mintii mele si prin munca. Si nu mi-e rusine cu nimic. Am spalat si wc-uri, am ajuns si in Parlamentul Romaniei insa peste tot am fost acelasi ADRIAN PITCA- muncitor.
      Si, apropo de Parlamentul Romaniei si de ce a putut face un muncitor acolo: atunci cind in Camera Deputatilor se discuta despre Legea insemnelor nationale si locul unde acestea ar trebui asezate, subsemnatul Adrian Pitca, muncitor, ajuns deputat, am observat ca din lista lucrurilor pe care urma sa fie asezata stema Romaniei lipsea ceva si acest lucru nu fusese observat de niciunul dintre desteptii din Guvernul si Parlamentul Romaniei. Am intervenit la tribuna Camerei si, ca urmare a acelei interventii a mea, azi, Stema Romaniei se afla si pe unul din simbolurile unei natiuni - Moneda Nationala.
      Amice Kostas, fara falsa modestie, sint ultimul roman (inca in viata) care a avut posibilitatea si onoarea de a aseza (figurativ vorbind) Stema Romaniei pe Moneda Nationala, leul nostru cel de toate zilele.
      Nici un alt roman nu va mai avea o astfel de realizare pentru ca, nu-i asa?, vom intra si noi in zona euro iar moneda noastra nationala va disparea.....
      Sa revenim insa la oile noastre....
      Nu stiu daca ai remarcat (daca nu, mai citeste-l odata) dar mesajul meu din 23.06.2011 postat pe Forum nu a fost adresat cuiva anume. Nu am citat nume de oameni reali, nici pseudonime si nici nu cred am jignit vreun om serios.
      Dar niste insi (probabil si revolutionari - reali sau nu), semnind cu numele lor adevarate sau cu pseudonime, au considerat ca (in comentariile lor la mesajul meu) pot sa ma ia la misto iar Daniel Petrican chiar imi spunea ca nu am dreptul sa vorbesc despre ceva (nu conteaza despre ce).....
      Pentru tine, amice Kostas, are vreo importanta daca cineva te ia in bascalie ori iti da (sau iti ia) dreptul sa vorbesti?!?
      Sa stii ca pentru mine are....
      Poate voi mai posta pe Forum mesaje adresate revolutionarilor. Oricine are dreptul sa le comenteze sau sa-mi raspunda ce doreste.
      Dar sa fii convins ca fiecare va primi din partea mea exact atentia pe care o merita.
      Insa, in acest timp, desi oficial Romania este o natiune europeana, aceasta tara a ajuns doar o amarita vaca de muls la tìta careia sugeti si voi , REVOLUTIONARILOR.....
                                                      ADRIAN PITCA
Memorat

Concluzia la cele spuse de mine este:"DATORITA VOTURILOR ROMANILOR AFLATI LA MUNCA IN AFARA AM AJUNS LA MANA PDL-ului "Din aceasta cauza am afirmat si afirm ca cei care ne-au dat pe mana portocaliilor pentru niste avantaje (poate nu stiati ca pdl-ul a promis multe in schimbul voturilor celor de afara) nu au dreptul moral sa se intereseze de starea Romaniei,mai ales in conditiile in care cei ramasi in tara sunt jigniti (vezi prima postare).Da ,noi cei ramasi in tara nu ne putem uni ca sa putem da un raspuns ferm hotilor de la putere.Dumneavoastra,cei din afara,cu ce propunere (propuneri) veniti?
Memorat

Putini am fost si multi am mai ramas.
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Pentru forum-istul CRISTIAN
                Amice, nu te-am citat eu. Eu sint Adrian Pitca si am unele mesaje de transmis.
                Tu ai fost citat de "ADEVARUL", dar acesta este o alta.....persoana.
                Realitatea este urmatoarea: eu vreau sa scriu o carte cu... povesti nemuritoare despre revolutionari (gen Daniel Perju si alti ca el). Dar eu nu sint inca scriitor asa ca trebuie sa colaborez cu cineva mai priceput decit mine intr-ale scrisului. Asa ca eu scriu, trimit materialele unui scriitor adevarat care le sistematizeaza si, atunci cind considera necesar, posteaza pe forum unele mesaje  ale mele, care sint semnate cu numele meu. Atunci cind crede de cuviita, cel care semneaza "adevarul" scrie, comenteaza sau citeaza ce doreste si pe cine doreste....
                Dar poti sa fii linistit: nu este ADEVARUL ala care va bintuie noptile si gindurile....mai ales acelora care, fara merit, sugeti...la tita drepturilor acordate de natia romana recunoscatoare....
                                                                           Adrian Pitca
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Pentru Daniel Petrican de la Adrian Pitca
                Daniele, hai ca incepi sa-mi devii simpatic, si mi-ar place sa cred ca nu esti superficial in gindire. Citeste atent ce iti transmit in continuare si daca vei reusi si sa intelegi, cum ti-am zis si alta data, am pute fi chiar amici....
                 In 27.06.2011 imi scrii asa:"Concluzia la cele spuse de mine este:DATORITA VOTURILOR ROMANILOR AFLATI LA MUNCA AFARA AM AJUNS LA  MINA PDL-ului" (incheiat primul citat). Sa stii ca m-a infiorat dea dreptul hotarirea ce razbatea din majusculele tale.....
                 Daniele, PDL-ul a obtinut in alegeri doar circa 30% din voturi iar faptul ca azi isi bate joc de Romania, asta e o alta poveste.
                Insa daca te referi la rezultatul alegerilor pentru presidentia Romaniei  hai sa ne reamintim impreuna citeva lucruri:
                -Basescu a cistigat al doilea mandat de presedinte cu circa 60.000 de voturi in fata lui Geoana;
               -s-a spus ca aceste voturi au venit din diaspora, adica de la romanii din afara tarii si poate ca este adevarat. Dar, Daniele, afara au votat citeva sute de mii de romani pe cind in tara au votat aproximativ 10 (zece) milioane, dintre care circa jumatate - cu Basescu.
               Aia din tara ce au pazit, Daniele?!?
               Posibil raspuns: foarte multi au baut sau au halit linistiti banii, zaharul, uleiul sau ce au mai primit pentru ca au votat "cum trebuie" asa cum si umbrele revolutionarilor din decembrie 1989 papà azi linistiti indemnizatia de revolutionar, tremurindu-le izmenele in cur ca le taie Boc drepturile....
               - Daniele, la unele sectii de votare din strainatate au votat si cite 50 (cincizeci) de cetateni pe minut. Tu ce crezi, e posibil asa ceva?
               -Nu stiu ,Daniele, daca ai aflat cine a fost STALIN dar asta a spus odata ceva foarte interesant: "-Nu conteaza cine si cum voteaza, important este cine numara voturile."
               Cine a numarat voturile romanilor din strainatate, Daniele?
               Cit despre faptul ca cineva are sau nu are "dreptul moral sa se intereseze de starea Romaniei", cu asta m-ai facut praf.....Daniele, sterge din biografia ta cuvintul "revolutionar" pentru ca, daca esti, nu-l meriti fiind, probabil, unul de ala "de tinichea", unul de ala fabricat.
              Afla,  amice, ca "DREPTUL MORAL SA SE INTERESEZE DE STAREA UNEI NATIUNI IL ARE ORICINE, CHIAR SI CEL MAI MARE CRIMINAL".
              Iar daca voi, cei ramasi in tara, nu va puteti uni inseamna ca "v-am citit" corect: "revolutionari de rahat". Si n-ar trebui sa va simtiti jigniti prea tare...............

Adrian Pitca
Memorat

Domnule Adrian Pitca sau domnule "Adevarul", este necesar sa va decideti asupra unei formule prin care cei care va citesc mesajele sa stie fiecare mesaj, sau parte de mesaj, cui apartine. In caz contrar, confuzia cu care ati debutat pe forum se va pastra si va produce noi si noi confuzii care, nu e greu de banuit, vor produce discutii inutile si interminabile, la nesfarsit. Imi permit sa va sugerez doua variante, ca simple exemple, fara alte pretentii. "Adevarul" poate boldui scrisul atunci cand isi exprima propriile idei, lasand scrisul obisnuit pentru mesajele lui Adrian. Sau puteti opta fiecare pentru cate o culoare distincta, anuntati pe cine reprezinta fiecare dintre culori si scutiti forumul de alte confuzii. Sper ca nu va deranjeaza aceste sugestii strict tehnice.
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Binevenita interventia dv.  dle Diplomatul 007. eu, Adevarul  locuiesc  in  Romania  si chiar  azi  intr-o  discutie telefonica avuta  cu  dl  Adrian  Pitca,aflat  in  Italia am  convenit  ca  cea  mai  buna  solutie  ar  fi  ca  si dl Adrian  sa  se  logheze  pe  forum  si  sa  faca in  viitor  postari  in  nume  propriu. Este  corecta  observatia  dv.  ptr  ca  s-au  creat  in  acest  fel unele  confuzii,  forumistii nestiind  la  un  moment  dat  cine  posteaza:  Adevarul  sau  Adrian  Pitca....
toate  cele  bune  si  scuze  celor  pe care i-am  derutat!
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Pentru Kostas,
      Daca te intereseaza trecutul meu, gasesti ce doresti cautind pe internet numele meu.
      - am crescu fara parinti, am trecut si pe la casa de copii, am invatat o meserie pe care o practic si azi, iar printre picaturi am mai fost si organizator de grupa sindicala (1988-1989) si secretar cu probleme organizatorice la o organizatie de baza a PCR timp de doua luni (24 octombrie 1989-22decembrie 1989)
      Pentru activitatea mea politica in calitate de membru PCR vreau sa stii ca partidul comunist privea si analiza cu mare atentie ceea ce faceam eu cu mult inainte de 22 decembrie 1989 si as vrea sa retii doua lucruri:
      -conducerea PCR a judetului Prahova nu era deloc, dar deloc, multumita de calitatea mea de membru PCR asa ca in dimineata zilei de 22 decembrie 1989 cerea sa fiu arestat;
   AGENT PROVOCATOR?Huh?

-Daniel Perju stie despre toate aceste lucruri dar, in calitatea lui de "revolutionar de tinichea" si de fabricant de revolutionari falsi, s-a simtit deranjat de mesajul meu din 23.06.2011 ( postat pe forum) . Acel mesaj nu era in nici un fel adresat unei lichele cum e Perju.

EU NU AM CARAT MUNCITORII FSN SA REPRIME PIATA UNIVERSITATII IN 13 IUNEI,COMUNISTULE/

In alta ordine de idei vreau sa stii ca in 1990 am votat impotriva Legii 42/1990 (azi Legea 341/2004) pentru ca am considerat atunci, ca si acum, ca toate partidele politice reprezentate in Parlamentul Romaniei la acea vreme au dorit si au reusit sa cumpere onoarea revolutionarilor. Desi in 1990 am votat impotriva legii privind drepturile revolutionarilor, in 1995-atunci cind s-a reanalizat aceasta lege, in grupul parlamentar PDSR,din care faceam parte, certindu-ma dea dreptul cu multi colegi deputati, mi-am adus modesta contributie la mentinerea in vigoare a legii. Pentru ca destui erau cei care doreau sa o abroge sau sa taie din drepturi. Si nu erau doar PDSR-isti....Si, amice Kostas, nu am sustinut in 1995 ceea ce nu am votat in1990 doar pentru ca beneficiam si eu de drepturile  prevazute de lege ci mai ales pentru faptul ca daca un cetatean primeste un drept (sau mai multe), acel drept sa nu-i poata fi luat doar pentru ca alti cetateni beneficiaza fara merit de acel drept (cazul revolutionarilor falsi).

TU AI PLINS CA NU TI-AU DAT SUFICIENTE AJUTOARE DIN VAGOANELE DE LA CRINGU LUI BOT....

Amice Kostas, afla ca tot ce am realizat in viata mea a fost cu ajutorul mintii mele si prin munca. Si nu mi-e rusine cu nimic. Am spalat si wc-uri, am ajuns si in Parlamentul Romaniei insa peste tot am fost acelasi ADRIAN PITCA- muncitor.
      Si, apropo de Parlamentul Romaniei si de ce a putut face un muncitor acolo: atunci cind in Camera Deputatilor se discuta despre Legea insemnelor nationale si locul unde acestea ar trebui asezate, subsemnatul Adrian Pitca, muncitor, ajuns deputat, am observat ca din lista lucrurilor pe care urma sa fie asezata stema Romaniei lipsea ceva si acest lucru nu fusese observat de niciunul dintre desteptii din Guvernul si Parlamentul Romaniei. Am intervenit la tribuna Camerei si, ca urmare a acelei interventii a mea, azi, Stema Romaniei se afla si pe unul din simbolurile unei natiuni - Moneda Nationala.
      Amice Kostas, fara falsa modestie, sint ultimul roman (inca in viata) care a avut posibilitatea si onoarea de a aseza (figurativ vorbind) Stema Romaniei pe Moneda Nationala, leul nostru cel de toate zilele.
      Nici un alt roman nu va mai avea o astfel de realizare pentru ca, nu-i asa?, vom intra si noi in zona euro iar moneda noastra nationala va disparea.....
      Nu stiu daca ai remarcat (daca nu, mai citeste-l odata) dar mesajul meu din 23.06.2011 postat pe Forum nu a fost adresat cuiva anume. Nu am citat nume de oameni reali, nici pseudonime si nici nu cred am jignit vreun om serios.
      Dar niste insi (probabil si revolutionari - reali sau nu), semnind cu numele lor adevarate sau cu pseudonime, au considerat ca (in comentariile lor la mesajul meu) pot sa ma ia la misto iar Daniel Petrican chiar imi spunea ca nu am dreptul sa vorbesc despre ceva (nu conteaza despre ce).....
      Pentru tine, amice Kostas, are vreo importanta daca cineva te ia in bascalie ori iti da (sau iti ia) dreptul sa vorbesti?!?
      Poate voi mai posta pe Forum mesaje adresate revolutionarilor. Oricine are dreptul sa le comenteze sau sa-mi raspunda ce doreste.
      Dar sa fii convins ca fiecare va primi din partea mea exact atentia pe care o merita.
      Insa, in acest timp, desi oficial Romania este o natiune europeana, aceasta tara a ajuns doar o amarita vaca de muls la tìta careia sugeti si voi , REVOLUTIONARILOR.....  TU SI VOI......INTERESANT
                                                      ADRIAN PITCA[/b]
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Pentru Kostas,

CINE ERA DIRECTORUL UZINEI 1 MAI>>>   CINE A CHEMAT SECURITATEA ?  AI CUMVA AMNEZIE ?
     SAU TE CACI PE TINE DE FRICA?

TIAS RECOMANDA SA NE PUPI IN CUR   LICHEA XCOMUNISTA  FSNISTO PSMISTA.

Insa, in acest timp, desi oficial Romania este o natiune europeana, aceasta tara a ajuns doar o amarita vaca de muls la tìta careia sugeti si voi , REVOLUTIONARILOR.....
                                                      ADRIAN PITCA[/b]
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Pentru Perju,   
                Vad ca iti place foarte mult culoarea rosie si te inteleg. Unii, care te-au cunoscut destul de bine inainte de revolutie, in uzina 1 MAI, spun si in ziua de azi ca in acea vreme iti doreai cu tot dinadinsul sa devii activist de partid dar PCR-ul "te-a citit" ca esti diliu si prostovan si nu a dorit sa se incurce cu tine.....Dar daca nu ai reusit atunci, se pare ca azi ti-ai indeplinit visul. Actionezi si te comporti ca un ativist numai ca, mai dobitocule, PCR nu mai exista,... Sau tu nu ai aflat inca...Altcineva care te-a cunoscut foarte bine (se lauda ca ti-a fost....intim) imi spunea ca apreciezi in mod deosebit sa porti lenjerie de culoare rosie(si, neaparat cu o danteluta fina, de calitate). Imi mai spunea ca iti place foarte mult sa te joci cu "biberonul" iar cu limba....faceai niste chestii.... o minunatie! Da' eu nu-i cred, Perjule! Cum sa fie poponar un revolutionar de soi ca tine....Insa daca vei continua sa stai cu limba in rahat toata ziua....
                 Adrian Pitca
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

De la Sorin pentru Daniel Perju,
       Hai bai, ce daca te-am facut diliu si prostanac , bem o bere si ne impacam. Da ce mai vrea si Adrian Pitca àsta mà vrea sà se dea mare
             SORIN
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator

Baieti, cineva isi bate joc de voi ! Wink
Memorat

Vad ca in loc de propuneri se aduc jigniri in continuare.Eu.revolutionarul de tinichea (dupa cum afirma stimatul domn exdeputat si apropiat al PSD-ului) nu cer decat propuneri de la dumneavoastra.Credeti ca cei care au nenorocit Romania si pe romani mai au dreptul moral sa se intereseze de starea tarii?In ce scop ar putea sa faca acest lucru? Ar mai dori ceva in plus sa fure?La acesti nevrednici de numele de romani m-am referit.Nu contest,si am si afirmat ca au fost exceptii,ca unii dintre cei plecati afara la munca au votat cum este firesc,adica asa cum le-a dictat constiinta.Pe forum a fost un material interesant despre cine si cum l-a ajutat pe dl.Basescu sa castige alegerile .Domnia voastra,ca adevarat revolutionar,in afara de acuze si jigniri,aveti propuneri de actiune?Cativa de pe acest forum de unii singuri sau afiliati unui grup de interese au incercat ceva,dar din cauza falsilor revolutionari care sunt majoritari si pe acest forum,nu s-a reusit nimic.Astept cu interes propunerile domniei voastre.
Memorat

Putini am fost si multi am mai ramas.
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

mesaj de  la  Adrian Pitca pentru Daniel PETRICAN :

Marturisesc cu rusine ca nu cunosc (pe bune) ce au incercat alti forumisti sa faca si mi-ai face un mare bine daca poti posta inca o data acele matriale ca sa nu mai pierd eu timp cautindu-le. Incerc sa ma pun la curent cu ce faceti voi pe Portal dar asta cere timp. Multumesc.
         Adrian Pitca
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator

Vad ca in loc de propuneri se aduc jigniri in continuare.Eu.revolutionarul de tinichea (dupa cum afirma stimatul domn exdeputat si apropiat al PSD-ului) nu cer decat propuneri de la dumneavoastra.Credeti ca cei care au nenorocit Romania si pe romani mai au dreptul moral sa se intereseze de starea tarii?In ce scop ar putea sa faca acest lucru? Ar mai dori ceva in plus sa fure?La acesti nevrednici de numele de romani m-am referit.Nu contest,si am si afirmat ca au fost exceptii,ca unii dintre cei plecati afara la munca au votat cum este firesc,adica asa cum le-a dictat constiinta.Pe forum a fost un material interesant despre cine si cum l-a ajutat pe dl.Basescu sa castige alegerile .Domnia voastra,ca adevarat revolutionar,in afara de acuze si jigniri,aveti propuneri de actiune?Cativa de pe acest forum de unii singuri sau afiliati unui grup de interese au incercat ceva,dar din cauza falsilor revolutionari care sunt majoritari si pe acest forum,nu s-a reusit nimic.Astept cu interes propunerile domniei voastre.

Uite o propunere: aveti cu totii un an de zile sa le cereti romanilor sa NU voteze ! Indiferent cu cine voteaza, tot ai lor ies, adica frati cu cei de azi, de ieri, de alalteri ! Falimentul va continua ! SCOPUL NU ESTE DOAR FALIMENTAREA TARII, CAT MAI ALES IZGONIREA ROMANILOR DIN ROMANIA ! ROMANIA FARA ROMANI NU EXISTA SI INVERS !
Memorat
Pagini: 1 2 [3] 4 5 ... 129
Schimbă forumul: