Main Content:

Pagini: 1 ... 4538 4539 [4540] 4541 4542 ... 4560

ANUNTURI

Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #68085 : August 22, 2020, 15:32:01 »

Memorat
« Răspunde #68086 : August 22, 2020, 21:11:12 »

Ion Cohalm‎: Brasov cel mai frumos oras din Romania: 1h ·

O aniversare de interes national, care poate sa le ridice albeata
de pe ochi tuturor romanilor!
E o aniversare trista a Brasovului!

https://www.facebook.com/brasovcelmaifrumosorasdinromania/posts/2006545989481136
Memorat
« Răspunde #68087 : August 24, 2020, 17:45:36 »

Ciprian Mircea Manescu • 15m  •
www.facebook.com/photo?fbid=3390461344308573&set=gm.746318846219065
Luni, 24 august 2020

SOS.
IN URMA CU PUTIN TIMP, FLORENTINA MAIOR, PRESEDINTELE FILIALEI JUDEȚENE A PARTIDULUI NEAMUL ROMÂNESC A FOST GRAV ACCIDENTATA.
UN INDIVID A INTRAT SE PARE, INTENȚIONAT, IN MAȘINA DOAMNEI MAIOR.
SURSE MEDICALE INCA NEOFICIALE SUSTIN CA FLORENTINA MAIOR, AR AVEA GÂTUL FRACTURAT.
VOM REVENII CU DETALII
DE ASEMENEA, ASEARĂ A LUAT FOC O MAȘINĂ NOUA (TIR).
MASINA APARTINE COMPANIEI ELMAS.
SE PARE CA FOCUL AR FI FOST PUS INTENTIONAT.
DIN CAUZA DISPERARII UNORA LA GANDUL CA ISI VOR PIERDE CIOLANUL, IN ULTIMA VREME IN URBEA NOASTRA SE INTAMPLA LUCRURI CUDATE.
EXISTA INDICII TEMEINICE CA SE FAC MARI PRESIUNI ASUPRA UNOR POLITICIENI SI A UNOR OAMENI APARTINAND MEDIULUI DE AFACERI DIN BRASOV.
PARTIDUL NEAMUL ROMANESC FILIALA BRASOV, SOLICITA OFICIAL, IMPLICAREA DE URGENTA A PARCHETULUI, A POLITIEI SI A TUTUROR FACTORILOR DECIZIONALI IN REZOLVAREA UNOR ASEMENEA ”COINCIDENTE” POLITICE DELOC INTAMPLATOARE !

Știri din Brasov
https://brasovstiri.ro/sotia-lui-dorin-lazar-maior-in-spital-dupa-un-accident-rutier-un-sofer-care-ar-fi-consumat-cannabis-a-intrat-in-masina-presedintei-pnr/?fbclid=IwAR0q0vV9KThKo7FlZltrPljIMZklX5rYFahrR2x3JHml5x83VBgxW0pHqYE
Breaking News  24 august 2020

Soția lui Dorin Lazăr Maior, în spital după un accident rutier: Un șofer care ar fi consumat cannabis a intrat în mașina președintei PNR

Președintele organizației județene a Partidului Neamul Românesc, Florentina Maior a fost victima unui accident rutier, în urmă cu puțin timp, chiar în fața sediului central al Inspectoratului de Poliție Județean Brașov.
Florentina Maior se îndrepta spre cartierul Răcădău și se afla la volanul mașinii sale. A oprit să dea prioritate unor pietoni angajați în traversarea străzii. Din spate a fost lovită de un tânăr care nu a mai putut opri. Testat cu aparatul drug-test, rezultatul a ieșit pozitiv.
Se pare că tânărul consumase cannabis înainte să se urce la volan. Florentina Maior a ajuns în stare gravă la spital. Există suspiciuni că în urma impactului ar fi suferit o fractură la gât.
„Nu cred în coincidențe, dar, mă rog. În ultima vreme s-au întețit telefoanele de amenințare. Nu le-am dat însă niciodată importanță. Nu credeam că cineva ciar va pune amenințările în practică. Eu eram la volan și oprisem să dau prioritate. Izbitura a fost atât de puternică, încât aproape că mi-am pierdut cunoștința. Nu mă mai puteam mișca. La cât de puternic a fost impactul, nu cred că șoferul a frânat. Ulterior am aflat că era drogat. Eu aștept acum rezultatele investigației tomograf. Mă aștept la ce e mai rău”, a declarat Florentina Maior.
„Astazi, 24 august a.c., în jurul orei 13,30, pe strada Nicolae Titulescu din municipiul Brașov, a avut loc un accident rutier în care au fost implicate două autoturisme, care au intrat coliziune față-spate.
În urma impactului a rezultat o victimă, care a fost transportată la spital pentru îngrijiri medicale de specialitate.
La testarea cu aparatul DrugTest, în cazul unuia dintre conducătorii auto, un bărbat în vârstă de 23 ani, rezultatul a fost pozitiv.
În consecință, acesta a fost condus la o unitate medicală autorizată pentru recoltarea de probe biologice în vederea stabilirii cu exactitate a substanței psihoactive în corp.
Cercetările sunt continuate în cadrul unui dosar penal constituit, instrumentat sub coordonarea unității de parchet competente, în care se va propune soluție legală la finalizarea cercetărilor”, ne-a declarat comisar de poliție Alina-Maria Ivan, purtător de cuvânt IPJ Brașov.
« Ultima modificare: August 25, 2020, 12:12:00 de către razvan »
Memorat
« Răspunde #68088 : August 25, 2020, 12:57:41 »

Va prezint un comunicat al Federatiei Nationale pentru Demnitatea Revolutionarilor din 1989, precum si o declaratie a dlui Gheorghe Tanasoiu,
facuta sambata 15 august ac, la Scoala de vara tinuta de organizatie (FNDR 1989) la Predeal - dati clik pe link pentru a urmari inregistrarea.

Gheorghe Tanasoiu despre Scoala de vara de la Predeal
               www.youtube.com/watch?v=WuZScaYreoI
« Ultima modificare: August 26, 2020, 16:58:30 de către razvan »
Memorat
« Răspunde #68089 : August 25, 2020, 17:13:46 »
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #68090 : August 25, 2020, 21:58:03 »

Nu inteleg, n-ai de ce-l reevalua. Pt mine e f clar ca e #RESIST, nu liberal, nici macar pedelizd.
De aceea critica puterea, pt ca asa vrea Barna si Ciolos. E semn ca si amba au optat pt alte slugi.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #68091 : August 25, 2020, 22:01:19 »

Memorat
« Răspunde #68092 : August 26, 2020, 08:42:45 »

Nu inteleg, n-ai de ce-l reevalua. Pt mine e f clar ca e #RESIST, nu liberal, nici macar pedelizd.
De aceea critica puterea, pt ca asa vrea Barna si Ciolos. E semn ca si amba au optat pt alte slugi.

Glumeam doar ... pt.''mercurial'' ...  A dat si Dide "sa dea o flacara, cu ruleta, la sediul PNL ... "  Totu'-i cnf. directivelor trasate, -nici nu mai stii, de cine- ...
Memorat
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #68093 : August 26, 2020, 14:20:04 »

Am găsit  un nou format al site-ului SSRML :
http://sspr.gov.ro/w/
Memorat

Nihil sine Deo!!
  • Martinel
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #68094 : August 26, 2020, 14:54:19 »

Am găsit  un nou format al site-ului SSRML :
un jaf de sait,sa imi bag ceva in el de sait
Memorat
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #68095 : August 27, 2020, 18:01:49 »

Nu mai înțeleg nimic! SSRML ,are activate două formaturi de site -uri :
Formatul vechi :

http://www.sspr.gov.ro/index.php?comunicate

Și un alt format al site-ului SSRML :

Cineva din SSRML să lămurească această problemă !
Memorat

Nihil sine Deo!!
« Răspunde #68096 : August 27, 2020, 23:09:39 »

Astazi, Portalulu Revolutiei Romane a implinit 16 ani de existenta.

« Ultima modificare: August 27, 2020, 23:54:01 de către razvan »
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #68097 : August 28, 2020, 01:48:47 »

Replica republic in campania ele din USA. Nu ratati sa vedeti inreg. World Record Boat Parade!

Supporters of President Donald Trump attempted to break the record for largest boat parade
https://www.youtube.com/watch?v=d2mHPsiNIaU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3VVS8vwVLqNSLWOve5PdwdpmiBsY3aijNXt-KoRllAHLQ9xsJAQks3lE4
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #68098 : August 28, 2020, 01:58:06 »

Memorat
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #68099 : August 28, 2020, 10:13:09 »

La mulți ani PORTALULUI REVOLUȚIEI  ! Respect efortul făcut pe proprietarul PORTALULUI- Iosif Gheorghe!
Memorat

Nihil sine Deo!!
Pagini: 1 ... 4538 4539 [4540] 4541 4542 ... 4560
Schimbă forumul: