Main Content:

Pagini: 1 ... 417 418 [419] 420 421 ... 476

CAZ DE FORTA MAJORA. ANULAREA INDEMNIZATIILOR PENTRU LUPTATORI

Răspuns: CAZ DE FORTA MAJORA. ANULAREA INDEMNIZATIILOR PENTRU LUPTATORI
« Răspunde #6270 : Iunie 26, 2012, 17:47:15 »

pai si in 96 tot pe legea 42 au fost date certificatele, nu? Eu nu inteleg ce e cu 92 si 96, mariuse, tre sa ma scolesti un pic, e incurcatura mare sau de fapt unii se cred mai revolutionari ca altii? Sau daca nu ai fost cu garzile patriotice nu ai fost revolutionar? Intreaba l pe misu ca el stie asta....hahahahahaha

[size=14La Ploiesti, Dl. Chis Alexandru a prezentat un tabel...nu stiu dc...intreb, in viziunea dansului, trebuia sa fiu acolo...in cei 36?!?[/size]
Memorat
« Răspunde #6271 : Iunie 26, 2012, 17:49:39 »

Hai sa intru si eu in jocul vostru! In '90 majoritatea baietilor cu ochii albastrii stiau ca vreau sa plec afara. In cel mai scurt timp, mi se da pasaport si bineinteles imi i-au zborul undeva in vest unde imi doream demult sa ajung. Dupa o perioada ma reintorc si la discutiile pe care le am cu camarazii mei de lupta imi fac si eu dosarul, il depun, iar certificatul imi iese in 1997, dupa care si brevetul!Va precizez ca martorii mei sunt toti cu certificate din 1992. Trec anii, apare CNSAS si ce sa vezi si sa nu crezi toti informatorii cu state vechi la secu, asa ca dragii mei nu tot ce zboara se mananca si mare atentie cand judecam oamenii!
Memorat
  • florin53
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #6272 : Iunie 26, 2012, 18:00:14 »

E ATAT DE GREU SA INTERPRETEZI FIECARE COMUNICAT ,INCAT MAI TREBUIE SI PAREREA ALTUIA?SECRETARUL DE STAT S-A EXPRIMAT DESTUL DE LIMPEDE:SUSTINE LEGEA 341 .DAR.IN CAZ CA I SE BAGA PE GAT DIN PARTEA GUVERNULUI ,CEEA CE VREA GUVERNUL,NU E NORMAL CA ACESTA SA SE LUPTE PENTRU NOI SI SA VINA CU AMENDAMENTE CAT MAI FAVORABILE,NOUA?TRAIM IN ANUL 2012 SI IN POLITICA NU E CHIAR ASA DE SIMPLU PE CAT SE CREDE.SANT CURIOS CUM S-AR COMPORTA ORICARE DINTRE NOI,DACA AM FI SECRETAR DE STAT,NE-AR CHEMA PRIMUL MINISTRU LA EL SI NE-AR SPUNE CA DE MAINE VA DA PENTRU REVOLUTIONARI O ORDONANTA IN SENSUL CELEI PREZENTATE.N-AM AVEA DECAT DOUA ALTERNATIVE:ORI SA FIM DIPLOMATI SI SA ADUCEM CAT MAI MULTE IMBUNATATIRI ACELEI ORDONANTE ORI SA NE DAM DEMISIA .SI CASTIGUL CARE AR FI PENTRU REVOLUTIONARI?CA PRIMUL MINISTRU TOT O DA CUM VREA EL.DACA LEGEA DIN FEBRUARIE DIN PARLAMENT NU E BUNA,ORDONANTA ACEASTA ,CU AMENDAMENTELE ADUSE NU E BUNA,DACA ALTA VARIANTA NU VA FI BUNA,ATUNCI CARE DRACU MAI E BUNA?STIU LEGEA 341 ACTUALA E CEA MAI BUNA,DAR DACA ASTIA VOR CU TOT DINADI8NSUL SA O SCHIMBE,REPREZENTANTII NOSTRII NU TREBUIE SA LUPTE PENTRU O CAT MAI BUNA VARIANTA?CA DE IESIT IN FATA GUVERNULUI 20000 DE REVOLUTIONARI NU SANTEM BUNI DECAT AICI PE FORUM.IA UITATIVA DE EXEMPLU PE ACEST FORUM ,DIN IANUARIE SI PANA IN PREZENT:CE CONCLUZIE TRAGEM?CA SCRIEM VRUTE SI NEVRUTE,CA NE CERTAM INTRE NOI CARE E MAI REVOLUTIONAR DECAT CELALALT,CA ABORDAM SUBIECTE BUNE TOCMAI PENTRU DENIGRAREA NOASTRA IN PRESA.IN REST NIMIC CONCRET.TIMPUL TRECE IAR MAREA MASA A REVOLUTIONARILOR,CARE NU AU CE PUNE PE MASA,CARE NU AU INTERNET PENTRU A INTERVENI SA-SI PUNA PAREREA,CARE LE I-A CREDITORII CASA,CE FAC?ASISTA NEPUTINCIOSI LA TOATE ACESTEA.II TOT DAM CU MII DE PROCESE.CATI ISI PERMIT SA CHELTUIE PUTINII BANI CARE-I AU SAU SA PIARDA ATATA TIMP PRIN TRIBUNALE?SANT,LA ORA ACTUALA CATEVA ZECI,HAI SUTE DE PROCESE.CATE AU FOST CISTIGATE DE REVOLUTIONARI?S-A REDAT INDEMNIZATIA LA VREUNUL?NE LAUDAM CA IESIM IN STRADA SA DAM JOS GUVENUL.IA,CARE PREIA COMANDA SA DEA ADUNAREA?CINE ISI ASUMA ACEASTA RESPONSABILITATE,DE LIDER?SI CATI DINTRE NOI IL VOM URMA SI VOM RASPUNDE CHEMARII ACESTUIA?NU VEDETI CA D-L PERJU NE CHEAMA LA LUPTA,IN STRADA SI NOI ASTEPTAM INDEMNIZATIA ACASA.TRAIM DIN AMINTIRI.NE CREDEM IN 1989 CAND ERAM IN PUTERI ,CAND ERAM TINERI SI VITEJI,DAR MAI ALES CAND TOATA LUMEA SE UITA LA NOI CA LA ADEVARATII SALVATORI AI TARIISANTEM IN 2012 SI NU MAI SANTEM NICI TINERI NICI VITEJI DAR MAI ALES CAND MAJORITATEA CELORLALTE CATEGORII SOCIALE SE UITA CAM CAS LA NOI.INTR-O LUME NORMALA ,INTR-O ADEVARATA DEMOCRATIE,ASA TREBUIA SA FIM PRIVITI,CUM SPUNEM NOI TOTI,SI-N VECII VECILOR TREBUIA SA NI SE ACORDE RESPECT.DAR TRAIM IN ROMANIA ,IAR RESPECTUL NI L-AM PIERDUT SI DIN VINA NOASTRA.CE-AM FACUT CONCRET PENTRU ROMANIA,DUPA CE NE-AM RISCAT VIATA IN 1989?IN CE PROIECTE NE-AM IMPLICAT?IN NIMIC,AM STAT SI STAM SA NE CERTAM SI SA NE ADUCEM ACUZE RECIPROCE AICI PE FORUM .SI CAND CINEVA DINTRE NOI SE RIDICA SI LUPTA CUM POATE PENTRU NOI-INDIFERENT CINE ESTE-CA ESTE SECRETARUL DE STAT CA ESTE COMISIA PARLAMENTARA,CA ESTE PERJU,CA ESTE ALEXPRES,CA ESTE D-L HARAGA SAU ORICARE DINTRE NOI-NOI II SARIM LA CAP.SANTEM ATAT DE DEZBINATI SI DE INRAITI INCAT,IN MOD SIGUR,NICI DAN IOSIF,DACA AR MAI TRAI NU AR PUTEA SA NE TINA DIN SCURT SI8 SA NE CONDUCA,CA ATUNCI IN 2004 CAND SE LUPTA PENTRU O LEGEA CAT MAI BU7NA PENTRU NOI.VA ROG SA MA IERTATI PENTRU TOATE ACESTE GANDURI.SANT REVOLUTIONAR AUTENTIC NU MI-E FRICA DE NICI-O VERIFICARE,DAR IMI PLACE SA SPUN INTOTDEAUNA CE GANDESC,CHIAR DACA UNEORI SUPAR.TREBUIE SA NE SCHIMBAM RADICAL ATITUDINEA DACA VREM SA MAI EXISTAM DACA NU VOM SFARSI ACI PE FORUM INTR-O LUPTA INTESTINA,FARA SFARSIT SI FARA NICI-UN REZULTAT FINAL.SA DEA D-ZEU SA FIE BINE.
Memorat
  • eros33
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #6273 : Iunie 26, 2012, 18:15:03 »

deci SSPR ZICE CA VREA SA SE RESPECTE L 341, pe de alta parte, acelasi SSPR vine si zice ca vor folosi ca baza de calcul indic social de referinta si il multiplica cu 3 la luptatori http://www.sspr.gov.ro/index.php?comunicate&id=292 Pai cind minte SSPR?
EU ZIC CA CATEGORIILE TREBUIESC EVIDENTIATE CUMVA MA REFER LA{coeficient de multiplicare 3 – pentru persoanele  neîncadrate în gradul  de invaliditate şi Luptătorii } NU BAGATI TOTI IN ACEEASI OALA :RANIRTI FARA GRAD/LUPTATORI RETINUTI/LUPTATORI REMARCATI....ESTE FOARTE IMPORTANTA ORDINEA.
Memorat

Dacă dreptatea ar fi o sârmă, aş îndrepta-o.
Eugen Barbu în Groapa (1957)
  • buzdugan
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #6274 : Iunie 26, 2012, 18:24:02 »

deci SSPR ZICE CA VREA SA SE RESPECTE L 341, pe de alta parte, acelasi SSPR vine si zice ca vor folosi ca baza de calcul indic social de referinta si il multiplica cu 3 la luptatori http://www.sspr.gov.ro/index.php?comunicate&id=292 Pai cind minte SSPR?
EU ZIC CA CATEGORIILE TREBUIESC EVIDENTIATE CUMVA MA REFER LA{coeficient de multiplicare 3 – pentru persoanele  neîncadrate în gradul  de invaliditate şi Luptătorii } NU BAGATI TOTI IN ACEEASI OALA :RANIRTI FARA GRAD/LUPTATORI RETINUTI/LUPTATORI REMARCATI....ESTE FOARTE IMPORTANTA ORDINEA.
E IMPORTANT CE-AI FACUT LA REVOLUTIE.SA STII CA SUNT LUPTATORI CARE AU MERITE MAI MARI DECIT UN RANIT CARE A FOST RANIT LA COADA DE PAINE SAU IN CASA SAU STIND GURA CASCA SI UITINDUSE LA LUPTATORI CUM RISCA.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #6275 : Iunie 26, 2012, 18:28:37 »

E ATAT DE GREU SA INTERPRETEZI FIECARE COMUNICAT ,INCAT MAI TREBUIE SI PAREREA ALTUIA?SECRETARUL DE STAT S-A EXPRIMAT DESTUL DE LIMPEDE:SUSTINE LEGEA 341 .DAR.IN CAZ CA I SE BAGA PE GAT DIN PARTEA GUVERNULUI ,CEEA CE VREA GUVERNUL,NU E NORMAL CA ACESTA SA SE LUPTE PENTRU NOI SI SA VINA CU AMENDAMENTE CAT MAI FAVORABILE,NOUA?TRAIM IN ANUL 2012 SI IN POLITICA NU E CHIAR ASA DE SIMPLU PE CAT SE CREDE.SANT CURIOS CUM S-AR COMPORTA ORICARE DINTRE NOI,DACA AM FI SECRETAR DE STAT,NE-AR CHEMA PRIMUL MINISTRU LA EL SI NE-AR SPUNE CA DE MAINE VA DA PENTRU REVOLUTIONARI O ORDONANTA IN SENSUL CELEI PREZENTATE.N-AM AVEA DECAT DOUA ALTERNATIVE:ORI SA FIM DIPLOMATI SI SA ADUCEM CAT MAI MULTE IMBUNATATIRI ACELEI ORDONANTE ORI SA NE DAM DEMISIA .SI CASTIGUL CARE AR FI PENTRU REVOLUTIONARI?CA PRIMUL MINISTRU TOT O DA CUM VREA EL.DACA LEGEA DIN FEBRUARIE DIN PARLAMENT NU E BUNA,ORDONANTA ACEASTA ,CU AMENDAMENTELE ADUSE NU E BUNA,DACA ALTA VARIANTA NU VA FI BUNA,ATUNCI CARE DRACU MAI E BUNA?STIU LEGEA 341 ACTUALA E CEA MAI BUNA,DAR DACA ASTIA VOR CU TOT DINADI8NSUL SA O SCHIMBE,REPREZENTANTII NOSTRII NU TREBUIE SA LUPTE PENTRU O CAT MAI BUNA VARIANTA?CA DE IESIT IN FATA GUVERNULUI 20000 DE REVOLUTIONARI NU SANTEM BUNI DECAT AICI PE FORUM.IA UITATIVA DE EXEMPLU PE ACEST FORUM ,DIN IANUARIE SI PANA IN PREZENT:CE CONCLUZIE TRAGEM?CA SCRIEM VRUTE SI NEVRUTE,CA NE CERTAM INTRE NOI CARE E MAI REVOLUTIONAR DECAT CELALALT,CA ABORDAM SUBIECTE BUNE TOCMAI PENTRU DENIGRAREA NOASTRA IN PRESA.IN REST NIMIC CONCRET.TIMPUL TRECE IAR MAREA MASA A REVOLUTIONARILOR,CARE NU AU CE PUNE PE MASA,CARE NU AU INTERNET PENTRU A INTERVENI SA-SI PUNA PAREREA,CARE LE I-A CREDITORII CASA,CE FAC?ASISTA NEPUTINCIOSI LA TOATE ACESTEA.II TOT DAM CU MII DE PROCESE.CATI ISI PERMIT SA CHELTUIE PUTINII BANI CARE-I AU SAU SA PIARDA ATATA TIMP PRIN TRIBUNALE?SANT,LA ORA ACTUALA CATEVA ZECI,HAI SUTE DE PROCESE.CATE AU FOST CISTIGATE DE REVOLUTIONARI?S-A REDAT INDEMNIZATIA LA VREUNUL?NE LAUDAM CA IESIM IN STRADA SA DAM JOS GUVENUL.IA,CARE PREIA COMANDA SA DEA ADUNAREA?CINE ISI ASUMA ACEASTA RESPONSABILITATE,DE LIDER?SI CATI DINTRE NOI IL VOM URMA SI VOM RASPUNDE CHEMARII ACESTUIA?NU VEDETI CA D-L PERJU NE CHEAMA LA LUPTA,IN STRADA SI NOI ASTEPTAM INDEMNIZATIA ACASA.TRAIM DIN AMINTIRI.NE CREDEM IN 1989 CAND ERAM IN PUTERI ,CAND ERAM TINERI SI VITEJI,DAR MAI ALES CAND TOATA LUMEA SE UITA LA NOI CA LA ADEVARATII SALVATORI AI TARIISANTEM IN 2012 SI NU MAI SANTEM NICI TINERI NICI VITEJI DAR MAI ALES CAND MAJORITATEA CELORLALTE CATEGORII SOCIALE SE UITA CAM CAS LA NOI.INTR-O LUME NORMALA ,INTR-O ADEVARATA DEMOCRATIE,ASA TREBUIA SA FIM PRIVITI,CUM SPUNEM NOI TOTI,SI-N VECII VECILOR TREBUIA SA NI SE ACORDE RESPECT.DAR TRAIM IN ROMANIA ,IAR RESPECTUL NI L-AM PIERDUT SI DIN VINA NOASTRA.CE-AM FACUT CONCRET PENTRU ROMANIA,DUPA CE NE-AM RISCAT VIATA IN 1989?IN CE PROIECTE NE-AM IMPLICAT?IN NIMIC,AM STAT SI STAM SA NE CERTAM SI SA NE ADUCEM ACUZE RECIPROCE AICI PE FORUM .SI CAND CINEVA DINTRE NOI SE RIDICA SI LUPTA CUM POATE PENTRU NOI-INDIFERENT CINE ESTE-CA ESTE SECRETARUL DE STAT CA ESTE COMISIA PARLAMENTARA,CA ESTE PERJU,CA ESTE ALEXPRES,CA ESTE D-L HARAGA SAU ORICARE DINTRE NOI-NOI II SARIM LA CAP.SANTEM ATAT DE DEZBINATI SI DE INRAITI INCAT,IN MOD SIGUR,NICI DAN IOSIF,DACA AR MAI TRAI NU AR PUTEA SA NE TINA DIN SCURT SI8 SA NE CONDUCA,CA ATUNCI IN 2004 CAND SE LUPTA PENTRU O LEGEA CAT MAI BU7NA PENTRU NOI.VA ROG SA MA IERTATI PENTRU TOATE ACESTE GANDURI.SANT REVOLUTIONAR AUTENTIC NU MI-E FRICA DE NICI-O VERIFICARE,DAR IMI PLACE SA SPUN INTOTDEAUNA CE GANDESC,CHIAR DACA UNEORI SUPAR.TREBUIE SA NE SCHIMBAM RADICAL ATITUDINEA DACA VREM SA MAI EXISTAM DACA NU VOM SFARSI ACI PE FORUM INTR-O LUPTA INTESTINA,FARA SFARSIT SI FARA NICI-UN REZULTAT FINAL.SA DEA D-ZEU SA FIE BINE.

DREPTATE MARE AI
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #6276 : Iunie 26, 2012, 18:37:35 »

puteti  sa  ma  criticati,  puteti  sa  nu  fiti  de  acord  cu  mine:

O ACCEPTARE  A  DIMINUARII A VALORII  INDEMNIZATIEI IN  VIITOR  ESTE  PENTRU  MINE  CA  O  PALMA  CARE  LI  SE  APLICA REVOLUTIONARILOR CU  MERITE  DEOSEBITE ,PTR  SIMPLUL MOTIV  CA N-AU  REUSIT  SA  SE  CURETE  INTRE  EI .
 STATUL  N-ARE  NICI  UN INTERES SA REVERIFICE  DOSARELE.
 NOI  SUNTEM  F  DEZBINATI...
 ASA  CA,  DACA  NICI  MACAR  ACUM NU NE  IMPUNEM  PUNCTUL  DE  VEDERE,  NE  VOM  ALEGE  CU  O  INDEMNIZATIE   LUNARA  REDUSA DRASTIC.
 TREBUIE  SA  AVEM  O  DISCUTIE  IMEDIATA  SI  F   SERIOASA  CU NOUL  SECRETAR  DE  STAT.
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #6277 : Iunie 26, 2012, 18:39:25 »

CAND  AM  SCRIS :  SA  SE CURETE  INTRE  EI
M-AM  REFERIT  LA  ELIMINAREA  IMPOSTORILOR   SI A  FALSILOR DINTRE  NOI!
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #6278 : Iunie 26, 2012, 18:42:18 »

Proiectul Min Muncii este o batjocura la adresa tuturor acelora care in dec 1989 au readus sperantele in sufletele romanilor.
Pozitia SSPR este o rusine.
Sa va fie rusine domnule Secretar de Stat!!
 Ati avut nevoie de 5 zile pt a concepe acele amendamente?Cu cine v-ati consultat? Dupa care criterii si in functie de care considerente ati ajuns la asemenea coeficienti?
Pai dvs ar trebui sa fiti primul care sa ne aparati...cit puteti de mult,iar guvernul sa hotareasca in final .Daca dvs  deja stati cu capul plecat ,eu,nu mai nici un fel de  respect pt dvs nici ca SS nici ca om.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #6279 : Iunie 26, 2012, 18:43:54 »

SI CINE SA EFECTUEZE ACTUL ADMINISTRATIV ? Are cineva impresia ca nu se stiu impostorii? Se stiu, insa cei ce ii stiu sunt oamenii care i-au facut revolutionari cu acte. multi dintre ei inca sunt in functii. Si eu stiu citiva, i-as elimina, da cum sa fac? Sa merg la ei acasa si sa le fur certificatele. Tehnic, cum sa ii eliminam noi dintre noi? Nu vedeti ca e vrajeala. Ori autoritatile isi fac datoria PE LEGE ori noi o ardem in continuare. Misiunea noastra e sa fortam mina autoritatilor sa anuleze ceea ce e fals...
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #6280 : Iunie 26, 2012, 18:46:09 »

Am ajuns sa ne urim si sa ne judecam intre noi. S-au trecut dosare peste dosare,numai cine nu a vrut nu si-a luat certificat de revolutionar,acum ne aruncati in arena ca sa ne sfisiem intre noi?
Nu,eu nu pot lovi in nici o categorie.Asa cum am spus de atitea ori,sotul meu pina sa moara a fost luptator,apoi ranit pt ca intr-un final sa moara.Asa a hotarit Dumnezeu.
Nu pot lovi in colegii lui din strada,e inuman.N-am facut asta niciodata si nici n-am s-o fac.
Memorat
« Răspunde #6281 : Iunie 26, 2012, 18:51:51 »

Mereu amanati e o tactica de a se juca cu nervii nostrii.
Colnelul Turcescu face pe nestiutorul in legatura cu gradul lui.
banii din 2010 pana acum cum ia luat?
Multiplicati la infinit va rog informatia aceasta si vor tacea toti ,,Colonei cat mai curand"
Spuneti despre Turcescu si ceilalti ,,Colonei "din politica si presa ca sunt mai falsi decat falsii revolutinari.
Nesimtitul dupa ce incasa salariul de colonel mai face si pe nestiutorul si vrea sa dea statul chipurile in judecata.
Mai vrea niste bani si din proces.
Idiotul.
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #6282 : Iunie 26, 2012, 19:15:44 »

ADEVARULE AI PUTINA RABDARE LA CAT SA TIPAT PE AICI CA X,Y,IMPOSTORI Z,W COLABORATORI O SA VINA SI DOSARELE LA CONTROL.ACUM SE INCEARCA LINISTIREA SPIRITELOR SI APOI VA VENII SI TAVALUGUL.NU VREA NIMENI SA INTELEAGA CA SE VREA IMPUTINAREA NOASTRA SI ASTA DIN 3 MOTIVE; 1 PENTRU CA AU NEVOIE DE BANII NOSTRII,2 PENTRU CA SI-AU DAT SEAMA CA TOTUSI INCA MAI AVEM PUTIN SANGE IN NOI,3 PENTRU CA AM AJUNS O POVARA PENTRU TOATE SISTEMELE.CU TOATA DISCUTIA SERIOASA PE CARE POATE O SA O AI DEMERSURILE SUNT FACUTE SI CUNOSCUTE DE TOTI POLITICIENII INDIFERENT DE CULOARE.
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #6283 : Iunie 26, 2012, 19:24:31 »

APOSTOL MARCEL,TURCESCU SI MULTI ALTII NE FACEAU IMPOSTORI AU LANSAT TOT FELUL DE VARIANTE SI DICUTII DESPRE REVOLUTIE SI REVOLUTIONARI DAR IN SPATELE ATOT CE FACEA EL SE AFLA IMPOSTURA SI IMPOSTORUL,MAI ARE SI TUPEUL SA NE SPUNA CA EL NU STIA SI CA DA STATUL IN JUDECATA.NU LE MAI AJUNGEAU BANII PENTRU SOLDE SI CE SI-AU ZIS HAI SA-I DENIGRAM PE REVOLUTIONARI CA SI ASA MAI AU DE O STRIGARE SI SE DUC.
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #6284 : Iunie 26, 2012, 19:36:49 »

DA ALEX AI DREPTATE SI EU CUNOSC PERSOANE CARE STATEU ACASA BINE MERCI SI ACUM SUNT EROII NEAMULUI,BA MAI MULT NU CUMVA SA-I DERANJEZI CA TE-AI ARS,EI SUNT MAI REVOLUTIONARI SI DECAT MUTILATII.MARILENA LA CE SPUI TU MAI ESTE VORBA SI DE BUN SIMT SI SCUZA-MI LIPSA DE MODESTIE DAR AM MAI POVESTIT CUM SORA MEA TIMP DE 6 ZILE IN TRAFICUL TELEFONIC IAR SOTIA IN TRAFICUL TELEGRAFIC SI-N UNA DIN NOPTI DINTRU BLOC VECIN SA TRAS O RAFALA DE S-AU PICURAT PE ELE.NICI UNA DIN ELE N-AU CERTIFICATSI NICI FOSTELE COLEGE PENTRU CA LE-AU ZIS CA ELE AU FOST LA SERVICI IAR CAND M-AM DUS PENTRU SOTIE SI SORAMEA  TOV.PRESEDINTE DE ASOCIATIE MA FACUT DE CACAO DE-MI CRAPA OBRAZUL IAR MAI APOI A INCEPUT CALVARUL.DACA M-AS APUCA DE SCRIS EHEEE.
Memorat
Pagini: 1 ... 417 418 [419] 420 421 ... 476
Schimbă forumul: