Main Content:

Pagini: 1 ... 156 157 [158] 159 160

CAUTA SI VEI AFLA

• nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: CAUTA SI VEI AFLA
« Răspunde #2355 : Mai 07, 2014, 12:26:10 »

Vrem multe fara sa facem nimic. Uitati-va cat efort pun astia de la putere ca sa-si mentina randul prin rotatie ACEEASi si numai aceeasi.Noi nimic...
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2356 : Mai 07, 2014, 14:39:07 »

NNA cum poti spune ca noi nu facem nici un efort?Ce,noi nu facem eforturi mari sa ne mancam unii pe altii mai ceva decat cainii turbati?noi nu facem eforturi sa ne mai stoarcem cateva lacrimi in fata celor pe care i-am ales?dar ce poti sa spui de marile eforturi de a cauta fundurile politicienilor sa le sarutam?Astea toate nu sunt eforturi?Sunt si astea eforturi si inca ce eforturi.
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2357 : Mai 08, 2014, 12:17:33 »

Vrem multe fara sa facem nimic. Uitati-va cat efort pun astia de la putere ca sa-si mentina randul prin rotatie ACEEASi si numai aceeasi.Noi nimic...
DACA NU ATACAM DIRECT ,nu facem decat vrajeala
Memorat
  • Grasu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2358 : Mai 08, 2014, 13:35:38 »

NNA cum poti spune ca noi nu facem nici un efort?Ce,noi nu facem eforturi mari sa ne mancam unii pe altii mai ceva decat cainii turbati?noi nu facem eforturi sa ne mai stoarcem cateva lacrimi in fata celor pe care i-am ales?dar ce poti sa spui de marile eforturi de a cauta fundurile politicienilor sa le sarutam?Astea toate nu sunt eforturi?Sunt si astea eforturi si inca ce eforturi.
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2360 : Mai 12, 2014, 18:02:32 »

Pana nu cade basescu nu se poate face curatenie,ptr. ca au fost facuti de la pdl dupa 2010 fara sa aiba merite ,doar sa ia beneficii(pe care le si detin astia de la pdl )Structurile statului sun aservite lui base si nu se poate sa se miste ceva deocamdata. Degeaba ne agitam noi.Lg341 prevede CLAR preschimbarea certificatelor obtinute pe lg 42 si nu de eliberare a noi certificate. IMPOSTORII sunt in regimul basescu facuti CLAR?
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2361 : Mai 16, 2014, 17:31:32 »

Stie cineva ce face SSPR(cu noua denumire)? CU NOUL SS?
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2362 : Mai 27, 2014, 17:30:18 »

DACA AM IESIT SI AM VOTAT UN INDEPENDENT si au iesit nu putini, ptr votul lui DIACONU MIRCEA, a iesit ca  INDEPENDENT ,iar sistemul MOARE in fata ADEVARULUI<ASA SA FACEM SI NOI FARA RAUTATI PARTICULARE CARE DUCE LA DEZBINARE>Numai daca astia PLATITI nu cumva sunt mai uniti.ca sa ne denigreze si sa vina cu rautati nejustificate (DOAR CA NU_I PLCE LUI KKTLUI)
Memorat
  • Mr. G
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2363 : Mai 27, 2014, 19:24:00 »

Pana nu cade basescu nu se poate face curatenie,ptr. ca au fost facuti de la pdl dupa 2010 fara sa aiba merite ,doar sa ia beneficii(pe care le si detin astia de la pdl )Structurile statului sun aservite lui base si nu se poate sa se miste ceva deocamdata. Degeaba ne agitam noi.Lg341 prevede CLAR preschimbarea certificatelor obtinute pe lg 42 si nu de eliberare a noi certificate. IMPOSTORII sunt in regimul basescu facuti CLAR?

NANA, cumva cei care intra sub incidenta art 8 legea 42/1990 cu modificari, sunt cumva facuti de basescu sau iliescu ?
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2364 : Iunie 14, 2014, 11:06:53 »

AM SA CAUT sa-mi spun parerile ca si inainte de 89 ,    si ce-o sa-mi faca?Huh?
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2365 : Iunie 14, 2014, 11:18:26 »

Avem aici pe portal un dusman de neiertat pe care-l voi contracara ,sa nu-si mai ia leafa ,ca nici macar rev nu este ...stie el cine este<DAR NU STIE CU CINE SE PUNE> Revolutia nu-i pierduta FRATILOR  SA_I ELIMINAM pe toti nemernicii cu orice mijloace (ca nici ei nu ne iarta)
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2366 : Iunie 28, 2014, 10:40:51 »

Daca D-l GHE IOSIF Adminu-ulne va FERICI cu scoaterea IMPOSTORILOR DE PE PORTAL( a acelora cre nu sunt REVOLUTIONARI)ATUNCI PORTALUL VA FI AL NOSTRU. Pana una alta trebuie sa-i suportam pe postacii de serviciu tip "florin1989" CE SA FACEM ? Am suportat noi comunismul...mai toleram si RAMASITELE PENTRU PUTINA VREME
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2367 : August 16, 2014, 16:37:14 »

SSPR-ul asta ,cum s-o mai numi acum ,are activitate s-au moare prin  a nu face nimic ?PENTRU CE IAU LEFURILE (nu mici) acesti fonctionari DOMLE?CRED CA AR TREBUI SA NE EXPLICE  CE FACE SI SA NU FACA ASA CUM FACE JUSTITIA INDEPENDENTA.
Memorat
« Răspunde #2368 : August 16, 2014, 16:39:38 »

SSPR-ul asta ,cum s-o mai numi acum ,are activitate s-au moare prin  a nu face nimic ?PENTRU CE IAU LEFURILE (nu mici) acesti fonctionari DOMLE?CRED CA AR TREBUI SA NE EXPLICE  CE FACE SI SA NU FACA ASA CUM FACE JUSTITIA INDEPENDENTA.
Cred ca cit de curind o sa-ti ia la verificat dosarul, sa-ti faca pe plac! Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #2369 : August 16, 2014, 16:44:05 »

NANA, cumva cei care intra sub incidenta art 8 legea 42/1990 cu modificari, sunt cumva facuti de basescu sau iliescu ?

MrG , degeaba il intrebi ceva, Nna ( NimicNameAiuritu' ) iti va raspunde despre alceva ca si Iliescu! Grin Grin Grin
Memorat
Pagini: 1 ... 156 157 [158] 159 160
Schimbă forumul: