Main Content:

Pagini: 1 ... 124 125 [126] 127 128

ALTE DISCUTII

• NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ALTE DISCUTII
« Răspunde #1875 : Martie 05, 2018, 12:50:36 »

Redăm fragmente din acest interviu:
„…Chemtrails sunt nori de chimicale şi germeni cauzatori de boli  care intenţionat sunt împrăştiaţi peste noi pentru a ne îmbolnăvi şi a ne manipula comportamentul.”
„Opinia mea este următoarea: toate procesele globale implică bani, putere şi control. Creierele din spatele Chemtrails se află la vârful industriilor farmaceutice şi chimice. Acum 100 de ani de exemplu, 1% din oameni aveau cancer. Astăzi a ajuns să aibă cancer unul din trei oameni. Acest fapt este foarte convenabil pentru unii. Industria curativă a cancerului este o afacere de miliarde de dolari. La fel ca şi tratamentul atâtor boli  „spreiate din avioane” în ultimii 10-15 ani. Alzheimer, Parkinson, autism, ADHD, astm, diabet, alergii… niciodată nu am fost atât de bolnavi ca şi acum. Psihicul nostru, sănătatea emoţională şi intelectuală sunt sistematic subminate. Cum explicaţi asta?”

„Priviţi. Cu certitudine ei joacă un rol în asta pentru că avioanele care împrăştie substanţe sunt folosite mult mai intensiv în ultimii câţiva ani. Puteţi observa fenomenul în ţara noastră (Belgia) cel puţin 10 zile pe lună. De ce nu vedeţi aceste Chemtrails deasupra Saharei sau Amazonului? Pulverizarea chimicalelor asupra acestor zone menţionate ar fi o acţiune lipsită de sens atâta timp cât acolo nu trăiesc oameni. Întregul nostru mediu este infestat chimic: mâncarea, sistemul de sănătate, totul este bazat pe chimie.

Nimeni nu face nimic…
Pentru că procesul nostru de gândire este condiţionat. Priviţi ochii oamenilor de pe stradă, sunt sedaţi şi se plimbă ca nişte zombi. Priviri plictisite lipsite de „bucurie de viaţă” şi fără o perspectivă a vieţii. De aici începe cruciada mea: oameni treziţi-vă, deschideţi-vă ochii, acţionaţi, înainte să fie prea târziu!”

În data de 17 februarie a fost un atac chemtrails asupra Constanței, priviți foto:

Și iată efectul a doua zi pe 18 februarie, cu toate că era o zi senină, soarele abia se zărea,
tot cerul era acoperit de aceste dâre care s-au lățit și au cuprins tot cerul :

https://2.bp.blogspot.com/-wqQj6rcUUFM/WKrM5bqwRvI/AAAAAAAAH38/Fsycl8qt-qcFwiHoPRKccQRBA3O3x6QXQCLcB/s1600/a%2Bdoua%2Bzi%2B2.JPG
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1876 : Martie 05, 2018, 13:05:36 »

Și acum iată instalațiile de la bordul avioanelor care șpreiază aceste substanțe nocive organismului uman:

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1877 : Martie 05, 2018, 13:09:11 »

Continui să susțin faptul că acesta este un genocid asupra țărilor membre NATO (deasupra Rusiei sau Chinei nu o să vedeți așa ceva), o cârdășie a facțiunii Bush/Rockefeller/Clinton, premeditată pentru reducerea numărului populației și îmbolnăvirea în masă, pentru creșterea cererii de medicamente de sinteză, vaccinuri, etc. și de aici implicit creșterea profitului corporațiilor farmaceutice.
Până la urmă toți aceștia, ingineri, tehnicieni, piloți, trebuie aduși în fața justiției și condamnați pentru crime împotriva umanității.

Memorat
« Răspunde #1878 : Martie 06, 2018, 15:12:26 »

Constrangerile bugetare nu sunt insa un impediment pentru parlamentari sa isi dubleze indemnizatia, sau sa creasca aberant indemnizatiile judecatorilor de la pesedista Curte Constitutionala. Sa continui cu banii care merg la biserica si neimpozitarea acesteia ? Stiti cat costa o friptura la bufetul parlamentului ? Nu mai amintesc de cat fura si de ce sume ar trebui confiscate conform hotararilor definitive si pe care guvernul refuza sa le ia de la proprii lor colegi de grup infractional.
Tovarasu' ateu Spiru..., nu te las...neinformat..:
https://www.antena3.ro/politica/preturi-studentesti-la-parlament-supa-1-25-lei-file-de-salau-6-45-lei-prajituri-1-leu-56832.html

https://www.vice.com/ro/article/4xp7x9/cum-e-mancarea-la-restaurantele-din-parlamentul-romaniei

http://jurnalul.ro/stiri/social/cat-costa-un-meniu-la-cantina-parlamentului-736380.html
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1879 : Martie 09, 2018, 23:44:03 »

Ce e cu postarea aceasta, aici? Cred că ați greșit locul, domnule Rădulescu. Postez și eu ceva ce v-ar putea fi de folos cîndva.

Memorat
« Răspunde #1880 : Martie 10, 2018, 00:21:57 »

Nu inteleg la care postare va referiti, va spun sincer. Roll Eyes Cat despre "ceva ce mi-ar putea fi de folos cîndva. Shocked"..., va multumesc pt. 'bunele intentii' Wink, dar...nu era cazul...!!! Grin 
Memorat
« Răspunde #1881 : Martie 10, 2018, 03:14:35 »

Ce e cu postarea aceasta, aici? Cred că ați greșit locul, domnule Rădulescu. Postez și eu ceva ce v-ar putea fi de folos cîndva.
Va...multumesc...inca o data...dar am "prostul" obicei...de a ma ajuta  si/sau  consilia...SINGUR !!!  Cand  si/sau  daca este cazul (am tot...un "prost" obicei)...imi aleg personal 'consilierii' !!!
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1882 : Martie 12, 2018, 20:33:33 »

Cadrilaterul, cel mai vechi tinut Romanesc (Teorii Incredibile)
https://www.youtube.com/watch?v=Y-gK_Amoeq8
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1883 : Martie 21, 2018, 22:57:34 »

Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1884 : Martie 30, 2018, 01:35:18 »

Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1885 : Aprilie 06, 2018, 00:26:22 »

O imagine formi!  Lava-dome fountain that was spotted in Hawaii on October 11, 1969.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1886 : Aprilie 06, 2018, 01:10:12 »

Baieti destepti uni intreprinzatori ro!
Unboxing a handmade Dacian falx from Romania
https://www.youtube.com/watch?v=bcMrQpdK-DU.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1887 : Aprilie 22, 2018, 14:29:50 »

Deocamdata asta.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1888 : Aprilie 22, 2018, 14:35:55 »

Joan Collins este actrița aceea din foiletonul Dynasty, tare la modă în anii 1980… Fiind ea atunci atât de celebră, marea editură americană Random House i-a oferit să scrie două romane, pentru suma (uriașă pe atunci) de 4 milioane de dolari… Un milion în avans și restul la predare.

Când femeia a predat primul manuscris, editura Random House a fost așa de înspăimântată de prostia fadă și semi-analfabetă de acolo (nu putem decât să ne bucurăm de idioțenia lor, că au putut să aștepte altceva), încât i-au cerut milionul avans înapoi, pentru că romanul era “unreadable”, de necitit, iar când ea a refuzat, i-au făcut un proces.

Procesul a fost câștigat foarte simplu de avocatul lui Joan Collins, care le-a spus judecătorilor: — Ce este un roman?

Ei bine, contractul spunea că ea trebuie să furnizeze “a complete text” for a novel, pentru un roman.

Tocmai, a spus avocatul, avem aici  “a complete text”, cu personaje, un început, un mijloc și un sfârșit. Unde scrie in contract că trebuie să vă și placă?

“A complete text”, cu nume de personaje, un început, un mijloc și un sfârșit. Joan Collins și-a păstrat milionul, iar oroarea nu a fost publicată niciodată.

Cam asta e definiția romanelor românești de azi: “a complete text”, cu nume de personaje, un început, un mijloc și un sfârșit.

Nu vă place? Ați cumpărat, adio, treceți la următorul.

Dan Alexe
Memorat
« Răspunde #1889 : Mai 18, 2018, 12:07:52 »

O propunere de harta a Universului
www.youtube.com/watch?v=bJgoOSYdGvA

Memorat
Pagini: 1 ... 124 125 [126] 127 128
Schimbă forumul: