Main Content:

Pagini: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 50

BNR

• NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: BNR
« Răspunde #465 : Octombrie 20, 2015, 22:17:33 »

Sînt rugat să explic de ce consider că e vorba de minciuni și falsuri. Iată, o fac și o fac pe puncte, ca sa fie clar pentru toată lumea:

- ALIANTA CIVICA REVOLUTIA CURATA nu există,
- dep Miscarea Civica Revolutia Curata nu există,
- COMUNICAT, nu poate exista un comunicat al ceva ce nu exixta (dep Miscarea Civica Revolutia Curata, sau ALIANTA CIVICA REVOLUTIA CURATA),
- liderul BLOCULUI NATIONAL AL REVOLUTIONARIOLOR, dl Dorin Lazar Maior, domnul respectiv și-a pierdut de mai mult timp funcșia și calitatea, e un infractor,
- ARIPILE BNR, există un singur B.N.R., fără aripi,
- BNR nu isi va demite conducatorii care au probleme de natura penala, B.N.R. l-a demis pe Maior, ca și pe alții,
- din acest moment, nu, nu din acest moment, ci de la început. Ați favorizat infractorul participînd conștient și voit la ședințele conduse de el prin Skype și telefon mobil,
- ii invita pe membriii BNR, dacă pretinde că INTRERUPE ORICE FEL DE COLABORARE, nu-i poate invita,
- PRESEDINTE, dacă A.C.R.C. nu există, Alex Oprea nu-i poate fi președinte.

Deci tot acest fals comunicat este o făcătură, un fals integral, grosolan, lansat cu nonșalanță de acest iresponsabil, sau infractor Alexpress1.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #466 : Octombrie 21, 2015, 16:16:35 »

NVAL, lipitorul de afise freca scaunele din Kisselef( altceva nu putea freca deoarece e de dimensiuni minuscule si nu se preta) si pupa pina si mina femeii de srviciu din sediu. Le spunea alora ca el are toti revolutionarii sub mina, si ca Domnul ( desi opare mai mult Doamna) Codrin Stefanescu l-a imputernicit pe el sa raspunda cica de revii PSD. De fapt cine este acest NVAL? Unul dintre cei care statea cind cu depunerile dosarelor la SSPR si cauta fraieri sa ii dea cite 300 de roni ca sa ii bage cica dosarul. Nval, este de fapt omul care lucrind la piete in sectorul 5 a fost dat afara ca si acolo fura. Incearca sa negi asta, NVAL, ca te spulber!
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #467 : Octombrie 21, 2015, 16:35:56 »

Măi DiJei măi..., măi caraghiosule postează-i numele că ceea ce faci se numește de-a baba oarba.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #468 : Octombrie 21, 2015, 16:41:27 »

Măi DiJei măi..., măi caraghiosule postează-i numele că ceea ce faci se numește de-a baba oarba.

va sari ca ars in curind, cind se va pomeni cu tot tacimul acasa.....pina atunci chiar voi vorbiti ma de-a baba oarba? Nerusinatilor cu nick-name-uri. Nesimtirea voastra depaseste orice putinta de intelegere a nesimtirii umane.
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #469 : Octombrie 21, 2015, 18:02:17 »

Uite că a recunoscut mincinosul! Singur a scris că problema îl depășește, depășește ”orice putinta de intelegere a nesimtiri umane”. Deci el e personificarea nesimțirii umane. Excelent! Cum se spune, ”gura mincinosului adevăr grăiește”! Această nouă criză de nervi a prinsului la înghesuială e o ilustrare perfectă a vorbei înțelepte din popor.
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #470 : Octombrie 21, 2015, 18:32:37 »

va sari ca ars in curind, cind se va pomeni cu tot tacimul acasa.....pina atunci chiar voi vorbiti ma de-a baba oarba? Nerusinatilor cu nick-name-uri. Nesimtirea voastra depaseste orice putinta de intelegere a nesimtirii umane.

Măi DiJei măi..., măi caraghiosule dacă ești așa rotund precum vrei să pari dă-i numele și-am scăpat de un nick. Dar n-ai cum măi caraghiosule, de fapt te ascunzi după aceste nickuri proliferând verzi și uscate pe seama acestora, pentru tine ele nu sunt nickuri ci arată neputința ta de a comunica normal și corect pe acest forum, nu te mai încape pielea și ești penibil de caraghios. Dacă ai putea..., arăta-i de mult că poți fii în stare să faci ceva bun, dar ție îți place să fii palavragiu, așa că împacă-te cu această idee. Nu-ți convine de nickuri dă click mai încolo de pagina forumului și intră în lumea blogurilor tale și acolo zăpăcește-ți neuronii cu ce fițe, fie vorba ta, îți trec prin cap și pe lângă cap...!
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #471 : Octombrie 21, 2015, 21:12:57 »

Măi DiJei măi..., măi caraghiosule dacă ești așa rotund precum vrei să pari dă-i numele și-am scăpat de un nick. Dar n-ai cum măi caraghiosule, de fapt te ascunzi după aceste nickuri proliferând verzi și uscate pe seama acestora, pentru tine ele nu sunt nickuri ci arată neputința ta de a comunica normal și corect pe acest forum, nu te mai încape pielea și ești penibil de caraghios. Dacă ai putea..., arăta-i de mult că poți fii în stare să faci ceva bun, dar ție îți place să fii palavragiu, așa că împacă-te cu această idee. Nu-ți convine de nickuri dă click mai încolo de pagina forumului și intră în lumea blogurilor tale și acolo zăpăcește-ți neuronii cu ce fițe, fie vorba ta, îți trec prin cap și pe lângă cap...!

NVAL, lipitorul de afise freca scaunele din Kisselef( altceva nu putea freca deoarece e de dimensiuni minuscule si nu se preta) si pupa pina si mina femeii de srviciu din sediu. Le spunea alora ca el are toti revolutionarii sub mina, si ca Domnul ( desi opare mai mult Doamna) Codrin Stefanescu l-a imputernicit pe el sa raspunda cica de revii PSD. De fapt cine este acest NVAL? Unul dintre cei care statea cind cu depunerile dosarelor la SSPR si cauta fraieri sa ii dea cite 300 de roni ca sa ii bage cica dosarul. Nval, este de fapt omul care lucrind la piete in sectorul 5 a fost dat afara ca si acolo fura. Incearca sa negi asta, NVAL, ca te spulber!
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #472 : Octombrie 21, 2015, 22:01:13 »

Măi DiJei măi..., ești penibil de caraghios, vezi că ai greșit copy-paste și-l bagi pe om în altă discuție. Păi unde vezi tu că NVal a postat ceva în această discuție. Măi să fie..., parcă ai fii Don Quijote de la Mancha în luptă cu morile de vânt..., uite aici ceva să te liniștești:

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #473 : Octombrie 21, 2015, 23:26:27 »

Wink : )))))))
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #474 : Octombrie 22, 2015, 00:26:57 »

Am făcut un efort şi am creat un folder "cloud" unde puteţi vedea acţiunile noului BNR!
Pe portal nu sunt vizibile acestea şi, pentru a putea avea o viziune uniformă la nivel de mişcare revoluţionară am considerat că merită efortul.

https://onedrive.live.com/redir?resid=E067816DD0D3F968%21105

Comentarile, evident aici.

Ați abandonat de mult timp "Nou BNR", domnule Silviu, http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=1225.0, nu vă mai interesează, sau il considerați mort?
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #475 : Octombrie 23, 2015, 23:18:42 »

BNR-urile,unde sunt bnr-urile?de ce tac acestea tocmai acum cand ar trebuit sa se faca macar auzite ca sa nu mai spunem ca trebuiau sa se faca vizibile si simtite?
Daca pana acum bnr-urile au fost in coma (indusa de politicieni) de astazi acestea se poat spune ca sunt intradevar moarte,sunt moarte odata cu inchiderea dosarelor revolutiei.
Acelasi lucru putem spune de ori care ordin,miscare si chiar la modul general de toata miscarea revolutionara din Romania.
Acestora,mormant le este tacerea iar cruce,tradarea le sta la capatai,cuvintele de fala(?!) sunt in locul lacrimilor siroaie.Acesta sunt bnr-urile ce cu mult fast au reusit sa-ngroape o revolutie si-o democratie ce prin sange s-au castigat.De astazi amandoua au inceput sa fluture steagul cu gaura iar langa acesta au legat si-o panza neagra si-n berna ei l-au pus dandu-ne de inteles ca rolul lor a incetat si ca lovitura de stat a castigat.
Este doliu si-n doliu si bataie de joc vom pierii cu totii asteptand ca sa ne razbune si pe noi nepotii.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #476 : Octombrie 24, 2015, 09:46:35 »

BNR-urile,unde sunt bnr-urile?de ce tac acestea tocmai acum cand ar trebuit sa se faca macar auzite ca sa nu mai spunem ca trebuiau sa se faca vizibile si simtite?
Daca pana acum bnr-urile au fost in coma (indusa de politicieni) de astazi acestea se poat spune ca sunt intradevar moarte,sunt moarte odata cu inchiderea dosarelor revolutiei.
Acelasi lucru putem spune de ori care ordin,miscare si chiar la modul general de toata miscarea revolutionara din Romania.
Acestora,mormant le este tacerea iar cruce,tradarea le sta la capatai,cuvintele de fala(?!) sunt in locul lacrimilor siroaie.Acesta sunt bnr-urile ce cu mult fast au reusit sa-ngroape o revolutie si-o democratie ce prin sange s-au castigat.De astazi amandoua au inceput sa fluture steagul cu gaura iar langa acesta au legat si-o panza neagra si-n berna ei l-au pus dandu-ne de inteles ca rolul lor a incetat si ca lovitura de stat a castigat.
Este doliu si-n doliu si bataie de joc vom pierii cu totii asteptand ca sa ne razbune si pe noi nepotii.

Am luat aseara dupa emisiune legatura cu domana Dragan, si exact asta i-am reprosat (ce face BNR referitor la clasarea dosarului). Eu , in Asociatie nu am nici un urmas sau parinte de victima, deci nu as avea calitate procesuala in cauza care tocmai s-a clasat. Dansa a spus ca va vorbi cu liderii BNR sa fie de acord sa faca contestatie impotriva rezolutiei. Eu nu am ce face, fiindca asa cum e situatia nu pot fi parte interesata. Ii rog insa pe cei care au calitatea de parte interesata sa faca aceasta contestatie. Termenul este de 20 de zile! Va implor: NU INGROPATI REVOLUTIA ROMANA.
Memorat
  • King
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #477 : Octombrie 24, 2015, 10:47:37 »

Am luat aseara dupa emisiune legatura cu domana Dragan, si exact asta i-am reprosat (ce face BNR referitor la clasarea dosarului). Eu , in Asociatie nu am nici un urmas sau parinte de victima, deci nu as avea calitate procesuala in cauza care tocmai s-a clasat. Dansa a spus ca va vorbi cu liderii BNR sa fie de acord sa faca contestatie impotriva rezolutiei. Eu nu am ce face, fiindca asa cum e situatia nu pot fi parte interesata. Ii rog insa pe cei care au calitatea de parte interesata sa faca aceasta contestatie. Termenul este de 20 de zile! Va implor: NU INGROPATI REVOLUTIA ROMANA.

Tu esti unicul membru si presedinte!!! Grin Grin ;DLa o asociatie care nu exista Grin Grin Grin
Memorat

The path of the righteous man is beset on all sides by the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness.
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #478 : Octombrie 24, 2015, 12:16:22 »

Protestează, domnule Oporea. Încă un nickname (de securist, postac, laș etc.) te atacă nejustificat!
Sînt sigur că ”Marius Iacob” e un nickname, pentru că pretinzi că numai cei care le folosesc te atacă.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #479 : Octombrie 24, 2015, 19:16:58 »

Tu esti unicul membru si presedinte!!! Grin Grin ;DLa o asociatie care nu exista Grin Grin Grin

CRED CA sibiu decembrie 89, AIA DESPRE CARE AM ADRESAT CITEVA INTREBARI SI NU AI RASPUNS E INEXISTENTA! IA SPUNE UNDE E SEDIUL ASOCIATIEI LA CARE ESTI VICEPRESEDINTE? IA SPUNE UNDE SUNT DE EXEMPLU MASINILE INMATRICULATE PE ASOCIATIE? UNDE E BILANTUL ASOCIATIEI DEPUS? DAR IA SPUNE CIND AI FOST TU ALES VIOCEPTRESEDINTE, CA ACTE NU AVETI PE ASTA?Ultimul demers al vostru a fost ala in care la alegeri ati declarat ca il sustineti pe Ponta.....mai vicepresedinte...
Memorat
Pagini: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 50
Schimbă forumul: