Main Content:

Pagini: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 331

ORDINUL NATIONAL REVOLUTIA ROMANA DECEMBRIE 1989

• un urmas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ORDINUL NATIONAL REVOLUTIA ROMANA DECEMBRIE 1989
« Răspunde #195 : Mai 30, 2012, 19:47:19 »

LIGA LUPTATORILOR DIN DECEMBRIE 1989
PENTRU VICTORIA REVOLUTIEI ROMANE
SI INTEGRARE EURO-ATLANTICA-ROMANIA
Bucuresti, str Th Sperantia nr.14 , sect 3
ligaeuroatlantica@yahoo.com
   tel ; 0733565470
ORDINUL NATIONAL REVOLUTIA ROMANA 1989 -ONOARE  SI FIDELITATE -
                                      CERERE DE INSCRIERE

Subsemna(a)(nume)…..................................…....(prenume…………..........................................................

Domiciliat in localitatea...............................................str........................................nr........bloc......................sc..................ap...........

.......Jud/Sect.......................................... cod postal....................................................................

posesor al B.I.(C.I.) seria ….........… nr. …….............................……. C.N.P. .....................................................................

solicit primirea mea in ORDINUL NATIONAL REVOLUTIA ROMANA 1989 -ONOARE SI FIDELITATE-(ONRR-1989 ).

Am luat cunoştinţă de prevederile Statutului ONRR1989 şi mă oblig să le respect .

Sunt angajat (a)  la .............................................(institutia, intreprinderea), in functia de .................................................

Sunt născut (a) la data de …….........................… in localitatea ……....................................…….. jud. ..........

Mă oblig să contribui prin activitatea mea la realizarea scopului şi obiectivelor  ONRR1989 cit si
prin cotizata anuala.

Casa de pensii (cea care imi plateste pensia) :………………………………………………
Posesor certificat  si legitimatie seria...................numar.....................calitatea................................

Datele mele de contact sunt urmatoarele :

Tel. Fix domiciliu :……………………………
Tel. serviciu ………………………………….
Tel. Mobil……………………………………..
Fax ……………………………………………
E-mail …………………………………………
Adresa postala ...
...
...

Data inaintarii cererii ……………………             (NUMELE, PRENUMELE, SEMNATURA)…………………………………

MAI DUTE DRACULUI CU ORDINUL TĂU.
ŞI APROPO, NU SUNT URMAŞUL DIN BUZĂU, ŞI PĂRINTELE MEU UCIS, NU A FOST CIORDITOR.
PENTRU AFIRMAŢIILE TALE LA ADRESA MAMEI MELE, VEI PLĂTI, PERJULE, PUPINCURISTU LUI BĂSE, ŞI A CAMARILEI LUI. SICTIR.
Memorat

EROII NU MOR NICIODATA
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #196 : Mai 30, 2012, 19:53:32 »

ordinul nu este al lui perju, nu stiu cum isi permite nesimtitul sa se foloseasca de numele nostru. Perju, daca nu te potolesti te vor potoli altii
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #197 : Mai 30, 2012, 20:18:56 »

ordinul nu este al lui perju, nu stiu cum isi permite nesimtitul sa se foloseasca de numele nostru. Perju, daca nu te potolesti te vor potoli altii

MAI ATENT DOMNULE ALEX OPREA CU AMENINTARILE.......MAI AI UN MUSTERIU CARE A AMENINTAT CU MOARTEA UN PROCUROR....FII PUTIN MAI CALM TE ROG.
DACA ESTI ALERGATOR DE CURSA LUNGA   NU MUSCA MOMELI...SUCCES.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #198 : Mai 30, 2012, 20:20:03 »

nu amenint da vad ca iti tot faci dusmani
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #199 : Mai 30, 2012, 20:22:11 »

la ei ma refer ca te vor potoli Cheesy
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #200 : Mai 30, 2012, 20:35:35 »

tel ; 0733565470
                                      CERERE DE INSCRIERE

Subsemna(a)(nume)…..................................…....(prenume…………..........................................................

Domiciliat in localitatea...............................................str........................................nr........bloc......................sc..................ap...........

.......Jud/Sect.......................................... cod postal....................................................................

posesor al B.I.(C.I.) seria ….........… nr. …….............................……. C.N.P. .....................................................................

solicit primirea mea in ORDINUL NATIONAL REVOLUTIA ROMANA 1989 -ONOARE SI FIDELITATE-(ONRR-1989 ).

Am luat cunoştinţă de prevederile Statutului ONRR1989 şi mă oblig să le respect .

Sunt angajat (a)  la .............................................(institutia, intreprinderea), in functia de .................................................

Sunt născut (a) la data de …….........................… in localitatea ……....................................…….. jud. ..........

Mă oblig să contribui prin activitatea mea la realizarea scopului şi obiectivelor  ONRR1989 cit si
prin cotizata anuala.

Posesor certificat  si legitimatie seria...................numar.....................calitatea................................

Fax ……………………………………………
E-mail …………………………………………
Adresa postala ...
...
...

Data inaintarii cererii ……………………             (NUMELE, PRENUMELE, SEMNATURA)…………………………………

ŞI APROPO, NU SUNT URMAŞUL DIN BUZĂU, ŞI PĂRINTELE MEU UCIS, NU A FOST CIORDITOR.
PENTRU AFIRMAŢIILE TALE LA ADRESA MAMEI MELE, VEI PLĂTI, PERJULE, PUPINCURISTU LUI BĂSE, ŞI A CAMARILEI LUI. SICTIR.

COPILE  COPILE;  DA PE ALTCINEVA DRACULUI NU PE MINE.......
TE IERT DE DATA ASTA.
ORDINUL ESTE PENTRU VOI;  CONSTRUITI-L PENTRU CA AVETI VIITORUL IN FATA......

SI DA DRACULUI SAU MULTUMESTE ALORA CARE" AU VOMITAT LA PRESA---CE,EL E FRAIER SA MAI MUNCEASCA DUPA 26 DE ANI CIND STATUL II DA 20 MILIOANE PE LUNA"   LIPSA DE INTELEPCIUNE, ASTA A FOST....

http://www.adevarul.ro/actualitate/Doua_decenii_de_recunostinta_pentru_criminali_si_securisti_0_531547210.html

DESPRE " PUPINCURISTUL LUI BASESCU:

"PENTRU AFIRMAŢIILE TALE LA ADRESA MAMEI MELE, VEI PLĂTI, PERJULE, PUPINCURISTU LUI BĂSE, ŞI A CAMARILEI LUI. SICTIR."

CERETI DREPTUL TAU LEGITIM, NU TE BAGA IN POLITICA  SI FA PLINGERE IMPOTRIVA STATULUI PENTRU INCALCAREA DREPTURILOR SI INTERESELOR TALE LEGITIME.."

VOI, URMASII  NU ATI FOST IN PERIOADA 1990-1997 NICIODATA NOMINALIZATI IN VRE-UN DECRET.....

ACEST PRESEDINTE AL ROMANIEI, TRAIAN BASESCU  A SEMNAT DECRETUL IN CARE SUNTETI NOMINALIZATI IN ANUL 2007 SAU 2008.
DETINETI  TITLU CU NOMINALIZAREA DATELOR PERSONALE IN MONITORUL OFICIAL AL ROMANIEI.....

STIU CA PENTRU ACEASTA AM INTREPRINS CEVA DILIGENTE  FAPT PENTRU CARE NU POT DECIT SA ITI MULTUMESC  PENTRU EXPRESIA " SICTIR "

LA O NOUA  " REVERIFICARE " DUPA DECIZIA CEDO  MARII PERDANTI SUNTETI VOI, COPIII MARTIRILOR DUPA VIRSTA DE 26 DE ANI;  DACA II AUZI PE CEI DE LA MINISTERUL MUNCII CUM PUN PROBLEMELE, TE CRUCESTI........

FACETI ORDINUL,NU MAI PIERDETI TIMPUL SI ANGAZATI-VA DIRECT IN LUPTA CU PUTEREA POLITICA-MAFIA TRANSPARTINICA SI TRANSNATIONALA  CARE TRATEAZA FIINTA UMANA DINTR-O SINGURA PRISMA: "ILUMINATII SI   SERVITORII.
O SEARA BUNAAAAAAA!!~!

PS: TIE COMUNISTII TIAU UCIS MAMA  IAR MIE,CU MULT INAINTE DE 22 DECEMBRIE 1989, COPILUL.......SI RASPUND LA PROVOCARI.....
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #201 : Mai 30, 2012, 20:40:54 »

nu amenint da vad ca iti tot faci dusmani
E suparat; e orfan iar mafia politica i-a furat piinea de pe masa...lupta e grea... ma injurat,,, asta e...vor urma protestele: IN FOND  CE NE UNESTE SI CE NE DESPARTE?

NE VA UNI LUPTA PENTRU ADEVAR,DREPTATE; AVEM OBLIGATIA DE A REPUNE PIINEA PE MASA ACESTOR COPII...

JOS MAFIA TRANSPARTINICA CE GUVERNEAZA DE 23 DE ANI  ROMANIA....
BOC A MINTIT;]
PONTA A MINTIT !
MILIOANE DE ROMANI ASTEAPTA ALTERNATIVA-SCHIMBAREA...........

FIE CA PROGRAMUL SI PROCLAMATIA CATRE TARA A "ORDINULUI" SA FIE RASPUNSUL ASTEPTAT DE POPOR.
INCLUDETI IN PROGRAME SI COPIII MARTIRILOR DIN DECEMBRIE 1989...

LUCRATI LA ACTE SI INREGISTRATI ORDINUL ALEX.......
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #202 : Mai 30, 2012, 20:44:35 »

la ei ma refer ca te vor potoli Cheesy

CINE A FACUT DILIGENTE PENTRU INCLUDEREA LOR IN LEGEA 341 DUPA VIRSTA DE 26 DE ANI, LA COMISIA JURIDICA A SENATULUI  IN 4-6 MAI 2004 NU STIU......SI DILIGENTELE PENTRU ORDINUL EMIS DE CASA DE PENSII PRIVIND PLATILE DIN 2004.
DACA NU STIU,NU E NICI O SUPARARE!

NU EU AM VORBIT AIUREA " UNDE NU TREBUIA"

STATUL SE PARE CA VA FACE REVIZUIREA DOSARELOR DIN PARCHETUL MILITAR..
Memorat
« Răspunde #203 : Mai 30, 2012, 20:49:05 »

PERJULE RESAPATULE DUTE DRACULUI CU ORDINU TAU CU TOT PORTOCALIULE DE FAPT CACANIULE  LA MUNCA RESAPATULE CAND A FOST BOC LA PUTERE NE ERAI ASA VOCAL AVEAI O TEAPA IN GAT ?? ZDREANTO
Memorat
  • buzdugan
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #204 : Mai 30, 2012, 20:52:34 »

Toata clasa politica este compromisa.Singura solutie:inca o revolutie.O revolutie facuta in baza principiilor din decembrie 1989 dar adaptate la starea actuala a situatiei din Romania si din Europa.Trebuie sa scriem si sa contactam cit mai multe organizatii din tara si strainatate care se ocupa cu drepturile omului.Trebuie sa sensibilizam toate ambasadele din tara.trebuie sa scriem guvernelor si presedintilor din statele democratice si sa aratam ce am facut noi pentru Romania si implicit pentru lume prin darimarea dictaturii si sistemului comunist,ca am facut tote astea cu daruire,spirit de sacrificiu,cu varsare de singe si cu jertfe umane.Cerem ca pentru toate astea sa fim respectati si recompensati,caci orice tara trebuie sa-si respecte eroii si pe cei care o ajuta sa progreseze.In paralel cu toate astea trebuie sa cautam sa monitorizam,sa scoatem in evidenta toate greselile facute de orice guvernare care a stapinit in Romania de 22 de ani si in special sa ne ocupam de guvernarile recente.Trebuie sa iesim in strada cu lozinci care sa le arate politicienilor si guvernantilor unde si cind au gresit.Trebuie sa-i monitorizam si sa publicam prin toate mijloacele greselile pe care le fac.Asta trebuie sa se intimple cu fiecare politician si cu fiecare ministru din orice guvern sau orice partid.De la sefii de asociatii nu putem astepta sprijin,s-a vazut rezultatul "muncii si implicarii lor"In miscarea revolutionara.Ideia d-lui alexpress1 si a celor care au aderat la noua forma de organizare(ORDINUL)este fff benefica si trebuie sustinuti in media.Succes fratilor.Nu va lasati doboriti de nimeni,mergeti pe drumul ales ca-i un drum bun.BAFTA.
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #205 : Mai 30, 2012, 20:57:21 »

PERJULE RESAPATULE DUTE DRACULUI CU ORDINU TAU CU TOT PORTOCALIULE DE FAPT CACANIULE  LA MUNCA RESAPATULE CAND A FOST BOC LA PUTERE NE ERAI ASA VOCAL AVEAI O TEAPA IN GAT ?? ZDREANTO

SANDULE  ZIS  VASILIU;  CAM PENTRU TOATE PROTESTELEW  EU AM OBTINUT APROBARILE.....ASA CA LAS-O MAI MOALE  CU INJURATURILE.............
SI AMENZILE TOT NOI LE PLATIM CA NU AVEM BLATUL CU JANDARMERIA.............SA FII IUBIT SI LA 999999999999999999
Memorat
« Răspunde #206 : Mai 30, 2012, 21:05:34 »

SA TE CHIS IN FREZA DE RESAPAT AM VENIT LA PROTESTE DE BUNA VOIE 20 ZILE LA RAND FARA SA MA DAU IN SPECTACOL CAND VAM VAM VAZUT PORTOCALILOR AM PLECAT RESAPATILOR
Memorat
  • un urmas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #207 : Mai 30, 2012, 21:42:16 »

tel ; 0733565470
                                      CERERE DE INSCRIERE

prin cotizata anuala.

Fax ……………………………………………
E-mail …………………………………………
Adresa postala ...
...
...

TE IERT DE DATA ASTA.

SI DA DRACULUI SAU MULTUMESTE ALORA CARE" AU VOMITAT LA PRESA---CE,EL E FRAIER SA MAI MUNCEASCA DUPA 26 DE ANI CIND STATUL II DA 20 MILIOANE PE LUNA"   LIPSA DE INTELEPCIUNE, ASTA A FOST....

http://www.adevarul.ro/actualitate/Doua_decenii_de_recunostinta_pentru_criminali_si_securisti_0_531547210.html

"PENTRU AFIRMAŢIILE TALE LA ADRESA MAMEI MELE, VEI PLĂTI, PERJULE, PUPINCURISTU LUI BĂSE, ŞI A CAMARILEI LUI. SICTIR."

CERETI DREPTUL TAU LEGITIM, NU TE BAGA IN POLITICA  SI FA PLINGERE IMPOTRIVA STATULUI PENTRU INCALCAREA DREPTURILOR SI INTERESELOR TALE LEGITIME.."

VOI, URMASII  NU ATI FOST IN PERIOADA 1990-1997 NICIODATA NOMINALIZATI IN VRE-UN DECRET.....

ACEST PRESEDINTE AL ROMANIEI, TRAIAN BASESCU  A SEMNAT DECRETUL IN CARE SUNTETI NOMINALIZATI IN ANUL 2007 SAU 2008.
DETINETI  TITLU CU NOMINALIZAREA DATELOR PERSONALE IN MONITORUL OFICIAL AL ROMANIEI.....

STIU CA PENTRU ACEASTA AM INTREPRINS CEVA DILIGENTE  FAPT PENTRU CARE NU POT DECIT SA ITI MULTUMESC  PENTRU EXPRESIA " SICTIR "

LA O NOUA  " REVERIFICARE " DUPA DECIZIA CEDO  MARII PERDANTI SUNTETI VOI, COPIII MARTIRILOR DUPA VIRSTA DE 26 DE ANI;  DACA II AUZI PE CEI DE LA MINISTERUL MUNCII CUM PUN PROBLEMELE, TE CRUCESTI........

FACETI ORDINUL,NU MAI PIERDETI TIMPUL SI ANGAZATI-VA DIRECT IN LUPTA CU PUTEREA POLITICA-MAFIA TRANSPARTINICA SI TRANSNATIONALA  CARE TRATEAZA FIINTA UMANA DINTR-O SINGURA PRISMA: "ILUMINATII SI   SERVITORII.
O SEARA BUNAAAAAAA!!~!

PS: TIE COMUNISTII TIAU UCIS MAMA  IAR MIE,CU MULT INAINTE DE 22 DECEMBRIE 1989, COPILUL.......SI RASPUND LA PROVOCARI.....

PERJULE, EŞTI DUS CU PLUTA.
1.BĂSESCU A SEMNAT, BĂSESCU A TĂIAT.
2.FRAŢII CIULIN DIN BUZĂU, NU AU NCI O VINĂ CĂ PRIMEAU ,,ÎNDEMNIZAŢIA,,FĂRA SĂ MUNCEASCĂ...CU TOATE CĂ AU FĂCUT DEMERSURI ÎN ACEST SENS......ŞI EŞTI DOBITOC, CĂ ÎI ACUZI.
DACĂ VOR VEDEA ACUZELE, NU ŞTIU PE UNDE SCOŢI CĂMAŞA.............
3.ILIESCU NE-A PUS ÎN DREPTURI.
4.NU TE MAI DA ,,COCOŞ,, CĂ NU STIU SĂ FI FOST TU ĂLA CARE TE DUREA AŞA TARE DE URMAŞI.
ŞI DACĂ O TOT ŢII LANGA, DE CE NU NE-AI BĂGAT ÎN DREPTURI PÂNĂ ÎN 2004?
5.LEGAT DE MAMA MEA, NU O MAI DA CU JUSTIŢIA, PENTRU AFIRMAŢIILE TALE, O SĂ TE CĂPĂCESC.
NU VEI ŞTI NICI CÂND, NICI CUM.
VEI VEDEA.
P.S. AI GRIJĂ.....FRAŢII CIULIN, SAU MAI BINE ZIS ,,URMAŞII,, SUNT VREO 7 LA NUMĂR.....!!!!!!!
Memorat

EROII NU MOR NICIODATA
  • un urmas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #208 : Mai 30, 2012, 22:07:18 »

PERJULE, DE UNDE ŞTII CĂ MAMA MEA A FOST UCISĂ DE COMUNIŞTI?
ERAU COLEGII TĂI?
ŞI PENTRU COLEGII DE PE PORTAL......CINE SUNT ,ILUMINAŢII, ŞI CINE SUNT ,SERVITORII,?
AŞTEPTĂM ARGUMENTAREA.

Memorat

EROII NU MOR NICIODATA
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #209 : Mai 30, 2012, 22:25:54 »

tel ; 0733565470
                                      CERERE DE INSCRIERE

prin cotizata anuala.

Fax ……………………………………………
E-mail …………………………………………
Adresa postala ...
...
...

TE IERT DE DATA ASTA.

O SEARA BUNAAAAAAA!!~!

PERJULE, EŞTI DUS CU PLUTA.
1.BĂSESCU A SEMNAT, BĂSESCU A TĂIAT.
2.FRAŢII CIULIN DIN BUZĂU, NU AU NCI O VINĂ CĂ PRIMEAU ,,ÎNDEMNIZAŢIA,,FĂRA SĂ MUNCEASCĂ...CU TOATE CĂ AU FĂCUT DEMERSURI ÎN ACEST SENS......ŞI EŞTI DOBITOC, CĂ ÎI ACUZI.
DACĂ VOR VEDEA ACUZELE, NU ŞTIU PE UNDE SCOŢI CĂMAŞA.............
3.ILIESCU NE-A PUS ÎN DREPTURI.
4.NU TE MAI DA ,,COCOŞ,, CĂ NU STIU SĂ FI FOST TU ĂLA CARE TE DUREA AŞA TARE DE URMAŞI.
ŞI DACĂ O TOT ŢII LANGA, DE CE NU NE-AI BĂGAT ÎN DREPTURI PÂNĂ ÎN 2004?
5.LEGAT DE MAMA MEA, NU O MAI DA CU JUSTIŢIA, PENTRU AFIRMAŢIILE TALE, O SĂ TE CĂPĂCESC.
NU VEI ŞTI NICI CÂND, NICI CUM.
VEI VEDEA.
P.S. AI GRIJĂ.....FRAŢII CIULIN, SAU MAI BINE ZIS ,,URMAŞII,, SUNT VREO 7 LA NUMĂR.....!!!!!!!

AI MACAR PUTIN RESPECT SI BUN SIMT  DACA NU STII MULTE!

2. DESPRE AMENINTARI   OK.

3. DESPRE TAIEREA BANILOR-  STATUL ROMAN A SPUS  CA " NE AJUNGE CE AU DAT 20 DE ANI....."

4. DESPRE CAPACIT:  OK... SI MULTUMESC PENTRU  AVERTISMENT...

PENTRU PROBLEMA PLATILOR PESTE 26 DE ANI:   SA DECIDA STATUL ROMAN CE O VREA......

IA MAI LUPTATI SI VOI CU STATUL  CA PINA ACUM AM INCASAT-O  NOI SI PENTRU VOI......

5.  ADEVARUL DESPRE CEI CARE AU TRAS IN NOI()  ERAU COMUNISTII LUI CEAUSESCU  VS  REFORMATII SOCIALISTI DE ASTAZI.....

6.  LA LUPTA STIMATUL MEU PRIETEN;  ESTI TARE; VREAU SA VAD CU CITI JANDARMI TE INCAIERI....

7.  O SEARA BUNA;   PONTA NU VREA SA REIA PLATILE...FACE JOC DE GLEZNE.......

FARA PROTESTE NU STIU CE SE MAI POATE FACE---PAREREA MEA  SI NU O IMPUN NIMANUI.
Memorat
Pagini: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 331
Schimbă forumul: