Main Content:

Pagini: 1 ... 3751 3752 [3753] 3754 3755 ... 4471

ANUNTURI

Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #56280 : Decembrie 24, 2016, 12:31:39 »

SSPR    ....SECRETARIATUL  DE  STAT  PENTRU   PROBLEMELE    REVOLUTIONARILOR    .....PAI   DE  CE   A  FOST   CREAT  SI  DE    CE  SA    INFINTAT   ACEST   SSPR  .....    EU   NU  CRED  CA  STITI  DIN  MOMENT  CE  CERETI ...   DESFINTAREA   ...STITI  DE  CE  A   FOST  INFIITAT   SSPR  STITI  DE  CE  NU  MAI  EXISTA   SSPR    NU  CRED ....STITI DE  CE    NOI   LUPTATORI    SUNTEM AI....NIMANUI    AR  TREBUI  SA  STITI   CA .....DE  ANI  DE  ZILE   A INCEPUT    MANIPULAREA   REVOLUTIONARILOR    DE  ANI  DE  ZILE  LUPTATORI   ....DOAR  LUPTATORI   REMARCATI   SUNT  DENIGRATI   JICNITI     INJURATI   ...   FACUTI  IMPOSTORI  ....FACUTI  PROFITORI   SI  SE  CERE   PESTE  TOT     DE ... PRESA  ... TV  ... POLITICENI    CHIAR   SI DE  UNI  DINTRE    COLEGI     NOSTIRI    RANITI    SAU  RETNUTI ...LIDERI   CA    NOI   LUPTATORI   REMARCATI  CARE  NU  SUNTEM    RANITI    SAU  RETINUTI  SA  NU  MAI  PRIMIM   .....DREPTURI ......ACEST  LUCRU ESTE   POSIBIL   .....DATORITA  OG-95    ....DATORITA  UNORA  DE  PE  FACEBOOK   ....DATORITA   TRADATORILOR   CARE VOIAU  SA  IMPARTA  REVOLUTIA    SI  REVOLUTIONARI    ....DATORITA     SMECHERILOR   CARE FAC .... MANIPULARI   .....EU  CRED  CA NOI  REVOLUTIONARI   AR  TREBUI  SA  NE  UITAM   CE  SE  INTAMPLA   LA   VETERANI...LA  DETINUTI  POLITICI   ....LA  DEPORTATI...ETC   ...  SE   CEARTA   EI  INTRE   EI  SUNT  CUMVA   DENIGRATI   SUNT  JICNITI  .....VEDETI   MANIPULARI    LA  EI  ....NU  CRED  ....DIN  CONTRA   SECRETARIATUL......NOSTRU   ... AL  NOSTRU   ESTE  ACUM   DOAR  AL  LOR    NOI  SUNTEM   PE  DINAFARA    DE  CE  ....DIN  CAUZA    UNORA   DINTRE  NOI     CARE  SE  CRED  MAI  ....  REVOLUTIONARI     ......   ATENTIE   NOI    LUPTATORI     NU   AVEM  VOIE  SA    DEPASIM    NUMARUL  DE  5000  MII    ....RESTUL   NU   INDEPLINESC   CONDITILE   OG-95  .....  ASA  SA VRUT   DE  SUS   ASA  CU  ....MANIPULAREA    CARE   O  FAC  ACEIASI INDIVIZI   MARI   LUPTATORI    ...RECUNOSCUTI     EI  CER  DESFINTAREA  ....EI  CER  SCOATEREA  IN AFARA  LEGI     EI  CER  ...MULTE   ....EU  DORESC   UNITATE  DORESC  RESPECT   ....DORESC   RESPECTAREA  DREPTURILOR   LA TOTI  CARE  AU  RISCAT   IN DECEMBRIE    ....RANITI ...  RETINUTI ...  LUPTATORI  ....URMASI    REVOLUTIA  NU  ESTE   A  NU ESTE  A NUMAI A UNOR  LOCALITATI  SI  A CATORVA   MII DE OAMENI  ...  5000    REVOLUTIA   A  FOST  IN   ...ROMANIA   .....REVOLUTIA  ESTE  A  LUPTATORILOR   ......  

Willy. ai perfecta dreptate. Cei care, din diverse motive, cer desfiintarea Secretariatului si a Institutului cred ca nu realizeaza...ca nu fac rau altora...ci numai Revolutionarilor. Unii poate o fac intentionat, dar cei mai multi nu sunt in stare sa intelega ca aceste disensiuni nu sunt benefice...Cand subiecte de presa anti-Revolutie sunt create chiar de unii dintre noi, ce pretentii putem avea ? ? ?
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56281 : Decembrie 24, 2016, 12:46:42 »

Asa e. Pe forum si pe Facebook se baga fitile tot timpul. Cand aveti dreptate, aveti. E descurajant sa vezi cti prosti sint printre revolutionari, dar cel mai rau este ca printre noi sint o gramada de cozi de topor, de revolutionari, multi reali, care s-au pus in slujba altora si actioneaza impotriva intereselor comune, ale tuturor revolutionarilor, ba chiar si ale altora, pentru ca secretariatul de stat nu ne mai reprezinta numai pe noi.
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56282 : Decembrie 24, 2016, 12:55:21 »

Domnule Val, sa ne anuntati daca secretarul de stat interimar va sanctiona neatentia jignitoare, greseala de nepermis a subalternelor sale. Daca va da sanctiuni, e un om corect si se va bucura si pe mai departe de increderea mea si a multora dintre revolutionarii Romaniei. Daca nu, inseamna ca se solidarizeaza cu angajatele acelea nepasatore, poate chiar mistocare, care si-au permis sa ne jigneasca pe toti, dar mai ales pe timisoreni, pentru ca imaginea este din Cimitirul Eroilor din Timisoara. Daca as face parte dintre cei care conduc asociatiile de revolutionari din Timisoara, as convoca o intrunire pentru a concepe si a transmite o scrisoare de protest. Caci trebuie sa-i cerem domnului S.S. sa-si ceara scuze in numele institutiei pe care o conduce, chiar daca nu el personal este vinovatul. Daca timisorenii citesc aceasta postare, le transmit ca astept si din partea lor o reactie fireasca, de demnitate in aceasta privinta.
Memorat
« Răspunde #56283 : Decembrie 24, 2016, 15:20:15 »

Domnule Val, sa ne anuntati daca secretarul de stat interimar va sanctiona neatentia jignitoare, greseala de nepermis a subalternelor sale. Daca va da sanctiuni, e un om corect si se va bucura si pe mai departe de increderea mea si a multora dintre revolutionarii Romaniei. Daca nu, inseamna ca se solidarizeaza cu angajatele acelea nepasatore, poate chiar mistocare, care si-au permis sa ne jigneasca pe toti, dar mai ales pe timisoreni, pentru ca imaginea este din Cimitirul Eroilor din Timisoara. Daca as face parte dintre cei care conduc asociatiile de revolutionari din Timisoara, as convoca o intrunire pentru a concepe si a transmite o scrisoare de protest. Caci trebuie sa-i cerem domnului S.S. sa-si ceara scuze in numele institutiei pe care o conduce, chiar daca nu el personal este vinovatul. Daca timisorenii citesc aceasta postare, le transmit ca astept si din partea lor o reactie fireasca, de demnitate in aceasta privinta.
Dle.remus42de, ce va deranjeaza la aceasta poza, cu ce a gresit aceasta angajata  ?? una dintre femei este colega mea de asociatie, daca va referiti la coroana ca scrie sspr, nu este vina angajatei,este vine celui care a comandat acea coroana, ca doar nu o fi venit cu ea de la Bucuresti.
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56284 : Decembrie 24, 2016, 19:39:06 »

Nu cred ca e vina colegei dumneavoastra. Dar nu mai discut in contradictoriu in aceasta frumoasa Seara de Ajun de Craciun.
Va urez multa sanatate, sa ramaneti viguroasa si combativa cum va stiu. Va urez tuturor timisorenilor Craciun Fericit!
Memorat
« Răspunde #56285 : Decembrie 24, 2016, 20:19:25 »

Nu cred ca e vina colegei dumneavoastra. Dar nu mai discut in contradictoriu in aceasta frumoasa Seara de Ajun de Craciun.
Va urez multa sanatate, sa ramaneti viguroasa si combativa cum va stiu. Va urez tuturor timisorenilor Craciun Fericit!

Craciun Fericit! va doresc din tot sufletul.
Memorat
  • Ionescu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #56286 : Decembrie 24, 2016, 20:26:28 »

Craciun Fericit!
Memorat

Perplex in forma continuata.
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56287 : Decembrie 25, 2016, 01:59:24 »

Memorat
« Răspunde #56288 : Decembrie 25, 2016, 03:04:17 »

Citind postarile recente ( si nu numai... ) ale lui Liviu Bacana 'pa' Facebook...cu sincera parere de rau am ajuns la concluzia ca am folosit ghilimele in mod 'gratuit' ! Este si CRETIN si BAGABOND !!! Sau ... in acest caz imi cer iertare ... BOLNAV PSIHIC  !!!!!
Memorat
« Răspunde #56289 : Decembrie 25, 2016, 03:06:40 »

CRACIUN FERICIT !!!
Memorat
« Răspunde #56290 : Decembrie 25, 2016, 04:03:40 »

Va urez tuturor pace, bucurie si multa sanatate! Craciun fericit!
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56291 : Decembrie 25, 2016, 08:27:08 »
Memorat
« Răspunde #56292 : Decembrie 25, 2016, 10:44:43 »

Craciun fericit alaturi de familie,va doresc la toti membrii Portalului Revolutiei.
Memorat
« Răspunde #56293 : Decembrie 25, 2016, 13:21:22 »

Memorat
  • alex s
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56294 : Decembrie 25, 2016, 15:17:47 »

Un Sfant Craciun fericit la toti Revolutionarii si familiilor .
Memorat
Pagini: 1 ... 3751 3752 [3753] 3754 3755 ... 4471
Schimbă forumul: