Main Content:

Pagini: 1 ... 3967 3968 [3969] 3970 3971 ... 4479

ANUNTURI

Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #59520 : Martie 13, 2017, 22:28:36 »

Ști de ce mureșene,ca sa te testeze pe tine daca mai ești"cu probleme"după paralizie.O spun fara răutate:tot obedient ai ramas.Lipestete si tu de revoluționări adevărați din Mures(Hamar Alpar Benjamin).
ei cred ce vor, nici eu nu am folosit acest mail fiindca nu stiam daca e corect fața de tine....Nu stiam ca am acest drept din partea ta. O sa il caut si o sa il dau, insă portalul asta a fost confiscat de facaturi, povestaci, fabricanți...De aceea Hamar nici nu mai vrea sa audă de portal....și bine face. O sa fie insă în curind un nou PORTAL...Sau poate Iosif să înțeleagă că e nevoie de un refresh...Stii bine că dacă scriu MAMA ARE MERE, apar galagiosii de serviciu si ma ataca si pe tema asta....
De ce nu-l inviti la 'emisiunea interactiva' ?  E ''incogito'' ? Sau eee...'IMAGINAR' ? ? ?  Grin Grin Grin
după cum vezi am renunțat să mai fac emisiuni pentru toți proștii....Așa ca nu îți voi satisface curiozitatea, fiindcă emisiunile nu sunt pentru ca tu să le asculți....Cum spuneam , nu mai fac emisiuni pt proști...
Sa inteleg ca...imi interzici sa le ascult ? ? ?  Shocked Shocked Shocked  Grin Grin Grin  Pai daca nu o ascultam in seara asta, de unde mai aflam eu ca ai fost si "sef de institutie" ? ? ? Kiss Kiss Kiss
Memorat
« Răspunde #59521 : Martie 13, 2017, 22:33:04 »

Ști de ce mureșene,ca sa te testeze pe tine daca mai ești"cu probleme"după paralizie.O spun fara răutate:tot obedient ai ramas.Lipestete si tu de revoluționări adevărați din Mures(Hamar Alpar Benjamin).
ei cred ce vor, nici eu nu am folosit acest mail fiindca nu stiam daca e corect fața de tine....Nu stiam ca am acest drept din partea ta. O sa il caut si o sa il dau, insă portalul asta a fost confiscat de facaturi, povestaci, fabricanți...De aceea Hamar nici nu mai vrea sa audă de portal....și bine face. O sa fie insă în curind un nou PORTAL...Sau poate Iosif să înțeleagă că e nevoie de un refresh...Stii bine că dacă scriu MAMA ARE MERE, apar galagiosii de serviciu si ma ataca si pe tema asta....
De ce nu-l inviti la 'emisiunea interactiva' ?  E ''incogito'' ? Sau eee...'IMAGINAR' ? ? ?  Grin Grin Grin
după cum vezi am renunțat să mai fac emisiuni pentru toți proștii....Așa ca nu îți voi satisface curiozitatea, fiindcă emisiunile nu sunt pentru ca tu să le asculți....Cum spuneam , nu mai fac emisiuni pt proști...

MEDICAMENTE!!!!!
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59522 : Martie 13, 2017, 22:47:29 »

Dă-i un...

Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59523 : Martie 14, 2017, 01:39:54 »

CONCURS
Cine știe cui i-a dat 1500 de euro ANGHELUȚĂ din BV pentru a fi determinant are un CD cu rock de la mine!

Să fie judecați și condamnați amîndoi. Și cel care a dat și cel care a primit mită. Mă întreb însă de unde ai informția? Cumva de la președintele asociației de acolo, aceea din care faci parte, de la domnul Ioan Demi? Pînă la sfîrșitul anului vom vedea cît bine și cît rău a făcut și acel autointitulat simbol al revolției de la Brașov. La cîte sute de plîngeri a distribuit la Secretariatul de Stat, Comisia Parlamentara, Preșdinție și Parchet, cred că a obținut o contraperformanță categorică. Să vă trăiasca șeful, să aibă cine plăti daune. Sau o să plătiți în solidar? Plîngerile sînt făcute pe persoană fizică, sau prin asociație? E bine să se știe din timp.

Ai spus un lucru formidabil, cred ca fara sa vrei, domnule Val si ai perfecta dreptate.
Alex Oprea spunea ca are 16 mii de revolutionari inscrisi in organizatia lui fantoma.
Daca e asa, cum de presedintele unei ditamai asociatii s-a inscris intr-una mai mica?
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59524 : Martie 14, 2017, 01:42:10 »

Pe protalul asta vad doar frustrați și oameni care doar au demolat fără să construiască nimic in viața lor de cele mai multe ori mică și neimportantă. Ei încearcă sa-i tragă pe toți în mocirla din care ei nu au fost capabili să se ridice niciodată în viața lor. Din aceste motive voi proceda la fel ca oamenii curați și serioși și care au părăsit acest portal, devenit o cloacă de deștepți neînțeleși și de genii pustii. ADIO!
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59525 : Martie 14, 2017, 01:45:50 »

Pe portalul asta vad doar frustrați și oameni care doar au demolat fără să construiască nimic in viața lor de cele mai multe ori mică și neimportantă. Ei încearcă sa-i tragă pe toți în mocirla din care ei nu au fost capabili să se ridice niciodată în viața lor. Din aceste motive voi proceda la fel ca oamenii curați și serioși și care au părăsit acest portal, devenit o cloacă de deștepți neînțeleși și de genii pustii. ADIO!
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59526 : Martie 14, 2017, 02:13:52 »

Vorba olteanului, drum bun si un praz verde!
Noteaza-ti, poate o sa dai un ultim raspuns:
Daca esti presedintele celor 16 mii de membrii ai organizatiei tale cu sediul in Bucuresti, poate ne explici cum de ai ajuns sa te inscri intr-o organizatie minuscula, din provincie, deci una locala, nu nationala. Daca ar fi fost invers, adica daca tu ai fi avut o organizatie mica si s-ar fi inscris int-una mare, nationala, nu te mai intrebam nimic. Insa nu imi pot explica cum pestele mic il inghite pe cel mare si ma consider indreptatit sa te intreb cum e posibil? Sau sa nu mai intreb nimic, pentru ca te-ai mai dat o data de gol: nu ai nici o asociatie, de aceea te-ai inscris in asociatia lui Demi ca sa faci rost de informatii interne ale secretariatul de stat pentru postul tau de radio pirat online. Asa faci rost de informatii la care nu ai fi avut acces pana nu demult. Ai inceput sa obti mai mult decat de la Denisa Tanase abia dupa venirea lui Octav Bjoza la conducerea institutiei. De aici si prietenia cu prietenul lui Bjoza, domnul presedinte Ioan Demi.

Asa o fi transpirat si informatia despre documentul intern dezbatut saptamana trecuta?
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59527 : Martie 14, 2017, 02:19:07 »

Ar fi interesant sa aflam ce alte secrete ale institutiei circula pe ruta brasovenilor Bjoza - Demi.
Si aceasta, dar si cat de legala este o asemenea circulatie. Procurorii or fi aflat de ea, sau nu?

Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59528 : Martie 14, 2017, 02:26:32 »

Cred ca a venit momentul nu numai sa parasesti forumul, ci si functia de presedinte iluzoriu al unei organizatii fantoma. Impostor ai fost, impostor ai ramas. Un impostor mai putin pe forum e o victorie meritata a celor care ti-au desconspirat apucaturile si lipsa de caracter. A luat cam mult timp pentru ca ti-ai facut aliati din cei pe care i-ai inselat, oameni simpli care te-au aparat. Insa si lor le-a fost imposibil sa te apere de tine insuti.
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59529 : Martie 14, 2017, 02:30:25 »

Poti sa le iei si pe astea doua cu tine. E vremea demisiilor, neamurilor proaste!

Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59530 : Martie 14, 2017, 02:43:35 »

Fratia Bucurestenilor(Membru ALIANTA CIVICA ROMÂNIA SĂNĂTOASĂ)) In urma cu o ora,
https://www.facebook.com/groups/bucurestenilor/?multi_permalinks=1851477455065746&notif_t=group_activity&notif_id=1489447547906910

Alex Oprea
Alianța Civică România SĂNĂTOASĂ de dezice de afirmațiile aberante ale deputatului PSD Cătălin Rădulescu și consideră că acesta nu reprezintă Revoluția sau revoluționarii din Romania. Acest personaj a dezvăluit public că a tras cu arma în zilele Revoluției pe care o posedă și astăzi. Credem că pe acest motiv Parchetul de pe lîngă Înaltă Curte de Casație și Justiție trebuie să se autosesizeze pentru a ne răspunde în cine a tras acest Rădulescu.Deasemenea tot PICCJ trebuie să ne răspundă dacă acesta are dreptul să dețină arme de război sau nu.
Președinte
Alex Oprea

Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59531 : Martie 14, 2017, 02:49:37 »

Este un exemplu de comunicat aiuritor (ca si declaratia pesedistului), agramat, si fals.
E fals pentru ca semnatarul iarasi se erijeaza in a fi ceea ce nu e, intr-o organizatie idem.

Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59532 : Martie 14, 2017, 05:31:22 »

Pe protalul asta vad doar frustrați și oameni care doar au demolat fără să construiască nimic in viața lor de cele mai multe ori mică și neimportantă. Ei încearcă sa-i tragă pe toți în mocirla din care ei nu au fost capabili să se ridice niciodată în viața lor. Din aceste motive voi proceda la fel ca oamenii curați și serioși și care au părăsit acest portal, devenit o cloacă de deștepți neînțeleși și de genii pustii. ADIO!

https://www.youtube.com/watch?v=bIJZDcSiG2w
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59533 : Martie 14, 2017, 09:22:15 »

FRATIA  BUCURESTENILOR   =MEMBRU - ALIANTA  CIVICA ROMANIA   SANATOASA = presedinte  alex oprea    exista  oare  o Alianta  Sanatoasa  civica  reprezentata de  eroul  ciripitorilor mincinosul  oprea   alex sau   iarasi   vedem  minciunile   acestui   frustrat    acest  individ  are  tupeu  si nesimtire  fara nici o limita ; dupa  cate   rele  a facut revolutionarilor   vrea sa fie si premiat  de revolutionari   individul  asta  care   MINTE toarna=denunta  revolutionari   se considera   curat  manipulatorul   asta  care minte   ca este presedite  la nivel   national   al Revolutionarilor   al Miscari civice  revolutia curata  de 16 000 de  membri  care nici nu  a existat   dar EL sa folosit   de asa MINCIUNI   a dat  comunicate    ANUNTURI pe   care le semna  Alex oprea -presedinte   iar  in  calitatea  sa  de mare presedinte  la  nivel   national   DENIGRA   REVOLUTIONARI   facea  afirmati   ca exista  mii de luptatori  falsi   in jur  de  10 000 mii  tot   in   calitate de presedinte al revolutionarilor  reclama   la  PICCJ   DNA   DIICOT  POLITIE    PARCHET  pe  toti   care  nu erau de acord   cu actiunile lui  acest individ   oprea  se lauda   ca este  profesor universitar    jurnalist   ca a absolvit   facultatea de ziaristica  de stinte juridice   etc   in postura  de  ziarist   scria MIZERI= calomni  unde denigra oameni iar   din postura  de DENUNTATOR   ameninta   revolutionari  ca EL oprea va avea grija  sa ajunga multi revolutionari dupa grati  de  nenumarate ori jicnea  pe oricine    care  nu era de acord  cu  el   de altfel    are  acum  in jurul  lui si un  mic  GRUP de sustinatori   care prin   grija  lui  oprea   au devenit   si ei   EROI  ai  REBUBLICI   = DENUNTATORI    oprea si micul grup   au  facut  destule rele   au reclamat   ORASE  de revolutionari   au vrut sa dezbine  revolutionari    de altfel   individul  asta nici  nu a luptat   la REVOLUTIE 
Memorat
  • Mr. G
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Pagini: 1 ... 3967 3968 [3969] 3970 3971 ... 4479
Schimbă forumul: