Main Content:

Pagini: 1 ... 556 557 [558] 559

sa mai ridem nitel...

Răspuns: sa mai ridem nitel...
« Răspunde #8355 : Iunie 21, 2019, 18:48:43 »

Unu' (coment.) scurt (restu' urmeaza!): Daca v-aveam profesor... o treceati pe 'Neagra'-not pan' la turci ... sa-i cereti azil pol. lu' Erdogan!
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8356 : Iunie 21, 2019, 19:01:22 »

- mai „băieți” ca niște fete, ce frici ancestrale vă determină,,, să aruncați aici asemenea scenarii imposibil de

proieeectat, da-mite de aplicat?

- ce interese aveți, aici,,, de încercați să ne speriați în asemenea hal?

- mă scenariștilor, mutați în altă parte nimicurile voastre și haide-ȚI să purtăm discuți serioase.

- de când vă tot scremeți să demonstrați imposibilul și nu ați reușit niciodată să-i deturnați pe revi / știți de ce?

- păi,, 99% dintre ei nu au frică.     nu mai fi-ȚI copiiiiii la minte.

lusy - nu comenta că-că și așa spui prostiiiii.

Trec cu vederea neadevăruile livrate drept adevăr și vă întreb ce ”discuții serioase” doriți să purtăm?
Memorat
« Răspunde #8357 : Iunie 21, 2019, 23:32:03 »

- mai „băieți” ca niște fete, ce frici ancestrale vă determină,,, să aruncați aici asemenea scenarii imposibil de proieeectat, da-mite de aplicat?
- ce interese aveți, aici,,, de încercați să ne speriați în asemenea hal?
- mă scenariștilor, mutați în altă parte nimicurile voastre și haide-ȚI să purtăm discuți serioase.
- de când vă tot scremeți să demonstrați imposibilul și nu ați reușit niciodată să-i deturnați pe revi / știți de ce?
- păi,, 99% dintre ei nu au frică.     nu mai fi-ȚI copiiiiii la minte.

FRICA si INTERESUL de a NU!  se mai intampla asa ceva !!! 

Vezi ce usor e de pus in scena si de aplicat ... !?   !?   !?

https://www.facebook.com/liviuplesoianu.oficial/videos/322827848644768/
Memorat
« Răspunde #8358 : Iunie 21, 2019, 23:34:29 »

Ti-am raspuns aici ca poate citesti mai repede ... DAR  E  DE  PLANS !!!
Memorat
« Răspunde #8359 : Iunie 22, 2019, 22:52:01 »

... ce frici ancestrale vă determină ... de încercați să ne speriați în asemenea hal? ...
... mutați în altă parte nimicurile voastre și haide-ȚI să purtăm discuți serioase. ...
... 99% dintre ei nu au frică. ... lusy - nu comenta că-că și așa spui prostiiiii. ...

'' Pai, sa nu te sparii !? ... ia uite (pa surse): Marius Albin Marinescu - 14 ore: ''

"Ia uite-l și pe robotul ăla din România, înconjurat de o armată întreagă
de ofițeri ai serviciilor secrete și presa spune că eu sunt dictatorul!"

Memorat
« Răspunde #8360 : Iunie 23, 2019, 21:49:44 »

no, zî tu lusy, ilustrata aia nu-i o, o prostie?

Care sunt problemele adevărate ale revi--lor? Sunt cele pe care voi nu le promovați aici, le cunoaște-Ți foarte

bine, le ști-Ți, da nu vre-Ți voi, le ocoli-Ți intenționat. pAR EXAMPLE: Ce faci tu, asociația ta dle Rădulescu, la

cei 30 de ani de la revoluție? Cum marchezi evenimentul, evenimentele? Explică-ne, învață-ne și pe noi să luăm

modelul. .........no zî! ȘI APOI VINE DIALOGUL ca între prieteni și oameni ce se respectă.
Memorat
« Răspunde #8361 : Iunie 23, 2019, 22:59:25 »

'' Emigez ... in ... Republica Populară Democrată Coreeană!    Il prefer ... pe cel din ilustrată ... Supremul Conducător Kim Jong-un! ''
Memorat
« Răspunde #8362 : Iunie 24, 2019, 00:57:16 »

no, zî tu lusy, ilustrata aia nu-i o, o prostie? Ce faci tu, asociația ta dle Rădulescu, la cei 30 de ani de la revoluție? Cum marchezi evenimentul, evenimentele? Explică-ne, învață-ne .....
Domnule Nicolae Sbârcea, nu-nteleg de ce m-ati intrebat tocmai pe mine ...   Dar, din moment ce ati facut-o ... v-am raspuns ...
Memorat
« Răspunde #8363 : Iunie 24, 2019, 22:32:26 »

- ce mai zâc? tac ca mutu-n păpușoi și mă gândesc să spăl butoiul,,, pentru a începe să așez varza la murat!
Memorat
« Răspunde #8364 : Iunie 24, 2019, 23:16:01 »

Marius Albin Marinescu - Ieri la 20:13

DA' SI CAND S-APUCA! .... CALBOREANU, VRACA, COZORICI ... LA UN LOC!
Memorat
« Răspunde #8365 : Iunie 24, 2019, 23:44:40 »

- ce mai zâc? tac ca mutu-n păpușoi și mă gândesc să spăl butoiul,,, pentru a începe să așez varza la murat!
'' Dom' profesor, chiar asa de chitros e, bre? ... e si el Klaus, vorba aia! ... nu da si el de pomana Shocked ... macar varza murata ... Grin ''
Memorat
« Răspunde #8366 : Iunie 25, 2019, 14:52:12 »

'' Dom' profesor, chiar asa de chitros e, bre? ... e si el Klaus, vorba aia! ... nu da si el de pomana Shocked ... macar varza murata ... Grin ''
In timp ce talica  "filozofezi"  cu varza ...uite  "razboinicii istorici"  ce 'scrie': https://www.facebook.com/groups/305680343115827/:

" Burada Gheorghe Si cu asta basta.... Iar s-a terminat! · 16h

Eugen Secaşiu
    Eugen Secaşiu S-a terminat ce? Adevarul? Sibiul a fost printre primele si unul dintre cele mai "solicitate" orase din tara in acel decembrie? Pentru ce, ca alte orase si alti revolutionari de mucava sa-si asume eroismul fals? Nu domnule Burada, nu s-a terminat inca, atata timp cat traim.  · 15h

Burada Gheorghe
Burada Gheorghe Eugen Secaşiu.... Aveti o doamna.... Care a afirmat ca nu facea fata impingand caruse in incarcatoare..... Declaratie publica.... Nu-si mai simtea degetelele..... In cine trageati dragilor?Huh?
Teroristi.... niet..... nici macar in bazin......
Ai cumva o explicatie? Asta desi intrebarea pusa era alta..... Se referea la primii morti dupa Timisoara...... Ti s-a raspuns. Fa un efort si... raspunde si tu.... Cine si de ce v-a dat arme cand ceausescul cazuse si.... in cine dracu ati tras dragul meu?  ?  ?  ?  ?  ?  ?  ? Grin Grin Grin   · 8h

Eugen Secaşiu
Eugen Secaşiu Eu personal am avut doua "zone negre" cu revolutia asta:
1. Am fost scos din uz pe 21 si 2 saptamani nu m-am putut deplasa, si
2. In august 1990 am plecat din tara si nu am mai prins nimic din "miscarea" revolutionara (de fapt tradarea acesteia cu FSN-ul si Iliescu). Cat priveste vinovatii ... pai ce sa mai vorbim ca nu a fost nimeni vinovat, noi ne-am impuscat "gospodareste" intre noi si tot comunistii si securistii lui Ceausescu ne conduc de 30 de ani. · 4h "
·
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8367 : Iulie 13, 2019, 00:03:00 »

De-a rasu-plansu in Ro!

Memorat
« Răspunde #8368 : Iulie 13, 2019, 03:20:19 »

'' Sa nu-i uitam pe ... acesti bravi:  https://www.youtube.com/watch?v=5pJN18ZEZ8c   plecand victoriosi    https://youtu.be/uV6GMfL4WKk?t=88 ''
Memorat
  • Mr. G
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8369 : Iulie 13, 2019, 07:33:32 »

De-a rasu-plansu in Ro!

Memorat
Pagini: 1 ... 556 557 [558] 559
Schimbă forumul: