Main Content:

Pagini: 1 ... 3963 3964 [3965] 3966 3967 ... 4507

ANUNTURI

• NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #59460 : Martie 11, 2017, 23:20:58 »

Pentru sceptici: mari aveți vreo speranță?

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59461 : Martie 11, 2017, 23:31:51 »

1. PE MINE NU MA SUNAT NIMENI AM FOST ACOLO PERSONAL .............
MAI MULT DL. BJOZA IERI NICI NU A FOST IN SEDIU A FOST PLECAT LA BRASOV LA COMEMORAREA DETINUTILOR POLITICI.

Și eu am fost acolo ieri și domnul S.S. Octav Bjoza a fost la sediu, de unde a coborît în parcul din fața clădirii, unde a participat la ceremonia dedicată Zilei luptătorilor anticomuniști, la statuia ridicată în memoria lor și a foștilor deținuți politic din perioada comunistă. Iată dovada fotografică. Părul alb aparține capului domnului secretar de stat Bjoza. Sau o să pretinzi că nu-i adevărat?

Sint doua aspecte diferite aici.
Mai intai scoaterea de pe lista membrilor grupului B.N.R. de pe Facebook a lui Willy.
Daca omul nu a facut o infratiune acolo, parerea mea este ca e victima unui abuz.
Apoi problema controverstei dintre Victor 3 si Alexpress1, alias Alex Oprea.
Cred ca atunci cand un mincinos notoriu are dreptate, e bine sa-i dam dreptate.
De aceasta data Alexpress1 are dreptate si minciuna ii apartine invinuitului Victor 3.
Nu pot sa imi explic de ce a mintit Victor 3. De aceea il intreb de ce a procedat asa?

Buna seara d-le. remus43, se pare ca ati intrat in colimatorul lui alex oprea si va este frica, d-le remus eu nu am mintit in viata mea sunt ardelean si catolic, diferenta de dialog in privinta prezentei procurorilor la SSPR cine minte sau nu este asa; alex oprea a dat un anunt ca sspr a fost calcat de procurori, asa spune el, nu stim daca e adevarat, am fost sesizat de colegi revolutionari si am vazut si anuntul lui. Fiind membru al comisiei de dialog social al Prefecturii Bucuresti- Ilfov si locuind la numai zece minute de sediul Prefecturii si implicit a SSPR fiind in aceeasi cladire am facut o vizita Secretarului de Stat interimar care a infirmat prezenta procurorilor la SSPR. Nu inteleg care este problema ? ca am contrazis pe alex ca a fost sunat de nu stiu cine ? eu am fost acolo am stat de vorba si cu angajatii, de ce nu faceti si voi la fel si daca nu am dreptate apoi sa ma jigniti. Promit solemn ca pe acest portal voi mai intra de cat sa va salut de sarbatori, este o mizerie ce faceti, in loc sa colaboram sa ne unim sa fim o forta,  jigniti , balacariti injurati ca la usa cortului, barfiti.       LA RVEDERRE !

Era cazul sî îmi răspunzi mai întîi mie, domnule, pentru că eu am demonstrat că ne minți. Mă ocoliți și îi spuneți altuia că... la revedere? Iarăși vă comportați penibil, îmi pare rău să o constat și să o spun. Eu am fost acolo, sau și eu am fost acolo și știu din propriile mele constatări. Dumneavoastră de ce nu recunoașteți măcar acum că secretarul de stat era în București, nu la Brașov? De stupid ce sînteți, sau din lipsă de caracter? Sînteți cam mulți așa în P.S.D. și, din cauza aceasta, probabil că vi se pare normal.
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59462 : Martie 11, 2017, 23:37:32 »

Dacă ai fi fost puțin mai atent, ai fi văzut fotografiile postate de ieri, la pagina 9363, adică cu o pagină în urmă, la adresa http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=47.59430 și nu ai mai fi mințit revoluționarii atît de sfidător și fără minte cum ai făcut astăzi. În a doua fotografie, pe care o repostez ca să fie clare lucrurile, domnul S.S. Octav Bjoza este surprins din profil, deci nu te mai poți eschiva. A fost acolo, cînd dumneata pretindeai că ar fi fost la Brașov. Acum, după ce ți-am dovedit minciuna și ca să te iert, te rog să-mi spui ce te-a determinat să minți în acest hal. Un motiv trebuie să fi avut. Condiția iertării este să nu te eschivezi și să spui motivul adevărat pentru care ți-ai expus obrazul într-un mod atît de riscant.

În loc că faci ce ți-am cerut ca să îți speli cît de cît obrazul, nu ai răspuns întrebărilor mele și ai preferat să dai bir cu fugiții, confirmînd încă o dată că ești un laș. Așa ai fost și la Revoluție? Nu m-ar mira să aflu că ești și unul dintre impostori pe deasupra. Cum sînteți prinși pe picior greșit, dați vina pe calitatea forumului și o rupeți la fugă. Așa caractere, așa comportamente.
Memorat
  • Nicu C
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59463 : Martie 12, 2017, 00:07:41 »

Dacă ai fi fost puțin mai atent, ai fi văzut fotografiile postate de ieri, la pagina 9363, adică cu o pagină în urmă, la adresa http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=47.59430 și nu ai mai fi mințit revoluționarii atît de sfidător și fără minte cum ai făcut astăzi. În a doua fotografie, pe care o repostez ca să fie clare lucrurile, domnul S.S. Octav Bjoza este surprins din profil, deci nu te mai poți eschiva. A fost acolo, cînd dumneata pretindeai că ar fi fost la Brașov. Acum, după ce ți-am dovedit minciuna și ca să te iert, te rog să-mi spui ce te-a determinat să minți în acest hal. Un motiv trebuie să fi avut. Condiția iertării este să nu te eschivezi și să spui motivul adevărat pentru care ți-ai expus obrazul într-un mod atît de riscant.

În loc că faci ce ți-am cerut ca să îți speli cît de cît obrazul, nu ai răspuns întrebărilor mele și ai preferat să dai bir cu fugiții, confirmînd încă o dată că ești un laș. Așa ai fost și la Revoluție? Nu m-ar mira să aflu că ești și unul dintre impostori pe deasupra. Cum sînteți prinși pe picior greșit, dați vina pe calitatea forumului și o rupeți la fugă. Așa caractere, așa comportamente.

Mai Naval-vali, esti un mare nesimtit pe noi nu ne intreseaza ce a facut secretarul de stat, ne intreseaza ca alex oprea dezinformeaza si induce in eroare lumea credula ca tine si nu este prima data. Eu nu te am vazut la nici un miting, pichetare, dezbatere publica pentru revolutionari, cum iti permiti sa jignesti un om care a fost alaturi de noi la rau ca la bine probabil ca ai fost tu, Victor si grupul de la Parlament lucreaza si acum pentru adevaratii revolutionari, a fost propus Secretar de stat si a refuzat ca poate vrei tu sa ai aceasta demnitate. Mai jigodie ordinara nu mai da in oamenii si colegii care te ajuta ca te bate dumnezeu !!
!
Memorat
  • Nicu C
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59464 : Martie 12, 2017, 00:10:50 »

Mai Naval-vali, esti un mare nesimtit pe noi nu ne intreseaza ce a facut secretarul de stat, ne intreseaza ca alex oprea dezinformeaza si induce in eroare lumea credula ca tine si nu este prima data. Eu nu te am vazut la nici un miting, pichetare, dezbatere publica pentru revolutionari, cum iti permiti sa jignesti un om care a fost alaturi de noi la rau ca la bine probabil ca ai fost tu, Victor si grupul de la Parlament lucreaza si acum pentru adevaratii revolutionari, a fost propus Secretar de stat si a refuzat ca poate vrei tu sa ai aceasta demnitate. Mai jigodie ordinara nu mai da in oamenii si colegii care te ajuta ca te bate dumnezeu !!!

Mai Naval-vali, esti un mare nesimtit pe noi nu ne intreseaza ce a facut secretarul de stat, ne intreseaza ca alex oprea dezinformeaza si induce in eroare lumea credula ca tine si nu este prima data. Eu nu te am vazut la nici un miting, pichetare, dezbatere publica pentru revolutionari, cum iti permiti sa jignesti un om care a fost alaturi de noi la rau ca la bine probabil ca ai fost tu, Victor si grupul de la Parlament lucreaza si acum pentru adevaratii revolutionari, a fost propus Secretar de stat si a refuzat ca poate vrei tu sa ai aceasta demnitate. Mai jigodie ordinara nu mai da in oamenii si colegii care te ajuta ca te bate dumnezeu !!
!
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59465 : Martie 12, 2017, 02:43:38 »

Ma declar stupefiat. Ar fi trebuit sa stiti cel putin faptul bine cunoscut pe forum ca nu ma numar printre amicii lui Oprea. Dimpotriva, faceam dezvaluiri despre apucaturile si manipularile lui pe vremea in care voi nu spuneati nimic, nu aveati atitudine pe forum si nu va baga nimeni in seama si n-o facea pentru ca nu va manifestati. Nu inteleg care e scopul acestor replici. Si de ce va deranjeaza ca ii dau dreptate lui Oprea ctunci cand are? Ati fi vrut sa mint? Nu ar fi fost normal.
Memorat
« Răspunde #59466 : Martie 12, 2017, 08:30:51 »

Ma declar stupefiat. Ar fi trebuit sa stiti cel putin faptul bine cunoscut pe forum ca nu ma numar printre amicii lui Oprea. Dimpotriva, faceam dezvaluiri despre apucaturile si manipularile lui pe vremea in care voi nu spuneati nimic, nu aveati atitudine pe forum si nu va baga nimeni in seama si n-o facea pentru ca nu va manifestati. Nu inteleg care e scopul acestor replici. Si de ce va deranjeaza ca ii dau dreptate lui Oprea ctunci cand are? Ati fi vrut sa mint? Nu ar fi fost normal.
NICI UN PROCUROR NU A CALCAT IN SEDIUL SSPR. NOTIFICAREA A VENIT CU POSTA MILITARA .In rest .....interpretari .
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59467 : Martie 12, 2017, 09:53:01 »

Domnul  Victor   are dreptate    nu   minte    singurul   care manipuleaza  =dezimformeaza   este    GRUPUL  OPREA   spun   GRUP  pentruca   asa este  dar hai  sa revenim   la informatie   ;parchetul   a trimis  o adresa  la Sspr   ATAT   si   NIMIC   mai  mult   nu a fost acolo nici  un procuror care sa vorbeasca   macar  cu  un  angajat totul  este o minciuna   in   STIL    GRUP   OPREA  nimeni  de la  procuratura   nu a  luat   ceva  de acolo  eu  nu va mint   si  puteti  verifica   ca  tot ce v-am spus este adevarat  de fapt  eu  v-am  spus si cine va fi  numit  presedinte  la comisia  cprd-89   acum eu  ii  adresez   scuze  domnului Victor daca l-am  jicnit  pot   sa spun  din  nou  ca  el   ajuta  revolutionari  foarte  mult  dar  acest lucru deranjeaza  pe alti   care ne vor raul   si  de aceia   il  ataca  domnule  VICTOR  ati  facut   destul  bine oamenilor si  revolutionarilor    acum    dativa  la o parte  si  faceti loc la cei care vor sa ne  faca rau     
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59468 : Martie 12, 2017, 10:05:41 »

imi  pare rau  sa spun   dar  uite asa unul  cate unul   ditre   noi revolutionari   care dorim   unitate    si  mai   ales sa ne racastigam   prestigiul   si  drepturile   care le-am   primit  drept recunostinta  pentru  faptele de eroism    pe care le-am   facut   la revolutia  din decembrie 1989     suntem    atacati   si denigrati  de cei care nu vor unitate   acesti   indivizi   inventeaza  chiar  alte  legi  pentru  a  ne  dezbina  si pentru  a ne fura drepturile  au gasit  si  adepti   printre   revi  pe uni  nemultumiti   ca nu au  functi  si  nici  creier

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59469 : Martie 12, 2017, 10:12:29 »

”Rezistenții” au anunțat iarăși un miting mare în Piața Victoriei.
Mi-ar place să-și declare adevăratle obiective. Ar face deliciul zilei!

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59470 : Martie 12, 2017, 10:14:13 »

Amenzile pentru manifestatiile neautorizate de aici ar trebui sa fie duse la Cotroceni, la beneficiarul lor.
Memorat
« Răspunde #59471 : Martie 12, 2017, 11:08:59 »

imi  pare rau  sa spun   dar  uite asa unul  cate unul   ditre   noi revolutionari   care dorim   unitate    si  mai   ales sa ne racastigam   prestigiul   si  drepturile   care le-am   primit  drept recunostinta  pentru  faptele de eroism    pe care le-am   facut   la revolutia  din decembrie 1989     suntem    atacati   si denigrati  de cei care nu vor unitate   acesti   indivizi   inventeaza  chiar  alte  legi  pentru  a  ne  dezbina  si pentru  a ne fura drepturile  au gasit  si  adepti   printre   revi  pe uni  nemultumiti   ca nu au  functi  si  nici  creier

DREPTURILE COPIILOR REVILOR .....biletele de tabara .....le-ai furat tu Alexa ...motiv pentru care ,condamnat fiind cu suspendare prin sentinta definitiva si recidivand.......TI-AI PIERDUT DREPTURILE SI CALITATEA DE REVOLUTIONAR ......urmand ca in urma crcetarilor Procuraturii ..........sa poti pierde si mai mult .Ai fost folosit si AI ACCEPTAT SA FII FOLOSIT . Din nefericire cel ce te-a folosit va ramane liber si iti va rade in nas .Urmeaza Resita .......si tu stii asta .
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59472 : Martie 12, 2017, 11:32:24 »

burada   ghe   din  Periam nu meriti  nici o  atentie  esti unul din grupul  de diversionisti    al  lui  oprea  TU  ESTI  PISTRUIATUL
Memorat
« Răspunde #59473 : Martie 12, 2017, 11:42:45 »

burada   ghe   din  Periam nu meriti  nici o  atentie  esti unul din grupul  de diversionisti    al  lui  oprea  TU  ESTI  PISTRUIATUL
IAR TU ESTI CONDAMNATUL PENAL .....HOT DIN DREPTURILE COPIILOR DE REVI  SI FOST REVOLUTIONAR  PE CHESTIA ASTA .

pISTRUI NU AM AVUT DECAT IN IMAGINATIA ALTUI PUSCARIAS ....tOMA NICOLAE AICI .."AD HOMINEM ".....UN IMPOSTOR SANTAJIST OM DE CASA AL LUI BD......CARE DE 3 ANI NU MAI INDRAZNESTE .....tU....DACA AI AVEA PISTRUI ....CREZI CA S-AR VEDEA Huh?? Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59474 : Martie 12, 2017, 14:21:43 »

IAR TU ESTI CONDAMNATUL PENAL .....HOT DIN DREPTURILE COPIILOR DE REVI  SI FOST REVOLUTIONAR  PE CHESTIA ASTA .

pISTRUI NU AM AVUT DECAT IN IMAGINATIA ALTUI PUSCARIAS ....tOMA NICOLAE AICI .."AD HOMINEM ".....UN IMPOSTOR SANTAJIST OM DE CASA AL LUI BD......CARE DE 3 ANI NU MAI INDRAZNESTE .....tU....DACA AI AVEA PISTRUI ....CREZI CA S-AR VEDEA Huh?? Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Burada, asta nu iși vede nici măcar lungul nasului. El si cind va fi bine ferecat la Jilava va spune că toți românii sunt hoți și denunțători iar el e alb....șTI BANCUL CU MERSUL ÎN SENS CONTRAR PE AUTOSTRADĂ, NU?
Memorat
Pagini: 1 ... 3963 3964 [3965] 3966 3967 ... 4507
Schimbă forumul: