Main Content:

Pagini: 1 ... 4250 4251 [4252] 4253 4254 ... 4260

ANUNTURI

Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #63765 : Mai 16, 2018, 21:04:38 »

Acum, Nasul TV. Domnul moderator (?...de data asta...) Teodor Maries.   http://tvron.net/nasul-tv
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #63766 : Mai 17, 2018, 01:53:18 »

Asteptam niste vesti care sa dea speranta de vremuri m bune, dar Ro se lasa dominata de secu in continuare.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #63767 : Mai 17, 2018, 01:56:03 »

Ceausescu ati crezut ca e bolnav si ati tot sperat ca se va curata. Pe asta o asteptati sa se impuste?
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #63768 : Mai 17, 2018, 02:15:32 »

#resist nu au limite! Sant o conspiratie antiro in tara! Cum de-i lasati sa-si bata astfel joc de simbolul ales pt marcarea centenarului tarii? Chiar nu va simtiti jigniti?

Memorat
« Răspunde #63769 : Mai 17, 2018, 02:46:05 »

Normal ar fi fost sa fie confiscate acele 'mizerii' si 'purtatorii' amendati 'zdravan', cel putin.  Asta, insa, ar fi dat nastere la o crestere a tensiunilor datorita 'talentului' deosebit al "hastagistilor" de a se autovictimiza.  Unii, poate, nu realizeaza...dar nu cred ca toti 'pun umarul' in mod  gratuit/inconstient  la posibilitatea inaspririi legilor vis-a-vis de proteste...
Memorat
« Răspunde #63770 : Mai 17, 2018, 04:53:48 »

Asteptam niste vesti care sa dea speranta de vremuri m bune, dar Ro se lasa dominata de secu in continuare.
Suntem in ''Tara Minunilor..., a Tuturor...dar a Nimanui...'', inca din '90...
"În calitate de reprezentat legal al S.c. Pulse Escape S.r.l. -unica deținătoare a licenței de daniel gheorghe arsenie bocamarcă Părintele Arsenie Boca – voi fi prezent la Mănăstirea Prislop." !? !? !? !? !? !? !?

https://www.banatulazi.ro/descinderi-la-manastirea-prislop-detinatorul-marcii-arsenie-boca-in-vizita-la-comerciantii-de-obiecte-religioase/

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #63771 : Mai 17, 2018, 17:26:00 »

Azi am vb m mult cu prietenii latino care s-au intors din N. Le-am spus ce se intampla in Ro si ei mi-au spus ca ni se aplica o tactica C.I.A., veche, pt ca la fel s-a intamplat si la ei si s-au mirat cat putem fi atat de toleranti si ca nu ne-am prins inca. I-am fixat pe stirile din Ro cu ajutorul a trei rânduri de bere din partea mea si concluzia lor, dupa 4 ore si ceva, a fost ca D.N.A. e un fel de Guantanamo!

Sa nu ne miram ca tinerii vor continua sa go away si ca scarba de U.E. a ro va creste m mult decat se credea.  Deasupra aveti un exemplu, Alexandru-Viorel Bolfa.

Am dat și eu peste postarea respecitvă. Adaug textul de pe Facebook:
Alexandru-Viorel Bolfă
 · 26 Iunie 2016 ·
Dacă Marea Britanie a ieșit din Uniunea Europeană noi de ce să nu o facem?!
Aveți curaj românilor?
Motive ca să ieșin din U.E.? România are suficiente, vă dau doar un scurt citat:
”Occidentul a schimbat foaia. A preluat România în NATO şi UE şi, în numai zece ani, cu o viteză inimaginabilă la scară istorică, a terminat-o! I-a luat sub control resursele naturale, distribuţiile de energie, băncile, pădurile, pământurile, industriile care îi erau de folos (pe restul dându-le la fier vechi), retailul, întregul rulaj al banului. N-a mai rămas nimic important (strategic cum se spune) în mâna românilor! Din punctul de vedere al controlului economic, românii au ajuns străini în propria ţară: un exemplu, pentru cărţile de istorie, de cucerire cu eficienţă de către străini a unui teritoriu, chiar dacă încă numit ţară!„
-Ilie Șerbănescu
Memorat
« Răspunde #63772 : Mai 17, 2018, 18:10:06 »

Stiti unde nu va iese voua manipularea mai prorusilor ? Cheesy Wink Grin

Nu v-ati laudat voi PSD-ul cu Adrian Nastase si Iliescu ca ne-ati bagat in UE si NATO ? NU ati fost voi la coducerea Romaniei cind ati dat BCR-ul la austrieci si Petromul ? V-au pus austriecii PM cu baioneta in coaste si pistolul la timpla Huh Ati intrebat poporul cind ne-ati bagat in UE ? Ce o tot frecati acum cu iesirea din UE ? Nu mai bine mergeti voi in Siberia si sa ne lasati pe noi cu ale noastre asa cum sint !  Cheesy Grin Wink
Memorat
  • RaduSpiru
  • Hero Member
  • Conectat Conectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #63773 : Mai 17, 2018, 18:20:34 »

Nu v-ati laudat voi PSD-ul cu Adrian Nastase si Iliescu ca ne-ati bagat in UE si NATO ? NU ati fost voi la coducerea Romaniei cind ati dat BCR-ul la austrieci si Petromul ? V-au pus austriecii PM cu baioneta in coaste si pistolul la timpla Huh Ati intrebat poporul cind ne-ati bagat in UE ? Ce o tot frecati acum cu iesirea din UE ? Nu mai bine mergeti voi in Siberia si sa ne lasati pe noi cu ale noastre asa cum sint !  Cheesy Grin Wink

Si austriecii aia cu lemnele la fel.

Ei au vrut sa intre in NATO si UE, ca era ceva de furat, gandeau ei, de invartit contracte, ceva.
Acum cand au vazut ca UE le da cu OLAF-ul in cap si nu au cum sa fure, vor afara.
Cu rusii, ca aia i-au invatat jaful.
Memorat

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea-Georges Brassens
« Răspunde #63774 : Mai 17, 2018, 18:25:09 »

Si austriecii aia cu lemnele la fel.

Ei au vrut sa intre in NATO si UE, ca era ceva de furat, gandeau ei, de invartit contracte, ceva.
Acum cand au vazut ca UE le da cu OLAF-ul in cap si nu au cum sa fure, vor afara.
Cu rusii, ca aia i-au invatat jaful.

Corect ! Niste neispraviti pe care rusii i-au umplut de bani si de functii dar tot in cort dorm in mijlocul camerei ( ca metafora vorbind ) ! Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #63776 : Mai 17, 2018, 19:15:02 »

''Daca faci vreo excursie si-ti doresti un tatuaj Kiss...ti-l recomand Cool...dar atentie mare Shocked...la exprimare Angry... Grin Grin Grin''
https://www.youtube.com/watch?v=fg9ZkH-X9LQ
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #63777 : Mai 17, 2018, 19:28:36 »

Voi, cei doi antipesediști de serviciu, faceți o eroare de fond, sau mimați că o faceți. Ca să nu joc rol de avocat al altora, am să mă refer doar la mine. Spuneți și susțineți continuu că aș fi pesedist, ceea ce e fals. E ca în cazul mimului Dan Puric, pe care activiștii neomarxiști îl declară ”putinist”, el fiind un tradiționalist, ortodox, deci de dreapta. Dar numai aparent comiteți o greșeală, pentru că faceți cu totul altceva. În lipsă de argumente, manipluați subiectul, deplasînd focalizarea de la el spre cei care îl abordează altfel decît vă convine vouă. Adică vă urmați cu conșticiozitate misiunea. Succes! Prosti sînt destui, cu siguranță o să reușiți.
Memorat
« Răspunde #63778 : Mai 17, 2018, 19:32:45 »

"6. Emil Bodnaras.  ...Devine membru al PCR si se inhaiteaza cu Gheorghe Gheorghiu-Dej, Iosif Ranghet si Constantin Parvulescu..."
Cum..., "marele disident" ("asasinat de comunisti"...conform unei false informatii dintr-o postare pe forum a unui ''#anticomunist'')... !!! ? ? ?  "Nu pot" sa cred...
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #63779 : Mai 17, 2018, 19:33:51 »

Reacția Ministrului de Interne, doamna Carmen Dan, la noul scandal programat și lansat astăzi de tandemul provocator Johannis-Orban,
https://www.stiripesurse.ro/carmen-dan-teorie-incendiara-care-este-miza-razboiului-dintre-iohannis-i-viorica-dancila_1265722.html

Carmen Dan, teorie INCENDIARĂ: care este miza războiului dintre Iohannis și Viorica Dăncilă

Ministrul de Interne, Carmen Dan, a declarat că plângerea penală depusă de liderul PNL, Ludovic Orban, pe numele premierului Viorica Dăncilă face parte din strategia președintelui Klaus Iohannis de a dărâma actualul Guvern și de a-și impune, din nou, ”Guvernul Meu”.
”Asistăm la o situație ridicolă și deplină de penibil. Este un gest de un ridicol absolut, un gest penibil al domnului Orban, care arată faptul că aceta face jocurile președintelui Iohannis, cel care își dorește un înverșunare să scape de Guvernul PSD
Este o nouă încercare de a-și impune, din nou, așa cum ne-am obișnuit ”Guvernul Meu”. Președintele primește ajutor și de la partidul care l-a susținut și, iată, de aceea se întâmplă astfel de lucruri.”, a declarat Carmen Dan, la Antena 3.
Memorat
Pagini: 1 ... 4250 4251 [4252] 4253 4254 ... 4260
Schimbă forumul: