Main Content:

Pagini: 1 ... 2405 2406 [2407] 2408 2409 ... 4402

ANUNTURI

• Sorescu
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #36090 : Noiembrie 25, 2014, 22:32:08 »

Ma refer la comentarii fara sa mai citez:

Nu, nu cred ca suntem o categorie neglijabila, daca fiecare Revolutionar ar deveni agent de opinii corecte si neinregimentate politic.

Toti puteti fi agenti de influenta, daca credeti in ceva, asa cum au demonstrat ultimele alegeri.

Nu, nu imi placea Parlamentul Robertei, dar cu atat mai putin acesta...

Asa ca hai sa fim mai demni, nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar postura de "milog" la structurile birocratic-mafiote NU este revolutionara...

Imi pare foarte rau pentru camarazii care depind de acea indemnizatie, DAR...nu asta a fost ideea, nu asta era scopul...aceasta "pomana' de bani a otravit spiritul Revolutie si a dat cel mai bun argument unor securisti frustrati in frunte cu Base, Boc-slugoiul sau Miki-Mouse plagiatorul sa va umileasca si manipuleze dupa cum vor si sa ANULEZE Revolutia, ei desigur stau si plang mereu dupa Ceashka si Securitatea iubita..plus avalansa de coruptie (vezi cazul infractorului Costin)

Asta e problema si de aceea va rog sa DOVEDITI ceea ce sunteti, SPIRITE LIBERE si nu aservite unor corupti care va momesc cu firimituri dela masa MAFIEI Securisto-Comuniste.
Memorat
  • navoi
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36091 : Noiembrie 25, 2014, 22:50:06 »

pentru toti cei care au de primit esalonari....
PLATA SE FACE INTRE 26 SI 27 DECEMBRIE DAR PENTRU CA SUNT SARBATORILE DE IARNA ESTE POSIBIL CA PLATA SA FIE FACUTA CU CATEVA ZILE MASI DEVREME.
SARBATORI FERICITE!
Memorat

navoi
  • maya
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36092 : Noiembrie 25, 2014, 23:03:12 »

MAINE DE LA ORA 10 MITING IN FATA SEDIULUI psd (Bdul Kisselef)...veniti cati mai multi deoarece acesti nemernici de psd-isti in frunte cu jugodia de Adrian Sanda vrea sa modifice legea Recunostintei in sensul ca cei 0,6 sa nu se mai dea de la 1 ianuarie 2015...iar pentru luptatorii remarcati vrea sa faca o selectie cum vor muschii lor de nenorociti ce sunt si sa mai ramana cateva mii in jur de 4 maxim 5 mii de luptatori...Infractorul Sanda o sa raspunda penal pentru abuz in serviciu in forma calificata alaturi de seful lui Mickey Mouse pl,agiatorul ...barca lor se scufunda si vor sa faca rau in continuare...zilele lor sunt numarate...JOS GUVERNUL PONTA MINCINOSUL INFRACTORUL ...Stiti bancul cu DUBAI ?...DUBA-I PREGATITA SA-I IA ...

Ponta va fi pus sub acuzare în Dosarul EADS/El figurează şi în CONDICUŢA lui Cocoş cu mai multe sume de bani
http://www.comisarul.ro/politic/ponta-va-fi-pus-sub-acuzare-in-dosarul-eads/el-fig_257064.html
Memorat
  • Alex63
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • partid în Ro = „ grup infracţional organizat "
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36093 : Noiembrie 26, 2014, 01:19:27 »

Ma refer la comentarii fara sa mai citez:

Nu, nu cred ca suntem o categorie neglijabila, daca fiecare Revolutionar ar deveni agent de opinii corecte si neinregimentate politic.

Toti puteti fi agenti de influenta, daca credeti in ceva, asa cum au demonstrat ultimele alegeri.

Nu, nu imi placea Parlamentul Robertei, dar cu atat mai putin acesta...

Asa ca hai sa fim mai demni, nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar postura de "milog" la structurile birocratic-mafiote NU este revolutionara...

Imi pare foarte rau pentru camarazii care depind de acea indemnizatie, DAR...nu asta a fost ideea, nu asta era scopul...aceasta "pomana' de bani a otravit spiritul Revolutie si a dat cel mai bun argument unor securisti frustrati in frunte cu Base, Boc-slugoiul sau Miki-Mouse plagiatorul sa va umileasca si manipuleze dupa cum vor si sa ANULEZE Revolutia, ei desigur stau si plang mereu dupa Ceashka si Securitatea iubita..plus avalansa de coruptie (vezi cazul infractorului Costin)

Asta e problema si de aceea va rog sa DOVEDITI ceea ce sunteti, SPIRITE LIBERE si nu aservite unor corupti care va momesc cu firimituri dela masa MAFIEI Securisto-Comuniste.

stimate coleg,
   1.  am observat că nu te-ai prins, deocamdată, cum stă treaba cu mărimea literelor. Iată ce trebuie să faci: înainte de a începe să scrii apasă butonul "A" cu săgeată lângă el şi o să apară cuvântul "size=10pt"  încadrat de paranteze drepte ( [] ). După asta MODIFICĂ "10pt" în "12pt"  sau 13; 14,  cât vrei tu.  Odată efectuate aceste operaţii scrie DUPĂ acest "size=10pt"  încadrat de paranteze drepte ( [] ), în dreapta sa, ceea ce doreşti şi astfel textul tău va fi lizibil ( aceasta nu este singura metodă, se poate ŞI altfel dar îţi recomand să o foloseşti pe asta până te vei obişnui cu ea, după care poţi încerca şi altfel ) NU ESTE NICI O "RUŞINE" SĂ NU ŞTII.  NICI EU NU M-AM PRINS DECÂT DUPĂ CEVA TIMP FIIND ÎNDRUMAT DE COLEGI.

2. acum să trecem la postarea ta ( pe care am "mărit-o la 12pt să poată fi citită mai uşor ):
  a. "nu vreau sa jignesc pe nimeni"  DAR HAI SĂ ÎI JIGNESC CÂT MAI TARE: postura de "milog"

DEFINIŢIA DEX: "MILÓG, -OÁGĂ, milogi, -oage, s. m. și f. Cerșetor (infirm). ♦ Persoană care se roagă de cineva cu insistență, înjosindu-se, pentru a obține ceva."

CUM CREDEŢI DVS. CĂ M-AM "înjosindu-se" ? ( asta că să nu vă întreb cu ce drept mă catalogaţi drept "Cerșetor " )

faptul că NU ÎMI POT CÂŞTIGA EXISTENŢA,  INDEPENDENT  DE  VOINŢA  MEA,  DE  MAI  MULT  DE  4  ANI   a fost dezbătut şi argumentat  şi  în  dungă  pe  acest  forum   aşa că nu mai reiau.  dacă totuşi sunteţi curios daţi un clik pe numele meu şi în fereastra care se va deschide, în partea de stânga jos veţi găsi un link "afişaţi ultimele mesaje"  şi găsiţi acolo postările mele .

3. sper să "DOVEDESC"  cât mai târziu posibil  că sunt "SPIRIT "  şi până atunci  SĂ  T R Ă I E S C   LIBER  ŞI  SĂNĂTOS ( cam greu căci s-a cam dus draq sănătatea mea "mulţumită" alimentelor de f. proastă calitate şi  mică cantitate la care m-au supus în ultimii 3 ani "iubiţii guvernanţi" pdl-işti, unpr-işti,  udmr-işti, usl-işti ( ceea ce INCLUDE pnl-iştii ), şi terminând cu psd-işti, iar udmr-iştii şi unpr-iştii, etc, etc, cât şi la  bucuriile aduse de stresul aferent acestui "meniu"
 GĂSI-IAR  ŞI  PE  EI,   PE   T O Ţ I,   BOLILE  MELE   şi, cu puţin "noroc"  şi  posibilităţile   de  "rezolvare"
[/b]
Memorat

„ Nimic nu e mai periculos pentru conştiinţa unui popor decât priveliştea corupţiei, a nulităţii recompensate, decât ridicarea  în sus a nemeritului.” - Mihai Eminescu
  • Alex63
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • partid în Ro = „ grup infracţional organizat "
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36094 : Noiembrie 26, 2014, 01:44:25 »

MAINE DE LA ORA 10 MITING IN FATA SEDIULUI psd (Bdul Kisselef)...veniti cati mai multi deoarece acesti nemernici de psd-isti in frunte cu jugodia de Adrian Sanda vrea sa modifice legea Recunostintei in sensul ca cei 0,6 sa nu se mai dea de la 1 ianuarie 2015...iar pentru luptatorii remarcati vrea sa faca o selectie cum vor muschii lor de nenorociti ce sunt si sa mai ramana cateva mii in jur de 4 maxim 5 mii de luptatori...Infractorul Sanda o sa raspunda penal pentru abuz in serviciu in forma calificata alaturi de seful lui Mickey Mouse pl,agiatorul ...barca lor se scufunda si vor sa faca rau in continuare...zilele lor sunt numarate...JOS GUVERNUL PONTA MINCINOSUL INFRACTORUL ...Stiti bancul cu DUBAI ?...DUBA-I PREGATITA SA-I IA ...

Ponta va fi pus sub acuzare în Dosarul EADS/El figurează şi în CONDICUŢA lui Cocoş cu mai multe sume de bani
http://www.comisarul.ro/politic/ponta-va-fi-pus-sub-acuzare-in-dosarul-eads/el-fig_257064.html
  DACĂ, şi numai dacă, cele subliniate de mine în mesajul Mayei SUNT ADEVĂRATE,   atunci da,  trebuie protestat.

din păcate am fost de prea multe ori chemaţi la bucale în ultimii 22-24 de ani DE NIŞTE PERSOANE   ALE  CĂROR  SCOPURI  R E A L E   LE   ŞTIU   DOAR  EI   ŞI   ADEVĂRAŢII   LOR   ŞEFI !!!

astfel, ca şi în fabula cu Nică şi lupul,

CÂND  A  VENIT  LUPUL   D E A DE V Ă R A T E L E A    SĂTENII   NU  AU  MAI  SĂRIT  CREZÂND  CĂ   ESTE    I A R Ă Ş I   O "ALARMĂ FALSĂ"

AVIZ   AŞA   ZIŞILOR   NOŞTRII   ŞEFI !!
Memorat

„ Nimic nu e mai periculos pentru conştiinţa unui popor decât priveliştea corupţiei, a nulităţii recompensate, decât ridicarea  în sus a nemeritului.” - Mihai Eminescu
« Răspunde #36095 : Noiembrie 26, 2014, 06:20:53 »

Felicit pe cei care au reusit la "concursul" pentru posturi in SSPR, inclusiv pe cei admisi dupa contestatii, chiar daca, dupa reverificarea lucrarilor li s-a dublat punctajul aruncand serioase semne de intrebare si asupra punctajului real dat lucrarilor admise initial.
     Il felicit si pe domnul Hamar si voi profita de ocazie solicitandu-i domnului Sanda ca, inainte de a-i semna angajarea, sa-i impuna desecretizarea numelor tuturor revolutionarilor mureseni cu certificate preschimbate si numele celorlalti revolutionari din tara, pentru care asociatia domniei sale a acordat avize, date asupra carora domnul Hamar a pastrat cu strasnicie un secret absolut.
     De asemenea, ii voi solicita domnului Sanda ca, in lipsa informatiilor refuzate de domnul Hamar, sa ne comunice lista sumelor virate asociatiei 21 Decembrie Tg-Mures pentru constructia monumentului care nu s-a construit.
     Daca nu voi primi aceste informatii inainte de semnarea angajarii domnului Hamar, voi considera ca acesta este angajat pentru ascunderea infractiunilor si voi proceda in consecinta.

Măi Păcăliciule !
Am candidat pt acest post pt că sînt revoluționar autentic și nu-s corupt ! Am îndeplinit cerințele postului și am participat la examenele organizate. Eu n-am copiat și nu sunt susținut de mafia certificatelor ! Dacă voi fi acceptat în noua echipă a ,,sspr,,-ului voi lucra pt interesele revoluționarilor (ca și pînă acum ) Baza de date cu revoluționarii mureșeni este predat la ,,sspr,, ! E munca mea și niciodată nu vei pune mîna pe ea și nici pe Asociația ,,21 Decembrie-Oraș Martir,,Tg-Mureș !!!!!Ps. Dacă voi fi angajat la ,,sspr,,(încă nu sînt anunțate rezultatele concursului) va fi pt că am dovedit că știu și pot muncii !Eu n-am făcut și nu voi face niciodată jocul nimănui ! Eu n-am avizat pe nimeni și n-am intervenit pt nimeni ! Fiecare răspunde pt cea făcut !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sincere condoleanțe DISPERATULE !
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36096 : Noiembrie 26, 2014, 09:03:38 »

SSLIIC VA PREGATESTE "O SURPRIZA"IN SEDINTA DE GUVERN DE MIINE!

SUPARATI CA AU PIERDUT ALEGERILE,TREC LA RAZBUNARI PRIN PROMOVAREA UNEI NOI ORDONANTE DE URGENTA CARE VA MODIFICA FUNDAMENTAL LEGEA 341/2004  SI VA INFIINTA "O NOUA COMISIE DE REEVALUARE A LRFD... SE LIMITEAZA NUMARUL TOTAL AL LRFD LA TREI MII SI CEVA,,

ASTA E ACTIVITATEA INTENSA PE CARE O DESFASOARA SSLIIC  SUSTINUTI DE PRESEDINTI DE ASOCIATII PRINTRE CARE,CONTRIBUTII DEOSEBITE AU: IULIA STARTZ,MUSCALU @ ASOCIATII DIN PROTOCOLUL 23 SEPTEMBRIE..

RELUAREA PLATILOR DUPA "STABILIREA INCONTESTABILILOR LUPTATORI"

CINE VA SPUNA ALTCEVA,VA MINTE!

Dragul meu camarad

Fara sa te superi pe mine, as dori sa ne transmiti pe ce te bazezi cand afirmi faptul ca, vor ramane doar "trei mii si ceva" de revolutionari in plata ?
   Stim bine cu totii faptul ca SSRMLIRC (prin capcana prin pe care ne-a intins-o cu Memoradum-ul), nu doreste decat modificarea radicala a Legii 341/2004.

Mai stim si faptul ca, indemnizatia LRFD din ianuarie 2015 " NU SE ACORDA" .

Dar avem de partea noastra decizia Curtii Europene, care nu permite sa imparta ( vezi cele trei categorii) Revolutia din Decembrie 1989, asa cum intentioneaza Adrian Sanda .  Toti suntem VICTIMELE SISTEMULUI COMUNIST.

Pericolul cel mare este cu totul altul.

Pentru a nu stiu cata oara cei aflati la conducerea Romaniei, pregatesc scenariul unui " haos " generalizat la nivel national, daca Klaus Iohannis va fi gasit incompatibil in data de 15 ianuarie, asa cum isi doresc cei doi care au " coabitat " perfect ( Basescu si Ponta).

Cei doi intentioneaza sa rastoarne ceeace romanii au consfintit prin votul lor din 16 noiembrie 2014.
   Inca o data in Romania, nu se va tine cont de ceeace au votat cetatenii acestui stat.
   Altii din afara fac jocurile interne ale " Romaniei democratice " .

Se pregateste bugetul de razboi pentru valul de nemultumiri ce va veni din partea cetatenilor .
   Acestia vor trebui sa tina sub control mitingurile din tara.

Romania se doreste sa ajunga o a doua Ucraina, cu un episod II din filmul " EUROMAIDAN ".

Klaus Iohannis va fi inlocuit de Traian Basescu, pana la viitoarele alegeri a noului presedinte care va asculta si va respecta deciziile trasate de cei care conduc destinele tarii din umbra.

Inca o data se va repeta acelasi scenariu odios.
   Miscarea Revolutionara va declansa ample miscari de proteste pentru sustinerea Legii 341/2004, la nivel national.
   Intodeauna revolutionarii sunt impinsi in fata sa declanseze acest val de  proteste.

Doar intelegerea fenomenului din partea noastra va dejuca planul deja stabilit (intro alta tara decat cea in care fost in "concediu" ) si transmis lui Victor Ponta. Povestea cu acel club exclusivist din Dubai a fost fabricata pentru a distrage atentia de la adevarata intalnire a acestuia cu mesagerii grupului care conduc din umbra planeta si care i-a trasat sarcini precise in ceeace priveste viitorul tarii.
   Cu stima,

PALAVRE PALAVRE PALAVRE................

Memorat
  • Martinel
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36097 : Noiembrie 26, 2014, 10:47:14 »

REZULTATE NOTE INTERVIU din data de 24.11.2014

Pentru Inspector IA –Compartiment Petiții Resurse Umane Logistică
1.Ioniță Mădălina Mihaela - 61,66 puncte ADMIS

Pentru Șef Serviciu-Departamentul pentru Revoluționari
1.Cechi Cristina Valentina - 83,33 puncte   ADMIS

Pentru Inspector specialitate IA-Serviciul Contencios Administrativ
1.Luca Emilia Daniela - 68,33 puncte ADMIS

Pentru Inspector de specialitate IA- Departamentul pentru Revoluționari

1.Vasile Mihaela Cristina - 85 puncte ADMIS
2.Dascălu Dana Sorina - 80 puncte ADMIS
3.Gadină Mihail Valentin - 80 puncte ADMIS
4.Hamar Alpar Beniamin - 75 puncte ADMIS
5.Almășan Ioana - 41,66 puncte RESPINS
6.Eremia Nicolae Daniel - 40 puncte RESPINS

Pentru Referent IA-Departamentul pentru Revoluționari
1.Roncescu Ionuț  - 71,66 puncte ADMIS

Contestațiile se formulează în scris la sediul institutiei, în termen de 48 ore.

Memorat
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36098 : Noiembrie 26, 2014, 11:15:52 »

Contestațiile se formulează în scris la sediul institutiei, în termen de 48 ore.

Felicit pe toti cei admisi.Ma bucur mult pentru Hamar Alpar Beniamin(Beny)si pentru doamna Dascălu Dana Sorina.
La treaba oameni buni.Sper sa va faceti datoria cu cinste si responsabilitate in spiritul legii si adevarului.
Memorat

Nihil sine Deo!!
  • voica
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36099 : Noiembrie 26, 2014, 17:12:27 »

Si totusi, ce or sa faca  ?  Chiar nu pricep de ce trebuie o armata de oameni. Salariile sunt mari, mai mari decat indemnizatia care ar trebui sa o primim.  Si totusi, sa angajezi  un batalion de oameni si sa spui ca nu sunt bani pentru indemnizatii ?!!!!!!
Memorat
  • serghe
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36100 : Noiembrie 26, 2014, 17:18:09 »

Ati muncit , ati reusit.
Sunt convins ca ati avut aceleasi
emotii ca la examenele ce le ati dat
In cursul anilor.
Ma bucur pentru voi si va doresc succes.
Sunt cu  ochii pe voi ca un om cu parul
albit de povara anilor si doresc sa
aveti numai rezultate cu care sa ne mandrim.
Altfel urmeaza…….Reversul medaliei.
          Cu respect
                            Serghe

Memorat
  • voica
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36101 : Noiembrie 26, 2014, 17:21:49 »

Tot felul de ineptii, care mai de care. Lasati-l pe Iohanis in pace, poporul l-a ales fara voturile voastre. Luati aminte si purtati-va cum se cuvine.  Aduceti pe forum tot felul de texte de la tot felul de incuiati si rauvoitori. Mai bine frecati-va mintea cum sa reusim sa ne obtinem drepturile.  Dar e drepturi ati uitat, sau voi sunteti aia de serviciu care sunteti platiti ?!  In acest caz va anunt ca, campania electorala s-a terminat. Gata vedeti-va de  alte treburi. Poate va mai duceti si pe la altii sa-i inadusiti cu aiurelile voastre, ori nu va accepta ?
Ce a facut, ce nu a facut Iohanis, o tineti una si buna. A facut, a stiut sa atraga investitorisi bani. Important ca a stiut sa cheltuie banii cum trebuie pentru oras. Au primit si altii si au facut parcuri in marginea satului, au facut piscine  pe dealuri, sau pur si simplu i-a bagat in buzunar. Judecati cu mintea voastra, nu va lasati intoxicati de rautatea  celor care au pariat si au pierdut.
Memorat
  • voica
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36102 : Noiembrie 26, 2014, 17:25:17 »

Ii felicit pe cei admisi si ii rog sa ne spuna si noua, dupa ce incep serviciul, ce  munca fac.
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36103 : Noiembrie 26, 2014, 18:59:40 »

Aceasta e o idee buna. Eu nu inteleg ce au lucrat la laocurile de munca in ultimii trei ani acei angajati. Poate, sper sa ne spuna noii angajati in ce consta munca lor, ce fac in opt ore de program, ce sarcini primesc. Daca se vor ocupa cu acea curetenie care nu se face, ca pana acum, totul va fi redus la absurd, unul care produce niste salarii pentru un numar de angajati, adica multa paguba atat pentru stat, cat mai ales pentru noi.

Tot felul de ineptii, care mai de care. Lasati-l pe Iohanis in pace, poporul l-a ales fara voturile voastre. Luati aminte si purtati-va cum se cuvine.  Aduceti pe forum tot felul de texte de la tot felul de incuiati si rauvoitori. Mai bine frecati-va mintea cum sa reusim sa ne obtinem drepturile.  Dar e drepturi ati uitat, sau voi sunteti aia de serviciu care sunteti platiti ?!  In acest caz va anunt ca, campania electorala s-a terminat. Gata vedeti-va de  alte treburi. Poate va mai duceti si pe la altii sa-i inadusiti cu aiurelile voastre, ori nu va accepta ?
Ce a facut, ce nu a facut Iohanis, o tineti una si buna. A facut, a stiut sa atraga investitorisi bani. Important ca a stiut sa cheltuie banii cum trebuie pentru oras. Au primit si altii si au facut parcuri in marginea satului, au facut piscine  pe dealuri, sau pur si simplu i-a bagat in buzunar. Judecati cu mintea voastra, nu va lasati intoxicati de rautatea  celor care au pariat si au pierdut.

Postarea aceasta imi aduce aminte de indemnul pe care l-a facut Ion Iliescu cand inca nici nu se inchiasera zilele revolutiei, Acela de a parasi sediile institutiilor, sau strada si a merge la munca. Inapoi la munca, tovarasi! A fost una dintre conditiile  necesare ca vechii sa ramana cati mai multi la putere, una dintre conditiile esentiale pentru conservarea raului impotriva caruia s-au ridicat romanii in 1989. Vad ca si acum primim aceleasi pretioase indicatii si nu numai de la dumneavoastra, caci la fel il anunta domnul Oprea (si altii pe altii) pe administratorul forumului, gata, campania electorala s-a incheiat. Dar Basescu isi vede nederanjat de furturi (sau de acoperirea lor), fratele lui, Mircea, a iesit din arest chiar azi si se intoarce la domiciliu, fara sa fi existat vreo perchezitie nici macar dupa ce a fost saltat de acasa. Doamna Udrea da interviuri la posturile "prietene", unde se jura ca nu fura si ca nu discuta cu Cocos despre rata. Bataia de joc continua, dar cei care o fac au partizani printer noi. E bine, dar numai pentru ei.
Memorat
  • Silviu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36104 : Noiembrie 26, 2014, 20:07:11 »

Doamnă Iulia,
Am înţeles că dumneavoastră aţi obţinut aprobarea pt. miting la PSD!
Eu am aflat despre acest miting aseară după ora 22.
Vă rog să ne comunicaţi şi nouă, motivul şi durata mitingului pt.
a putea să ne organizăm programul de aşa natură încît să participăm.
Mulţumesc!
Memorat
Pagini: 1 ... 2405 2406 [2407] 2408 2409 ... 4402
Schimbă forumul: