Main Content:

Pagini: 1 ... 3287 3288 [3289] 3290 3291 ... 4487

ANUNTURI

Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #49320 : Decembrie 17, 2015, 16:36:18 »

Romania TV pretinde ca fostul sef al Securitatii Statului - ultimul dintre cei care au fost -, gen. Iulian Vlad, va face noi dezvaluiri despre Revolutia din Decembrie 1989 in cateva momente.

Memorat
« Răspunde #49321 : Decembrie 17, 2015, 16:39:18 »

tara arde si voi o tot plimbati cu indemnizatiile. ce nu va e clar? OUG 95 e o vrajeala ca sa nu dea banii in 2015, asa cum am spus inca din ianuarie 2015 , si cind ma cam injurau toti cei care chiar credeau ca se face curatenie. E drept s-a facut , insa oamenii au fost tratati ca simple cifre. In rest nu a contat nimic....
PS, BRAVO CIOBANILOR CARE AU DAT UN EXEMPLU DE CUM SE APARA DREPTURILE.

Prostane in TM sau luat bani daca nu sti informeazate si apoi ciripeste.

Am sa ma injosesc in a-ti raspunde, de fapt cu scopul clar de a transmite un mesaj celor ce mai gindesc:
Lucrarea asta pe OUG 95 putea fi facuta in maximum 3 luni. Dealtfel SANDA ASA SI PROMITEA CA CEL TIRZIU IN IUNIE TOTUL VA INTRA IN NORMAL SI OAMENII ISI VOR PRIMI BANII-am inregistrarea emisiunii in care spune asta. Deci minciuni de doi lei....
Scopul a fost si este unul clar EXTERMINARE! Pe sistem, hai sa lungim treaba ca poate mai sare vre-unu la cap cu spaga sau mai mor dintre ei si dam la mai putini. Convinge-ma ca e altfel ma desteptule de banat!
PS. Chiar daca sunt lucruri aberante pe aici, nu voi mai discuta despre OUG 95. Desi detin informatii despre ce va urma e mai bine sa tac.....Altfel stric surprizele
.
Nu te mai injosi si mai bine gindeste dar tare mi e frica ca tot prost gindesti.Ori nu vrei sa gindesti ori nu poti ?Si atunci e o problema pentru tine caci numai cu astea te ocupi (cu dezinformarea)ai multa prostie in minte REVINO PE PAMINT.
Memorat
  • alex s
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #49322 : Decembrie 17, 2015, 16:58:05 »

Romania TV pretinde ca fostul sef al Securitatii Statului - ultimul dintre cei care au fost -, gen. Iulian Vlad, va face noi dezvaluiri despre Revolutia din Decembrie 1989 in cateva momente.

Mai bine sa nu spuna nimic azi 17 decembrie ...sa taca .
Memorat
« Răspunde #49323 : Decembrie 17, 2015, 17:22:16 »

A tacut. Romania TV a apelat la o inregistrare anterioara, din care a citat declaratia conform careia in jurul CC, in 22 decembrie 1989, erau masate trupe ale securitatii si militiei, peste doua mii de oameni, care aveau ordin clar sa nu lase eventualii manifestanti sa se apropie de sediul partidului. Prin buna colaborare dintre generalii Iulian Vlad si Stefan Gusa, seful Marelui Stat Major al Armatei Romane, s-ar fi evitat macelul care ar fi trebuit sa produca 60000 de victime numai in Bucuresti, ei fiind cei care au dat ordinul de retragere a trupelor in cazarme. Despre asta s-a discutat. A fost mai mult un spot prin care postul tv respectiv a dorit sa marcheze si el semnificatia zilei de astazi. Cam subtire totul.
Memorat
« Răspunde #49324 : Decembrie 17, 2015, 17:35:08 »

Declaratia doamnei Perici Lacramioara de pe grupul "Revolutia din Decembrie1989", de pe Facebook
www.facebook.com/groups/revolutiabanateana1989/1685479268362523/?notif_t=group_activity

Perici Lacramioara feeling sad.
1 hr
Astazi 17 Decembrie 2015,am fost o mana de oameni la Comemorarea Eroilor Martir,noroc cu altii veniti din tara si pentru asta le multumesc din tot sufletul,in fiecare an participam din ce in ce mai putini,si asta nu ca disparem pe cale naturala,ci din cauza ca unii uita ca mai au si obligatii nu numai drepturi,sau poate din cauza bucuriei ca au primit banii,au uitat de aceasta zi importanta,ce le spun eu ?? sa le fie Rusine.
Memorat
  • naspa_rau
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #49325 : Decembrie 17, 2015, 17:54:41 »

Declaratia doamnei Perici Lacramioara de pe grupul "Revolutia din Decembrie1989", de pe Facebook
www.facebook.com/groups/revolutiabanateana1989/1685479268362523/?notif_t=group_activity

1 hr
Astazi 17 Decembrie 2015,am fost o mana de oameni la Comemorarea Eroilor Martir,noroc cu altii veniti din tara si pentru asta le multumesc din tot sufletul,in fiecare an participam din ce in ce mai putini,si asta nu ca disparem pe cale naturala,ci din cauza ca unii uita ca mai au si obligatii nu numai drepturi,sau poate din cauza bucuriei ca au primit banii,au uitat de aceasta zi importanta,ce le spun eu ?? sa le fie Rusine.

Aveti cui multumi !."Norocul" cu altii veniti din tara nu va va mai surade caci imbatranim !.A mai trecut un an. La anu la fel ?.La placinte ...inainte ?.La Timisoara la ...fasole cu ...ciolan, inainte !. Cit mai mare si ...carnos !.Pentru "imbunatatirea" ...colesterolului.
Memorat

ciine batran lesinat de foame
« Răspunde #49326 : Decembrie 17, 2015, 18:45:52 »

1 hr

Aveti cui multumi !."Norocul" cu altii veniti din tara nu va va mai surade caci imbatranim !.A mai trecut un an. La anu la fel ?.La placinte ...inainte ?.La Timisoara la ...fasole cu ...ciolan, inainte !. Cit mai mare si ...carnos !.Pentru "imbunatatirea" ...colesterolului.
nASPA-bun de ce esti ironic?Huh
Memorat
  • DAN IOSIF
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #49327 : Decembrie 17, 2015, 19:03:29 »

OUG 95 SUSPENDATA NU MAI PRODUCE EFECTE!!!!
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #49328 : Decembrie 17, 2015, 19:08:47 »

Pai n-are de ce sa fie ironic?
Daca ma sta A.Sanda ss la ss.... si mai face o noua titulatura(rol de extra determinant)pana la anul,la anul n-osa mai fie la comemorari decat urmasii.
Imi pare rau c-o spun dar asta este adevarul,oug-l a reusit sa produca cele mai nocive efecte;dezbinarea si ura in miscarea revolutionara.Probabil ca urmeaza ca si morti(Dumnezeu sa-i odihneasca) sa-i impartiti dupa "roluri"
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #49329 : Decembrie 17, 2015, 19:24:05 »

"Comemorare Timisoara 17 . 12 . 2015 cu distinsi revolotionari !!"

Memorat
« Răspunde #49330 : Decembrie 17, 2015, 19:31:44 »

Comemorarile martirilor de la Timisoara - 2015.

Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #49331 : Decembrie 17, 2015, 19:56:39 »

AZI   17  DECEMBRIE   AM  FOST   LA COMEMORAREA   EROILOR  MARTIRI     LA    TIMISOARA  AM   FOST CU  COLEGI MEI   DE  ASOCIATIE   DIN    RESITA    CA  SA   CINSTIM   EROI    REVOLUTIEI   ROMANE     .AU  FOST PREZENTI   SI    COLEGI     DIN   TARA  DAR    ESTE   PACAT   CA  IN  FIECARE   AN   VENIM   TOT  MAI  PUTINI  SA   CINSTIM   PE  FRATI  NOSTRI .
Memorat
  • alex s
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #49332 : Decembrie 17, 2015, 20:04:49 »

Timisoara ...comemorare .
Memorat
  • alex s
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat