Main Content:

Pagini: 1 ... 3747 3748 [3749] 3750 3751 ... 4550

ANUNTURI

• Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #56220 : Decembrie 21, 2016, 18:07:40 »

NOI   SUNTEM   ROMANI   ...TRAIM    IN    ROMANIA    IMPREUNA   ...NE  RESPECTAM   SI  NE IUBIM    TARA  UNDE  NE-AM   NASCUT    SI   AM   CRESCUT     ATUNCI  CE   CONTEAZA ... ETNIA   ......GERMANA ...MAGHIARA....ROMA...RUSA...SARBA ...CROATA...TURCA..TATARA...ETC    DOAMNA   SEVIL   SHHAIDEH  ESTE   DIN .. ..CONSTANTA   ESTE  CETATEAN    ROMAN    ...ESTE SPECILIST   ....ESTE  PROPUNEREA   CELOR   CARE  AU  CASTIGAT    ALEGERILE .  DACA  TRAIM  IMPREUNA IN  ROMANIA   SI  SUNTEM  CETATENI    ACESTEI   TARI    EU   CRED   CA   TOTI  AVEM   DREPTURI  EGALE ....OARE   ACEST   LUCRU   ESTE  AREVARAT  ....SAU  SUNTEM   NUMAI  NATIONALISTI ...HAIDETI  SA  NU   FACEM  O   TRAGEDIE    DIN   ASTA   .....PENTRUCA  DOAMNA  ESTE   DE  LA  NOI  DIN ...  ROMANIA    ....SI   NU ADUSA   DE  ...AFARA   .....REGI   AU  FOST  ADUSI  DE  AFARA   NICI  MACAR  NU ERAU   ...ROMANI   DAR   AU  FOST ...  ..PATRIOTI   SI   MAI  ESTE   CEVA      CE  AM  AVUT  NOI   PANA   ACUM  ...  PRIM  MINISTRI   SI   MINISTRI    ROMANI  ...PURI   ======  CE   AU  FACUT   PURI    NOSTRI    PENTRU   NOI   PENTRU...TARA
Memorat
« Răspunde #56221 : Decembrie 21, 2016, 18:11:30 »

COMEMORAREA EROILOR MARTIRI
           POPESTI-LEORDENI  2016

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1272422596168364&set=pcb.1298408443551236&type=3&theater
Memorat
« Răspunde #56222 : Decembrie 21, 2016, 18:36:44 »

Referitor la "sucelile" lui N.M.Oprea :

Sursa Fcebook :

"Alex Oprea
6 ore ·

Dragnea mută ^genial!^. pentru că ați luat țeapă votanților!"   modificat rapid din...:

"Dragnea muta genial!"...postat la 12:10 H....
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56223 : Decembrie 21, 2016, 18:42:00 »

Domnilor PSD de spunea ca pune prim ministru o musulmana in tro tara laica sigur numai intrau in parlament nu safie majoritari asa ca sia batut joc de crestini din tara multumim PSD
Memorat
« Răspunde #56224 : Decembrie 21, 2016, 18:56:57 »

Referitor la "sucelile" lui N.M.Oprea :
Sursa Fcebook :
"Alex Oprea
6 ore ·
Dragnea mută ^genial!^. pentru că ați luat țeapă votanților!"   modificat rapid din...:
"Dragnea muta genial!"...postat la 12:10 H....

Si un alt "membru" marcant al 'grupului'...pare sa 'oscileze' in aprecieri...tot pe 'feisbuc'... :

"Burada Gheorghe Pana la schimbarea legii ce nu-i permite lui Dragnea sa guverneze .
Oricum.......este un recital de MANA DE FIER absolut necesar daca vrea sa-si duca la capat programul .
La halul in care arata mizerabila opozitie ......(adica ce cacat )prin miscarea de azi ,Dragnea se alatura ca mana de fier lui NASTASE ILIESCU. ...si BASESCU ......devenind pentruACEST moment ......OM POLITIC !

1 oră · Editat "
Memorat
« Răspunde #56225 : Decembrie 21, 2016, 19:25:05 »

Observ ca printre forumisti exista misogini si rasisti!

Poate ca sunt, poate ca nu sunt... Eu cred ca oamenii nu au probleme nici cu sexul viitorului premier si nici cu etnia, cred ca mai degraba cu religia. Chiar si Iohannis, nu e ortodox dar barem e crestin. Plus de asta, nu cred ca nu gasea Dragnea in tot PSD-ul un crestin(femeie sau barbat, de alta etnie sau nu) care sa intruneasca toate conditiile pentru a fi premier: pregatire educationala si profesionala, vechime in PSD (la doamna aceasta nici vechimea nu e prea mare - 2015), integritate etc.
Nu stiu pentru ce a facut Dragnea tocmai aceasta alegere (mai ales in contextul evenimentelor nefericite din Europa)... Sunt cam misterioase caile lui.

Poate 'ca aveti dreptate...poate ca nu...'

https://www.youtube.com/watch?v=FCMHmDnfD6I

"Superba muzica...dar urate creaturi...inspirate din opera lui Franz !!!"
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56226 : Decembrie 21, 2016, 21:08:34 »

Acum sa vedem ce vor spune scumpi nostri preoti ortodoxi ca faceau campanie la PSD ca PSD a tradat crestinismu ce vor zice de fiul ortodox vrednic este DRAGNEA cum il vor numi acum tradator sau tot vrednic este crestin
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56227 : Decembrie 21, 2016, 21:11:26 »

DOMNUL   PRESEDINTE  DE  LA    PSD   DRAGNEA      DOVEDESTE  CA   ESTE   UN   MARE   POLITICIAN SI  UN   MARE ....JUCATOR      EL  NE   ARATA   FAPTUL     CA    IN    ROMANIA   TOTI  CETATENI  SUNT    EGALI  INDIFERENT     DE ... ETNIE    DIN  MOMENT   CE  POT  SA     DEVINA ...   PRIM  MINISTRU  IAR   POATE IN    VIITOR    VOM     AVEA      O  FEMEIE    PRESEDINTE   ...   AMERICA   A DEMOSTRAT   SI A  DOVEDIT   CA    CETATENI    AMERICANI   INDIFERENT   DE   ETNIE      POT CANDIDA    SI  POT  AJUNGE    IN  VARF     IN   ACEST   MOMENT    SI   ROMANIA  INCEARCA  SA  DEMOSTREZE   ACEST   LUCRU   ...ACUM  CA  PSD    ARE    MAJORITATEA    POATE   SA     MODIFICE  MULTE  LEGI   SI   POATE  IN   VIITOR   SA  OBTINA  ... ORICE  FUNCTIE ....
Memorat
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56228 : Decembrie 21, 2016, 21:24:49 »

Willy pina acum nu tiam dat nici un raspuns la ce ai scris pina acum darnu incerca sa spui ca PSD na tradat crestinimu ei de spuneau ca pun prim ministru unu de religie musulmana nu intrau in parlament vezii ca sar pute sa nai dreptu sa colinzi de craciun tradarea este pe fata
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56229 : Decembrie 21, 2016, 21:40:50 »

Willy parca ce ne spui tu seamana cu discursul raposatului Ceausescu;romani,maghiari si alte unationalitati.
Pai daca n-avea nici o importanta cine va conduce guvernul oare de ce nu l-au numit pe Bercea mondialul premier?
Pana se va termena toata mascarada trebuie sa luati aminte la urmatoarele;
-camera deputatilor-psd+alde+udmr=presedinte Dragnea-psd
-senat-psd+alde+udmr=presedinte Tariceanu-alde
-eventual si celelalte minoritati=doamna premier
Facand o analiza in graba si la rece celelalte partide nu mai reprezinta nimic si pe nimeni,iar cu timpul parlamentarii din opozitie isi vor pune sare pe coada si aceasta pe spinare,isi vor lua jucariile(ca tot vine Mosul)si vor migra la partidele puterii.
Si iata cum vom ajunge fara doar si poate la o mare criza politica cu suspendarii a presedintelui(politele trebuiesc platite iar Tariceanu,Dragnea si camarila n-au uitat de Johannis)dar si cu miscari sociale in strada(cei veniti la putere inca n-au uitat sloaganul;greaua mostenire lasata de.......nu ne permite.
Cu alte cuvinte;pe roman il asteapta zile grele si amare.Ce ne mai trebuieste ca sa le avem pe toate?o molima si un razboi.
Totalitarismul este-n floare(concluzie trasa de mine din cuvantarea lui Tariceanu(sa nu uitam ca acesta are sange grecesc)dar si din amenintarea lui Dragnea (de omul rosu, span si buze subtiri sa te feresti)catre Johannis.

Willy oare cum poti compara tu Romania cu America,dar de ce nu vrei tu sa ne compari cu alte state din europa?dar de ce nu iei in consideratie ce-a spus "strumph"!?
Probabil ca tu speri vre-o minune de la psd dar cred ca atat timp Nicolicea,pontea si multi altii din cei vechi sunt acolo.......imi pare rau ca te dezamagesc,minunea se lasa asteptata.

Nicule popii n-o sa spuna nimic chiar daca transforma catredala mantuirii neamului in moscheie
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56230 : Decembrie 21, 2016, 21:54:03 »

Domnilor PSD de spunea ca pune prim ministru o musulmana in tro tara laica sigur numai intrau in parlament nu safie majoritari asa ca sia batut joc de crestini din tara multumim PSD

E clar ca nu ar mai fi castigat alegerile daca ar fi anuntat cinstit ce are de gand sa faca.
Dar a mintit ca orice politruc care se respecta, caci aerul lor e minciuna si apa furtul.

Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56231 : Decembrie 21, 2016, 22:08:41 »

Iar cel mai inalt ideal, prin care se deosebesc de "prostime", de poporul de rand, le e tradarea!

Vedea-te-am castrat, eunuc la Erdogan, cu serpar exploziv, mesger pentru Merkel si cu Johannis ghid.
Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #56232 : Decembrie 21, 2016, 22:09:59 »

NU ESTE VORBA AICI CA A-M FI MISOGINI, SAU RASISTI. ESTE VORBA CA JEGURILE ASTEA DE LA PSD, AU DUS O CAMPANIE FURIBUNDA IMPOTRIVA A TOT CE NU E ROMANESC, IOHANNIS, CIOLOS, 'VANDUTII LUI SOROS' SI CINE STIE CE CACAT MAI AU I PRIN CAP.
ACUM NE TREZIM CU ALT TATAR SCOPIT, DUPA PONTA.
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56233 : Decembrie 21, 2016, 22:34:15 »

A inceput maidemult islamizarea Europei,....

A inceput de foarte mult timp, de la intrarea arabilor in Peninsula Iberica, a turcilor pe Dunare in sus, pana la Viena s.a.m.d., dar numai acum au fost tradati europenii de catre cei care conduc popoarele lor, asa cum demonstreaza Merkel (bine a intuit Bambilici ca e o mizerabila), Hollande, Tsipras etc. Dragnea a jinduit sa dea lovitura (tradatoare pentru popor, geniala pentru dorinta lui de afirmare internationala) si sa ajunga direct in cercul elitei politice mondiale. Sau, mai precis, in steaua cu cinci colturi a elitei sataniste care distruge omenirea.

Sau altfel spus, mai pe scurt si mai transant, ce am avut si ce am pierdut?

Va rog sa imi aratati organizatia de revolutionari care va protesta oficial impotriva manevrei political correctness (tradatoare, caci despre asta vorbim aici) a tuturor politicienilor care conduc Romania.
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56234 : Decembrie 21, 2016, 23:00:52 »

Cu atat mai mult sa ne aducem aminte de sfintele zile ale Revolutiei noastre! Doamne, iarta-i pe eroii si martirii Revolutiei Romane din Decembrie 1989. Vesnica lor pomenire. In veci pomenirea lor. Ei ne sint calauze sigure ale sentimentelor patriotice, si garantii dreptatii noastre si a intregului neam romanesc. Dumnezeu sa ii ierte, sa ii odihneasca si pe noi sa ne imbarbateze, sa nu ne lasam coplesiti de nedreptatea care se face in tara si tarii.
Memorat
Pagini: 1 ... 3747 3748 [3749] 3750 3751 ... 4550
Schimbă forumul: