Main Content:

Pagini: 1 2 3 [4]

COMUNISMUL ESTE FIARA SI CU FIARA TREBUIE LUPTAT PINA LA CAPAT,INDIFERENT DE PR

• thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW

Stimate dle. Perju, te cunosc doar din vedere si nu te-am vazut macar o singura data vorbind coerent si la obiect, cel putin cand eram eu de fata. Doresc sa iti pun o intrebare in public. Cate plangeri penale ai intentat impotriva celor care si-au obtinut certificat la Legea 341/2004 fraudulos? Nu stiu de ce, dar fac pariu ca niciunul. Cate certificate ai scos domnia ta la Legea 341/3004 la persoane care nu corespundeau? Si de ce nu lasi actualul SS sa faca ceva "vechime" ca sa il poti condamna fara remuscari de coonstinta (daca ai asa ceva)? Daca doresti, eu pot sa fac dovada plangerii penale inregistrata in data de 13 August 2012 impotriva unui intreg ONG. Deci, eu AM FACUT si altceva in afara sa bat pe taste. Astept dovezile tale ca ai facut ceva, altceva in afara de gargara.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

COMUNISMUL ESTE FIARA SI CU FIARA, TREBUIE LUPTAT PINA LA CAPAT,INDIFERENT DE PRETUL PE CARE TREBUIE SA IL PLATESTI.......
NOI NU NE CERSIM BUCATA DE PIINE !
LUPTAM PINA LA CAPAT,PENTRU DREPTURILE SI INTERESELE NOASTRE LEGITIME !

A FOST REVOLUTIA DIN DECEMBRIE 1989  UN ACT ISTORIC RADICAL,ANTICOMUNIST?

MII DE COMFRATI DEAI NOSTRI ,  AU MARTURISIT SUB GLOANTE EXISTENTA LUI

DUMNEZEU SI AU MURIT PENTRU DUMNEZEU SI LIBERTATE!

A FOST  SAU NU ,  DECEMBRIE 1989  O REVOLUTIE RADICALA  ANTICOMUNISTA.......

IN FOND  CE INSEAMNA " PENTRU ---LIBERATE --NATIUNE---LEGALITATE--DEMOCRATIE--1989 !"

ALEGETI DE CE PARTE , PENTRU CINE  SI PENTRU CE  ATI FOST  IN DECEMBRIE 1989 IN STRADA!

S-a dus in eternitate si revolutionarul Dan Perju din Ploiesti... El a creat acest subtopic, COMUNISMUL ESTE FIARA SI CU FIARA TREBUIE LUPTAT PINA LA CAPAT,INDIFERENT DE PR, in intai aprilie 2012, cand era foarte deziluzionat de halul in care a fost inselat de pedelistii lui Basescu.
Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca. Fie-i tarana usoara.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Pe Facebook se posteaza tot felul de lucruri despre el si de bine, si de mai putin bine. Cele de sus au fost scrise dupa o serie de dezamagiri ale revolutionarilor din Ploiesti. Dar saint si altele scrise in noaptea asta, cum sant urmatoarele.

Mihai Haidau Stie cineva cum a murit? Exista un raport medico-legal?
Dan - Garda sus!
Incearca parchetul militar sa ne scoata din istorie am inteles ce ai patit sunt intradevar atent si e interesanta nuanta Damaroaia.
aiu incercat sa ma termine cu otrava in cafea am trecut socul fac un tratament dur
pe emanoil zamfirescu lau terminat.. la o zi onomastica
vezi ce prieteni tii pe linga tine si mare atentie asteptam solutia parchetulkui in dosar 11/p/2014
oricum pregatim contestarea solutiei ptr ca vor sa scoata ca a fost lovitura de stat..nu sustin teza loviturii de stat niciodata despre anchete. am interceptat solicitarea parchetului militar prin min de interne catre prefecturi..
cer datele personale ale tuturor revolutionarilor, drepturi obtinute......
baza de date din sspr a fost saltata de diicot si parchet o data cu arestarea lui sanda
ce se intimpla de fapt? intelege ca asa ceva nu s a intimplast pina acum in cei 28 de ani
un an nou cu realizari si multa sanatate
Mihai - Iti urez sincer sanatate si lasa figuratia pentru cei care sunt platiti pentru asta.

Viorel Bulete Moartea sa nu trebuie sa ramana un fapt normal , era unul dintrwe cei care mereu a fost pe baricade , a luat responsabi;litatea organizarii de proteste , deci a FOST OMORAT DE MAFIA POLITICA DIN ROMANIA.
Viorel Bulete Cumnatul meu , colonelul Sincu Dumitru a fost asasinat de ziua de mea de nastere , 5 aprilie 2003 , era colonel SRI si descoperise cine este in MAFIA POLITICA , cei care falsifica dosarele la CEDO si nu numai asta . Moartea lui Daniel Perju nu este intamplatoare , asa cum a fost si moartea lui Cristian Paturca , Dan Iosif , Sergiu Nicolaescu , Grecu de la Pitesti si multi alti revolutionari .
Viorel Bulete Dan Perju nu era unul dintre cei multi , era cel care a fost mereu pe baricade , a obtinut mereu autorizatii pentru proteste , asa ca moartea sa este mai mult decat suspecta !!!!!!!!!!!!!!!!
Memorat

Afirmatiile d-lor Dan si Bulete (cu exceptia, poate, a imbolnavirii lui Dan Iosif) ... ''tin de un anumit domeniu medical...''
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

REVOLUTIONARII  ROMANIEI DECEMBRIE 1989, https://www.facebook.com/groups/free2carmen/?multi_permalinks=2098384843726598%2C2098384400393309&notif_id=1521068535721654&notif_t=group_activity&ref=notif
Marius Petrescu a distribuit postarea publicată de Dan Perju.
52 minute
INVESTIGATIE LEGATA DE MOARTEA LUI DAN PERJU
Iata , aceasta este ultima postare facuta pe Facebook de Dan Perju in seara zilei de 9 Martie 2018, ora 21,30 din biroul sau aflat in sediul LIGII LUPTATORILOR DIN DECEMBRIE 1989 PENTRU VICTORIA REVOLUTIEI ROMANE SI INTEGRARE EURO-ATLANTICA BUCURESTI.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2016847805011164&set=pcb.1676997919028664&type=3&theater

Ce s-a intamplat cu el in noaptea zilei de 9 spre 10 Martie 2018 nu vom mai afla NICIODATA !
Cert este ca ca , incepand cu dimineata zilei de 10 Martie 2018 si pana in data de 15 Martie 2018 , Daniel Perju nu a mai raspuns la niciun telefon.
Cadavrul sau a fost descoperit abia in dupa amiaza zilei de 15 Marie 2108.
Dumnezeu sa-l ierte !
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Ai luptat lupta cea dreapta si sperantele noastre s-au dus odata cu ducerea ta Dane!Dumnezeu sa te aiba in grija LUI.Sa-ti fie tarana usoara si sa iei iertare de la Domnul.Amin!
Memorat
Pagini: 1 2 3 [4]
Schimbă forumul: