Main Content:

Pagini: 1 ... 27 28 [29]

cine sunt ei? Demi.Petrascu.si Boanca ce au facut la revolutie?

Răspuns: cine sunt ei? Demi.Petrascu.si Boanca ce au facut la revolutie?
« Răspunde #420 : Aprilie 18, 2018, 00:03:42 »

Dureaza ceva Embarrassed...pana sa dai un raspuns  concret/concludent/sincer/corect Shocked...!!! Cry   Nu te mai chinui Sad...ca tot  fals/mincinos  o sa fie Cry...!!! Kiss
Memorat
« Răspunde #421 : Aprilie 18, 2018, 04:34:00 »

O discutie purtata pe Facebook.  Sa inteleg ca ii acorzi incredere si credibilitate 100% lui Demi Ioan.  Buuun.  Atunci de ce ai scris mai demult de nu stiu ce joc de intr-ajutorare (eu din postarile tale 'm-am inspirat', habar n-aveam de asa ceva...!!!) ? ? ?  Da-mi un raspuns...si dezvoltam discutia...daca doresti. Kiss
''Pot indrazni...pt. ca sa sper'' ca...dupa ce 'va mai eliberati'...poate-mi raspundeti si mie, nenea...? ? ? Roll Eyes Angry Grin
@mercurie m-ai uns la suflet cu postarea ta.Cit despre maria patrascu nu pue la suflet cinismul ei.Ferice de aceia saraci cu duhul ca a lor va fi (...)
Desi tu nu raspunzi Embarrassed...eu tot te mai intreb... Kiss   Cine era "sarac cu duhul"...? ? ? Roll Eyes Shocked Cool  P.s. Ai de mult timp Shocked...'probleme cu tastatura'... Grin Cry Grin
Memorat
« Răspunde #422 : Aprilie 18, 2018, 08:13:36 »

Tinand cont de faptul ca ti-au fost necesare 35 de ore pt. a da un raspuns (si ala...'ambiguu'...) la intrebarea despre scopul/rolul postarii unei poze...mai ai la dispozitie destul timp de gandire (bineinteles...doar daca  vrei/poti...sa  raspunzi/gandesti...)...
Memorat
« Răspunde #423 : Aprilie 18, 2018, 09:39:00 »

Tinand cont de faptul ca ti-au fost necesare 35 de ore pt. a da un raspuns (si ala...'ambiguu'...) la intrebarea despre scopul/rolul postarii unei poze...mai ai la dispozitie destul timp de gandire (bineinteles...doar daca  vrei/poti...sa  raspunzi/gandesti...)...
Pana maine...poti medita asupra celor doua intrebari... Kiss  Nu-ti mai pun alta, inca... Wink...sa nu te obosesc... Grin
Memorat
« Răspunde #424 : Aprilie 23, 2018, 03:34:19 »

Pentru intrebari de astea gen rebus sau cuvinte incrucisate ori anagramate contacteaza-l pe Dan Barbilian ! El se pricepe la asa ceva !  Grin Grin Grin Grin Grin
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #425 : Februarie 16, 2019, 22:12:56 »

Eu am aflat în seara aceasta cine este Demi din Brașov.
Dar voi, brașovenii, vă dați seama că e un om bolnav? Că are probleme grave la mansardă?

Memorat
« Răspunde #426 : Februarie 19, 2019, 00:27:04 »

Culoarea  (albastru!)  este aleasa inspirat !? ...
Memorat

Sa sti ca asai! Buna observatie ati facut. Fiti atent la discutia urmatoare de pe feisbuc.
Ioan Demi in Grupul Revolutionarilor din Decembrie 1989 Timisoara:
Brasov....?! Urmeaza verificarea celei mai mari asociatii din tara, ALRUE-Brasov....,,Mardare si Gasca..." ! Oare si LRD-istul FREUND Mircea Brenciu Aurel, are probleme...?! Daca tu stii Alex Mircea Oprea ce urmeaza, atunci pot sta linistit in lupta mea cu impostorii LRD din Brasov....!
https://www.facebook.com/groups/2123850424521651/?multi_permalinks=2483519905221366&comment_id=2484166811823342&notif_id=1557738225948029&notif_t=feedback_reaction_generic.

Ioan Demi Alex Oprea Eu stiam ca, va urma si Brasovul.....! Eu am pregatit banii pentru a fi returnati in caz ca, nu am determinat nimic in 21 Decembrie 1989 si 22 ora 12;09..... pana la fuga lui Ceausescu ...!

Ion Cohalm Interesant. Am mai intalnit doi carora nu le pasa ca li se taie indemnizatiile si a durat ceva pana sa-mi pot explica. Primeau din alta parte, erau informatori.

Burada Gheorghe Ion Cohalm... Sa-ti spun un secret din ceea ce mi se intampla mie.... vei fi surprins. SE CASTIGA FOARTE BINE DIN MUNCA..... mai vine si pensia dupa o viata de munca si..... ce sa vezi, grijile materiale inceteaza sa mai fie o problema... Nu trebuie sa te scremi cu informatori platiti. Ce dracu sa mai informeze?... Ca mos Tagartza a pus de-o revolutie intre doua puseuri de reumatism???
Cauta si tu ceva mai plauzibil ca te faci de kko

Alex Oprea Burada Gheorghe nota 10

Ion Cohalm Nota 10, ca intre prieteni, ok! Dar fara sa va intrebati de ce ceilalti continuau si o multime continua si acum sa functioneze in retea desi sunt la varsta pensiei?
Memorat

Alta. Asta de pe feisbucul lui Demi. L-am rugat pe biat sa o faca mai usor de citit. Demi se lauda ca tine ascunse acte despre revolutie.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2556434921244725&set=a.2221328208088733&type=3&theater

Ioan Demi Dosarul pe care mi l-a lasat inainte de a se spanzura, va produce multe frisoane revolutionarilor din Brasov....!!! Chiar daca am fost chemat la Parchet in legatura cu DOSARUL.....,am avut grija in ceea ce priveste documentele importante, ce mi-au fost lasate de Samson....!

Ion Georgescu Si ce folos domnule, 30 de ani de indemnizatii luate ilegal, atunci cand altii isi numarau banii de paine. Revolutia = ocazie ideala pentru oportunisti. Sa nu imi spui ca nu am dreptate!

Ioan Demi Cu tot respectul,asteptam comentarii despre cei de la ICA-Ghimbav 21-22 Decembrie 1989(revolutionarii)....doar va prins Revolutia ca, Director General( Maior. Ion Georgescu). Sper sa nu fiu nevoit sa postez tot ce am despre evenimentele petrecute la ICA-Ghimbav,chiar si memoriul d-voastra in original datat 11.02.1990 in 31 de pagini(perioada 17 Dec.1989 - 06.01.1990).....!

Dan Talpos Ion Georgescu....ce mancator de cacat ti-a zis ca revii i-au indemnizații de 30 de ani? Vezi s-a înființat partidul botanistilor...daca nu cumva faci si tu parte din cei de la secu!

Ion Georgescu Ioan Demi Am impresia ca te framanta ceva, dar nu imi dau seama ce. Comentarii am facut destule si as mai putea face , dar ce rost ar mai avea. Ar trebui sa fac si eu ce a facut Generalul Victor Stanculescu, sa inregistrez un text care sa fie deschis abia dupa ce ma voi sui acolo sus la cer, ca un adevarat om de aviatie, nu ca altii.

Ion Georgescu Dan Talpos Domnule, nu cred ca am avut prilejul sa lucram impreuna, te rog explica-mi ce inseamna partidul botanistilor. In ceea ce priveste indemnizatiile nu am facut decat sa preiau o afirmatie facuta de Robert Turcescu. Inca ceva, in dialogul cu mine, te rog foloseste limba romana cea frumoasa si eleganta, nu pe cea porcoasa.

Dan Talpos Domnule draga...partidul botanistilor este compus din aceea care pun botul la ce spun altii (prea creduli), iar turcescu este un col acoperit care a inveveninat populatia împotriva revoluționarilor!

Ion Georgescu MULTUMESC pentru explicatie.

Elena Grozav De unde până unde 30 de ani ai beut benzina sau ce?
Memorat
Pagini: 1 ... 27 28 [29]
Schimbă forumul: