Main Content:

Pagini: 1 ... 537 538 [539] 540 541

sa mai ridem nitel...

Răspuns: sa mai ridem nitel...
« Răspunde #8070 : Octombrie 04, 2018, 22:02:15 »

Vazand atacurile  repetate/sustinute/indreptate  impotriva ... NUMAI !? Roll Eyes Shocked Angry ... lui Nuti ... 'cred ca ma sucesc' ... fiind vorba de  'I'realitatea ...  Grin Grin Grin
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8071 : Octombrie 04, 2018, 23:18:30 »

Memorat
« Răspunde #8072 : Octombrie 05, 2018, 08:36:38 »

" Traiane, Traiane ... cum o lasasi tu ... neprotejata x 2 ...  ?!   ?!   ?! "

Memorat
« Răspunde #8073 : Octombrie 05, 2018, 08:58:39 »

Cornea Florin Constantin ... ''mandru' mieu'' ... 'alias' = 'nume de cod' = 'f9891' ... ai face un  ''shanjeu''  cu  'Dacien' ... ca ... ''varshade'' ...  !?    !?   !?   
Memorat
« Răspunde #8074 : Octombrie 06, 2018, 13:37:22 »

Cornea ... Floriiicaaa ... 'indraznesc' ...'sa cred' ... ca te duci ... LA VOT ...  !!!  Kiss
Era sa uit ... sper ca ... ''nu ai  (sau faci parte dintr-o)  gasca'' ... ca ia uite ce gasii pe Fb.Roll Eyes
https://www.facebook.com/ioan.demi: "Alex Oprea sa nu ma facea cineva sa vorbesc , fiindca gasca din BV nu va mai vedea soarele cit traiesc ei     4z" ...  Shocked
Daca te simti cumva amenintat poti face p.p.  (nu te invat eu ... ''ca doar esti jurist !? ... da' cica si el e !?'') ...  Cry   
Sau ii poti zice ca esti  'tovaras'  cu mine ... ma cunoaste ... stie el , - nu si Politia ?! -, ca am ... "un cazier incarcat" ...  Cool
P.s.   Rogu-te ... mai da si tu un semn ... de viata ... prea  'te-ai lasat' ... 'la mana ta' ...  Grin

Memorat
« Răspunde #8075 : Octombrie 09, 2018, 06:48:42 »

" Cosette Chichirău, FUGĂRITĂ pe STRADĂ: Voia să mă bată și am început să alerg "
https://www.dcnews.ro/cosette-chichirau-fugarita-pe-strada-voia-sa-ma-bata-si-am-inceput-sa-alerg_617062.html

Cred ca a fost Ludovic ... care dorea sa-i cante ... nu s-o   _ _ ta ... ?!  ?!  ?!    De-asta o fi fugit ... nu speriata ... ci suparata ...  !?  !?  !?   Min. 1:25 : https://www.youtube.com/watch?v=rA2fIeC34_8 Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #8076 : Octombrie 09, 2018, 07:58:28 »

https://www.facebook.com/groups/rev1989/permalink/2129642187251953/:

"Gheorghe Ionescu. ...DA DOMNULE TANASOIU,...MACAR DUMNEAVOASTRA NU NE MAI TRADATI ! SCRISOARE DESCHISA,…! …ADRESATA MAI MULT COONSTIINTEI REVOLUTIONARILOR ROMANIEI, DAR SI LOR !"

Tovarasu'  '' ?! ... Dr. ing. Gheorghe Ionescu ... !? '' ... 'mergi inchis' ... poate  'te mai deschizi'  la minte ... desi nu cred ...  Grin Cry Grin
Memorat
« Răspunde #8077 : Octombrie 11, 2018, 23:30:54 »

Cornea Florin Constantin ... mai  '' mandru' mieu '' ... "alias' = 'nume de cod' = 'f9891" ... nu stiu ce sa mai zic ... ''inca 28 = suspans'' ...  !?   
Florica ... mai ... sa nu dai vina pe mine, te rog ... '' iti jur ... iti jur ca nu stiu nimic ... da' daca ma roaga ... il servesc '' ... !!! : https://www.youtube.com/watch?v=_c4DzjEG6hY
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8078 : Octombrie 12, 2018, 20:49:30 »

Se dau lupte grele! Ambele au fost capturate si arestate pt atentat la potenta masculina! Vb lui Dinescu despre Pora, ”Moartea p...i”!

Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8079 : Octombrie 12, 2018, 20:52:08 »

Ca ca nu aveti cosmaruri in week, va dau antidotul:
Best Volleyball Blocks Ever with Scott Sterling
https://www.youtube.com/watch?v=oY2nVQNlUB8
Memorat
« Răspunde #8081 : Octombrie 12, 2018, 22:56:11 »

Florica ... te  'desteptasi ...  !? Kiss   !? Grin   !? Shocked ... 08 ... ca maine ... vine ... da' cum o veni ...  !? Roll Eyes   !? Embarrassed   !? Grin
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8082 : Octombrie 13, 2018, 00:42:03 »

Pe Florin constat ca nu-l duce training-ul m mult de a face etichetari. Mercener neinstruit.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8083 : Octombrie 14, 2018, 23:38:48 »

Am aflat ca pana ma intorc de la workerit pe aici, imi va da doua oua in loc de unul...
Memorat
« Răspunde #8084 : Octombrie 16, 2018, 18:14:06 »

MISCAREA CIVICA REVOLUTIA CURATA
Cabinet presedinte

COMUNICAT IMPORTANT

Sub patronajul MISCARII CIVICE REVOLUTIA CURATA, in colaborare cu postul NATIONAL de TELEVIZIUNE al Elvetiei si cu ZDF-Germania, saptamina viitoare va sosi o echipa mixta a celor doua televiziuni care va realiza un film despre LUPTATORII IN REVOLUTIA ROMANA LA 25 DE ANI.
Filmul va fi difuzat pe toate posturile nationale din Europa si Statele Unite, si va avea ca tema principala SITUATIA LUPTATORILOR PENTRU LIBERTATE DIN ROMANIA si MODUL IN CARE SUNT TRATATI ACESTIA DE CATRE AUTORITATILE DIN ROMANIA. Orasele in care se va filma sunt BUCURESTI, TIRGOVISTE, SIBIU SI TIMISOARA. Reprezentantii autoritatilor si ai GUVERNULUI nu vor avea acces la filmari , deasemenea nici presedintii partasi la genocidul impotriva Luptatorilor.
Atragem atentia ca prin protocolul care se va incheia intre noi si reprezentantii televiziunilor amintite vom avea grija ca cei care pina acum au adus deservicii miscarii revolutionare, anume SECRETARI DE STAT fosti si actuali, presedinti de asociatii sau federatii, angajati ai Guvernelor, Premier, etc, sa nu mai aiba dreptul sa vorbeasca despre revolutie si revolutionari in cadrul acestui film. Filmul are doua parti:
1. Istoricul evenimentelor din DECEMBRIE 89
2. Situatia luptatorilor in REVOLUTIA DIN DECEMBRIE 89, despre cum inteleg autoritatile romane sa ii respecte pe acestia. Se vor prezenta cazurile de sinucideri ale eroilor luptatori, situatia celor morti din lipsuri in ultimii 3 ani de zile, situatia celor scosi din propriile case din motive de saracie, relatia LUPTATORILOR CU ACTUALII MEMBRII AI AUTORITATILOR.

PRESEDINTE
ALEX OPREA

Shocked  Cry  Grin  Shocked  Cry  Grin  Shocked  Cry  Grin  Shocked  Cry  Grin   Shocked  Cry  Grin  Shocked  Cry  Grin   Shocked  Cry  Grin  Shocked  Cry  Grin   ... S.A.M D. ...
Memorat
Pagini: 1 ... 537 538 [539] 540 541
Schimbă forumul: