Main Content:

Pagini: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 331

ORDINUL NATIONAL REVOLUTIA ROMANA DECEMBRIE 1989

• DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ORDINUL NATIONAL REVOLUTIA ROMANA DECEMBRIE 1989
« Răspunde #210 : Mai 30, 2012, 22:28:43 »

DESPRE FRATII CIULIN:

1.BĂSESCU A SEMNAT, BĂSESCU A TĂIAT.
2.FRAŢII CIULIN DIN BUZĂU, NU AU NCI O VINĂ CĂ PRIMEAU ,,ÎNDEMNIZAŢIA,,FĂRA SĂ MUNCEASCĂ...CU TOATE CĂ AU FĂCUT DEMERSURI ÎN ACEST SENS......ŞI EŞTI DOBITOC, CĂ ÎI ACUZI.
DACĂ VOR VEDEA ACUZELE, NU ŞTIU PE UNDE SCOŢI CĂMAŞA.............

DE CE AU TABARIT ZIARISTII PE EI?
PE CINE AU DERANJAT ?
NU CUMVA PE UCIGASI?HuhHuhHuhHuh?

SI A VENIT PESTE EI  ADEVARUL......UNA AU SPUS,ALTA AU SCRIS
SI UITE PSIHOZA POPULARA....................................
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #211 : Mai 31, 2012, 18:39:40 »

In urma numeroaselor mailuri si a numarului mare de inscrisi in cadrul organizatiei noastre, va anuntam ca in urmatoarele zile vom face public locul si data primei sedinte de constituire a ordinului. Rog membrii fondatori sa imi transmita pe mail optiunile domniilor lor in ceea ce priveste locul si data intilnirii.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #212 : Mai 31, 2012, 18:41:03 »

reamintim ca adresa de corespondenta este alexoprea2008@yahoo.com, tel 0740532756
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #213 : Mai 31, 2012, 19:15:40 »

Uram succes domnului SORIN MESTER in noua sa functie si il asiguram ca atita timp cit demonstreaza impartialitate si buna credinta are tot sprijinul nostru
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #214 : Iunie 01, 2012, 14:21:07 »

Incepind din acest moment oricine va face declaratii in numele ORDINULUI pe care il infiintam va avea de suportat rigorile legii Domnule Perju, va rog frumos sa va abtineti, pentru ca nu aveti nici o legatura cu noi si nici nu veti avea vreodata, indiferent daca eu sau altcineva va conduce acest Ordin. Imi cer scuze pentru tonul aspru. SEDIUL ORDINULUI NU ESTE LA BUCURESTI ,mai exista revolutionari si in restul ROMANIEI.
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #215 : Iunie 01, 2012, 14:51:50 »

Asa mai merge. Trebuia sa reactionati astfel in urma cu o saptamana.
Memorat
« Răspunde #216 : Iunie 01, 2012, 14:58:40 »

CORECT !!! Bravo ALEX!
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #217 : Iunie 01, 2012, 15:19:56 »

cerem impetuos sa se difuzeze ,sa se comunice ,sa se scrie,data INTRUNIRII membrilor fondatori .
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #218 : Iunie 01, 2012, 15:46:30 »

S-A STABILIT DATA INTRUNIRII MEMBRILOR FONDATORI. PENTRU RELATII VA ROG SUNATI-MA
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #219 : Iunie 01, 2012, 16:22:09 »

neica nimeni ,vino si spuneti parerea s-ar putea sa fii ascultat
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #220 : Iunie 01, 2012, 16:31:09 »

Incepind din acest moment oricine va face declaratii in numele ORDINULUI pe care il infiintam va avea de suportat rigorile legii Domnule Perju, va rog frumos sa va abtineti, pentru ca nu aveti nici o legatura cu noi si nici nu veti avea vreodata, indiferent daca eu sau altcineva va conduce acest Ordin. Imi cer scuze pentru tonul aspru. SEDIUL ORDINULUI NU ESTE LA BUCURESTI ,mai exista revolutionari si in restul ROMANIEI.

ITI PRECIZEZ ALEX CA NU TI-AT TRAS  ORDIN.....SCCES...CIND MA DAI IN JUDECATA...
SE PARE CA STE DE ACEIASI FACTURA CA PORA..Huh!!

FII MAI PONDERAT...

ORDINU NU SPRIJINA REVOLUTIONARII IN VEDEREA OBTINERII INDEMNIZTIILOR?Huh??
CONCRET ALEX!
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #221 : Iunie 01, 2012, 16:37:50 »

VEDETI <VEDETI.perju are aliura KGB-ista ,incearca intimidarea,pe cand el este cel ce-i tataie organele tremurande. Uitati-va la ce posteaza. COPIAZA,nici macar fiind asistat.Nici la bac nu este ,...daca stie ce este bac ,daca nu l-a luat la stefan gheorghiu,si definitivatul la base@boc.
Memorat
« Răspunde #222 : Iunie 01, 2012, 18:50:31 »

Domnule Perju,
1)Va respect pentru ce ati facut in Piata Universitatii(cu organizatia dumneavoastra) asta iarna la -20 de grade si sunt convins ca aveti cele mai bune intentii, plus o bogata experienta organizationala,dar nu mai incercati sa va impuneti punctul de vedere, chiar daca il considerati corect.Insistand obtineti reactia inversa. Sa nu mai vorbim de suspiciuni.
2)Sigur ca toata lumea doreste abrogarea legilor abuzive si reintrarea in drepturi. Dar nu aceasta este cea mai mare nedreptate din tata asta si se pare ca am uitat pentru ce am iesit la revolutie.Eu am vrut libertate de exprimare (sunt pe cale sa o pierdem iarasi,veti vedea!)si m-am trezit ca mi-e foame! Nu mai vreau sa vad copii flamanzi si goi,care nu merg la scoala,nu mai vreau sa vad bataie pe tomberonul de gunoi pentru un pet,o cutie de bere goala sau o bucata de paine.. Si multemulte altele care intristeaza sufletul oricarui om normal.
3)Pentru a "face un revolutionar fals era nevoie de un presedinte si 2-3 martori(nu stiu exact).Cum pot spune eu ca X e "fals" cand are 3 d3claratii si un presedinte care sustin contrariul? Numai organele statului pot face ordine DAR NU AU INTERES! Cititi TEHNICILE DE MANIPULARE SI DATI-LE MAI DEPARTE!
Memorat
« Răspunde #223 : Iunie 01, 2012, 19:00:25 »

Multumesc pentru aprecieri ,Nenea! Nu pot veni si daca vin sunt un fel de Alex Oprea> Sunt bun la "dat cu parerea" pentru ca nu m-au interesat niciodata functiile.In ce priveste dorinta de afirmare pseudonimul vorbeste de la sine.Lucrurile se vor aseza in timp.Raman la parerea strangerii legaturilor cu pensionarii militari si desemnarea de candidati comuni la parlamentare. Nimeni nu mai vrea partide.Au ajuns si astea sa fie furate cu totul(vezi PP furat de Diaconescu de la Cojocaru). IA AMINTE, ALEX OPREA!
Memorat
« Răspunde #224 : Iunie 01, 2012, 19:25:55 »

Revin ca s-a intrerupt netul
Stiti de ce nu suntem nemti? Pentru ca nemtii au INTELEPTUL SATULUI iar noi avem PROSTUL SATULUI ca restul sunt destepti! Cam asta e deosebirea dintre noi si militari. Ei au stabilit niste principii. Pe baza principiilor, cateva obiective si o strategie de atingere a acestora.Fiind disciplinati, o urmeaza pas cu pas. Sunt si la ei diversionisti dar sunt reperati si neutralizati.Daca n-avem nemti, hai sa ne facem rost! Datoram poporului roman atingerea idealurilor din Decembrie plus tragerea la raspundere a vinovatilor de colapsul economic si social.Plus corectarea derapajelor de la principiile democratice. Asadar sa aplicam reteta de succes:
1)PRINCIPII
2)OBIECTIVE(putine,clare precise)
3) STRATEGIA(plus variante de rezerva)
     Unde-s multi puterea creste..
Memorat
Pagini: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 331
Schimbă forumul: