Main Content:

Pagini: [1] 2 3 4

siteul sspr

• lenia
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: siteul sspr
« Răspunde #1 : Aprilie 01, 2008, 15:33:44 »

Nu sunt functionale. Am incercat sa le activez si apare mentiunea NOT FOUND.
Memorat

Ca sa cureti un lucru, murdaresti un altul.Dar poti murdari mai multe lucruri fara a curata nici unul.
  • Eu
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Aprilie 02, 2008, 00:22:48 »

Nu sunt functionale. Am incercat sa le activez si apare mentiunea NOT FOUND.
E trist ce s-a intamplat dar aveti dreptate Angry. In loc sa puna linkurile inapoi pe site au sters acum tabelele de tot...

Daca cineva are nevoie de tabele sa-mi lase o adresa de mail pe mesageria privata.

Cristian
Memorat

http://www.petitiononline.com/cmr234/petition.html

Bataia de joc trebuie sa inceteze acum!!
« Răspunde #3 : Aprilie 02, 2008, 14:32:04 »

Pt.Eu:Sunt vechi aceste informari si nici nu sunt intregi,ar trebui sa fie mai eficienti cei care au lucrat la arhiva SSPR-ului.
Memorat
  • Eu
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Aprilie 03, 2008, 10:49:02 »

Datele alea sunt ale noastre!!
In plus oricine are dreptul sa le cerceteze!
Sunt informatii de interes public!
Nervii nostrii sunt de nepretuit, iar modul asta oscilant de a proceda nu nu ni-i protejeaza!

In linkul de mai jos puteti gasi tabelele sterse de tot acum 2 zile asa cum erau ele acum o luna cand inca pouteau fi accesate pe siteul sspr.

http://rapidshare.de/files/39006525/copie_tabele_sspr_din_27_februarie_2008.rar.html

Memorat

http://www.petitiononline.com/cmr234/petition.html

Bataia de joc trebuie sa inceteze acum!!
« Răspunde #5 : Aprilie 03, 2008, 11:46:16 »

Pt.EU:Sa iti spun eu cum merge treaba la SSPR:Fiecare care a trecut prin acest serviciu care normal este al nostru al revolutionarilor l-a durut in domnul cot de noi iar acum echipa care este acolo face eforturi sustinute sa puna in ordine acele acte,nemai vorbind de acele acte la care colegul nostru Danny a stat citeva luni cu masca pe figura ca sa le poata pune intr-o ordine fireasca sau de acele medalii care tot colegul nostru le-a lustruit de i-au sarit capacele din cauza ca erau aruncate pur si simplu la fel ca si acele dosare intr-o camera iar in aceea camera nu puteai sa stai din cauza mirosului de mucegai care iti traznea olfactivul.Nu vreau sa laud pe nimeni dar acesta este adevarul.
Memorat
  • carmen21
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Aprilie 13, 2008, 00:38:43 »

De când există acest minister este prina oară când nu avem nici un fel de informații de atâtea luni!
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Aprilie 13, 2008, 02:14:24 »

De când există acest minister este prina oară când nu avem nici un fel de informații de atâtea luni!
Iti impartasesc nemultumirea dar, nu de dragul contradictiei cu orice pret, te intreb daca, de exemplu, in timpul ministeriatului dlui Petrisor Morar a existat mai multa informatie (sau macar atata cata este acum)?
Memorat
  • ana
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Aprilie 14, 2008, 10:31:15 »

Buna ziua! Sunt mai noua pe acest forum nu inteleg ce se intampla cu siteul SSPR, la CPRD nu se mai afiseaza nimic. De ce este tacere totala?
Memorat
« Răspunde #9 : Aprilie 14, 2008, 10:43:53 »

Stimata doamna site-ul SSPR este in lucru si pina se definitiveaza mai dureaza.
Memorat
  • ana
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Aprilie 14, 2008, 11:05:55 »

Va multumesc pt. informatie domnule Jeminschi, dar sunt multi colegi care nu au nici un fel de informatie si ei sau saturat sa mai astepte.
Memorat
« Răspunde #11 : Aprilie 14, 2008, 11:20:25 »

Da doamna Liliana si eu sunt tot in aceeasi postura dar astept.
Memorat
  • carmen21
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Aprilie 15, 2008, 02:17:51 »

În timpul ministeriatului lui Petrișor Morar am copiat listele cu certifictele date că aveam de unde.
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Aprilie 15, 2008, 11:06:30 »

În timpul ministeriatului lui Petrișor Morar am copiat listele cu certifictele date că aveam de unde.
Si eu am intrat atunci pentru prima data ca sa postez pe un forum al revolutionarilor, pentru ca aveam unde dar, din pacate, pentru foarte putin timp. L-a inchis brutal si asta m-a durut mai mult decat evidenta pe care are terbui sa o avem la dispozitie cu totii. Nu-l suz pe Fesan, evident. Dar vreau sa fim corecti si sa vedem si partile lui bune.[/size]
Memorat
« Răspunde #14 : Aprilie 17, 2008, 13:39:57 »

Intrati pe site-ul SSPR si veti observa ca s-au afisat liste cu beneficiarii Legii 341 din citeva judete.
Memorat
Pagini: [1] 2 3 4
Schimbă forumul: