Main Content:

Pagini: 1 ... 20 21 [22]

Comemorare Liviu Babes

Răspuns: Comemorare Liviu Babes
« Răspunde #315 : Februarie 01, 2018, 22:26:33 »

Ai noroc ca l-ai scirbit in asa hal pe Sorin incit nici nu mai intra pe portal sa vada ce " minunatii " postezi la adresa lui ! Roll Eyes Embarrassed Cheesy Grin Angry
Memorat
« Răspunde #316 : Februarie 01, 2018, 22:37:16 »

Ai noroc ca l-ai scirbit in asa hal pe Sorin incit nici nu mai intra pe portal sa vada ce " minunatii " postezi la adresa lui ! Roll Eyes Embarrassed Cheesy Grin Angry
Fiecare...cu norocu' lui... !!!  Da' la care Sorin te referi ? ? ?  Informeaza-l tu..., daca nu mai intra pe Portal...  Daca este vb. de domnul Sorin Boaca...ma poate intreba dansul; spre deosebire de tine ("pussy") dansul foloseste telefonul...!!!
Memorat
« Răspunde #317 : Februarie 01, 2018, 22:51:28 »

Fiecare...cu norocu' lui... !!!  Da' la care Sorin te referi ? ? ?  Informeaza-l tu..., daca nu mai intra pe Portal...  Daca este vb. de domnul Sorin Boaca...ma poate intreba dansul; spre deosebire de tine ("pussy") dansul foloseste telefonul...!!!

Telefonul e pentru oameni nu pentru vidanje  !
[/i]
Memorat
« Răspunde #318 : Februarie 01, 2018, 23:05:37 »

Telefonul e pentru oameni nu pentru vidanje  !
[/i]
Deci acel posibil Sorin..., pt. ca am mai conversat (rareori) la telefon...e "vidanja" in opinia ta...? ? ? !!!  Esti "inteligent"... Cry Cry Cry
Memorat
« Răspunde #319 : Februarie 02, 2018, 11:17:55 »

...Nu ma ispiti sa dau citate din mesajele trimise in trecut pe MP... 
Mai "899889"..., desi am zis ca nu recitesc Wink...'m-am sucit' Grin...  Ti-am trimis ("TIE...INSUTI...PERSONAL" !!!), "intr-adevar", ''o gramada'' de mesaje private...CCA. 6 (SASE)... Roll Eyes Shocked  Ia lasa-te "purtat de val" si citeaza din ele...  Iti repet..., din cele 'aprox.' 6 (sase)...trimise TIE !!! Cry Grin Cry Grin Cry Grin

Atunci de ce te enervezi cand cineva intreaba de tine, 'in ce calitate' si alte cacaturi ?Wink Grin Shocked  Shocked  Grin
1. Lasa-te...'ispitit'...'baga'...!!! Grin
2. Poti Cry da cateva exemple de "minunatii"...? ? ? Roll Eyes
3. Ooof..., nea' Florica... Cry  https://www.youtube.com/watch?v=TCQF7AjDrfs  Kiss Grin
1. bis. '' Poate "n-ai remarcat-o" Roll Eyes... Te simti ispitit... ? ? ? !!! Grin  Nu mai sta pe ganduri..., rupe lantu'..."prohmeteu"... Kiss Grin ''

Memorat
« Răspunde #320 : Februarie 02, 2018, 11:25:15 »

Imi cer iertare pt. postarea la un topic total nepotrivit; a fost fara intentie..., trebuia la 'sa radem...'. Inca o data, imi cer iertare pt. lipsa de atentie !!!
Memorat
Pagini: 1 ... 20 21 [22]
Schimbă forumul: