Main Content:

Pagini: 1 [2]

COMUNICAT

• Mindry
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: COMUNICAT
« Răspunde #15 : Martie 10, 2012, 13:46:26 »

Cum in carciumi? E o asociatie de tipul alcoolicilor anonimi?
Se poate numi si asa,atata timp cat intra cu bocancii in viata brasovenilor si profera tot felul de muradrii nereale.Daca tot fac pe justitiarii brasovului de nu vin la sedintele ALRUE si s-o spuna pe fata ?

Inca n-ati invatat ca tocmai pe la carciumi rezolva fripturistii toate !. Ati lipsit de la prima lectie de ABCdar !.
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #16 : Martie 10, 2012, 16:44:13 »

Nu se stie nimic de la sedinta oamenilor lui Maries din Brasov? Maries mai este in greva foamei sau nu mai e?
Memorat
« Răspunde #17 : Martie 10, 2012, 16:54:35 »

Nu se stie nimic de la sedinta oamenilor lui Maries din Brasov? Maries mai este in greva foamei sau nu mai e?

La cat rau a facut revolutionarilor are mult curaj sa mai circule prin tara.Sigur este aparat de indivizi dubiosi. Speram sa-l urmeze pe ss g.c. cat mai curand si cati mai multi,nu-i frumos sa-l lase singur.
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #18 : Martie 10, 2012, 17:11:43 »

COLABORATOR ACUM PROBABIL CA STAU LA MASA DUPA SEDINTA,ESTE GREU SA FACI CAPUL MARE LA OAMENI.MARIES A FOST,ESTE SI VA FI MEREU IN GREVA FOAMEI DAR IN FOAMEA DE BANI,FUNCTII SI PREAMARIRE.DE DUS DUPA SS SE VA DUCE DAR MAI TARZIU ACUM MAI ARE TREABA SA FACA JOCURILE PORTOCALIILOR SI SA DEZBINE MISCAREA REVOLUTIONARA.APROPO;MA SUNAT ASTAZI UNUL SA-MI SPUNA CA LUI COSTIN II VA DA DRUMUL SI-SI VA OCUPA POSTUL SI VA PRIMI SI SCUZELE DE RIGOARE PENTRU NEINTELGEREA CREATA DE DNA.
Memorat
« Răspunde #19 : Martie 10, 2012, 18:04:37 »

COLABORATOR ACUM PROBABIL CA STAU LA MASA DUPA SEDINTA,ESTE GREU SA FACI CAPUL MARE LA OAMENI.MARIES A FOST,ESTE SI VA FI MEREU IN GREVA FOAMEI DAR IN FOAMEA DE BANI,FUNCTII SI PREAMARIRE.DE DUS DUPA SS SE VA DUCE DAR MAI TARZIU ACUM MAI ARE TREABA SA FACA JOCURILE PORTOCALIILOR SI SA DEZBINE MISCAREA REVOLUTIONARA.APROPO;MA SUNAT ASTAZI UNUL SA-MI SPUNA CA LUI COSTIN II VA DA DRUMUL SI-SI VA OCUPA POSTUL SI VA PRIMI SI SCUZELE DE RIGOARE PENTRU NEINTELGEREA CREATA DE DNA.

CRED  CA A FACUT O GLUMA, ASA CEVA NU CRED CA E POSIBIL. AR INSEMNA CA DNA SA-SI INCHIDA PRAVALIA.
Memorat
« Răspunde #20 : Martie 10, 2012, 19:47:36 »

Incearca aici pentru mai multe detalii-  http://www.asociatia21decembrie.ro/
Memorat
« Răspunde #21 : Martie 11, 2012, 10:36:24 »

Stimatii colegi, puteti sa ma si  anjurati nu ma supar! dar atat va cer faceti-ma ca sa anteleg ca,noi dupa 22 decembrie 1989 orele 12:30 de cand a fugit Ceausescu . nu mai avem colegi care au fost impuscati :
(mortii,ranitii) s-au luptatori care au luptat cu pieptul gol acolo unde a fost nevoie. deci stimati colegi cine este acest Maries  si ce vrea  el de fapt  sa spuna  in legatura cu, ceilalti colegi care au iesit in strada dupa orele 12:30 ca vor fi considerati participantii. cum vine asta  pentru ca, si cei care  au iesit in strada  pe 22 decembrie dupa orele 12:30 pana cand Ceausescu a fost impuscat  pe 25   au trait acelasi clipe,  de teroare ,frica. si teama . cum lea trait  si  cei care au fost in strada pana la orele 12:30 cum specifica acest Maries! deci stimati colegi faceti-ma sa inteleg unde eram eu si domnile voastre daca acei colegi nu ereau alaturi de noii deci si ei ca si noi cred ca  erau impuscati sau arestati daca Ceausescu ar fi  revenit  pe 25 in comitetul central
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #22 : Martie 11, 2012, 13:35:26 »

N-o m repeta peste tot ca enervazi lumea si ti-o iei.
Memorat
Pagini: 1 [2]
Schimbă forumul: