Main Content:

Pagini: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 146

Asociatia 21 Decembrie 1989 Bucuresti

• gheorghe
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: Asociatia 21 Decembrie 1989 Bucuresti
« Răspunde #1965 : Ianuarie 25, 2014, 18:54:15 »

Multi manipulatori, securisti, comunisti si mincinosi mai sunt pe Portalul Revolutiei.
Cred ca le este frica ca vor bate cu ceasca de tabla in mesa.Se apropie vreo sentinta???
Atata minciuna , ura si frica .........
Domnii mei aveti decentza si retrageti-va de pe acest portal, poate ca Dumnezeu se va indura de voi si o sa primiti mai putin.
Aceasta lege nu va dispare niciodata atata timp cat va exista Romania.Vor dispare cei care au profitat mai devreme sau mai tarziu.
Exista o lege a naturii, ai facut rau vei avea parte de rau, ai facut bine, mai tarziu sau mai devreme vei primi binele.
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1966 : Ianuarie 27, 2014, 22:57:37 »

Am ajuns sa nu ma mai mire aproape nimic. Banuiesc, verificand datele la care s-au facut postarile, ca va referiti la postarea domnului Nor. Lasand generalitatile cu care va place sa contracarati, va rog sa ne spuneti daca aveti si niste argumente concrete. Ceea ce a spus domnul Nor e dovedit. Dumneavoastra puteti dovedi contrariul?
Memorat
  • gheorghe
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1967 : Ianuarie 28, 2014, 21:06:24 »

Argumentul meu concret este numele meu real .
Cei care posteaza in anonimat dati-mi voie sa cred ce vreau despre ei.
Libertatea de exprimare trebuie sa fie a oricui nu numai a unora care se cred atotstiutori.
Daca dl. Nor se simtea atacat de postarea mea fiti convins ca nu avea nevoie de ajutorul dumneavoastra.
Generalitatile postate de mine va deranjeaza cumva in mod direct??
O seara buna si nu vreau polemici.Polemicile sunt ale celor care vor sa denigreze si sa invrajbeasca.
Consider ca raspunsul meu va este pe plac si va rog sa nu mai continuati dialogul cu mine.
Nu va cunosc nu ma cunoasteti.............

Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1968 : Februarie 17, 2014, 15:20:41 »

Argumentul meu concret este numele meu real .
Cei care posteaza in anonimat dati-mi voie sa cred ce vreau despre ei.
Libertatea de exprimare trebuie sa fie a oricui nu numai a unora care se cred atotstiutori.
Daca dl. Nor se simtea atacat de postarea mea fiti convins ca nu avea nevoie de ajutorul dumneavoastra.
Generalitatile postate de mine va deranjeaza cumva in mod direct??
O seara buna si nu vreau polemici.Polemicile sunt ale celor care vor sa denigreze si sa invrajbeasca.
Consider ca raspunsul meu va este pe plac si va rog sa nu mai continuati dialogul cu mine.
Nu va cunosc nu ma cunoasteti.............
Ce face, Gheo? Argumentul tau e numele? Pai e nume de lingau de-al lui Maries. Stii ce, Ma lesi? Daca nu ne cunosti, nu ne cunoastem si nu vrei dialog, de ce m postezi pe forum? Doar asa, de dragul unei limbi date lui Ma lesi? Ai putea sa faci lucruri m utile. De ex, daca esti de la 21, sa-i convingi pe blegii de aoclo sa-l schimbati pe Ma lesi (daca m puteti dupa ce a schimbat statutul aso cum a vrut), pt ca e un personaj jenant, campoion mondial la greva foamei false, dusman declarat public al forumului pe care scriem, jucator la mana moarata cu Monica Macovei in privinta legii lustratiei, incat au fost dati si pe prima pagina in Time!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1969 : Februarie 17, 2014, 15:23:19 »

Afijaj pt cei care vor sa dea cate o limba virtuala berzei procuroare si pinochioului ei pres peste fraierii de la 21!
http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?action=dlattach;topic=70.0;attach=30691;image
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1970 : Februarie 17, 2014, 15:24:33 »

Succes!
Memorat
« Răspunde #1971 : Februarie 21, 2014, 11:18:01 »

Fam. Cimpeanu este revolutionara la as. Maries Grin
http://www.b365.ro/mariana-campeanu-despre-sanatatea-sotului-a-avut-un-accident-vascular-sever-si-apoi-cancer_203002.html

"Şi eu, şi el am participat la Revoluţie, puteţi verifica la Asociaţia 21 Decembrie, dar nu am vrut nici certificat, nici pământ sau scutire de impozite (...) Dacă indemnizaţia este problema naţiunii române, o dau înapoi", a mai spus Câmpeanu.

Are nume de cod Matache sotul doamnei Wink
http://inregistrari.b1.ro/view-sub_semnul_%C3%AEntreb%C4%83rii-88.html
Memorat
  • vamesu_2
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1972 : Februarie 26, 2014, 18:45:22 »

pot verifica eu ...dati-mi numele complet si perioada in care v-ati inscris si am sa va spun daca sunteti sau ati fost pe acolo .
 In privinta Doamnei Campeanu , domnia sa a activat in asociatia 21 in perioada cand la conducerea asociatiei era Ovidiu Popescu ..dupa s-a retras si s-a inscris la PNL.

Asta ca sa nu-i puneti toate in nota de plata a lui Maries.
Memorat
« Răspunde #1973 : Iunie 19, 2014, 21:21:27 »

florin1989 '' DE CE POSTEZI SUB ANONIMAT??? CINE TE PLATESTE PT. INEPTI DEBITATE !!
Memorat
  • vamesu_2
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1977 : Mai 13, 2015, 07:54:21 »

GATA......s-a incheiat si depunerea cererilor de preschimbare ...cine nu a depus ramane cu ce are..., asa se zice.
Dar cine poate stii ce le mai trec prin minte guvernantilor....aceasta este prima etapa a curateniei ...
Etapele abia au inceput...de prima s-a trecut , urmeaza celelalte etape...cei care nu au depus sa nu se culce pe o ureche ca au ramas cu ceva...si aceia sunt bani si guvernul vrea sa reduca la maxim cheltuielile cu revolutionarii.

Marea greseala este ca revolutionarii sau luat dupa unii sau altii si au amanat depunerea cererilor...trebuia sa se depuna toate , ca timp a fost destul , au fost zile in care la biroul de depuneri erau cate 3-4 persoane sa depuna ...acum sau batut si tot nu au rezolvat nimic....nu incape nici-o scuza ...timp a fost berechet .
Memorat
  • eugolt
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1978 : Mai 13, 2015, 10:32:03 »

Dle Vamesu 2 noi care nu am facut parte din orasele martir cum este Craiova credeti ca am facut parte din uniunea sovietica? Vati luat dupa ordonanta lui dotore (95) eu nu o recunosc putoiu asta avea 19 ani la revolutie la adus masa de mina si pe el sa vada ce este pe acolo si acum dupa 25 de ani vine el si mai incurca ceva asa cum a incurcat multe treburi ale tari.Ziceti ca asa sau mai eliminat din impostori pai daca dementul care a dat ordonanta asta vroia, avea la dispozitie organe abilitate si platite sa verifice impostori sai bage la inchisoare sa le confiste averile ca sa se mai recupereze di bani primiti ca indemnizatii necuvenite asa facea dreptate.Ati luat titlul de determinant dar credeti ca vine indemnizatia imediat? Asta are ce are cu revolutionari nu vo da poate inainte de alegeri sal votati iar.Din pacate si eu l-am votat data trecuta indirect de fapt am votat inpotriva lui piticania de boc cel mic si urit si asa a iesit asta.boc in 2009 sa ocupat de fapt de campania lui base si cind sa dat seama ca e groasa a recurs la taierea salariilor,pensiilor indemnizatiilor si pentru asta nu a primit nici un sut in fund.Va rog sa nu ne mai jigniti si d-voastra ca nea jignit destul dotore.
Memorat
  • maya
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Pagini: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 146
Schimbă forumul: