Main Content:

Sondaj

Întrebare: sunteti de acord cu ce fac?

REPREZINTA MARIES REVOLUTONARII - 0 (0%)
PE CE SUME DE BANI FA LOBY - 1 (100%)

Numărul votanţilor: 1

Pagini: 1 [2] 3 4

GREVA FOAMEI DE PASTE LA SEDIUL PDL

• grig
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: GREVA FOAMEI DE PASTE LA SEDIUL PDL
« Răspunde #15 : Aprilie 20, 2012, 07:42:47 »

CAre si unde al doilea comentariu nor? Ai tu cunostinta ca folosesc eu jargoane de felul celor din respectivul comentariu? Ma stii tu sustinatorul lui Braia si Maries?
Memorat

Libertatea este dreptul de a face ceea ce permit legile.(Montesquieu)
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #16 : Aprilie 20, 2012, 09:53:57 »

Omul a intrebat doar. Si mie imi fugise o clipa platanul HDD-ului la numele tau, dar am cons ca e o simpla coincidenta. Chiar daca nu as fi avut o parere ok despre "Grig-ul nostru", nu as fi crezut ca se compromite dand limbi aso prostalailor lui Maries. Zi buna celor de pe malurile Dunarii! Nici eu nu sunt f departe de ele. Macar atat.
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #17 : Aprilie 23, 2012, 00:01:50 »

Scuze dle grig, insa mi se parea legitim sa ne lamurim. Multumesc pentru raspuns.
Comentatariile de pe site-ul Asociatiei 21 Decembrie 1989 sunt decalate fata de cele de fata cu aproape un an. Oare cand vor intelege sau vor avea curajul sa discute deschis?

http://www.asociatia21decembrie.ro/2012/04/a-5-a-zi-de-greva-foamei-in-fata-sediului-pdl/

A 5-a zi de greva foamei în faţa sediului PDL

Publicat de cristinalro la 3:44 pm în categoria Greva foamei
18 comentarii la “A 5-a zi de greva foamei în faţa sediului PDL”

# cristianpe 19 Apr 2012 la 6:13 pm

BRAVO BAIETI DAR CHIAR ASA TREBUIE SA FIM UMILITI?
    # GRIGpe 19 Apr 2012 la 7:29 pm

Cristian
    Ce vi se pare asa umilitor la acesti oameni care-si cer drepturile cu demnitate ? Ei ce-l putin au luat atitudine fata de nedreptatile care se fac revolutionarilor,noi restul ce facem ? stam si asteptam la bagabonti care conduc tara aceasta POATE POTE da drumul la indemnizatii Nu o sa vedeti domnule de la astia nik.Pana nu ne alaturam cu toti langa aceasta mana de grevesti o sa scherlaim ca cateaua la stele
    # timisoarape 19 Apr 2012 la 9:12 pm

domnule maries,maine 20 aprilie domnul cin ioan de la forumul revolutiei din timisoara va fii operat la pancreas pentru a i se indeparta o tumora va rog din tot sufletul sa fiti alaturi de el si sa va rugati pentru sanatatea lui,va scriu dumneavoastra pentru ca dumnealui intotdeauna a vorbit foarte frumos la adresa dumneavoastra si va sustinut in toate actiunile pe care le-ati facut,va multumesc foarte mult.
    # duman dumitrupe 19 Apr 2012 la 9:19 pm

Nu am retinut de la ce ora din ziua de 22 decembrie 1989 devii impostor al legii 341?
    # GRIGpe 20 Apr 2012 la 8:14 am

Se vede din imagini cat sunt de Romani, pe cladirea lor flutura mandru doar steagul cu sigla PDL-ului, iar la poarta au agatat in scarba o zdreanta de drapel national .Acestia cred ca locuiesc in PEDELIA nu in ROMANIA……BRAVOS NATIUNE
    # VICTORpe 20 Apr 2012 la 11:54 am

Multa sanatate d-le Cin, am fost si sunt alaturi de dumneavoastra !
    # iliepe 20 Apr 2012 la 2:44 pm

asta sa ales din tot efortul si sascrificiile facute de Dl.Maries?!? pacat. presedinti de asociatii ,ligi,etc ce fac?atita timp cit nu santem uniti si organizati nu rezolvam nimic.
    # iliepe 20 Apr 2012 la 2:55 pm

ce face sspr ?cei care sint in sspr au ordin sa ne inchida gura ‘de aceea nu posteaza nimic.
    # voicupe 20 Apr 2012 la 3:45 pm

Nu inteleg de ce celelalte asociatii stau degeaba si nu reactioneaza. Si eu as vrea sa fac ceva, dar asociatia din care fac parte ne spune sa asteptam. NU stiu ce trebuie sa asteptam. Mi-am cam pierdut rabdarea.
    # GRIGpe 20 Apr 2012 la 4:22 pm

duman dumitru
    Nu 22 Decembrie ci 23 Decembrie ora 0.01
    # tonype 20 Apr 2012 la 6:30 pm

Voicu. Marea majoritatea din asociatii sunt patate. Asa ca stati in casa si asteptati la pastele cailor indemnizatia !!!!!!!
    # Iancu Radomir - Gherman Timisoarape 20 Apr 2012 la 10:55 pm

DUMNEZEU sa-l ocroteasca pe Cin Ioan . Multa sanatate !
    Felicitari pentru membrii asociatiei 21 Decembrie 1989 – actiunea Dumneavoastra sper sa aminteasca Puterii ca au datoria sa selecteze si sa ocroteasca Modele dintre cei care au demonstrat ca nu toti Romanii sunt neam de sluga .
    # Chis Alexandru LRM-C 00238pe 21 Apr 2012 la 8:43 am

Un vis urât tinde a se transforma în coşmar! Tare mi-e teamă, dragi camarazi care sunteţi în greva foamei, că sacrificiul vostru va fi inutil, în condiţiile în care la ora actuală visteria statului(despre care stat e vorba?) este goală! Campaniile electorale întunecă orizontul imediat de aşteptare al revoluţionarilor, teamă fiindu-mi că nu vor mai fi bani nici pentru indemnizaţii, dar nici pentru Ordonanţa 53. Dacă Ialomiţianu a promis(fiind „forţat” de cuplul Toader-Oltean, PDL) că a identificat sursa de finanţare pentru indemnizaţii, pe actualii guvernanţi aproape că nici nu-i mai interesează soarta revoluţionarilor, lăsând lucrurile „să curgă” aşa cum „curg” în prezent, adică rămân ca la finele anului 2011, cu suspendarea indemnizaţiilor. În plus, banii de la OUG 53/2010 sunt mult prea stringent „solicitaţi” pentru campaniile electorale(locală şi parlamentară), în contextul în care 2,7 milioane de pensionari revendică vehement(nu ca revoluţionarii care numai „dau din gură” pe ici, pe acolo) restituirea imediată a sumelor „furate” prin procentul de 5.5% CASS din pensiile lor(pensiile mai mari de 740 lei). Aşa că, stimaţi grevişti ai foamei, între 2,7 milioane de pensionari prejudiciaţi(votanţi conştiincioşi) şi câteva mii de revoluţionari(divizaţi ca intenţie politică de vot şi, de regulă… absenţi de la urne), indubitabil vor fi „aleşi” primii.
    # duman dumitrupe 21 Apr 2012 la 9:55 am

Domnule GRIG,intrebarea mea a fost retorica.Ea a vrut sa atentioneze in ce pericol se afla o mare parte din revolutionari care in curand nu vor mai avea acest statut.Cineva a dorit cu totdinadinsul sa modifice aceasta data .Nu guvernul a cerut asta ,ci reprezentantii nostri au cerut imperativ rediscutarea legii revolutionarilor si chiar in articolul definitoriu al majoritatii revolutionarilor.Rezultatul este ca vor ramane foarte putini revolutionari,indemnizatiile anul acesta tot nu se vor plati ,iar datoriile istorice ale statului s-au redus in plata la 5% in 2012( parca).Ce-si putea dori guvernul mai mult? Daca in norme se mai fac cateva adaugiri de “bun simt” s-ar putea ca si aceasta lege sa devina ca si legea lustratiei o forma fara fond – va fi lege dar nu vor mai fi revolutionari. Raman la parerea ca de lege nu trebuia sa se atinga nimeni. Sa dea bunul Dumnezeu sa ma insel!
    # radudanielpe 21 Apr 2012 la 11:05 am

foarte frumos
    # danape 21 Apr 2012 la 11:41 am

Pe cine favorizati cu perioada 14-22dec 89, cind oameni au fost chemati in garzile patriotice chiar si dupa 22dec 89 sa apere institutii nu sa se bucure sau sa se plimbe infruntind gloantele,iar domnii securisti si-au permis sa traga in oameni nevinovati razbunandu-se ca pica regimul comunist .Ceaussescu a fost impuscat pe 25dec 89 nu pe 22dec89 .Care era motivul de bucurie pe 22dec 89?cind oameni nevinovati au fost impuscati dupa 22dec 89.Criminalii au fost numiti luptatori de aceea adevaratii revolutionari au de suferit.
    Rog SSPR-ul sa isi faca datoria sa retraga drepturile primite pe legea nr 42si 341 ale criminalilor din dec 89 .
    # jonpe 21 Apr 2012 la 12:47 pm

De acord, afara cu impostorii de sub incidenta legii 341, cei din armata, din fosta securitate si din politie care au certificate de revolutionari nu au ce cauta sub incidenta acestei legi, multi dintre acestia au tras in demonstranti in dec 89, pentru crimele de atunci inca nu sau gasit vinovatii, cine protejeaza criminali de atunci. In dosarul revolutiei generalul Dan Voinea chiar nu a gasit nici-un vinovat?
    # timisoarape 21 Apr 2012 la 3:28 pm

va multumesc tuturor care ati raspuns si iati urat sanatate domnului cin ioan presedintele forumului revolutiei din timisoara si sa stiti ca a fost foarte impresionat si bucuros pentru solidaritate si ureaza succes asociatiei 21 decembrie si tuturor asociatilor care lupta pentru drepturile revolutionarilor autentici. si dumnealui a facut tot ce a depins de el si facea in continuare daca nu ar fii fost lovit de aceasta boala nemiloasa,dar cu ajutorul lui dumnezeu si al medicilor se va face bine,de aceea aveti grija ca sanatatea este mult mai de pret ca orice lucru de pe lume iar toate partidele sa nu uite ca daca nu eram noi in 1989 ei nu ar fii ajuns sa conduca aceasta tara,si sper ca se va rezolva si problemele noastre iar impostorii sa dispara.

Sunt si intrebari destept puse, http://www.asociatia21decembrie.ro/2012/04/sedinta-largita-de-consiliu-director/
DANApe 22 Apr 2012 la 10:42 pm
VA ROG AFISATI LISTA CU IMPOSTORII LEGII 341.TINETI-O TOT ASA.VA ROG NU CENZURATI OPINIA MEA.NU AR TREBUI SA SUFERE ADEVARATII REVOLUTIONARI DIN CAUZA IMPOSTORILOR
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #18 : Aprilie 24, 2012, 12:12:05 »

"Greva foamei" ala Maries (Malesi, cum ii spune bambilici), lipsita de orice credibilitate dupa cele 110 zile ale ultimei greve a foamei facuta de seful lor. Nimeni nu-i baga in seama, nimeni nu le duce un pahar de apa. Sunt penibili, stupizi si ne aduc greve prejudicii de imagine.
(Ma bucur ca personajul din dreapta banner-ului "Afara impostorii din legea 341" si-a schimbat camasa albastra, dupa o saptamana, cu una rosie...)

4 comentarii la “23 aprilie o nouă zi de protest în faţa sediului PDL”
http://www.asociatia21decembrie.ro/2012/04/23-aprilie-o-noua-zi-de-protest-in-fata-sediului-pdl/

# tonype 23 Apr 2012 la 10:44 pm
    Nu ne spune si noua nimeni puctul de vedere a guvernului si al secretariatului pt prob rev. Sper sa nu cenzurati.

# timisoarape 23 Apr 2012 la 11:29 pm
    oameni buni,nu a fost suficient taierea indemnizatiei acum suntem si datori casei de pensii pentru ca au gresit calcularea indemnizatiei pe anul 2011,va trebui sa dam acei bani inapoi si va intreb de unde? daca stati linistiti in casa nimeni nu va putea rezolva problema noastra,daca nici acum nu va treziti inseamna ca nu sunteti cu adevarat revolutionari si ne meritam soarta,cu o floare nu se face primavara,doar cei din greva foamei nu va face fata singuri,fratilor trebuie sa iesim in strada pentru a ne apara drepturile si meritul de revolutionar.

# vulturu brancovenescpe 24 Apr 2012 la 12:33 am
    Multumim din inima Partidului !
    Care ?
    FSN-ului iata cum se reunesc tovarasii sub acelasi slogan, cate unul. cate trei in fiecare zi.
    vedeti aici inca o umilire comunista pentru eroii nostri.
    http://www.antena3.ro/romania/casa-de-pensii-isi-recunoaste-incompetenta-mii-de-indemnizatii-calculate-gresit-164249.html

# GRIGpe 24 Apr 2012 la 7:01 am
    Ultima,,, BOMBA”
    Revolutionarii si urmasi au primit pe 2011 bani in plus de la casa de pensii, bani care vor trebui restituiti.Aceasta stire a fost data dimineata pe Antena 3
    Ce spuneti ? cred ca ne-au dat prea mult si pe 2012 si acum vor inapoi pe 2011.

http://www.asociatia21decembrie.ro/wp-content/uploads/2012/04/DSC_4307-x.jpg[/img]]

http://www.asociatia21decembrie.ro/wp-content/uploads/2012/04/S2580008.jpg[/img]]

http://www.asociatia21decembrie.ro/wp-content/uploads/2012/04/DSC_42381.jpg[/img]]
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #19 : Aprilie 24, 2012, 23:29:55 »

Ia sa ne m scuteasca de sarlataniile lor pline de ifose de capitala. Presu prin delegare al aso 21 nu-i cu nimic m prejos decat Malesi. Dupa ce mosul a facut peste doua luni de greva foamei, o parte la sfarsitul anului 2011, o parte la inceputul acestui an, SI N-A MURIT, acum s-a apucat iarasi de grva foamei si pare a o duce fb, fara probleme de sanatate, chiar cu usurinta. Sculprotul lui peste nu-i cu nimic m putin mincinos decat maestrul lui in arta manipu_larii, fomistul de cursa lunga Malesi. Mosul crede ca poate insela lumea ca in arta. Daca a gresit ceva la o statuie, s-a scos spunand ca asa e in arta moderna, ca e un efect special, rezultaul unor indelungate cautari bla bla bla. Halooo! Mosu! Esti in viata reala, in care matul gros cu cel subtire nu pot fi ca in tablourile lui Picasso. Comprende? Poate iti faci iarsi foto indecente, dezbracat pana la brau, cu burta supta, ca sa convingi prostii si sa starnesti copasiunea fraierilor. Chiar nu ti-e rusine, la varsta ta, sa te ocupi cu asemenea sarlatanii? Asa inchei o cariera de artist, in penibil?
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #20 : Aprilie 24, 2012, 23:41:14 »

http://www.asociatia21decembrie.ro/2012/02/vlad-ciobanu-64-de-zile-de-greva-foamei
http://www.youtube.com/watch?v=5Fo_vAfj338&feature=player_embedded.
Foto si video publicate de aso 21 in 17 februarie ac, ca sa prosteasca prostii lor si pe cati m multi dintre ai altora. Ce credeti, daca greva foamei ar fi fost pe bune, ar m fi rezistat mosul la inc una dupa doua luni? Ca sa nu spuneti ca sunt tendentios, intrebati un medic nutritionist sau un fost detinut.

http://www.asociatia21decembrie.ro/wp-content/uploads/2012/02/S2540026.jpg[/img]]

Nene sculptore, pres prin delegare etc, pana si o limba ca a lui Secatura vb de sarlatanie. Te-ai umplut de ridicol precum buda de rahat.

10 comentarii la “Vlad Ciobanu – 64 de zile de greva foamei”

# Eugen Secasiupe 18 Feb 2012 la 1:14 am

Tot respectul pentru gestul vostru, dar medical nu este posibil fara “artificii” medicale.
 Credibilitatea de a fi luptatorii “dreptatii” se pierde.
 Tin sa adaug ca nu sunt de acord cu ce faceti voi si in mod sigur nu va fi apreciat de politica nationala. Ma tem ca 80% nu vor fi de acord cu actiunea voastra, pt. ca 70% nu-i intereseaza, iar restul se roaga sa muriti.
 Este mult peste limita umana (a trei-a ora?) Se nasc indoieli si pe buna dreptate …
Who gives a shit?

# negoi florinpe 18 Feb 2012 la 2:28 am

Imi pare nespus de rau ca la 22 de ani de la evenimentele din dec.1989,intr-o tara Europeana care se pretinde democratica.pentru respectarea legilor sau pentru obtinerea unor drepturi stipulate de lege oamenii trebuie sa-si sacrifice sanatatea sau uneori chiar viata.Ma rog la BUNUL DUMNEZEU, sa va fereasca de tot raul iar guvernantilor si parlamentarilor sa le de .amintea si intelepciunea rezolvarii problemelor care au generat acest chin la care va supuneti.

# niculae alecupe 18 Feb 2012 la 2:48 am

Dumnezeule Mare !
 Darzenia oamenilor din Ardealul de Nord este transfigurata in minunate balade si legende, de ce nu constientizam ca Teodor Maries un ardelean ce in trupul lui curge sangele viteazului general al lui Decebal, Gerula.
 In tristetea acestui Mare Neam promovam semintia lui Bastus pentru ca Noi suntem drepti si NU ucidem !
 Sacrificiul perpetuu al acestui Neam sfinteste Pamantul Patriei.
 http://www.youtube.com/watch?v=vxQpAlH5GA4
 Noi cei multi cu sangele amestecat de triburile nomade ce s-au perpetuat de milenii pe aceste pamanturi, nu avem inaltarea spirituala de a intelege ce se intampla cu semenii nostrii, in forma de protest de infometare, ce-si impreuna sufletele cu Iisus Hristos in sacrificiu pentru curatenie morala.
 Iisuse Hristoase, da-ne un semn prin oprirea din drumul fara intoarcere a sufletelor colegilor nostrii, ca Lumea Noastra are asa putine caractere drepte si curate ca ale lor.
 STATI, NU PLECATI, AVEM NEVOIE DE VOI, VA IMPLORAM !

# albertpe 18 Feb 2012 la 10:23 am

Ce ii tine in viata?Convingerea ca au dreptate,convingerea ca nu se poate tolera calcarea cu cizmele rosii a demnitatii eroilor morti si vii!

# albertpe 18 Feb 2012 la 10:27 am

@niculae alecu Ei chiar amestecul singelui cu populatiile nomade ne impiedica inaltarea spirituala?Toti sintem la o anumita ora a istoriei populatii nomade.

# Chirupe 18 Feb 2012 la 10:42 am

VA ROG INCETATI GREVA FOAMEI >>AJUNGE !!!

# Eugen Secasiupe 18 Feb 2012 la 10:06 pm

Acesti oameni vor muri. Dupa ei vor ramane curvele comuniste.
 Si dupa noi potopul (suntem condusi de comunisti, si agenti KGB dupa 1989 si dupa 22 de ani de agenti MOSAD … Ungureanu).

# Marina Theodorescupe 20 Feb 2012 la 7:14 pm

Vlad, mesajul tau a fost auzit. De aici incolo nu iti faci decat rau! Te rugam, hai sa gasim si alte forme de a convinge! Cu tot sufletul alaturi de tine!

# Kruchpe 21 Feb 2012 la 11:05 pm

Domnilor daca veti muri se vor bucura ticalosii.Protestul Vostru a fost inteles de cine a vrut sa o faca. In rest e sinucidere!Lupta trebuie continuata altfel!

# mariape 22 Feb 2012 la 9:00 pm

Romania are nevoie de eroi in viata.Murind nu ajuti pe nimeni .Nu faci decat sa-i bucuri pe netrebnici.Ridica-te si lupta altfel!

Memorat
« Răspunde #21 : Aprilie 25, 2012, 00:36:51 »

Sa se abroge Legea 341/2004. Sa se mai dea indemnizatii pentru oameni jegoji si imputiti, care dupa revolutie au ramas in grija statului..
Sa nu mai existe revolutia romana (pentru ca nu eu sunt impotriva revolutiei, ci voi jeguri umane ce sunteti).
Am spus-o si o sustin: sa nu mai avem bani de la stat pentru cei care nu vor sa munceasca, sa dam la parlament, senat si locale, care in mod sigur merita. Si cei care au primit bani fraudati de la stat sa fie inchisi.

jOS LEGEA 341/2004! JOS REVOLUTIA ROMâNA! Traiasca HOTII!!!

Si categoric: MA PUPATI TOTI IN CUR  Grin
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #22 : Aprilie 25, 2012, 02:09:12 »

Esti un decazut. Ma bucur ca esti caracterizat perfect de ceea ce ai scris pe acest forum. Ceea ce-si face omul cu mana lui... Cazatura, mai putin alcool, mai putine droguri si mai multe vizite la psiholog (sper sa nu fie necesar deja psihiatrul), acestea sunt recomandarile in ceea ce te priveste. E un sfat, nu o jignire, un sfat bun pe care e bine si in avantajul tau sa-l urmezi. In rest, fara indoiala ca esti o rusine pentru orasul Sibiu, o pacoste pentru familie si un revolutionar indoielnic. Nu cumva te aflai la furat atunci cand ai fost ranit?
Memorat
  • nenea
  • Membru nou
  • *
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #23 : Aprilie 25, 2012, 13:40:27 »

Sa te pupe MATA ca te-a fatat "Prost" tie asta care te denumesti HAOS ,Jeg de om!......
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #24 : Aprilie 25, 2012, 22:30:19 »

E unul dintre nick-urile lui Eugen Secasiu din Sibiu. Un magar imbatranit in rele.
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25 : Aprilie 26, 2012, 15:09:58 »

3 comentarii la “24 aprilie – o nouă zi de protest în faţa sediului PDL”

# IONESCU GHEORGHEpe 25 Apr 2012 la 8:59 pm
    …FELICITARI SI VA RUGAM CONTINUATI,…………SUNTEM ALATURI DE VOI. CAND NE DATI UN SEMNAL NE ALATURAM IMEDIAT.

# Paul Dorupe 26 Apr 2012 la 12:25 am
    DOI ” REVOLUȚIONARI ” NĂSCUȚI ÎN ANUL … 1996 !!!!!!!!!!
    a.) ” minune ” consemnată în Decretul 1.168,din 15 decembrie 2004, publicat în M.O., ianuarie 2005; actul fiind promovat de Emilian Cutean, pe atunci secretar de stat al SSPR, și semnat de Ion Iliescu în ultimile 7(șapte) zile de mandat prezidențial
    b.) DRĂGOI NICOLAE, născut pe 18 iunie 1996, în localitatea timișeană Iecea Mare, menționat la poziția 359,avînd calitatea de … REȚINUT Huh
    c.) ȘTEFAN ALEXANDRU, născut pe 3 decembrie 1996, din satul prahovean Pochenii Moșeru, menționat la poziția 1098 din M.O. nr.7/2005, având calitatea de … REȚINUT Huh
    d.) nu este nii o greșeală, conform CNP-urilor publicate !!!
    SE PARE CĂ AMBII SUNT FOȘTI … DEMNITARI !!!!!!!!!!!!!!!!

# grigorepe 26 Apr 2012 la 7:47 am

Pare mai mult ,a citit de presa decit miting!!!

http://www.asociatia21decembrie.ro/wp-content/uploads/2012/04/Fotografie0021.jpg[/img]]

http://www.asociatia21decembrie.ro/wp-content/uploads/2012/04/Fotografie0022.jpg[/img]]
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #26 : Aprilie 26, 2012, 15:15:00 »
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27 : Aprilie 26, 2012, 17:45:39 »

Dar chiar nu poate merge nimeni din Bucuresti sa le bata obrazul? Sa le spuna ca imensa majoritate a revolutionarilor nu doreste schimbarea legii? Daca au impostori de scos din lege, sa depuna contestatii sau sa-i actioneze in justitie, nu sa ne modifice noua legea ca sa ramanem fara indemnizatii. Revolutionarilor din Bucuresti le este frica de batraneii aceia? Chiar nimeni nu s-a gandit ca e o ocazie potrivita de a discuta cu ei fata in fata, macar sa li se spuna ce gandesc revolutionarii despre ei si maleficul lor conducator.
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #28 : Aprilie 27, 2012, 14:08:11 »

STIMATI CAMARAZI IESITI DIN GREVA FOAMEI.NU-SI ARE ROST SA VA INBOLNAVITI.GUVERNUL A CAZUT,URMEAZA SI BASESCU.
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #29 : Aprilie 27, 2012, 21:43:00 »

Dle kostas, te mai consideri camarad cu aia? Tot nu ti-ai dat seama ca sunt niste nenorociti de tradatori? Si chiar daca nu ar fi tradatori, ii numesti camarazi pe toti prostii, toti slugoii lui Maries si, prin el, ai piratului betiv care a ocupat abuziv Cotroceniul si prima functie in statul roman?
Memorat
Pagini: 1 [2] 3 4
Schimbă forumul: