Main Content:

Pagini: 1 ... 483 484 [485] 486 487 ... 567

sa mai ridem nitel...

Răspuns: sa mai ridem nitel...
« Răspunde #7260 : Iunie 25, 2018, 19:43:46 »

' Preocuparile tale 'intense' vis-a-vis de "felul sapunului" ma fac sa cred ca tu l-ai prefera "solid"...'sa te-apleci cat mai des dupa el'... Huh Shocked Grin Grin Grin "

Ce inseamna experienta ! Grin Grin Grin Cine stie , stie ! Un kg de experienta-n domeniu face cit o tona de teorie ! Bravo ! Grin Grin Grin Fa-i o informare si sefului matale !  Grin Grin Grin Grin Grin
[/size][/i][/b]
Memorat
« Răspunde #7261 : Iunie 25, 2018, 19:45:41 »

' Preocuparile tale 'intense' vis-a-vis de "felul sapunului" ma fac sa cred ca tu l-ai prefera "solid"...'sa te-apleci cat mai des dupa el'... Huh Shocked Grin Grin Grin "

Ce inseamna experienta ! Grin Grin Grin Cine stie , stie ! Un kg de experienta-n domeniu face cit o tona de teorie ! Bravo ! Grin Grin Grin Fa-i o informare si sefului matale !  Grin Grin Grin Grin Grin
[/size][/i][/b]

Memorat
« Răspunde #7262 : Iunie 25, 2018, 21:48:27 »

Fa-i o informare si sefului matale !  Grin Grin Grin Grin Grin
'Bosulica'...procesezi greu... !!! Shocked Cool Cry Cry Cry    Pai cate informari vrei ''sefu' meu''...nu-ti facui...nu-ti ajunge una... ? ? ?  Huh Embarrassed Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #7263 : Iunie 25, 2018, 21:49:16 »

Tranchillo mestere , nu-i bai , il asteapta detinutii cu drag si flori de mucegai , la ei in celula ! Mai ales ca le-a cerut scuze si le-a vorbit asa mieros.Talent mare seful asta al vostru , mon cher !!! Stie sa-si linguseasca si viitorii colegi !  Grin Grin Grin Grin Grin

https://www.youtube.com/watch?v=oIkps1kSc8Y

..................

Da, musiu flaimuc, hai sa ne ràdem nitel de prostia prostilor...
      Insa, sa stii ca se scrie
tranquillo...
      Nu ca ar fi mare diferenta dar, pentru un jurist tantalau precum matale, conteaza...
      Atunci cànd scrii cuvinte straineze mai consulta si matale pe goagle asta sau ceva, acolo...
      Ori cere sfatul unui muncitor ca mine ca am fost traitor si vorbitor de italiana vo' càtiva ani...
Memorat
« Răspunde #7264 : Iunie 25, 2018, 22:49:33 »

Mai muceo , ca sa te pronunti tu despre o profesie juridica trebuie macar sa fi in domeniu sau sa ai macar habar de domeniu juridic nu sa fi un muncitoras ramas fara cheia de 13 si cea de 17 in mina si sa te apuci de meseria de badanta in peninsula macaronarilor! Capisci mai Vasile Roaita Huh  Grin Grin Grin

PS La scris in fonetica romana fiindca asa-m vrut eu si fiindca suna mai bine in constructia umoristic-satirica !
Memorat
« Răspunde #7265 : Iunie 25, 2018, 23:09:51 »

Mai muceo , ca sa te pronunti tu despre o profesie juridica trebuie macar sa fi in domeniu sau sa ai macar habar de domeniu juridic nu sa fi un muncitoras ramas fara cheia de 13 si cea de 17 in mina si sa te apuci de meseria de badanta in peninsula macaronarilor! Capisci mai Vasile Roaita Huh  Grin Grin Grin
PS La scris in fonetica romana fiindca asa-m vrut eu si fiindca suna mai bine in constructia umoristic-satirica !
Invata cel putin Limba Romana..., 'mai MuFlorico'..., ca in domeniul juridic tu nu poti  activa/profesa ... decat pe Marte ... sau la 'Ascunsa' ... Grin Cry Grin Cry Grin
Memorat
« Răspunde #7266 : Iunie 25, 2018, 23:24:18 »

Tovarasu' Cornea..., 'Ascunsa' e o 'semisfera'...in 'Crai'...nu la Codlea... Kiss Grin Cry Cool Grin
Memorat
« Răspunde #7267 : Iunie 25, 2018, 23:41:10 »

[size=7 pt] " Invata cel putin Limba Romana..., 'mai MuFlorico'..., ca in domeniul juridic tu nu poti  activa/profesa ... decat pe Marte ... sau la 'Ascunsa' ... Grin Cry Grin Cry Grin "
[/size]

Vad ca ti-a revenit simtul umorului !  Grin Grin Grin Grin Grin tine-o asa !!!  Grin Grin Grin Grin Grin

Memorat
« Răspunde #7268 : Iunie 25, 2018, 23:46:32 »

Memorat
« Răspunde #7269 : Iunie 25, 2018, 23:59:13 »

Vad ca ti-a revenit simtul umorului !  Grin Grin Grin Grin Grin tine-o asa !!!  Grin Grin Grin Grin Grin
Ma..., eu cedez in favoarea ta...te las s-o tii tu... Grin Grin Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #7270 : Iunie 26, 2018, 00:18:58 »

"Jane"...tu ai fost la Revolutie cu Cioaca... !? !? !?
Memorat
« Răspunde #7271 : Iunie 26, 2018, 00:24:56 »

Vad ca ti-a revenit simtul umorului ! 
Nu l-am pierdut niciodata, Costicuta ! Kiss Wink Grin
Memorat
« Răspunde #7272 : Iunie 26, 2018, 00:46:04 »

"Jane"...tu ai fost la Revolutie cu Cioaca... !? !? !?
Ma poti ierta oare, rogu-te-as, pt. impardonabila-mi greseala... Cry Cry Cry   'CHEETA' !!! ... nu 'Jane'... Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #7273 : Iunie 26, 2018, 00:51:30 »

Tu si Iohannis...cititi mult... Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #7274 : Iunie 26, 2018, 01:00:32 »

Sa ridem nitel cu pastorul raspopit de ziua 7-a pus de Varan sa prosteasca mintile zaharisite si pe cei cu minte putina spre deloc !  Grin Grin Grin

https://youtu.be/K7Ia6OM3YzY

PS Si cu Mirceeeeaaa Badeeeeeeeeeeeeaaaaa , el INSUSI !!!  Grin Grin Grin Grin Grin
Memorat
Pagini: 1 ... 483 484 [485] 486 487 ... 567
Schimbă forumul: