Main Content:

Pagini: 1 2 3 [4] 5 6 7

Numele utilizatorului fara alias!

• paraschiv
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: Numele utilizatorului fara alias!
« Răspunde #45 : Noiembrie 01, 2011, 08:53:14 »

Cristiane,

Trecând peste modul în care înțelegi să folosești cuvintele pe forum,

revin la una din primele întrebări pe care ți le-am pus ÎN REPETATE

RÂNDURI:

UNDE AI PARTICIPAT LA REVOLUȚIE , ȘI CARE SUNT FAPTELE PENTRU CARE MERIȚI

TITLUL DE LUTĂTOR PENTRU VICTORIA REVOLUȚIEI - REMARCAT PRIN FAPTE

DEOSEBITE?

Și aș mai dori să pun o întrebare TUTUROR:

DACĂ NOI NU AM FI INTRAT ÎN CC ,ȘI NU AM FI FORȚAT FUGA LUI CEAUȘESCU,

CE S-AR FI ÎNTÂMPLAT CU VOI, CEILALȚI REVOLUȚIONARI ADEVĂRAȚI?

CE S-AR FI ÎNTÂMPLAT CU ORAȘELE MARTIR TMIȘOARA, BRAȘOV, SIBIU, ETC.?

DUPĂ FUGA LUI CEAUȘESCU, CARE SUNT FAPTELE PENTRU CARE CINEVA, CA ȘI

CRISTIAN, SOLICITĂ A CORDAREA TITLULUI DE....

POATE CĂ MEMBRII ASOCIAȚIEI METROU DOROHOI SAU PĂTÂRLAGELE SUN MAI

MERITOȘI DECÂT NOI, CEI CE AM AVUT IMPERTINENȚE DE A INTRA ÎN FOSTUL CC

al PCR, NU CA SĂ FURĂM, CI CA PRIN CEEA CE AM FĂCUT, SĂ ÎMPIDICĂM MOARTEA

A 65 000 DE ROMÂNI.

CU TOATE ACESTEA, ȘI ÎN CLĂDIREA FOSTULUI CC al PCR AU MURIT OAMENI.[/b][/b][/b][/b][/b][/b][/b][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]

AGRESORUL DE LA PLOIESTI, REMARCAT PRIN FAPTE DEOSEBITE IN TIMPUL MECIULUI PETROLUL PLOIESTI-STEAUA BUCURESTI   ESTE MEMBRU AL  PARTIDULUI  NOUA GENERATIE  CONDUS PINA LA ARESTARE DE  GIGI BECALI..

AGRESORUL MEMBRU PNG
RIVALITATILE DIN CONSILIUL LOCAL PNG-PDL

PRIMARUL SABOTAT DI DISCREDITAT PENTRU REUSITA CU STADIONUL....

INTRADEVAR AU SCHIMBAT SOCIETATEA DE PAZA CU UNA AGREATA SI RECOMANDATA DE OAMENII LUI GIGI BECALI...

MAI CEVA LA LA   CC   STIMABILE DOMN DOREL HARAHA...
Memorat
« Răspunde #46 : Noiembrie 01, 2011, 09:59:28 »

Colegul si prietenul nostru Eugen Secasiu este modest.Asa ca va spun eu ca impreuna vom colabora la construirea acestui site dar el este baza,si am convingerea ca Eugen va face un site f.bun.

Cu fonduri de la SSPR, din bugetul statului?
Platesc taxe la stat as vrea sa stiu cum foloseste guvernul banii mei?
Deplasariile SS de stat si a lui Raymond Luca sunt tot din bani de la SSPR?
Memorat
« Răspunde #47 : Noiembrie 01, 2011, 10:03:40 »

Nu. Site-ul se construieste pe baza de voluntariat si nu sunt alocate fonduri.
Deplasarea oficialitatilor la sedinta de la Sibiu, a fost platita din fondurile asociatilor de revolutionari din Sibiu.
Memorat

EROII NU MOR NICIODATA
Ranitii Revolutiei Sibiu
  • valahul
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #48 : Noiembrie 01, 2011, 10:42:34 »

Sucuturdean N.= B.ionel,Magic,Tudor.

Mare jigodie comunistă eşti Sucuturdene! Nu mi-a fost dat să întâlnesc un specimen ca tine. Cât poţi să fi de duplicitar!
Să te ferească Cel de Sus să ne intersectăm vreodată fariseu nenorocit!
Auzi la el, trei sau patru nickuri, satană ce ești! Piei drace!
D-le administrator Iosif, propun banarea acestui propagandist comunist, oportunist; rog să reactionați în limita bunului simț si-a decenței ce vă caracterizează...
Memorat

In Good We Trust
  • valahul
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #49 : Noiembrie 01, 2011, 10:53:06 »

O altă caricatură:
PERJU DANIEL = ARIA, PARASCHIV...
Memorat

In Good We Trust
  • valahul
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #50 : Noiembrie 01, 2011, 11:17:05 »

Doamnelor si domnilor va rog nu mai incercati sa schimbati ceva aici pe Portal. Din pacate este o clauza pierdutacu o parte dubioasa de asazisi revolutionari.
Vom face tot posibilul sa deschidem un alt site care sub o indrumare directa si atenta a adinistratorului si moderatorilor, va deveni punctul de intalnire a adevaratilor revolutionari.
Vom veni foarte curand cu amanunte.

N-aveți decât; va fi perfect. Aveți posibilitatea să vă țuțăriți între voi la nesfârșit întru "fericirea și prosperitatea" poporului român. Ne va fi mai ușor să vă avem după. Foarte ușor…
Se vor separa în fine, apele.
Memorat

In Good We Trust
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #51 : Noiembrie 01, 2011, 11:36:10 »

FB! Vor avea si impostorii site-ul lor! Cred ca o sa aveti decenta sa-i oferiti ziaristei activiste PCR macar un post de moderator. Succesuri, tovarasi! http://www.youtube.com/watch?v=GgmMCp1nOlU
Lume, lume! Ura! S-a anuntat crearea site-ului impostorilor!
Se va lansa site-ul impostorilor!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52 : Noiembrie 01, 2011, 12:23:18 »

Cristiane,

Trecând peste modul în care înțelegi să folosești cuvintele pe forum,

revin la una din primele întrebări pe care ți le-am pus ÎN REPETATE

RÂNDURI:

UNDE AI PARTICIPAT LA REVOLUȚIE , ȘI CARE SUNT FAPTELE PENTRU CARE MERIȚI

TITLUL DE LUTĂTOR PENTRU VICTORIA REVOLUȚIEI - REMARCAT PRIN FAPTE

DEOSEBITE?

Și aș mai dori să pun o întrebare TUTUROR:

DACĂ NOI NU AM FI INTRAT ÎN CC ,ȘI NU AM FI FORȚAT FUGA LUI CEAUȘESCU,

CE S-AR FI ÎNTÂMPLAT CU VOI, CEILALȚI REVOLUȚIONARI ADEVĂRAȚI?

CE S-AR FI ÎNTÂMPLAT CU ORAȘELE MARTIR TMIȘOARA, BRAȘOV, SIBIU, ETC.?

DUPĂ FUGA LUI CEAUȘESCU, CARE SUNT FAPTELE PENTRU CARE CINEVA, CA ȘI

CRISTIAN, SOLICITĂ A CORDAREA TITLULUI DE....

POATE CĂ MEMBRII ASOCIAȚIEI METROU DOROHOI SAU PĂTÂRLAGELE SUN MAI

MERITOȘI DECÂT NOI, CEI CE AM AVUT IMPERTINENȚE DE A INTRA ÎN FOSTUL CC

al PCR, NU CA SĂ FURĂM, CI CA PRIN CEEA CE AM FĂCUT, SĂ ÎMPIDICĂM MOARTEA

A 65 000 DE ROMÂNI.

CU TOATE ACESTEA, ȘI ÎN CLĂDIREA FOSTULUI CC al PCR AU MURIT OAMENI.

Il intrebi degeaba unde a fost la Rev. Are dosar beton, m tare decat al luptatorilor din CC. Daca nu stiati, a fost gasit filmul cu Decat zero barat si sotia lui tinand discursuri mobilizatoare revilor. http://www.youtube.com/watch?v=5zJ6u7G4n2Y&feature=related In rolurile principale idolii lui spirituali si politici.
Memorat
  • Cristian
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • eu
  • Vezi Profilul
« Răspunde #53 : Noiembrie 01, 2011, 13:45:11 »

Intai raspunde tu la intrebarile care ti-au fost puse de N ori si dupa aceea pune intrebari altora...din momentul ce eu nu am stat in Fostul C.C  cum aveam eu sa am declaratie de la tine daca nu ne-am intersectat ,nu vezi ca tu ai facut-o si mi-ai introdus-o in dosar cand erai arhivar ca sa ma compromiti, dar nu ti-a iesit jigodie!...Revolutia la mine a inceput din 21 decembrie 1989, nu ca tine din 22 cand faceai parte din grupurile de AGITATORI...daca nu crezi intreaba-l pe Gogosarul ca am stat langa el in 21...,Nebunule H.D ,in primul rand nu am de ce a ma spovedi in fata ta sau a nimanui ...eu am fost recunoscut de organele abilitate (Guvern + Parlament)ca sunt un ADEVARAT REVOLUTIONAR...in schimb tu si "gasca ta" nu ati trecut prin comisiile abilitate (SSPR+CPRD),ca tu sa fi recunoscut ca un "adevarat revolutionar"...Tu si "gasca ta" ati fost recunoscuti decat de Taticul Vostru Suprem -Comunistul ion ilici Kgb-escu - Minerescu prin decretul abuziv nr.1167 din 15 dec.2004...sunteti toti niste falsi ,o sa vedeti cand ramaneti fara certificate...

1. Ce ai de zis cu privire la marturia Danielei Popescu din cartea "Complotul Securitatii" ,unde te-a incriminat ca ai fi fost SECURIST si ca faceai parte din grupurile de agitatori ?

2. Ce ai de zis de sigla de pe fostul C.C cu privire la asa-zisa ta fapta din "26 dec.1989"care nu se mai incadreaza in "Revolutia Romana" deoarece faptele deosebite sunt incadrate numai pana in 25 dec.1989...aceea sigla am dovedit prin fotografii si prin filmare ca tu nu ai facut parte din acel grup si ca sigla a fost data in data de 22 dec.1989...uite fapta ta de IMPOSTURA ,infractorule bolnav mintal...

3. In ce Sinteze SSPR+CPRD te afli ca sa fi foat validat asa cum prevede Legea 341/2004...Bingo, in nici una ...

Tu sti decat sa acuzi pe altii ,dar la gunoaiele din ochii tai nu te uiti ?

Mori de oftica ca nu ai aliati impotriva mea ...a ba da ,ai cativa infractori-impostori care posteaza sub anonimat deoarece le este rusine cu faptele lor de Infractori care le-au facut inainte si in timpul revolutiei...
Mai ales aceast  excrement de maimuta impostoare care te sustine este o maimuta infractoare care sustine un bolnav mintal ...cine se aseamana se aduna...
Vad ca vb de 65.000 de morti ...tactu Iliescu a facut aceasta dezimformare iar voi gascuta lui ,l-ati sprijinit...bai latosule mai ti minte cand erai nespalat si jegos si umblai cu caramida la sub brat  in pielea goala cand ai prins-o pe fosta nevasta cu dansa intransa ?...
Cine esti tu bai bolnavule mintal de ii ataci tu pe toti,esti cumva inchizitor si nu ne-am dat noi seama ?
Are drepatate Daniela Popescu cand te-a facut securist  ..cu grupurile de agitatori...uiti ca ai participat la schimbarea combinezoanelor ca sa va iasa scenariul cu "teroristii"?...

Bine ca ai tupeu si il suni pe Caba sa il inviti la sedinta voastra de infractori-impostori...i-ai spus lui ilie ca i-ai postat declaratia memoriu pe portal? mie mi-a spus ca nu ti-a permis asa ceva ...sunteti o banda de infractori-impostori care o sa va DOVEDIM si o sa va lasam in pielea goala ,fara titluri...mai ales pe tine o sa vezi ce dosar ti sa pregatit ...

RASPUNDE: IN CE SINTEZE SSPR+CPRD TE AFLI NUMITULE HARAGA DOREL?
[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/color]
Memorat
  • Cristian
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • eu
  • Vezi Profilul
« Răspunde #54 : Noiembrie 01, 2011, 14:08:59 »

FB! Vor avea si impostorii site-ul lor! Cred ca o sa aveti decenta sa-i oferiti ziaristei activiste PCR macar un post de moderator. Succesuri, tovarasi! http://www.youtube.com/watch?v=GgmMCp1nOlU

VOI SUNTETI IMPOSTORI-INFRACTORI ,CEI CE POSTATI SUB ANONIMAT...
AVETI CEVA DE ASCUNS...

IAR TU EXCREMENT DE MAIMUTA ANTROPOIDA ,ESTI SEFUL LOR A ACESTEI GASTI CARE L-ATI INREGIMENTAT SI PE BOLNAVUL MINTAL LANGA VOI...

O GASCA DE INFRACTORI -IMPOSTORI-BOLNAVI MINTALI...
[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/font][/font][/font][/color]
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #55 : Noiembrie 01, 2011, 16:52:39 »

Am impresia ca esti cam ofuscat. Am primit fotografia ta pe e-mail si mi-am dat seama imediat de ce suferi.
Memorat
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56 : Noiembrie 01, 2011, 18:19:08 »

Vreau sa lamuresc ceva:Nu este om pe pamant de care sa-mi fie frica chiar daca m-ar putea strivi intr-o clipa.Deci fa ce ai de gand sa faci Valahule.Nu trebuie sa ma creada nimeni,dar va asigur ca nickurile pentru mine au fost o povara.M-a mustrat constinta si am renuntat la ele.Stiu precis ca mai sunt persoane cu mai multe nickuri aici.Fiecare face ce vrea.Nu mi-e rusine de subiectele deschise cu acele nickuri.Sunt chiar benefice.
Memorat

Nihil sine Deo!!
  • valahul
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #57 : Noiembrie 01, 2011, 19:08:46 »

Vreau sa lamuresc ceva:Nu este om pe pamant de care sa-mi fie frica chiar daca m-ar putea strivi intr-o clipa.Deci fa ce ai de gand sa faci Valahule.Nu trebuie sa ma creada nimeni,dar va asigur ca nickurile pentru mine au fost o povara.M-a mustrat constinta si am renuntat la ele.Stiu precis ca mai sunt persoane cu mai multe nickuri aici.Fiecare face ce vrea.Nu mi-e rusine de subiectele deschise cu acele nickuri.Sunt chiar benefice.

Eu mă refeream la caracterul tău duplicitar, o ții langa cu procese de conștiință postume.
Te-ai dat singur în vileag, probabil erai beat când ai făcut-o. Câtă curvăsăreală pe capul tău. Nu numai că ești ipocrit, dar minți natural. Ce fel de om poți fii?
Auzi la el fiu de erou martir; mă refer la Tudor, B.Ionel anti –comunist sadea, dar îi ținea parte ziaristei pecere cu 10 la fabrica de cadre Ște. Gheorghiu.
Ești un jeg comunist care o viață a trăit din minciună, din delațiune, falsă pioșenie și trafic de influență. Cum de-ai reușit să supraviețuiești până acum?
De escrocherie uitasem să mai amintesc; săracii sibieni s-au procopsit cu un nenorocit ordinar. Îi dau dreptate acestei d-ne Iulia Cruciat. Te-aș desfigura în bătaie dejecție umană. Ce credit mai poți avea? Te-ai procopsit cu funcție revoluționară? Acum colegii revoluționari au în fața lor cazul tipic al profitorului oportunist revoluționar; nu meriți altceva decât un urinat pe cap, împuțitule. Ce tupeu poți avea!
 Îi rog pe sibieni să-l lapideze, iar dacă te zăresc cumva prin preajma unei biserici, să te tămâieze, afurisenia naibii ce ești. Anti-cristule…
Eu personal dacă te prind otreapă comunistă, n-am să-ți fac altceva, decât  să te dezbrac la curu’ gol și să te oblig a te plimba prin Hermannstadt.
Ești un un al doilea zero barat de că.cat, așa că...
Ignore+Delete
Memorat

In Good We Trust
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #58 : Noiembrie 01, 2011, 19:23:49 »

Care dintre subiectele deschise sub anonimat te deranjeaza?Fixeaza o intalnire si-ai sa vezi ca voi fi prezent,dar in tara,nu afara.Poti sa-ti pui in aplicare intentiile.
http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=117.0

PS.Pana una alta eu am avut curajul sa renunt la nickuri.Dar tu esti inca cu nick.[/size]
Memorat

Nihil sine Deo!!
  • valahul
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59 : Noiembrie 01, 2011, 19:47:39 »

Care dintre subiectele deschise sub anonimat te deranjeaza?Fixeaza o intalnire si-ai sa vezi ca voi fi prezent,dar in tara,nu afara.Poti sa-ti pui in aplicare intentiile.
http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=117.0

PS.Pana una alta eu am avut curajul sa renunt la nickuri.Dar tu esti inca cu nick.[/size]

Mâine la ora 17 te aştept pe Podul Minciunilor, la capul dinspre Scara Cetătenilor, jegule. Nu pot mai repede; iar înainte vreau să trec pe la Puiu să-l iau martor. Sigur ai să mă recunoști, nu sunt o cantitate neglijabilă. 39 de ani, 1,96 m iar la cântar vreo 120 kg. Am părul strâns în coadă și-o cicatrice pe obrazul stâng. Nu pot pentru moment, funcția nu mi-o permite. Funerariile ți le plătesc eu comunistule...  Grin
Memorat

In Good We Trust
Pagini: 1 2 3 [4] 5 6 7
Schimbă forumul: