Main Content:

Pagini: 1 ... 3968 3969 [3970] 3971 3972 ... 4517

ANUNTURI

• NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #59535 : Martie 14, 2017, 15:47:21 »

Aici este subtopicul ”ANUNTURI”, nu ”ARTICOLE DE PRESA”, Mr.G.

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59536 : Martie 14, 2017, 15:50:31 »

Alex Oprea, alias alexpress1, nu a plecat niciunde, a rămas pe forum și postează în continuare cu nicknamme-ul megalomaniac ”buzdugan”. A ajuns să se roage pe el însuși să rămână pe forum și să continue lupta mincinoasă și cu rezultate dezastruoase pentru revoluționari, http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=1090.1785.

Alex,nu le face jocul ticalosilor,nu pârasi  acest portal.Trebuie ca cineva sa le puna oglinda in fata acestor nemernici.Ei se bucura când pleacă de aici cineva care le încurca misiunea.Nu pleca de aici,aratale ticăloșilor ca duhoarea lor e combătută cu spray contra ploșnițe.Cu bune si cu rele,acest portal e primul portal al revolutionarilor in care au putut socializa,au putut fi informați.Pentru mine,chiar e portal de suflet,spun adevărul.Regret ca adminul a luat,sau mai bine zis,nu a luat masurile necesare ca portalul sa rămână doar a revoluționarilor.Oricum,eu chiar am respect pentru dl Iosif.Poate in viitor va hotăra ca acest portal sa rămână doar a revoluționarilor.

Totuși, e bine că am scăpat măcar de una dintre ”sosiile” sale.
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59537 : Martie 14, 2017, 15:55:03 »

În atenția P.S.D.!  Acest procuror din cîmpul tactic nu își va da demisia niciodată.  De ce nu il demiteți prin ministrul Justiției? Ce așteptați?

Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #59538 : Martie 14, 2017, 17:38:48 »

Potrivit legii, procurorul general este numit în funcție de către șeful statului la propunerea ministrului Justiției și, ca atare, atât acceptarea demisiei, cât și demiterea sa sunt atributul exclusiv al președintelui țării.
Deci, clantza !
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59539 : Martie 14, 2017, 17:50:14 »

Iti dau o cafe pentru atitudinea revolutionara.

Robert Turcescu folosea expresia ”glontul!”.
Dar el s-a autodesconspirat deja in emisiunea acee penibila, de tista amintire si de toata cacaoa.
Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #59540 : Martie 14, 2017, 18:03:18 »

Tot un lipitor de afise mincinos ramai.
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59541 : Martie 14, 2017, 19:03:24 »

Lipitor de afișe? Poate, de ce nu dacă spun adevărul? Dar mincinos ești dumneata.
Deja s-a dovedit de mai multe ori, asta e, nu mai intru în amănunte.

Memorat
  • RaduSpiru
  • Vizitator
« Răspunde #59542 : Martie 14, 2017, 19:23:54 »

Pai e simplu, minti.
Ultima minciuna ?
Ministrul Justitiei poate demite Procurorul General.
Ar fi facut-o deja daca putea, la cata disperare e la PSD, ca se duc toti la bulau.
P.S. Cand o sa descoperi o minciuna de-a mea, nu te mai sfii, da-o pe goarna.
Cum adica sa nu intram in amanunte ? Hai sa intram, curaj !
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59543 : Martie 14, 2017, 19:34:08 »

Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59544 : Martie 14, 2017, 20:15:07 »

Dar sa nu ne lasam deturnati de la problemele importante. Lipim afise esentiale!

George Lazar
· 13 Februarie · https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10154204523181437&set=a.10151281228266437.1073741826.700226436&type=3&theater
DNA KOVESI - REGINA INCOMPETENŢEI şi OCROTITOAREA MAFIEI SECURIŞTILOR şi a CORPORAŢIILOR... Wink
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59545 : Martie 14, 2017, 22:45:29 »

Această informație cred că e bine să fie postată și la ”Anunțuri”.
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59546 : Martie 14, 2017, 22:50:25 »

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1842007039395768&set=a.1514101378853004.1073741832.100007594690518&type=3&theater

Onisor Mihaela
39 mins · Sibiu ·
Buna seara !! Doresc sa-i transmit ex SS SANDA ADRIAN , urmatorul mesaj :
 Iti doresc sa ai parte numai de binele pe care l-ai facut urmasilor revolutiei prin reaua credinta pe care ai avut-o fata de ei ;
 Iti mai doresc sa ai fericirea si bucuria , pe care o au urmasii indiferent ca sunt parinti , sotii , copii , la importantele sarbatori fie ele pascale sau de iarna si lacrimile care au curs , pe obrazul lor sa ai parte de ele atunci cand crezi ca esti mai fericit alaturi de cei dragi .
 Este dureros ca se calca pe mortii din decemnrie '89 , este dureros ca a curs sangele pe caldaramuri si a inundat strazi fara voia lor , nu cred ca vreunul dintre ei si-a dorit sa moara si sa ii paraseasca pe cei dragi .
 Poate va intrebati de ce scriu toate aceste randuri , o sa va raspund tot eu .
 Copiii Eroilor nu sunt beneficiari de privilegiile legii , ( indemnizatie ) parintii sunt umiliti , sotiile sunt blamate , iar beneficiile pentru aceasta categorie nu sunt posibile si nici aplicabile pentru urmasi , toate celelalte categori de revolutionari sunt beneficiare in special calitatea de Luptator cu rol determinant , pe care a dobandit-o insasi SS Adrian Sanda .
 Nu vreau sa fiu inteleasa gresit , nu imi doresc sa intru in polemica cu nimeni , fac precizare ca nu toti revolutionarii sunt cu pacate si nu toti sunt beneficiari ai legii asa cum este categoria din care face parte Adrian Sanda .
 Urmasii Eroilor sunt cei care platesc impozit , asa cum am spus mai sus copiii nu primesc indemnizatie , parintii nu beneficiaza de medicamente samd.
 Sunt convinsa ca se va gasi cineva de bine sa-l informeze pe Sanda , dar fac public ca ma voi constitui parte vatamata in procesul lui cu intreaga asociatie si ii vom cere daune , pentru nerespectarea legii si reaua credinta pe care a avut-o fata de noi toti .
 Voi atasa Decizia care face dovada ca noi urmasii nu mai suntem scutiti sau nu mai suntem beneficiari ai legii in totalitate .
[/quote]

Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Ră spuns: ANUNTURI
« Răspunde #59547 : Martie 15, 2017, 10:06:11 »

O   AMENINTARE   IN   STIL    SANDA   ADRIAN   eu  nu as vrea sa fiu in locul  lor   al  celor care  au  dat  AVIZE  a  declarat  SANDA  dar  in  locul  cui  ar  vrea sa fie   SANDA  in  locul  aceluia  care  MINTE ca la cererea    SOCIETATI    CIVILE =cine or fi  astia din    societate   care  cer   dezbinarea   la   revolutionari   dar  la   cerea  lor EL SALVATORUL  SANDA   va face  curatenie cu  o noua   ORDONANTA  =95  probabil  cu  care ii va  PACALI  pe aia care au  dat  AVIZE   si  asa  sa intamplat  a convocat    SEDINTA   colegiului   revolutionarilor  a solicitat    aviz   de la   membri   colegiului  pentru   A VERIFICA   TOATE  DOSARELE  - iar  cei  care  au  venit  la revolutie dupa fuga dictatorului   - militeni- securisti  -militari  -cei care au lucrat  in sistem  sau cei  care nu au acte pe legea 42   sa nu  mai  beneficeze  de drepturi   oameni  au semnat  procesul  verbal   pentru  ca  au  crezut    ca    asa    va  fi  toti doreau sa  se termine odata  cu  manipularile  iar  sanda   eroul   una   a zis   alta  a facut ....a introdus  un nou titlu  cu  o comisie  numai   a  lui   a dat  titlul     la  cine   a vrut el la ....militeni   militari    angajati  ai  pcr   etc   a desfintat  colegiul   si  a facut  unul  al  lui  .....a  dezbinat   revolutionari  cum  a vrut el 
Memorat
  • bzcosty
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59548 : Martie 15, 2017, 10:14:47 »

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1842007039395768&set=a.1514101378853004.1073741832.100007594690518&type=3&theater

Onisor Mihaela
39 mins · Sibiu ·
Buna seara !! Doresc sa-i transmit ex SS SANDA ADRIAN , urmatorul mesaj :
 Iti doresc sa ai parte numai de binele pe care l-ai facut urmasilor revolutiei prin reaua credinta pe care ai avut-o fata de ei ;
 Iti mai doresc sa ai fericirea si bucuria , pe care o au urmasii indiferent ca sunt parinti , sotii , copii , la importantele sarbatori fie ele pascale sau de iarna si lacrimile care au curs , pe obrazul lor sa ai parte de ele atunci cand crezi ca esti mai fericit alaturi de cei dragi .
 Este dureros ca se calca pe mortii din decemnrie '89 , este dureros ca a curs sangele pe caldaramuri si a inundat strazi fara voia lor , nu cred ca vreunul dintre ei si-a dorit sa moara si sa ii paraseasca pe cei dragi .
 Poate va intrebati de ce scriu toate aceste randuri , o sa va raspund tot eu .
 Copiii Eroilor nu sunt beneficiari de privilegiile legii , ( indemnizatie ) parintii sunt umiliti , sotiile sunt blamate , iar beneficiile pentru aceasta categorie nu sunt posibile si nici aplicabile pentru urmasi , toate celelalte categori de revolutionari sunt beneficiare in special calitatea de Luptator cu rol determinant , pe care a dobandit-o insasi SS Adrian Sanda .
 Nu vreau sa fiu inteleasa gresit , nu imi doresc sa intru in polemica cu nimeni , fac precizare ca nu toti revolutionarii sunt cu pacate si nu toti sunt beneficiari ai legii asa cum este categoria din care face parte Adrian Sanda .
 Urmasii Eroilor sunt cei care platesc impozit , asa cum am spus mai sus copiii nu primesc indemnizatie , parintii nu beneficiaza de medicamente samd.
 Sunt convinsa ca se va gasi cineva de bine sa-l informeze pe Sanda , dar fac public ca ma voi constitui parte vatamata in procesul lui cu intreaga asociatie si ii vom cere daune , pentru nerespectarea legii si reaua credinta pe care a avut-o fata de noi toti .
 Voi atasa Decizia care face dovada ca noi urmasii nu mai suntem scutiti sau nu mai suntem beneficiari ai legii in totalitate .

[/quote]sunt foarte de acord cu dumneavoastra,si in plus fata de ce mesaj aveti pentru adrian sanda mai am si eu un mesaj,MULTI, MULTI ANI DE PUSDACRIE PENTRU ADRIAN SANDA ASA SA NE AJUTE DUMNEZEU.
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59549 : Martie 15, 2017, 10:16:57 »

Dcă revoluționarii nu reușesc să se unească într-o structură reprezentativă pentru a se apăra ordonat, rațional, cu ajutorul unor specialiști în drept, vor fi victimele preferate ale politicienilor și elementelor retrograde din structurile de forță. Toți cei care au încercat, încearcă și vor mai încerca să-i dezbine și să-i mențină dezbinați, sunt adversarii lor cerți, indiferent dacă vin din alte zone ale societății, dacă sînt înfiltrați printre ei, sau sînt chiar revoluționari autentici.
Memorat
Pagini: 1 ... 3968 3969 [3970] 3971 3972 ... 4517
Schimbă forumul: