Main Content:

Pagini: 1 2 [3] 4 5 ... 160

CAUTA SI VEI AFLA

• nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: CAUTA SI VEI AFLA
« Răspunde #30 : Mai 26, 2012, 09:11:05 »

Am adaugat semnul recunoasterii mele fara a fi confundat cu altii.Deci "nna"este denumirea conspirativa a mea.Asa-mi place mie ca-i democratie ,DA?
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31 : Mai 26, 2012, 19:26:09 »

D-le Haos esti de luat in seama asa in HAOS>
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #32 : Mai 26, 2012, 19:39:31 »

Cred ca interesul este mare ,va urez colaborari cu succes ca sa nu zic FRUCTUOASE<ci DIPLOMATICE!
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #33 : Mai 27, 2012, 18:03:36 »

Puteti trimite prin  Email petitia  la CNCD.  ...<support@cncd.org.ro>
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34 : Mai 28, 2012, 10:27:49 »

Mergeti la casele de pensii si depuneti PLANGEREA si cu scris de mana, eu am depus-o azi si merge.
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #35 : Mai 29, 2012, 15:03:53 »

ce se intampla?Ce este cu postarea ,..avem ss!Cine,cum cand?Huh
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #36 : Mai 29, 2012, 16:13:04 »

ste adevarat ce spune DUMNEZEU <cauta si vei afla ...>am cautat si acest (asta) aria posteaza lucruri diversioniste. E din 2009 excrocheria .Aria rusine .Intotdeauna pledez pentru SERIOZITATE, deci postati lucruri serioase daca nu cumva sunteti DIVERSIONISTI.
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #37 : Mai 29, 2012, 21:35:13 »

Ce se intampla?Mai avem si noi neuroni,circumvolutiuni,ori minte sa intelegem ca trebuie sa tratam serios acest portal.forum ori cum s-o numi,dar reveniti-va si mergeti pe BUNE. M-am saturat sa va tot atrag atentia ,fiti SERIOSI, ca ne atragem oprobiul public din causa usuratatii cu care tratam probleme atat de serioase ca ale noastre a REVOLUTIONARILOR.
Memorat
« Răspunde #38 : Mai 30, 2012, 00:07:02 »

ste adevarat ce spune DUMNEZEU <cauta si vei afla ...>am cautat si acest (asta) aria posteaza lucruri diversioniste. E din 2009 excrocheria .Aria rusine .Intotdeauna pledez pentru SERIOZITATE, deci postati lucruri serioase daca nu cumva sunteti DIVERSIONISTI.
STIMATE DOMN,EU NU MI-AM PROPUS VREODATA SA „DEFINESC” PE CINEVA.SI CU ATAT MAI MULT NU CONSIDER CA DETIN „ADEVARUL ABSOLUT”.INSA  NU POT STA  PE VECI INTR-O PERMANENTA STARE DE BEATITUDINE,PUNANDU-MI TOCMAI ACELE INTREBARI PE CARE DV.INSASI VI LE PUNETI. SI LA CARE BINEANTELES CA NU AVETI UN RASPUNS. NU STIU SA DEFINESC „REVOLUTIONARII AUTENTICI”,INSA STIU SA „DEFINESC” IMPOSTORII,STIU SA DEFINESC PRESEDINTII DE ASOCIATII CORUPTI, CARE AU LUAT SUTE DE MII DE EURO DE LA IMPOSTORI,STIU SA DEFINESC FAPTUL CA  NU POT STA ALTURI DE IMPOSTORI.SI CU ATAT MAI MULT STIU SA STAU ALATURI DE CAMARAZII MEI.
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #39 : Iunie 01, 2012, 15:26:11 »

Noi nu depindem de nimeni .Vrem sa ne stim in fapt si drept REVOLUTIONARI.Revolutionarii nu mor .EI LUPTA tot timpul ca nici nu pot sta degeaba,deoarece scopul lor este DREPTATEA SI LIBERTATEA.Pentru acestea au murit unii dintre noi si nimeni nu ne poate lua dreptul la moarte ,dar depinde cum si de ce mori .Nu ne cereti sa murim ,caci noi stim ,cei fricosi nu cunosc aceste termene .IATA CA APARE O R DI NU L  , fara perju .....Doamne ajuta!.
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #40 : Iunie 01, 2012, 15:41:05 »

Comunicarea sa fie strict personala a fondatorilor .Pe forum sa apara;SA COMUNICAT DATA INTRUNIRII,>
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #41 : Iunie 01, 2012, 15:59:14 »

Neicanimeni nu esti nimeni ,ti-am mai spus-o si nu ma dezic ,poate n-ai citit ,dar esti tare pentru un nimeni. Sa traiesti. Doamne ajuta .Avem nevoie de materie cenusie.
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #42 : Iunie 02, 2012, 17:02:22 »

Daca FONDATORII au stabilit data de 16 ,bine au facut. ,,deoarece pe 2si 3si4 crestinii Ortodocsi au de indeplinit datorii SACRE,iar pe 9,10 toti trebuie sa voteze la domiciliu,asa ca nu se mai putea amana si mai este ceva ;ca toti sa-si rezerve bani ptr. deplasare caci nu toti primesc venituri in aceeasi zi ci in zile diferite,ori ....perju ...stie altceva decat sa trunchieze ADEVARUL?
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #43 : Iunie 02, 2012, 17:07:17 »

unii nu primesc deloc venituri, asa ca....pentru noi fiecare membru e la fel de valoros precum insasi Ordinul
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #44 : Iunie 04, 2012, 07:28:26 »

sPER Jurul nu este doar o definitie perju o aplica ptr.ca s-a dezis de juramantul revolutionarilor si acum pune bete-n roate,facand tot felul de coscarii ca sa iasa in evidenta .Nu are succes ar trebui sa-si dea seama,dar poate nu-l duce mintea SARACUL.
Memorat
Pagini: 1 2 [3] 4 5 ... 160
Schimbă forumul: