Main Content:

Pagini: 1 ... 2400 2401 [2402] 2403 2404 ... 4458

ANUNTURI

• kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #36015 : Noiembrie 22, 2014, 22:08:23 »

Dupa fiecare cutremur se asteapta replici,deci uitativa la tv. si nu intrati in panica
P.S. Mai vin cu-n amanut batranesc ;Orice cutremur care este anuntat de vuiet si trosnete si agitatia animalelor sigur au mult peste 6 grade,au intrunit toate cele 3 conditii.
Memorat
  • navoi
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36016 : Noiembrie 23, 2014, 10:48:08 »

PENTRU REVULUTIONARII CU DREPT RATA III LA ESALONARE SE VOR ACORDA IN DECEMBRIE SI ESTE BINE SA VERIFICATI UNDE VA INTRA BANII. ATENTIE CEI CU CONTURILE BLOCATE.
Memorat

navoi
  • navoi
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36017 : Noiembrie 23, 2014, 13:33:14 »

Este amuzant unde dai si unde crapa, ...... in patru pasi
1. scriu un mesaj doamnei Dascalu, ....
2. in locul doamnei Dascalu ma apostrofeaza domnul Gheorghe, ....
3. in locul Domnului Gheorghe se repede sa ma puna la punct "Silviu"
4. incepe atacul la persoana prin afisarea unui nume ... probabil ca urmeaza pasul 5, ...
Doamnelor si domnilor de fapt ce urmariti?
- A-ti deschis un subiect si pentru ca nu aveti argumente solide, folositi informatii false in spatiul public.
Cand cineva va desconspira intentia de a denatura adevarul in spatiul public, in ordine observ, organizata, sariti si faceti atacuri la persoana in asa fel in cat printr-o majoritate inventata pe acest portal sa-l duceti in derizoriu pe combatant.
Sunt convins ca pe acest portal oamenii inteligenti si bine intentionati vor trage singuri concluzii fara sa se lase influentati de informatii manipulatoare.
Memorat

navoi
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36018 : Noiembrie 23, 2014, 13:38:18 »

ATENTIE
Adrian Sanda si Gelu Voican incerca o surpriza: VOR SA PROMOVEZE MODIFICAREA L 341 IN PARLAMENT PRIN CARE SA SE ANULEZE CEI 0,6 PENTRU PENSIONARI SI TOATA LUMEA SA IA 1,1. INDEMNIZATIA SA DEVINA RENTA VIAGERA. POATE CINEVA SA CONFIRME?
Memorat
  • maya
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36019 : Noiembrie 23, 2014, 13:59:12 »
Memorat
« Răspunde #36020 : Noiembrie 23, 2014, 14:31:56 »

IN REALITATE CEI AFLATI IN PLATA PRIMESC DOAR 1 IN LOC DE 1,1 IAR CEI CU 0,6 doar 0,52%...

GELU VOICAN VOICULESCU A FOST SI RAMINE  SIFONAR DE CEA MAI JOASA SPETA!

DESPRE PROIECTUL DE MODIFICARE A LEGII 341...  VREM TEXTUL PROIECTULUI..

INCA DE JOI AM FOST INFORMATI CA LA PARLAMENT EXISTA UN PROIECT DE MODIFICARE A LEGFII 341 INITIAT DE SSPR, LA CEREREA ASOCIATIILOR DE TIMISOARA  CARE VOR,CU ORICE PRET,  O NOUA REVERIFICARE....

NU CREDETI CA ACEST GUVERN CONDUS DE PONTA AR TREBUI SA DEMISIONEZE?

PS. In nomenclatorul caselor de pensii figureaza un capitol.. Indemnizatii permanente la legea rec  ... ceo cu 0,6..

ACEL DEPUTAT,TOV MIRCOVICI NICOLAE,MEMBRU IN CPRD  SUSTINE TAIERILE?

SAPTAMINA VIITOARE,PROIECTUL LEGII DE APROBARE A OG 20/2014 LA VOT FINAL, FARA NICI UN FEL DE AMENDAMENT.........NORMAL,NU?  CPRD SUSTINE PE SECRETARUL DE STAT...

EU VOI SPUNE:  SINGURA SOLUTIE_ JOS GUVERNUL PONTA! PREA MULTA MINCIUNA!

VOI MAI SUSTINETI GUVERNUL PONTA?

DA SAU NU?
Memorat
  • florin53
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36021 : Noiembrie 23, 2014, 15:16:21 »

Spuneti-ne si noua la ce se refera  og 20/2014?Ce gasesc eu pe saitul camerei deputatilor ,referitor la og 20/2014 nu are nimic comun cu revolutionarii (se refera la  cu totul si cu totul altceva)
Memorat
  • florin53
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36022 : Noiembrie 23, 2014, 15:22:16 »

Mai exact  PLX aa2/2914 pentru aprobarea O.G.20/2014 se3 refera la infiintarea departamentului pentru privatizare si administrarea participatiilor statului si nicidecum la revolutionary Dati informatii exacte daca la dati daca nu,nu mai umblati cu lucruri slabe.
Memorat
  • Alex63
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • partid în Ro = „ grup infracţional organizat "
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36023 : Noiembrie 23, 2014, 15:30:14 »

Mai exact  PLX aa2/2914 pentru aprobarea O.G.20/2014 se3 refera la infiintarea departamentului pentru privatizare si administrarea participatiilor statului si nicidecum la revolutionary Dati informatii exacte daca la dati daca nu,nu mai umblati cu lucruri slabe.

probabil a greşit. voia să spună " OG 29/2013" adică aia care a tăiat indemnizaţiile ŞI în 2014 !!
  Aşa cred eu. NU POT FI  S I G U R !!
Memorat

„ Nimic nu e mai periculos pentru conştiinţa unui popor decât priveliştea corupţiei, a nulităţii recompensate, decât ridicarea  în sus a nemeritului.” - Mihai Eminescu
  • florin53
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36024 : Noiembrie 23, 2014, 15:56:32 »

Dle Alex63 si asa sa fie nu are dreptate Am spus-o si o repet ,aprobarea la vot final a PLX 375/2013 penru aprobarea O.G. 29/2013  nu are nici-o relevanta asupra drepturilor revolutionarilor pentru anul 2015.Daca Guvernul doreste sa prorogue termenele si pentru 2015 va trebui sa dea o noua ordonanta Nici informatia referitoare la propunerea d-lui Sanda si a d-lui Voiculescu facuta d-lui Zgonea nu este adevarata .Initiative legislative are CPRD-ul si nu acestia doi.In al doilea rand ,in luna ramasa de lucru la Camera o asemenea initiativa nu are cum sa fie initiata si trecuta prin toate filtrele .Si eu m-am intalnit cu cei doi vineri si nu i-am auzit discutand despre asa ceva Cu totul era preocuparea dumnealor ,acestia fiind la lansarea cartii Destinul unui om de stanga a domnului Iliescu la Romexpo.E bine sa dam informatii certe colegilor nostrii si nu sa-i intoxicam cu fel de fel de informatii false Domnul Dreptate si Adevar ar trebui sa stie ca daca ar fi sa se desfiinteze legea 341/2004 de tot(Doamne freest)si tot nu are sa adune in strada mai mult decat cateva sute de oameni.Eu credeam ca s-a convins de lucrul acesta.
Memorat
  • maya
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36025 : Noiembrie 23, 2014, 16:11:57 »

Jos guvernul tradator ponta...nu mai are nici o legitimitate acest  guvern mincinos si tradator...Alegeri anticipate...am spus-o de nenumarate ori...PONTA MINCINOSUL PLAGIATORUL MICKEY MOUSE TREBUIE SA PLECE PE USA DIN DOS ...S-AR PUTEA LA PUSCARIE PENTRU ALEGERILE DIN DIASPORA ...JOS GUVERNUL PONTA IMPREUNA CU ADRIAN SANDA OFITER STS... Grin
Memorat
  • Alex63
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • partid în Ro = „ grup infracţional organizat "
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36026 : Noiembrie 23, 2014, 16:12:08 »

Dle Alex63 si asa sa fie nu are dreptate Am spus-o si o repet ,aprobarea la vot final a PLX 375/2013 penru aprobarea O.G. 29/2013  nu are nici-o relevanta asupra drepturilor revolutionarilor pentru anul 2015.Daca Guvernul doreste sa prorogue termenele si pentru 2015 va trebui sa dea o noua ordonanta Nici informatia referitoare la propunerea d-lui Sanda si a d-lui Voiculescu facuta d-lui Zgonea nu este adevarata .Initiative legislative are CPRD-ul si nu acestia doi.In al doilea rand ,in luna ramasa de lucru la Camera o asemenea initiativa nu are cum sa fie initiata si trecuta prin toate filtrele .Si eu m-am intalnit cu cei doi vineri si nu i-am auzit discutand despre asa ceva Cu totul era preocuparea dumnealor ,acestia fiind la lansarea cartii Destinul unui om de stanga a domnului Iliescu la Romexpo.E bine sa dam informatii certe colegilor nostrii si nu sa-i intoxicam cu fel de fel de informatii false Domnul Dreptate si Adevar ar trebui sa stie ca daca ar fi sa se desfiinteze legea 341/2004 de tot(Doamne freest)si tot nu are sa adune in strada mai mult decat cateva sute de oameni.Eu credeam ca s-a convins de lucrul acesta.
  1. am mărit la 12 puncte textul SĂ POATĂ FI CITIT ŞI DE "CHIORII" ca mine.  Te rog ca, pe viitor, să foloseşti MĂCAR această valoare a mărimii caracterelor ( literelor)
  2. referitor la textul subliniat am să îţi răspund în mes. privat.( ştiu colegii cu csaun la cap DE CE )
Memorat

„ Nimic nu e mai periculos pentru conştiinţa unui popor decât priveliştea corupţiei, a nulităţii recompensate, decât ridicarea  în sus a nemeritului.” - Mihai Eminescu
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36027 : Noiembrie 23, 2014, 19:25:05 »

1. am mărit la 12 puncte textul SĂ POATĂ FI CITIT ŞI DE "CHIORII" ca mine.  Te rog ca, pe viitor, să foloseşti MĂCAR această valoare a mărimii caracterelor ( literelor)
  2. referitor la textul subliniat am să îţi răspund în mes. privat.( ştiu colegii cu csaun la cap DE CE )

Gresit domnule florin parlamentu poate modifica ordonata si pe 2015 pintun simplu amendament de aceia cred ce spun colegi ca Zgonea este in satare sa faca
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36028 : Noiembrie 23, 2014, 19:31:44 »

Florin53 o sa ai o surpriza ce ai sa vezi in srada nu citeva sute cim credeti voi ca vor fi si cei care vor fi in strada vor face cea ce trebuia facut acum 3 ani
Memorat
  • florin53
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36029 : Noiembrie 23, 2014, 19:58:48 »

Nicule ,fapte ca de vorbe m-am saturat .Mi-am rupt o suta de pingele venind la Bucuresti in ultimii zece ani si nu am vazut niciodata o mie de revolutionari stransi si vorbind aceiasi limba .Ne imbatam cu apa rece daca credem ca Iohanis are sa ne iubeasca mai mult decat altii daca continuam sa ne manifestam tot asa ca pana acum.
Memorat
Pagini: 1 ... 2400 2401 [2402] 2403 2404 ... 4458
Schimbă forumul: