Main Content:

Pagini: 1 ... 3744 3745 [3746] 3747 3748 ... 4557

ANUNTURI

• Petru
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • nimic-OO FARA INSULTE; neindoelnic, obiectiv
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #56175 : Decembrie 19, 2016, 22:01:59 »

Scuze am gresit numaru legii legea este 215/2o16

LASATI  DRACULUI  BANII,
STITI  DE  CE?  ACUM  TARANII  SUNT  LA  IERNAT,
IAR  VOI  ,,,,,BIETI  DE  VOI??  NU  V-ATI  VNDECAT,
PENTRU  CA  MAINE  IN  20(douazeci)
POMENITII  PE  CEI  TRECUTI  IN  VECI!
                    INTELIGENTILOR.

https://youtu.be/9A7122QXEsE

Memorat

Petre,
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56176 : Decembrie 19, 2016, 22:34:37 »

Scuze am gresit numaru legii legea este 215/2o16

LASATI  DRACULUI  BANII,
STITI  DE  CE?  ACUM  TARANII  SUNT  LA  IERNAT,
IAR  VOI  ,,,,,BIETI  DE  VOI??  NU  V-ATI  VNDECAT,
PENTRU  CA  MAINE  IN  20(douazeci)
POMENITII  PE  CEI  TRECUTI  IN  VECI!
                    INTELIGENTILOR.

https://youtu.be/9A7122QXEsE

Mai omule aceasta lege exat de comemorari vorbeste de depuneri de coroane dece bani voebesti daca ai tras ceva la masea dute si te culca
Memorat
« Răspunde #56177 : Decembrie 19, 2016, 22:51:23 »

Tot de la Facebook :

"Liviu Bacana
3 ore ·

INCEPAND DE LA ORA 23:00 IN ACEASTA SEARA :

Urmariti emisiunea lui Rares Bogdan de la Realitatea Tv. !

Vor fi in platou , printre altii , conf. prof. Adrian Niculescu ( S.N.S.P.A.) si membru C.S. al I.R.R.D. , precum si cercetatorul Madalin Hodor .

Subiectul : Revolutia Romana din Decembrie 1989 .
Felicitari lui Rares ! Din cate am putut sa inteleg , domnul Hodor va veni cu niste documente C.N.S.A.S . care vor desfiinta planul denigrator pus la cale de fostii conducatori D.S.S. , impotriva Revolutiei si Autorilor ei.

Tot in aceasta seara va fi anuntata si o initiativa legislativa a unui Comitet de Initiativa national printre ai carui membri ma numar si eu , referitoare la necesitatea unei legi care sa protejeze Revolutia si Autorii ei.

Aceasta poate fi parte a Legii - " Primus inter pares " , pe care o vom promova in noul Parlament , sau a unei modificari a legii 217/ 2015 ( legea " Crin Antonescu " !) , in acest sens.

Procesul REVOLOCAUSTULUI a inceput prin depunerea unei plangeri penale " in rem " la adresa acestor pangaritori ai Revolutiei , la Timisoara .

Actiunile impotriva celor din conducerile institutiilor de putere ale regimului totalitar ceausisto - comunist de dinainte de 1989 , abia acum incep cu adevarat .
Ca si impotriva mass- media lor aservita si a decidentilor politici de dupa 1989 , vinovati de complicitate la REVOLOCAUST !!!

URMARITI EMISIUNEA , CA SA INTELEGETI CA AM INCEPUT SA NE MISCAM PUTERNIC !

RAZBOIUL ......... CONTINUA !!!

Datorita evenimentelor externe de mare gravitate, in mod justificat, Rares Bogdan a anuntat ca amana emisiunea anuntata de Liviu Bacana pana maine.
Memorat
  • Petru
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56178 : Decembrie 19, 2016, 22:51:30 »

pemru ranit mai facut pupincurist pentru ca tiam spus un adevar nea mintit ca in septebrie primim indenizatile il susti pe mester care in cele peste 100 de zile nu a facut concret nimic nici macar o sedinta sa spuna ce vrea sa faca concret nuiti spun ce discuti am ascultat la o masa in gara de nord despre revolutionari din mures si iam atras atentia ca rafuilile personale nu trebui sa afecteze pe ceilati revolutionari nu mie frica de verificare dar faceti acelasi greseli ce lea facut costin mester este inconjurat de aceasi presediti de care a fost si costin nu am nimic cu tine dor ca lasa sa spuna mester cevrea sa faca nu vorbi in numele lui ca cazi de fraier casi cu indenizatile pe septembrie zici de referendum ce are sula cu prefectura el trebuia sasi faca treaba pe linga indemnizatie pierdem si alte drepturi vam atras atentia pe OG107/2010 a pe tine nu te dore esti ranit mam fost retras de pe forum din cauza boli mam intos ca am zazut niste discuti cu avizul dat pe legea 341/2004 pentru raniti nu trbuia aviz preseditele nu putea sa refuze acordarea de aviz daca se cerea legal cadac era dat in judecata platea legea spune ca nu puteai canditiona acordarea avizului .

FOMISTULE  VEZI  CE SPUI?
Memorat

Petre,
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56179 : Decembrie 19, 2016, 23:03:22 »

pemru ranit mai facut pupincurist pentru ca tiam spus un adevar nea mintit ca in septebrie primim indenizatile il susti pe mester care in cele peste 100 de zile nu a facut concret nimic nici macar o sedinta sa spuna ce vrea sa faca concret nuiti spun ce discuti am ascultat la o masa in gara de nord despre revolutionari din mures si iam atras atentia ca rafuilile personale nu trebui sa afecteze pe ceilati revolutionari nu mie frica de verificare dar faceti acelasi greseli ce lea facut costin mester este inconjurat de aceasi presediti de care a fost si costin nu am nimic cu tine dor ca lasa sa spuna mester cevrea sa faca nu vorbi in numele lui ca cazi de fraier casi cu indenizatile pe septembrie zici de referendum ce are sula cu prefectura el trebuia sasi faca treaba pe linga indemnizatie pierdem si alte drepturi vam atras atentia pe OG107/2010 a pe tine nu te dore esti ranit mam fost retras de pe forum din cauza boli mam intos ca am zazut niste discuti cu avizul dat pe legea 341/2004 pentru raniti nu trbuia aviz preseditele nu putea sa refuze acordarea de aviz daca se cerea legal cadac era dat in judecata platea legea spune ca nu puteai canditiona acordarea avizului .

Mai boule despre ce vorbesti vezi in ce conditi am postat in 2o12 si ce am postat in 2016 dute la cei care au facut legea si pupai in dos
Memorat
« Răspunde #56180 : Decembrie 19, 2016, 23:10:27 »

La aceasta ora, in Germania, in urma tragicului eveniment sunt 9 morti si peste 50 de raniti ( conform celor declarate de ambasadorul nostru ). Va cere cineva demisia premierului sau ministrului de interne ? ? ? Nu cred...!!! Nu s-a intamplat nici in Statele Unite, nici in Franta, nici in Belgia...decat la noi !!!
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56181 : Decembrie 20, 2016, 08:45:02 »

AM   AVUT    UN     SSPR   ....  SAU  MAI   PRECIS    SECRETARIATUL  DE  STAT  PENTRU    PROBLEMELE   REVOLUTIONARILOR....ADICA   ...IN  SEMN  DE  PRETUIRE  PENTRU   NOI LUPTATORI   CEI CARE   AM   LUPTAT   IN    REVOLUTIA  DIN  DECEMBRIE  1989 ....POLITICENI    AU  FACUT   SPECIAL..............UN  SECRETARIAT   DE  STAT   CARE   SA  NE  AJUTE  SI  SA  REZOLVE   PROBLEMELE    NOASTRE   ALE   REVOLUTIONARILOR .  NUMAI  CA  ACEL .. ..SSPR    NICIODATA  NU  A FOST   AL NOSTRU  .....CI  AL  GUVERNULUI  DAR TOTUSI  MACAR  TITULATURA LUI    SSPR   AMINTEA   DE   NOI  DE  REVOLUTIONARI    DE  REVOLUTIA  DIN  1989 ....ACUM   AVEM  ALTCEVA  NICI  MACAR   CE A FOST  INAINTE    AVEM   UN  SECRETARIAT  CARE  NU  MAI  REPREZINTA  .....REVOLUTIONARI  MANE   ...POIMANE   SE    TERMINA  ANUL   DREPTURILE  NOASTRE     NU    LE   PRIMIM  LA TIMP  ...INSTITUTIA  NU  MAI     ARE   PROBLEME    ALE  .....   REVOLUTIONARILOR   A INCEPUT  SA UITE  DE   PROBLEMELE   ADEVARATILOR  EROI   AI  TARI
Memorat
  • Petru
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56182 : Decembrie 20, 2016, 08:56:06 »

Mai boule despre ce vorbesti vezi in ce conditi am postat in 2o12 si ce am postat in 2016 dute la cei care au facut legea si pupai in dos

Cu  respectul  de  sine  si  multumirile  reciproce  eu  mi-am  insusit  criticile  si  observatiile  facute  de  colegii  nostril  de  pe  sait.

EU  V-AM  PUS  UN  COLIND,  CU  CE  V-AM  GRESIT?    NO>  mai  COMEN T........!
       APROPO!
        STITI  CE  NU  AM  PRICEPUT?
FIIND  BOU  NU  INTELEG  CUM  SA  SE  FACA  CEREMONII  MILITARE  LA  REVOLUTIA  IN  CARE  ARMATA  A  FOST  DENIGRATA  SI  CONDAMNATA  IN  TOATE  FELURILE  TOCMAI  DE  CEI  CARE  FAC  PROPUNERI.
Memorat

Petre,
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56183 : Decembrie 20, 2016, 09:20:41 »

NUMAI  IMPREUNA   VOM....  REUSI     NUMAI   IMPREUNA   VOM.. ..INVINGE............AVEM  NEVOIE  DE UNITATE  .....SA  FOLOSIM   FORUMUL   PENTRU .... NOI     PENTRU     UNITATEA   NOASTRA  A  REVOLUTIONARILOR
Memorat
« Răspunde #56184 : Decembrie 20, 2016, 09:52:44 »

Tot...Facebook :

Alex Oprea
54 minute
·

Eu sunt din Berlin!

Bogdan Cocea
53 minute·

Mai degrabă ai fi roman cu capul pe umeri! !și după sugaci la nemtalai! !!

Nu comentez...IN LIMBA ROMANA !!!

Memorat
« Răspunde #56185 : Decembrie 20, 2016, 16:13:55 »

Dupa numeroasele evenimente violente de ieri, din mai multe tari europene si in special in urma asasinarii ambasadorului Federatiei Ruse in Turcia, Andrei Karlov, de catre un politist turc, omenirea este iarasi pe picior de razboi. Situatia este atat de critica incat armatele din jurul Marii Negre se gasesc in diferite niveluri de alarma. Atentat la Berlin, biserica ortodoxa incendiata de musulmani in Grecia, proteste in Polonia samd si toate s-au petrecut intr-o singura saptamana si chiar o singura zi.

Migrantii musulmani au aprins o Biserica Ortodoxa din Grecia si au scris pe zid, in araba, Allahu Akhbar. De mentionat ca, in paralel, la Atena, musulmanilor li se construieste o mare moschee. Toate acestea se inscriu pe o traiectorie care va duce la varsare de sange. Europenii sunt luati de prosti si tratati ca atare, dar si foarte, foarte violent si umilitor.

Trump: "Teroristii musulmani continua sa macelareasca crestini... ca parte a jihadului lor mondial". Oare in sfarsit li se spune lucrurilor pe nume?! (Trump on Berlin attack: “Islamic terrorists continuously slaughter Christians…as part of their global jihad”)

Polonezii sunt in strada in mai multe orase ale tarii, iar la protestele lor participa un numar mare de oameni. Sambata, ministrul polonez de Interne, Mariusz Blaszczak a acuzat partidele de opozitie ca incearca se preia ilegal puterea. Premierul Beata Szydlo si seful partidului conservator, Jaroslaw Kaczynski, au fost evacuati de urgenta din cladirea Parlamentului, care era inconjurata de manifestanti foarte decisi si chiar violenti.
Memorat
« Răspunde #56186 : Decembrie 20, 2016, 16:41:49 »

Atentat terorist in Turcia. Ambasadorul Federatiei Ruse a fost asasinat = www.youtube.com/watch?v=GUpjc05UNro

Memorat
  • Silviu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56187 : Decembrie 20, 2016, 20:14:29 »

Tema pentru acasa in aceasta situatie: luati si studiati cazul domnului Daniel Perju (cel putin pe forumul acesta, dar internetul ofera o mare bogatie de linkuri de unde va puteti lua informatia necesara), ca sa va faceti macar acum, dupa foarte multi ani de cand se stie ce-i poate pielea, o impresie mai apropiata de realitate despr el. Ca si in cazul lui Alex Oprea si al altora dintre revolutionari, nu e indiferent cine ne reprezinta, vorbeste, si actioneaza in numele nostru. Credeam ca stiti asta.

Dl. Remus43,
Nu este vorba despre Perju ci despre faptul că îi bagatelizaţi prezenţa în CCR!

Ce mesaj transmiteţi reprezentanţilor celor (cel puţin!) 30 de dosare ce urmează să-şi prezinte punctul de vedere
în faţa magistraţilor Curţii constituţionale?
Mesajul este descurajator!. Şi nu e bine.
Memorat
  • Silviu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56188 : Decembrie 20, 2016, 20:23:55 »

Ce-i lipseşte ascestui tînăr de a devenit un asasin? V-aţi uitat la el?
Un astfel de gest în mod sigur va duce la sute dacă nu mii de morţi "colaterali"...
Culmea, din cei în numele cărora a făcut gestul!
Unde este onoarea?

Memorat
« Răspunde #56189 : Decembrie 20, 2016, 21:30:12 »

REALITATEA TV.  23.00.H.
Memorat
Pagini: 1 ... 3744 3745 [3746] 3747 3748 ... 4557
Schimbă forumul: