Main Content:

Pagini: 1 ... 1121 1122 [1123] 1124 1125 ... 4546

ANUNTURI

• Martinel
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #16830 : Februarie 09, 2013, 16:52:49 »

Cu tot respectul va intreb,inca o data,,prietenul meu care a fost cu mine in BUcuresti in Decembrie 1989 de ce nu este pe lista dvs?banuiesc ca nici dvs nu sinteti.
Memorat
  • Grasu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #16831 : Februarie 09, 2013, 16:56:03 »

Vad ca mi se pun in carca lucruri pe care nu le-am zis eu . E uzual pe acest forum.
Afirm inca o data ca : reverificarea dosarelor e o gaselnita a lui Victor Ponta , nu are nimic comun cu vreo lege , e vorba doar de fata ascunsa a lucrurilor . Se vrea disparitia notiunii de revolutionar si de asta trebuie sa va aparati drepturile in strada si in justitie in tara si peste hotare. Faceti lista presedintilor de asociatii care va apara in acest moment drepturile , care au initiativa , se zbat pentru Dvs.
Normal ar trebui sa se respecte Legea nr.341/2004 , iar daca au indicii clare cu privire la unele dosare  nu au decat sa le verifice in limitele legii .Deci , imediat repunerea in plata a revolutionarilor .
Ordonanta nr.84/12.12.2012 este ilegala si de aici se vede cine este Victor Ponta , cel care semna contestatia contra Legii nr.283/2011 , iar acum o prelungeste si pe 2013.
Restrangerea drepturilor , intr-o Romanie democratica , se poate face doar respectand art.53 din Constitutia Romaniei .Dar asta e problema :"EI" au un dispret total fata de legi si Constitutie.
Aparati Legea nr.341/2004 !!!
Memorat
« Răspunde #16832 : Februarie 09, 2013, 16:56:58 »

Ca si Resita, Constanta este una dintre zonele infractionale in privinta atriburiii certificatelor de revolutionari. Insa trebuie sa va intreb daca, dincolo de acest aspect general, aveti dovezi care sa-i incrimineze pe cei din lista publicata de dumneavoastra?
  Cu siguranta avem dovezi pe care le vom publica.Insa este neandoielnic faptul ca cele mai pertinente dovezi ale imposturii lor sunt insasi dosarele lor,pline de falsuri si cu tangenta penala.
Memorat
  • voica
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #16833 : Februarie 09, 2013, 16:59:03 »

In concluzie,  sunt sigura ca sunt impostori printre noi. Eu nu-i stiu, in asociatia din care fac parte nu este nici-un impostor.  Nu sunt impotriva rereverificarii, ma rog trebuiau sa-si faca toti datoria corect pentru care au primit bani berechet, comisiile respective. De fapt este foarte usor sa studieze procesele verbale si sa vada ca unii dintre noi nu au trecut de comisii, ci au ramas la dispozitia SS de atunci, iar acum ingroasa randurile. SSPR are cum sa rezolve chestiunea falsilor fara a ne cere noua sa ne manjim. Nu toti suntem cu teapa pusa.
Ma scuzati ca nu mai continui dialogul, a venit nepoata si nu ma mai lasa la claculator. Pe maine.
Memorat
  • Martinel
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #16834 : Februarie 09, 2013, 17:00:05 »

Ca si Resita, Constanta este una dintre zonele infractionale in privinta atriburiii certificatelor de revolutionari. Insa trebuie sa va intreb daca, dincolo de acest aspect general, aveti dovezi care sa-i incrimineze pe cei din lista publicata de dumneavoastra?
  Cu siguranta avem dovezi pe care le vom publica.Insa este neandoielnic faptul ca cele mai pertinente dovezi ale imposturii lor sunt insasi dosarele lor,pline de falsuri si cu tangenta penala.
Domnule,impotriva mea nu puteti avea absolut nimic.P.S.stiu ca puteam sa nu ripostez,sa ramin in anonimat,dar lista dvs este un copy/paste la gramada.sorry
Memorat
  • Grasu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #16835 : Februarie 09, 2013, 17:03:20 »

Aparati-va drepturile in strada in 13 februarie 2013 !
E cel putin straniu ca sunt chemati doar presedintii din Bucuresti in 13.02.2013 , asta ca sa dezamorseze tentativa de a strange mai multe persoane la protest.
Fiti uniti , sa dusmanii vostri sunt !
Memorat
  • Grasu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #16836 : Februarie 09, 2013, 17:04:57 »

Fiti uniti , ca dusmanii vostri sunt !!!
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #16837 : Februarie 09, 2013, 17:07:20 »

Fiti uniti , ca dusmanii vostri sunt !!!
DOAMNE! Cata dreptate ai nici nu-ti dai seama MARE ESTE DUMNEZEU!
Memorat
« Răspunde #16838 : Februarie 09, 2013, 17:09:02 »

Domnule,impotriva mea nu puteti avea absolut nimic.P.S.stiu ca puteam sa nu ripostez,sa ramin in anonimat,dar lista dvs este un copy/paste la gramada.sorry
Eu nu stiu daca esti sau nu pe lista.Daca da atunci "sorry".Nu este un "copy paste la gramada",este rezultatul curateniei facute de catre cei mai reprezentativi revolutionari ai jud. Constanta cu o rata de probabilitate de +- 10%.Asa ca ....sorry.
Memorat
  • Martinel
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #16839 : Februarie 09, 2013, 17:11:43 »

O eroare de unu la mie si e mult,pentru ca e vorba de cazuri particulare,nu de niste dosare.
Memorat
  • Grasu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #16840 : Februarie 09, 2013, 17:16:22 »

Nu va asteptati la bunavointa lui Victor Ponta , el este dusmanul pe fata al revolutionarilor , iar prin spate , dusmanul legalitatii , desi pozeaza ca fiind om de treaba , mereu zambitor .
Aparati Legea nr.341/2004 !!!
[/u]
[/color]
Memorat
« Răspunde #16841 : Februarie 09, 2013, 17:26:24 »

O eroare de unu la mie si e mult,pentru ca e vorba de cazuri particulare,nu de niste dosare.
Asa este stim asta si ne-am asumat-o.Mereu exista erori ce pot fi indreptate (in cazul nostru prin analiza dosarelor),insa nu mai putem fi deacord cu faptul ca in Constanta sunt peste 1500 de asazisi revolutionari iar la Sibiu 170 sau la Timisoara cateva sute .Este indmisibil.
Memorat
« Răspunde #16842 : Februarie 09, 2013, 17:26:40 »

Dati-mi voie sa va spun ca, in pofida faptului ca pare complicat din cauza numarului mare de revolutionari vizati, nu aveati dreptul sa publicati o asemenea lista decat concomitent cu dovezile! Ce va asteptati sa faca oamenii pe care i-ati acuzat pe nedrept, atat impotriva voastra cat si impotriva opiniei publice, cu prezumtia de... vinovatie? Asta numiti voi corectitudine si lupta revolutionara pentru adevar? Si iti ceri... scuze?!  Sad  
Memorat

That's why you're here, isn't it?
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #16843 : Februarie 09, 2013, 17:27:56 »

Neplata indemnizatiilor pe 2012 si 2013 aduce o economie de 514 milioane lei,iar plata indemnizatiilor restante insumeaza 465 milioane lei pe 3 ani.
CARE ESTE BAZA DE CALCUL?
NICI SSPR_ul nu stie <cred ca-i doar o prezumtie...atat in rest sa ne aflam in treaba?Huh>
CAND PUNEM INTREBARI PERTINENTE ;nu prea gasim RASPUNSURI, DE CE? Intebam si noi ASA.
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #16844 : Februarie 09, 2013, 17:30:15 »

Neplata indemnizatiilor pe 2012 si 2013 aduce o economie de 514 milioane lei,iar plata indemnizatiilor restante insumeaza 465 milioane lei pe 3 ani.
CARE ESTE BAZA DE CALCUL?
NICI SSPR_ul nu stie <cred ca-i doar o prezumtie...atat in rest sa ne aflam in treaba?Huh>
CAND PUNEM INTREBARI PERTINENTE ;nu prea gasim RASPUNSURI, DE CE? Intebam si noi ASA.
VEDETI?
Memorat
Pagini: 1 ... 1121 1122 [1123] 1124 1125 ... 4546
Schimbă forumul: