Main Content:

Pagini: 1 ... 27 28 [29]

cine sunt ei? Demi.Petrascu.si Boanca ce au facut la revolutie?

Răspuns: cine sunt ei? Demi.Petrascu.si Boanca ce au facut la revolutie?
« Răspunde #420 : Aprilie 18, 2018, 00:03:42 »

Dureaza ceva Embarrassed...pana sa dai un raspuns  concret/concludent/sincer/corect Shocked...!!! Cry   Nu te mai chinui Sad...ca tot  fals/mincinos  o sa fie Cry...!!! Kiss
Memorat
« Răspunde #421 : Aprilie 18, 2018, 04:34:00 »

O discutie purtata pe Facebook.  Sa inteleg ca ii acorzi incredere si credibilitate 100% lui Demi Ioan.  Buuun.  Atunci de ce ai scris mai demult de nu stiu ce joc de intr-ajutorare (eu din postarile tale 'm-am inspirat', habar n-aveam de asa ceva...!!!) ? ? ?  Da-mi un raspuns...si dezvoltam discutia...daca doresti. Kiss
''Pot indrazni...pt. ca sa sper'' ca...dupa ce 'va mai eliberati'...poate-mi raspundeti si mie, nenea...? ? ? Roll Eyes Angry Grin
@mercurie m-ai uns la suflet cu postarea ta.Cit despre maria patrascu nu pue la suflet cinismul ei.Ferice de aceia saraci cu duhul ca a lor va fi (...)
Desi tu nu raspunzi Embarrassed...eu tot te mai intreb... Kiss   Cine era "sarac cu duhul"...? ? ? Roll Eyes Shocked Cool  P.s. Ai de mult timp Shocked...'probleme cu tastatura'... Grin Cry Grin
Memorat
« Răspunde #422 : Aprilie 18, 2018, 08:13:36 »

Tinand cont de faptul ca ti-au fost necesare 35 de ore pt. a da un raspuns (si ala...'ambiguu'...) la intrebarea despre scopul/rolul postarii unei poze...mai ai la dispozitie destul timp de gandire (bineinteles...doar daca  vrei/poti...sa  raspunzi/gandesti...)...
Memorat
« Răspunde #423 : Aprilie 18, 2018, 09:39:00 »

Tinand cont de faptul ca ti-au fost necesare 35 de ore pt. a da un raspuns (si ala...'ambiguu'...) la intrebarea despre scopul/rolul postarii unei poze...mai ai la dispozitie destul timp de gandire (bineinteles...doar daca  vrei/poti...sa  raspunzi/gandesti...)...
Pana maine...poti medita asupra celor doua intrebari... Kiss  Nu-ti mai pun alta, inca... Wink...sa nu te obosesc... Grin
Memorat
« Răspunde #424 : Aprilie 23, 2018, 03:34:19 »

Pentru intrebari de astea gen rebus sau cuvinte incrucisate ori anagramate contacteaza-l pe Dan Barbilian ! El se pricepe la asa ceva !  Grin Grin Grin Grin Grin
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Conectat Conectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #425 : Februarie 16, 2019, 22:12:56 »

Eu am aflat în seara aceasta cine este Demi din Brașov.
Dar voi, brașovenii, vă dați seama că e un om bolnav? Că are probleme grave la mansardă?

Memorat
« Răspunde #426 : Februarie 19, 2019, 00:27:04 »

Culoarea  (albastru!)  este aleasa inspirat !? ...
Memorat
Pagini: 1 ... 27 28 [29]
Schimbă forumul: