Main Content:

Pagini: 1 ... 327 328 [329] 330

ORDINUL NATIONAL REVOLUTIA ROMANA DECEMBRIE 1989

Răspuns: ORDINUL NATIONAL REVOLUTIA ROMANA DECEMBRIE 1989
« Răspunde #4920 : Octombrie 09, 2018, 20:50:10 »

" Alex Oprea a distribuit o postare. 7 octombrie la 23:18: 
Lucian Florescu.  7 octombrie la 21:16: După eșecul referendumului, solicit CPF și celor ce au votat să plătească in solidar cele 42.ooo.ooo€ cheltuite pentru moftul lor!

Popescu Anton Florin: corect ! in frunte cu hamsterul mustăcios !   1z
Adrian Nicolae A fost dorinta celor 3 milioane de semnatari ,nu a lui dragnea,a nazistului sef sau a vreunui partid politic, a fost o initiativa civica,iar cine este la putere are OBLIGAȚIA sa ia in seama si sa faca referendum,dar sunteti,ori manipulati,ori orbiti de ura ca sa vedeti realitatea,daca acelaș referendum era organizat de usr sau pnl,mergeati la vot,mai cereati sa recuperati banii de la cineva?   1z
Alex Oprea: Dar atunci unde sunt cei 3 milioane de swmnataei? Cum de nu au votat?   1z
Sorin Gimesh: Au votat 3.731.704 = 20,41% !!! Nu ştiţi unde se comunică aceste date??? Pe www.bec.ro
Sorin Gimesh: http://prezenta.bec.ro   22h
Sorin Gimesh: " 3 milioane de swmnataei?" Huh Ce aţi vrut să spuneţi cu "swmnataei"Huh Din ce limbă aţi luat acest cuvânt??? Sau e ceva tainic şi codificat Huh   22h
Adrian Nicolae: Au votat circa 3,8 milioane de cetățeni, daca vrei sa arunci o privire,daca vrei sa fi tendentios decat scri   1z
Sorin Gimesh: Mai exact 3.731.704 Votanţi = 20,41% !!! Restul de 80% sunt BOI.cotanţi !!!   22h "     Sursa: https://www.facebook.com/alexpress1 ...
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4921 : Octombrie 15, 2018, 22:05:34 »

"Prietenul" domnului administrator se pare e dat în judcată de domnul Alex Opre, de la Sibiu. Informație de pe Facebook.
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4922 : Octombrie 15, 2018, 23:31:22 »

Nu există vreo garanție că este așa, poate să nu fie nimic, eu v-am arătat doar ce a anunțat domnul Oprea.

Memorat
« Răspunde #4923 : Octombrie 15, 2018, 23:46:43 »

Eu sunt convins ca ... in postarea asta nu minte ... si eu  "am avut onoarea"  de a fi  "fericitul beneficiar al unei p.p. din partea  "internationalului posesor de radio" ...  Grin

'' "Sunt dezamagit; nu mi-s ca 'hailandar' ... unicul" ... "da' ma pun martor  (jur si stramb, la 'o adica')  in favoarea lui Secasiu" ... "stiu, am vazut si auzit tot" ... '' ...   Grin
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4924 : Martie 11, 2019, 13:14:36 »

S-a mai făcut urmărirea aceea sau era doar o altă minciună trîmbițisăt a manipulatorului din Sibiu? Între timp, îl critică tot mai mulți.

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4925 : Martie 11, 2019, 13:19:43 »

S-a înhăitat cu Dorel Haraga pentru a denigra o femeie! Cei doi mari revoluționari și-au unit forțele pentru a-i distruge imaginea publică! ”Demnă” ispravă!

Memorat
« Răspunde #4926 : Martie 11, 2019, 19:36:44 »

" Alex Oprea  ·  3 martie la 15:52 ·

Deoarece acum 10 ore asupra sistemelor de protecție ale serverelor noastre au avut loc doua atacuri informatice, INTERNATIONAL RADIO DEUTSCHLAND a întrerupt emisia până la ora 20 pentru remedierea problemei. Vă mulțumim pt înțelegere. "
  !? Shocked   !! Cry   !! Grin

"Mariana Avram
Mariana Avram "prietenii" stau pe aproape, se preocupa... · 1săpt

Alex Oprea
Alex Oprea EXACT · 1săpt

George Marin
George Marin Se tem de concurență · 6z "

'' M-am linistit .. . atacul n-a venit de la rusi ... '' Grin Cry Grin Cry Grin   https://www.youtube.com/watch?v=bnS4Q_YaGmA
Memorat
« Răspunde #4927 : Martie 11, 2019, 19:55:13 »

Si anterior si acum ... sursa = "feisubucu" ... : https://www.facebook.com/alexpress1

" Alex Oprea a distribuit o postare.  ·  10 ore ·

in 15 martie voi intrerupe emisia total timp de 15 minute! "

Va dati seama ...  Roll Eyes Shocked Cry  Va fi ... "o mare pagube" ... Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #4928 : Martie 20, 2019, 00:43:58 »

" facebuc "  :  https://www.facebook.com/alexpress1  :

" Alex Oprea   18 martie la 21:10 ·

SEBASTIAN GHIȚĂ, te provoc să discutăm în direct. Ai curaj? "

"Liviu Pacev Aiurea... Chiar tampit, nu este..! · 1z

Alex Oprea tocmai... · 1z

'' 'Mai draga' ... Nicolae Mircea  (nu, nu Zambra!? ...)  Alexandru Oprea ... AM  EU  !!!  Ce parere ai ?  ?  ? Roll Eyes Kiss

P.s.  Dom' Pacev ... nu mi-s  'canibal' ... Grin   Talica nu esti in stare sa raspunzi la tel., domnu' avocat  ...  Cry ''

Memorat
« Răspunde #4929 : Martie 28, 2019, 09:34:40 »

" facebuck "  :  https://www.facebook.com/alexpress1  :  " Alex Oprea   ·12 ore  ·  Un mesaj pentru români:

Burada Gheorghe: Dragi nostalgici..... Fascismul o fi fost ce o fi fost dar comunismul impus de Stalin si acceptat fara cracnire de comunistii asa zis romani si-a distrus propriul popor.... Milioane de vieti... milioane de constinte... generatii dupa generatii culminand cu interlopii nesatui de acum Progenituri ale fostilor nemernici care au pus pe butuci o tara si au alungat un popor in cel mai cumplit exod din istoria europeana...... CU ATAT MAI MULT TREBUIE CONDAMNAT... INTERZIS IAR VIRUSII PURTATORI ELIMINATI DIN "FRUNTEA TREBILOR" ADMINISTRATIEI DE STAT.
Destul si prea destul cu generatiile de sacrificiu.
Cei care inca ii fac apologia si ii gasesc circumstante atenuante sunt mai periculosi decat comunistii insisi deoarece sunt vectori ai necrutatoarei molimi..... E trist ca parte a generatiei mele contamineaza liber prin toate mijloacele de comunicare si bine-nteles si aici. "

'' N.M.Oprea ... nu e amenintat, dom' PETRESCU ! '' ... (imi permit doar sa...)...imi exprim  'nedumerirea'  vis-a-vis de ... :
... ''mesaju' lu' prezumptiva ruda a lu' Gogea Mitu'', - adica Burada Gh.  ('neidiot'?!?, autodeclarat 'incendiator'!!!) -, ... :
"Fascismul o fi fost ce o fi fostAaah, ... deci ... asa ... ceva ... (aproape)  nesemnificativ ... nedefinit  (inca) ... ?!  ?!  ?!

Acest articol  (v.link-ul)  'spune'  altceva !!!   Pai ... daca si-astia ...  'adevaratii' ... de la  'Adevarul' ... 'minte' ... !?  !?  !? :

"Al Doilea Război Mondial în cifre: a durat 2.194 de zile, a cuprins 61 de state şi pe front şi în spatele lui au murit 50 de milioane de oameni"

https://adevarul.ro/locale/constanta/al-doilea-razboi-mondial-cifre-durat-2194-zile-cuprins-61-state-front-spatele-murit-50-milioane-oameni-1_591178345ab6550cb8ed86d5/index.html

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4930 : Aprilie 02, 2019, 09:41:30 »

Nu există vreo garanție că este așa, poate să nu fie nimic, eu v-am arătat doar ce a anunțat domnul Oprea.

Din cîte se poate înțelege din lipsa oricărei alte informații pe această temă inventată și lansată de manipulatorul Oprea, nici urmărirea lui Secașiu nu a fost o știre adevărată, ci doar o bravada goală, din șirul lung și rușinos cu care ne-a obișnuit. La Sibiu chiar nu se găsește nimeni să-l mai traga de mînecă din cînd în cînd?
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4931 : Aprilie 02, 2019, 09:46:01 »

Acum a găsit altceva cu care să se afirme public, atacînd o magărie.
Problema este că, indiferent de temă, nu-l mai bagă nimeni în seamă.

International RADIO Deutschland

https://www.facebook.com/groups/2123850424521651/?multi_permalinks=2447005945539429%2C2447004302206260%2C2446930975546926%2C2444642622442428&notif_id=1553937082794579&notif_t=group_activity
10 hrs
Alianța Civică ROMÂNIA SĂNĂTOASĂ
Comunicat,
 Suntem profund revoltați de faptul că partidele politice folosesc în campanie idealurile și simbolurile Revoluției din 1989 după ce timp de 30 de ani au căutat să extermine fizic orice luptător anticomunist printr-o legislație aberantă și îndreptată împotriva lor. Deasemenea membrii marcanți ai partidelor încearcă în mod injust să acrediteze ideea că în 89 nu a fost revoluție ci lovitură de stat. La 30 de ani de la cel mai important eveniment istoric de după al doilea război mondial, le cerem politicienilor din toate partidele să înceteze deândată a mai invoca Revoluția Română în scopuri electorale. Revoluția din 1989 nu poate fi invocată de călăii revoluționarilor.
 Alex Oprea
 Președinte
Memorat
« Răspunde #4932 : Aprilie 05, 2019, 16:28:12 »

exolicat-mi ceva_ EU AM DE LUAT RESTANTELE , cum pot sa puna ei mina pe ele, imi scapa sistemul.
''Mai draga  "conducatoru'  unei 'aliante' !?"... cu cca. 16.000 ?!  (shaishpemii)  de  ''membr('urduos')i'' !! ... d-ta, "cel mai"/"singurul" ... ''vero''  (cf. propriului  'in scris' al ... tau ...'' :
Ai avut de luat restantele ?!  ?!  ?!   Ciudat ... tare ciudat ... !!!   ''Sa nu ma ameninti, rogu-te ... cu a ta colectie de bate ... ca fac p.p. ... ''
Memorat
« Răspunde #4933 : Aprilie 16, 2019, 21:31:08 »

Grin  '' ATENTIE!!!   ATENTIE!!!   Urmeaza : Roll Eyes ... Comunicatul : Cool ... 'Presedintelui' Shocked ''  Cry ... :

" Alex Oprea  ·  3 ore  ·  RUSINE REVOLUTIONARILOR CARE SUNT LA STRASBOURG ACUM

ALIANTA CIVICĂ ROMANIA SANATOASA se delimitează de orice fel de acțiune a revolutionarilor sustinători PSD sau a celor care se află în aceste momente la Strasbourg pe banii PSD pentru a face jocurile murdare ale mafiei bolșevice. Deasemenea dezavuăm public actul nemernic al unor revolutionari care au participat la circul de la ICCJ în sprijinul INRACTORULUI Nicolae Liviu Dragnea. Alianța nu tolerează nici un fel de încălcare a legii și nici un fel de sprijin pentru cei care au incălcat legea, mai ales în cazul lui Dragnea și a echipei sale de sprijin. Considerăm că pentru noi aceste personaje sunt nocive ca dealtfel pentru întreaga Românie. În cazul în care vom descoperi că la aceste acțiuni aU PARTICIPAT PERSOANE CARE SUNT MEMBRE ALE VRE-UNEI ASOCIATII DIN CADRUL ALIANTEI, aceste asociatii vor fi excluse din Aliantă.
Deasemenea așteptăm pozițiile publice ale asociațiilor de revoluționari din România.
Președinte
Alex Oprea "          Sursa : Facebook : https://www.facebook.com/alexpress1

"Alianta...se delimiteaza...nu tolereaza...exclude..."                       ''Mda... asa e-n alianta... Grin''
"dezavuam...consideram...daca vom descoperi...asteptam..."        ''Ei, cei multi...16.000... Cry''

'' Da' sonorizarea sedintei  " celor care se află în aceste momente la Strasbourg pe banii PSD "!? ...
... cum le-o fi asigurat-o  'celor' ?!  ?!  ?! Kiss    Pro bono Roll Eyes ... sau  contra cost !?  !?  !? Shocked ''

Memorat
« Răspunde #4934 : Aprilie 17, 2019, 21:19:19 »

Astazi asteptam  "incendiarele dezvaluiri" ? ... Cry
A  TRECUT  'IECZACT'  O  SAPTAMANA  !!! ... : Grin

"Alex Oprea  ·  4 aprilie la 23:30  ·  ii rupe Boc pe primarii lui Dragnea

https://www.notabn.ro/s-a-semnat-acordul-de-asociere-pentru-realizarea-metroului-si-a-trenului-metropolitan-cluj/?fbclid=IwAR1qy1Agsc0kgTrEzGDfvkRkUq8zn4n_4hMRdfXKI_m7xXlzD4KjFrsqohs

Popescu Anton Florin felicitari ! · 1săpt

Ovidiu Stoenescu Imj place nespus initiativa. Eu am invatat in 30 ani sa nu ma bucur decit cind vad ca a inceput efectiv lucrarea. De studii de fezabilitate ce consuma bani multi si nu se materializeaza sint satul. Inclusiv guvernele Boc au facut la fel. Sa mai amintesc si de guvernul Tariceanu care a cheltuit mare parte din cei cca 4 miliarde euro incasati pentru vinzarea BCR,prin imprastierea catre primariile pnl si psd,aliate pe atunci pentru studii de fezabilitate care cred ca in proportie de 90 procente nu sau materializat,ce stau prin sertare si acum. Au fost bani pentru campanie electorala si exista si in acest caz acest pericol,ca doar traim in Romania si orice este posibil. Sa fim reticenti si sa punem presiune pe politicieni sa termine ce promit. Entuziasmul excesiv ,cind este vorba de politica ne poate arunca in cea mai neagra deziluzie. · 1săpt.

Alex Oprea cind o sa vorbesc, si o sa vorbesc curind despre lucrurile astea, multi vor intra la puscarie. inca o saptamina si voi vorbi! · 1săpt.

Alex Oprea co [oze, cu inregistrari de discutii, cu sms-uri, cu tot...tacimul · 1săpt.

Claudiu Iordache Gata! Boc îi va rupe! La luptă! N-a avut timp zece ani cu Băsescu! · 1săpt."

'' Or fi  'dalea' ... cu impact planetar  (ca  'ancheta'  lu' Oreste, 'urlata'  de R. Bogdan Grin ... da' 'lipsa' Shocked) ... , nea' Iordache ...?!  ?!  ?! Cry ''
Memorat
Pagini: 1 ... 327 328 [329] 330
Schimbă forumul: