Main Content:

Pagini: 1 ... 1355 1356 [1357] 1358 1359 ... 4517

ANUNTURI

• voica
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #20340 : Mai 07, 2013, 18:23:56 »

Pana acum puscariabil,impostor sau cum mai au fost sefii SSPR mai dadeau si ei macar un comunicat cu urarii de sarbatori dar lautarul asta a bagat capul in nisip mai rau ca strutul.
Vai capul lui.
Nimic de el .

PAI EL ARE TREABA CU PREGATIREA CONCERTULUI DIN CANADA ,NU ARE EL TREABA CU PROBLEMELE NOASTRE.PARTIDELE IN COMPLICITATE CU SSPR NE CREEAZA PROBLEME NU SA NI LE REZOLVE.II DOARE-N COT DE NOI,ISI VAD DE BISNISURILE LOR.

Probabil ca a cerut demisia. Dupa ce Socaciu s-a straduit sa scoata pe cei "falsi" din listele noastre, Ponta i-a cerut sa plece ca sa puna pe altul care sa ia din nou listele la verificat. Il va tine si pe acesta tot cateva luni si cand ii va cere sa puna revolutionarii in plata, il va trimite si pe el la plimbare. Si tot asa pana cand noi vom pleca dupa colegii nostri, spre infinit.
Memorat
« Răspunde #20341 : Mai 07, 2013, 18:48:44 »

Dumnezeu sa-i odihneasca pe Ioan Chitu si Vasile Burdusel. Condoleante.
Memorat

That's why you're here, isn't it?
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #20342 : Mai 07, 2013, 19:08:47 »

A MAI CAZUT UN LUPTATOR
           BURDUSEL VASILE LRM-B-1362 
             21 04 1942----06 05 2013

DUMNEZEU SA-I OFERE ODIHNA VESNICA                                                                                 

Dumnezeu să-l ierte şi să-l odihnească în pace.
[/quote]
Memorat
  • voica
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #20343 : Mai 07, 2013, 19:47:39 »

Dumnezeu sa-i ierte si sa-i odihneasca.
Ce repede ne mai ducem !?
Memorat
« Răspunde #20344 : Mai 07, 2013, 19:50:23 »

Dumnezeu sa-i ierte si sa le mangaie familile indurerate!
Este incredibil cu ce viteza murim, unul cate unul, si CE RAMANE in urma noastra.
Este buna ideia camaradului nostru, sa-i informam pe guvernanti de decesele din randurile noastre, macar si sa le trimitem e-mail cu listele Eroilor care astazi sant trecuti in nefiinta!
EROII NU MOR NICI O DATA!!!
v-A SOMEZ D-LOR GUVERNANTI DATI CEZARULUI CE E AL CEZARULUI, ADICA ONOARE SI DEMNITATE EROILOR (PENTRU CA NI-LEATI FURAT).
Memorat
  • sandu t
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #20345 : Mai 07, 2013, 20:17:10 »

colegi .....se ingroase,,,,,"GLUMA".....MURIM PE CAPETE,,,,,
    .....CE FACEM ?,,,,,v-am RUGAT,,,,daca aveti o intilnire cu actualul
    Vice-Prim-Ministru sa ma nominalizati in delegatie,,,,ne cunoastem
    personal,,,,,,si poate ajut MISCAREA REVOLUTIONARA,,,,asa ,bolnav
    cum sunt,,,,,,
        cu stima clegi,,,,,,,

sandu t
Memorat
« Răspunde #20346 : Mai 07, 2013, 20:33:31 »

Pana acum puscariabil,impostor sau cum mai au fost sefii SSPR mai dadeau si ei macar un comunicat cu urarii de sarbatori dar lautarul asta a bagat capul in nisip mai rau ca strutul.
Vai capul lui.
Nimic de el .

PAI EL ARE TREABA CU PREGATIREA CONCERTULUI DIN CANADA ,NU ARE EL TREABA CU PROBLEMELE NOASTRE.PARTIDELE IN COMPLICITATE CU SSPR NE CREEAZA PROBLEME NU SA NI LE REZOLVE.II DOARE-N COT DE NOI,ISI VAD DE BISNISURILE LOR.

Probabil ca a cerut demisia. Dupa ce Socaciu s-a straduit sa scoata pe cei "falsi" din listele noastre, Ponta i-a cerut sa plece ca sa puna pe altul care sa ia din nou listele la verificat. Il va tine si pe acesta tot cateva luni si cand ii va cere sa puna revolutionarii in plata, il va trimite si pe el la plimbare. Si tot asa pana cand noi vom pleca dupa colegii nostri, spre infinit.
         SOCACIU NU MAI E DE MULT SS . LISTELE SANT FACUTE SI SEMNATE DE CEA CARE CONDUCE SSPR. IN 7 IUNIE LA RECTIFICARE SE TERMINA BALCIUL.DACA VA IMAGINATI CA DRAGNEA LA PRESIUNILE CELOR ARHICUNOSCUTI IL VA SOMA PE PONTA SA OPTEZE PENTRU ALTCEVA DECAT PROPRIA VARIANTA[TERMENUL L E G A L  DE DEPUNERE PE L42 ] VA INSELATI SI VA LASATI DIN NOU MANIPULATI .                                                   
            PS......"DOSARE" ?.....CARE DOSARE??....AAAA DACA CINEVA VA ACTIONA PERSONAL IN INSTANTA,CU PROBE PE "ALTCINEVA"...ATUNCI.....ATUNCI PUTEM VORBI DE DOSARE.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #20347 : Mai 07, 2013, 21:28:10 »

Dumnezeu sa-i ierte pe amandoi si sa-i odihneasca alaturi ce cei de mai inainte plecati.
Memorat
« Răspunde #20348 : Mai 07, 2013, 21:54:16 »

Dumnezeu sa-i odihneasca.
Poate exista printre noi oameni care stiu ce s-a intamplat cu ei, de ce sufereau, cum de au decedat. Asemenea informatii, marturiile revolutionarilor ramasi despre viata si cauzele mortii celor plecati dintre noi, e important sa ramana consemnate pe forum. E singurul lucru pe care il mai putem face pentru ei. Poate si pentru noi.
Memorat
« Răspunde #20349 : Mai 07, 2013, 22:05:22 »

Cateva inregistrari - pe care nu mai stiu sigur de la cine le-am primit - pot fi accesate la urmatoarelel adrese:
www.youtube.com/watch?v=adCuX-4_4Co
www.youtube.com/watch?v=VX9ziNd364A
www.youtube.com/watch?v=xfGYO97Cw98
Nu stiu data realizarii ultimelor doua. Cei care cunosc asemenea date, sunt rugati sa ni le comunice pentru a completa informatiile cu totul insuficiente pe care le avem in acest moment. Va multumesc.
Memorat
  • cristy_s6
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nevoia - este "darul" nepretuit al cunoasterii !
  • Vezi Profilul
« Răspunde #20350 : Mai 08, 2013, 05:34:47 »

Vai capul lui.
Nimic de el .

VAI DE CAPUL NOSTRU - NU AL LOR !

ASA CUM AM MAI SPUS - ATUNCI CAND S-A INSTALAT LA CONDUCEREA SSPR-ULUI - TOTI (INCLUSIV SOCACIU) AU FOST "ALATURI DE NOI"...NUMAI CA NICI UNUL - NU A FOST "CU NOI" !!!
Memorat

"Am dorit o democrație ideală si o societate liberă în care toate persoanele să trăiască în armonie si cu egalitate de sanse. E un ideal cu care vreau să trăiesc si să reușesc. Dar dacă este necesar, este un ideal pentru care sunt dispus să si mor.” - Nelson Mandela
  • voica
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #20351 : Mai 08, 2013, 08:39:56 »

Vai capul lui.
Nimic de el .

SOCACIU NU MAI E DE MULT SS . LISTELE SANT FACUTE SI SEMNATE DE CEA CARE CONDUCE SSPR. IN 7 IUNIE LA RECTIFICARE SE TERMINA BALCIUL.DACA VA IMAGINATI CA DRAGNEA LA PRESIUNILE CELOR ARHICUNOSCUTI IL VA SOMA PE PONTA SA OPTEZE PENTRU ALTCEVA DECAT PROPRIA VARIANTA[TERMENUL L E G A L  DE DEPUNERE PE L42 ] VA INSELATI SI VA LASATI DIN NOU MANI****TI .                                                   
            PS......"DOSARE" ?.....CARE DOSARE??....AAAA DACA CINEVA VA ACTIONA PERSONAL IN INSTANTA,CU PROBE PE "ALTCINEVA"...ATUNCI.....ATUNCI PUTEM VORBI DE DOSARE.

Le spui cu convingere, burada. Oare stii tu cu adevarat ceva ? O.U.G. 85/2013 nu a intrat  in plen nici ieri si nici azi. Sa treaca tacit cu modificari in favoarea noastra ?  Va trece si mai, va veni iunie, si daca lucrurile raman neclintite, ce te faci burada ? Dar daca va fi precum spui, jos palaria.
Memorat
« Răspunde #20352 : Mai 08, 2013, 08:52:24 »

http://www.evz.ro/detalii/stiri/mesaj-la-marsul-invierii-un-bun-crestin-isi-plateste-la-timp-impozitele-1036040.html   Inca o dovada care-mi intareste convingerea ca politica maimutoilor din Parlament o realizeaza prin popimea "infiltrata " in legislativ si care prin "vorbele lor de Duh scoase" are priza la po@pulatia "indobitocita" ! S-a ajuns ca acesti "slujitori", in marea lor parte ai Satanei,SA FACA POLITICA GUVERNANTILOR prin lacasele de cult ! Si...vis-a-vis de plata la timp a impozitelor crestinului adevarat...daca bietii de ei nu mai au de unde plati la timp , NU MAI SUNT CRESTINI ADEVARATI ?! CE SE-NTAMPLA OAMENI BUNI CU TARA ASTA ?! CHIAR NU MAI SUNT OAMENI CARE SA-I ZVARLE AFARA PE ACESTI DIAVOLI CARE NE TOT DIRIGUIESC TARA PROST SI NE-AU FACUT SCLAVII INTERESELOR STRAINE ?! OARE DE ACEEA NE-AM REVOLTAT NOI IN 89' ?! Angry Angry Angry
Memorat
« Răspunde #20353 : Mai 08, 2013, 09:26:55 »

VOICA....CE AM SPUS IN FEBRUARIE SE INTAMPLA.DACA NU ERAU PRESIUNILE PRESILOR SE INTAMPLA ATUNCI.AU PUS JOS DOI SECRETARI DE STAT PENTRU CA INTERESELE SANT MARI.ACUM S-A TERMINAT,RAMANE PE ULTIMUL TERMEN...7 IUNIE SI ASTA PENTRU CA NOI CEI CARE AM RESPECTAT LEGEA LE-AM PERMIS CELORLALTI SA FIE VOCALI SI SA NE "REPREZINTE". CE MA FAC EU IN CAZ CA " NU "?....EU SANT NIMENI....INTREBAREA ESTE CE SE FACE PONTA!!ONOAREA LUI AR TREBUI SA PRIMEZE....GREUL NU E LA MINE...E LA EL !
Memorat
  • Mindry
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #20354 : Mai 08, 2013, 09:39:56 »

VOICA....CE AM SPUS IN FEBRUARIE SE INTAMPLA.DACA NU ERAU PRESIUNILE PRESILOR SE INTAMPLA ATUNCI.AU PUS JOS DOI SECRETARI DE STAT PENTRU CA INTERESELE SANT MARI.ACUM S-A TERMINAT,RAMANE PE ULTIMUL TERMEN...7 IUNIE SI ASTA PENTRU CA NOI CEI CARE AM RESPECTAT LEGEA LE-AM PERMIS CELORLALTI SA FIE VOCALI SI SA NE "REPREZINTE". CE MA FAC EU IN CAZ CA " NU "?....EU SANT NIMENI....INTREBAREA ESTE CE SE FACE PONTA!!ONOAREA LUI AR TREBUI SA PRIMEZE....GREUL NU E LA MINE...E LA EL !

Cand va fi sa fie, si de va mai fi vreodata, si revolutionarii vor mai fi repusi in drepturi prin respectarea si aplicarea in dispozitii si spirit a Legii nr.341/2004, va iesi unu cu zambetul pana la urechi si va zice " Gata prieteni v-am rezolvat problema, pe mine sa ma votati !".
  Pana atunci ramanem la stadiul de "reclame(anunturi) si muzica " si nu se intampla (e corecta intamplarea) NIMIC.

"Dinescule fa-te ca muncesti !."
Memorat
Pagini: 1 ... 1355 1356 [1357] 1358 1359 ... 4517
Schimbă forumul: