Main Content:

Pagini: 1 ... 564 565 [566] 567 568 ... 4529

ANUNTURI

• mihai377
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #8475 : Iulie 04, 2012, 20:30:05 »
Memorat

Nu critica , nu condamna si nu te plange.
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8476 : Iulie 04, 2012, 20:34:20 »

Bambilici, Base a spus ca e criza si ca Sampanie nu mai e la investiri ci doar pentru matzul lui.
E seful statului nu presedine cum ar trebui sa fie.
Noi poporul trebuie sa-l ascultam si sa nu luam Sampanie la miting ci pietre .
Una mai mare pentru vaporul cu care el va pleca ar fi foarte necesara.

Omule, nu miza pe mine. Am desfacut sampania si deja nu mai e. Am sarbatorit singur, ce pot face, asta e situatia. Dar nu miza pe mine pt ca m aveam si ceva bere la bord si acum ma simt f bine. Sa fiti uniti si hotarati! Doamne ajuta!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8477 : Iulie 04, 2012, 20:38:02 »

Ms Mihai! Atata pot oamenii puterii? Nici alesii nu participa, pt ca ar fi de o suta de ori m multi. Cred ca le e frica sa m iasa pe Straße. Frica de ro, de oamenii simpli. S-au facut de ras. Sunt cinci ciori pe o sarma prea groasa pt ele in PU.
Memorat
  • mental
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8478 : Iulie 04, 2012, 20:39:31 »

Alex ai dreptate. Situatia mea este este la fel , foarte grea, ca multora dintre noi. Dar, repet saptamana aceasta nu este bine sa vada guvernul, USL-ul ca suntem impotriva lor. Am asteptat ata de mult sa mai asteptam inca cateva zile. Sunt absolut convinsa ca urmeaza problema noastra. Gandestete ce ar spune unii ca Turcescu daca in aceste zile ar aprea OUG noastra.
Voica, ma doare fix in p... de cea ar zice colonelul Turcescu, E DREPTUL NOSTRU  !!!!!!
Memorat
  • florin53
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8479 : Iulie 04, 2012, 20:53:37 »

Tin sa transmit sincere felicitari secretarului de stat in primul rand,pentru transparenta de care da dovada in relatiile cu noi revolutionarii.Faptul ca este aproape de noi si ca santem informati cu tot de depinde de situatia noastra e un lucru nemaipomenit de bun.Sa dea dxumnezeu sa continuie tot asa iar noi sa dam dovada de unitate si sa lasam la o parte tot ce ne dezbina.
Memorat
« Răspunde #8480 : Iulie 04, 2012, 20:56:58 »

Pe surse, Ponta nu a semnat ordonanta astazi, i s-a pus in fata si cind a vazut suma de 21104 a spus, luati-o de aici! Totul a ramas pe luni sau marti in sedinta de guvern, afirmind ca are multa treaba. Pai domnule prim ministru Victor Ponta in doua zile ai schimbat totul in tara asta si nu poti sa semnezi o simpla ordonanta, ceva nu e in regula...sintem aminati intr-una ca sa treaca timpul!!!
Memorat
  • mihai377
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8481 : Iulie 04, 2012, 21:00:06 »

Ms Mihai! Atata pot oamenii puterii? Nici alesii nu participa, pt ca ar fi de o suta de ori m multi. Cred ca le e frica sa m iasa pe Straße. Frica de ro, de oamenii simpli. S-au facut de ras. Sunt cinci ciori pe o sarma prea groasa pt ele in PU.
Dupa cum se vede. Mai sant si altii dinculo la TN.Dar dupa cum arata nu par a fi dastia loviti de soarta,ca majoritatea celor care au iesit in iarna. Par a fi mai mult suporteri ale nush caror echipe de fotbal. Se simte dupa cum scandeaza, ca pe stadion. Ca aia care au fost infiltrati intre demonstrantii din iarna , manipulatori.
Memorat

Nu critica , nu condamna si nu te plange.
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8482 : Iulie 04, 2012, 21:33:50 »

Tin sa transmit sincere felicitari secretarului de stat in primul rand,pentru transparenta de care da dovada in relatiile cu noi revolutionarii.Faptul ca este aproape de noi si ca santem informati cu tot de depinde de situatia noastra e un lucru nemaipomenit de bun.Sa dea dxumnezeu sa continuie tot asa iar noi sa dam dovada de unitate si sa lasam la o parte tot ce ne dezbina.
"Sa dea dxumnezeu"? d x u m n e z e u !!! Pai vezi ca esti diavol? Dumnezeu se scrie corect si intotdeauna cu majuscula. Eu nici drinkuit nu pot sa nu observ asta, dar tu tastezi cu copitelele tale si te dai de gol. Hai ca plictisesti lumea. Inchide pravalia si revino dupa alungarea piratului de la Cotroceni. Vom da chef si atunci si sa avem de cine rade.
Memorat
  • florin53
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8483 : Iulie 04, 2012, 21:52:59 »

Va multumesc mult ,D-le BAMBILICI,pentru cuvintele frumoase pe care mi le-ai adresat si va rog sa ma scuzati pentru grava greseala de ortografie pe care am facut-o scriind cu litera mica .Nu am atata scoala ca dumneavoastra si din cauza aceasta mai fac si greseli de scriere.In ceea ce priveste faptul ca ma asociati cu cine nu trebuie,GRESITI.Nu cred ca a-ti participat la mai multe manifestatii ante-BAsescu decat mine sau ca a-ti avea mai multe interventii scrise ante-Basescu.Oricum ,nu conteaza pentru mine,parerea dumneavoastra asa cum ,probabil, ,nu conteaza nici parerea mea, despre dumneavoastra.Oricum,eu v-am apreciat pe toti de pe acest forum,ca revolutionari.O seara buna va doresc.
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8484 : Iulie 04, 2012, 22:28:26 »

COMUNISMUL ESTE FIARA SI CU FIARA TREBUIE LUPTAT PINA LA CAPAT,INDIFERENT DE PRETUL PE CARE TREBUIE SA IL PLATESC......JOS DICTATURA MAFIEI CONDUSA DE PLAGIATUL PONTA!  JOS DICTATURA MAFIEI COMUNISTE!

" NU PENTRU O BUCATA DE RUMENA PIINE;
NU PENTRU PATULE,NU PENTRU POGOANE
CI PENTRU CERUL TAU LIBER  DE MIINE..
LUPTA GHEORGHE!  LUPTA IOANE!

TREZITI-VA REVOLUTIONARI....PINA IN SEARA ASTA ATI PRIMIT DOAR VORBE!  DESTUL!
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8485 : Iulie 04, 2012, 23:18:06 »

Spamui esti, spamui esti... dar pana la urma tot te va bana domnul administrator. Am confirmarea scrisa ca ti-a mai banat un nick, cel de Marcela. Te pomenesti ca ai sa ramai fara laudatori pe forum!
Memorat
« Răspunde #8486 : Iulie 04, 2012, 23:24:03 »

NU NU NOR EU AL LAUD PE GOGO BAGA MARE GOGO LA BALAMUC CU TINE PARVENITULE ATENTIE ACESTE SUNT LAUDE A SE TRATA CORESPUNZATOR
Memorat
« Răspunde #8487 : Iulie 05, 2012, 01:06:38 »

Nu cu mult timp in urma am rugat participantii si ADMINISTRATIA sa se schimbe regurile de "joc" ale forumu-lui si sa postam cu numele noastre.
Avantajele acestui fapt erau evidente, pentru ca cine are ceva de ascuns ascundea, fara sa fie neaparat un revolutionar fals, doar ca avea "mustrari" de constinta politica.
Am fost primul care si-a dat numele, nr. de telefon si asociatia din care face parte.
Vreau sa merg mai departe si sa-mi postez scanari din actele mele de revolutionar (prost postate intetionat), care daca vor gasi mai multi adepti, voi diversifica si voi posta filele bune.
Dupa cum am spus "inamicilor" comunisto-securisti  de pe site nu am dece ma teme, pentru ca eu voi ramane (vrand-nevrand) in LEGE ... daca va mai fi UNA.
Va contrati intre voi ca sunteti ai lui Base, sau Ilici? Treba voastra, dar eu va spun ca noi (adevaratii) am luptat impotriva lor, adica a comunistilor care ne-au furat REVOLUTIA si care ne-au adus aici .... si ca oameni .... si ca revolutionari.
Fiti tâmpiti cum ati fost si veti primi ce a-ti primit, dar va sfatul sa lasati scursurile, comunistii si securistii si sa postati cu nume propriu:
Semnez:
Secasiu Eugen Nicolae
CNP:1601207323917
C.I.: SB 322504
Ranit in LUTPA pe 21.12.1989 ora 20.21, SIBIU
http://www.4shared.com/office/jUoBrfd9/001128.html?
http://www.4shared.com/office/QOTAa9Y4/000935.html?
http://www.4shared.com/office/YVaIX1ef/001018.html?
http://www.4shared.com/office/tsaGPved/001148.html?
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8488 : Iulie 05, 2012, 01:12:09 »

Cred ca raspunsul cel mai corect pe care il poti primi in legatura cu aceste pretentii ale tale, mai ales in privinta administratiei, ar fi cel pe care i l-am dat lui Perju.
SE DERULEAZA SUB OCHII VOSTRI O NOUA LOVITURA DE STAT COORDONATA DE EXPONENTII SERVICIILOR SECRETE EXTERNE CE SLUJESC  MAFIILE TRANSNATIONALE...
VOI SPUNE PRECIS SI CLAR: NU ACTULUI DE DICTAT IMPUS DE CRIN Antonescu si victor ponta!
NU DICTATURII !
FACETI CE VRETI !
EU ASTA SUNT , ASA GINDESC  SI VOI RAMINE UN  NATIONAL CRESTIN!
Bine Pruna, asteapta acum sa mai primesti indemnizatia de la ei.
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8489 : Iulie 05, 2012, 01:25:01 »

Pe surse,

Ponta nu a semnat ordonanta astazi, i s-a pus in fata si cind a vazut suma de 21104 a spus, luati-o de aici!

Totul a ramas pe luni sau marti in sedinta de guvern, afirmind ca are multa treaba................................................... Pai domnule prim ministru Victor Ponta in doua zile ai schimbat totul in tara asta si nu poti sa semnezi o simpla ordonanta, ceva nu e in regula...sintem aminati intr-una ca sa treaca timpul!!!
Memorat
Pagini: 1 ... 564 565 [566] 567 568 ... 4529
Schimbă forumul: