Main Content:

Pagini: 1 ... 2331 2332 [2333] 2334 2335 ... 4452

ANUNTURI

• bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #34980 : Octombrie 10, 2014, 09:34:19 »

Concret, cine?
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34981 : Octombrie 10, 2014, 09:49:35 »

MINDRI   nu  intra   in  alte  jocuri   stie   SS  ce  face   daca  ai   ceva...   intreaba    eu  iti  stau  la  dispozitie   penuntruca  nu  sunt   arestat  nici  eu  si  nici    alti   dai  dracului  pe  aceia  care  umbla  cu  divrsiuni sunt  frustrati  si  vor  incerca   alte ...  MANEVRE      SANDA   va  face  TREABA    BUNA   tu  nu  vezi  ca  ei FRUSTRATI ... se  leaga  deja  de   detinuti  politici....deportati  si  doresc  probabil  un  scandal intre  noi  luptatori  din  1989     si  detinuti  ,astia FRUSTRATI  nu   au  rusine  si  nici  DUMNEZEU .
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34982 : Octombrie 10, 2014, 09:55:13 »

MINDRI   nu  intra   in  alte  jocuri   stie   SS  ce  face   daca  ai   ceva...   intreaba    eu  iti  stau  la  dispozitie   penuntruca  nu  sunt   arestat  nici  eu  si  nici    alti   dai  dracului  pe  aceia  care  umbla  cu  divrsiuni sunt  frustrati  si  vor  incerca   alte ...  MANEVRE      SANDA   va  face  TREABA    BUNA   tu  nu  vezi  ca  ei FRUSTRATI ... se  leaga  deja  de   detinuti  politici....deportati  si  doresc  probabil  un  scandal intre  noi  luptatori  din  1989     si  detinuti  ,astia FRUSTRATI  nu   au  rusine  si  nici  DUMNEZEU .

BAAAAA, TU AI LUAT BANI DE LA REVOLUTIONARI? ZI BA _? AI LUAT BANI ? DIN CE TRAIESTI BA? BAAAAAA, TU TI-SI FACUT NEAMURILE REVOLUTIONARI? ZI BA!! BAAAA ZI BA, HAI RECUNOASTE.
Memorat
« Răspunde #34983 : Octombrie 10, 2014, 14:36:18 »

Concret, cine?

Concret, ce inseamna "AVEM" (aveti)?
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34984 : Octombrie 10, 2014, 17:33:51 »

Cu respect, dna, dar nu inteleg. Eu, asa cum se vede, intrebam de "cine". Atat. Deci nu stiu la ce sa va raspund.
Memorat
« Răspunde #34985 : Octombrie 10, 2014, 17:43:32 »

Cheesy Cine, ce?
Memorat
« Răspunde #34986 : Octombrie 10, 2014, 20:31:17 »

Cheesy Cine, ce?
Alpár-Benjámin Hamar Oprea Ioan Beni EU sînt cetăţean român de etnie maghiară (secui) şi sînt mîndru de asta !!!!!!!!!! NU MĂ JIGNI şi NU MĂ COMPARA CU tibi. EU NU-s ŢIGAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 oră · Îmi place · 2
Oprea Ioan Beni Chiar nu stiam ca Tibi este tigan ....nu intentionam sa te jignesc doar sa imi permit o dragalasanie prieteneasca sa nu te expui ....dar imi plac tovarasi ,colegi curajosi indiferent de etnie.....chiar si tigani daca demonstreaza .
1 oră · Îmi place · 1
Alpár-Benjámin Hamar La maghiari prenumele este ,,TIBOR,, şi nu TIBI !!!!!!!!!!
Memorat
  • thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #34987 : Octombrie 10, 2014, 21:58:47 »

Din ce stiu eu, ... NU se mai utilizeaza cuvantul tigan. Se foloseste termenul rrom, ca o fi Jamaica, Havana, Caravela sau altceva, ... numai cel de Sus stie.  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #34988 : Octombrie 11, 2014, 05:36:13 »

Din ce stiu eu, ... NU se mai utilizeaza cuvantul tigan. Se foloseste termenul rrom, ca o fi Jamaica, Havana, Caravela sau altceva, ... numai cel de Sus stie.  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Dacă ţiganul e rom, eu dacă-s alb sînt votcă ?
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34989 : Octombrie 11, 2014, 10:38:43 »

In toiul acestei nopti,
hunii au patruns in Ro!

Imaginile vb de la sine, dar cred ca urmariti si voi stirile. Eu recomand fortelor de ordine din Ro sa ia masuri exemplare de secu si sa intervina in forta impotriva sleahtei primitive care se indreapta spre Capitala, unde va ajunge beata crita!  Deci Politia Ro va avea motive intemeiate sa-i aresteze si sa-i distribuie fie spre spitale, pe cei in coma, sau in prag de coma alcoolica, fie spre penitenciare, pe cei violenti, care scandeaza insulte antiro, sau incita la ura etnica si rasiala!

Cereti Politiei si Jandarmeriei Ro sa intervina in forta impotriva primitivilor!

Memorat
  • emirad
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34990 : Octombrie 11, 2014, 12:36:44 »

[/center]

Imaginile vb de la sine, dar cred ca urmariti si voi stirile. Eu recomand fortelor de ordine din Ro sa ia masuri exemplare de secu si sa intervina in forta impotriva sleahtei primitive care se indreapta spre Capitala, unde va ajunge beata crita!  Deci Politia Ro va avea motive intemeiate sa-i aresteze si sa-i distribuie fie spre spitale, pe cei in coma, sau in prag de coma alcoolica, fie spre penitenciare, pe cei violenti, care scandeaza insulte antiro, sau incita la ura etnica si rasiala!

O propunere ref. la dirijarea năvălitorilor: În afară de spitale și penitenciare, de n-or fi locuri destule, propunem oarece ghene, gropi de colectare și reciclare a gunoaielor, ori stații de epurare a dejecțiilor din localitățile de pe traseu.
Memorat

Doamne ajută!
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34991 : Octombrie 11, 2014, 15:47:07 »

In toiul acestei nopti,
hunii au patruns in Ro!

Cereti Politiei si Jandarmeriei Ro sa intervina in forta impotriva primitivilor!

NU VA FACETI GRIJI CA TESTOSELE NINJA SUNT PREGATITE SI ABIA ASTEAPTA UN ANTRENAMENT PE VIU  Wink Wink Wink

CE INSETATE SUNT TESTOSELE  Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #34992 : Octombrie 11, 2014, 17:22:05 »

Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34993 : Octombrie 11, 2014, 17:35:07 »
Memorat
  • mihai377
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34994 : Octombrie 11, 2014, 17:49:47 »

Dacă ţiganul e rom, eu dacă-s alb sînt votcă ?
Ai vrea tu sa fi vodca, nu esti decat un borhot slab . Smiley))))))))
Memorat

Nu critica , nu condamna si nu te plange.
Pagini: 1 ... 2331 2332 [2333] 2334 2335 ... 4452
Schimbă forumul: