Main Content:

Pagini: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 331

ORDINUL NATIONAL REVOLUTIA ROMANA DECEMBRIE 1989

• nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ORDINUL NATIONAL REVOLUTIA ROMANA DECEMBRIE 1989
« Răspunde #225 : Iunie 01, 2012, 20:05:23 »

Daca inca ii multumiti lui Perju, dupa aproape o jumatate de an de la prestatie, pentru ca ar fi organizat ceva in Piata Universitatii (inafara de falfairea drapeluli in dosul Basescului), inseamna ca n-am evolutat deloc. Domnilor, ca unul care am fost acolo si stiu bine ce s-a intamplat, va spun ca Perju n-a orgaizat cu adevarat nimic altceva decat infiltrarea lui in randurile oponentilor lui Basescu. Adica a schimbat (de forma) barca, asa cum au facut o multime de pedelisti. Daca nu intelegeti un lucru atat de evident, atat de simplu, atat de cunoscut, inseamna cu nu avem nici o sansa sa ne lamurim situatia (aceasta in particular si a noastra in general), ca sa avem posibilitatea sa mai progresam vreodata.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #226 : Iunie 01, 2012, 20:09:29 »

mai si dadea numele manifestantilor catre jandarmi, nu?
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #227 : Iunie 01, 2012, 20:56:03 »

Daca inca ii multumiti lui Perju, dupa aproape o jumatate de an de la prestatie, pentru ca ar fi organizat ceva in Piata Universitatii (inafara de falfairea drapeluli in dosul Basescului), inseamna ca n-am evolutat deloc. Domnilor, ca unul care am fost acolo si stiu bine ce s-a intamplat, va spun ca Perju n-a orgaizat cu adevarat nimic altceva decat infiltrarea lui in randurile oponentilor lui Basescu. Adica a schimbat (de forma) barca, asa cum au facut o multime de pedelisti. Daca nu intelegeti un lucru atat de evident, atat de simplu, atat de cunoscut, inseamna cu nu avem nici o sansa sa ne lamurim situatia (aceasta in particular si a noastra in general), ca sa avem posibilitatea sa mai progresam vreodata.
[/quote

CONFIRM SI INTARESC CELE SPUSE DE NOR.AM FOST  SI  EU  IN  PIATA  UNIVERSITATII.
BA  MAI  MULT DANIEL  PERJU DADEA INTERVIURI SI MAI  APOI SE  DUCEA IN  PASAJUL  PIATA  UNIVERSITATII CA  SA  VADA DACA  A  APARUT  LA  TV.
 MAI  MULT  O  FACEA  PE  VEDETA  INTREBAND  OSPATARITELE DA  ELE IL  CONSIDERA  BUN  SA  OCUPE  O  FUNCTIE PUBLICA.
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #228 : Iunie 01, 2012, 21:07:36 »

Si ele ce i-au raspuns?
- Da, functia de VC public...
Memorat
  • emil
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #229 : Iunie 01, 2012, 21:13:26 »

Confirm si eu.
Cand n-am mai putut de frig, m-am dus sa beau si eu un ceai, in pasaj.
Perju fuma si bea cafea, discutand cu jandarmii, la jumatatea de drum spre pasaj.
Memorat
« Răspunde #230 : Iunie 01, 2012, 21:49:09 »

Confirm si eu.Ca fuma in pasaj ,statea de vb cu jandarmi, dar si jandarmi sunt oameni nu?Huh? La declarati era aberant ,se baga in fata da cine dracu il baga in seama se baga cu japca ,si ear la tv urmarea discursul lui base @boc @ungurenu  si tapa ca nu zicea nimic de el.   
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #231 : Iunie 02, 2012, 14:57:42 »

SE CONVOACA CONSILIUL FONDATORILOR ORDINULUI LA SIBIU IN DATA DE 16 iunie. Orele si locatia se comunica telefonic.
Memorat
  • Marcela
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #232 : Iunie 02, 2012, 15:46:28 »

esti un alcoolist...imi pare rau dar iti curgea balele cind venea evreul ci pita marca psd iar marinica cu ceva sricle de bere...
ciocu mic si  sa nu te mai futa grija de mine.....
nu am schimbat barca- te asigur...
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #233 : Iunie 02, 2012, 15:55:06 »

SE CONVOACA CONSILIUL FONDATORILOR ORDINULUI LA SIBIU IN DATA DE 16 iunie. Orele si locatia se comunica telefonic.

grozava decizia...mai ales cadata.
dupa alegerile locale
sa nu tulbure cineva linistea guvernului ponta.....

AM AFLAT INSA CA IN SEDINTA DE GUVER DE MIERCURI  GUVERNUL PONTA VA APROBA ORDONANTA PRIN CARE SE ABROGA ART 18 SI ART 19 DIN LEGEA 283 SENS IN CARE  SE VOR DEBLOCA PLATILE  PENTRU    PERSOANELE CARE DETIN TITLUL PREVAZUT DE LEGEA 341/2004 CONFERIT PRIN DECRET SEMNAT DE PRESEDINTELE ROMANIEI

PENTRU CELELALTE PERSOANE,PLATILE SE VOR EFECTUA DUPA REVERIFICARI SI COMFERIREA TITLURILOR PRIN DECRET......

LIMITELE VIDULUI LEGISLATIV PRODUC EFECTE...

CUMIINILE CURATE GUVERNUL PONTA A SOLICITAT COMFLICTUL
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #234 : Iunie 02, 2012, 15:58:49 »

[/quote

CONFIRM SI INTARESC CELE SPUSE DE NOR.AM FOST  SI  EU  IN  PIATA  UNIVERSITATII.
BA  MAI  MULT DANIEL  PERJU DADEA INTERVIURI SI MAI  APOI SE  DUCEA IN  PASAJUL  PIATA  UNIVERSITATII CA  SA  VADA DACA  A  APARUT  LA  TV.
 MAI  MULT  O  FACEA  PE  VEDETA  INTREBAND  OSPATARITELE DA  ELE IL  CONSIDERA  BUN  SA  OCUPE  O  FUNCTIE PUBLICA.

ADEVARULE;  SINGURUL CARE A INREGISTRAT PROTESTUL LA PRIMARIA GENERALA A MUN BUCURESTI PRECUM SI IN ALTE LOCATII DIN TARA ESTE PERJU SI LIGA EURO-ATLANTICA..........

CIOCU MIC ASADAR....

DESPRE INTERVIURI... TU AI STAT ACASA MINCINOSULE...NU TE-A LASAT NEVASTA-TA SA PLECI  ASA CUM LA REVOLUTIE...TE-A LUAT DE MINA MAMITICA.....

FRUMOS MAI LUCREZI PE DIVERSIUNI SI DENIGRARI CIUMPALAC REREVOPSIT...
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #235 : Iunie 02, 2012, 16:00:19 »

Si ele ce i-au raspuns?
- Da, functia de VC public...

REZERVATA  LUIMIMICATACETEAFATATBATULINCAPURMAREAUNUIACCIDENTDINVIOLLABANEASAPECENTURA
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #236 : Iunie 02, 2012, 16:21:26 »

grozava decizia...mai ales cadata.
dupa alegerile locale
sa nu tulbure cineva linistea guvernului ponta.....

AM AFLAT INSA CA IN SEDINTA DE GUVER DE MIERCURI  GUVERNUL PONTA VA APROBA ORDONANTA PRIN CARE SE ABROGA ART 18 SI ART 19 DIN LEGEA 283 SENS IN CARE  SE VOR DEBLOCA PLATILE  PENTRU    PERSOANELE CARE DETIN TITLUL PREVAZUT DE LEGEA 341/2004 CONFERIT PRIN DECRET SEMNAT DE PRESEDINTELE ROMANIEI

PENTRU CELELALTE PERSOANE,PLATILE SE VOR EFECTUA DUPA REVERIFICARI SI COMFERIREA TITLURILOR PRIN DECRET......

LIMITELE VIDULUI LEGISLATIV PRODUC EFECTE...

CUMIINILE CURATE GUVERNUL PONTA A SOLICITAT COMFLICTUL

ABROGAREA CELOR DOUA ARTICOLE DUCE LA DEBLOCAREA TUTUROR BANILOR; FARA DISCRIMINARE: DOAR DACA VINE CU O REGLEMENTARE EXPRESA POATE FACE SA SEPARE REVII CARE PRIMESC BANII: iNSA NU O POATE FACE DIN CAUZA CA INTRA IN CONFLICT CU legea 341
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #237 : Iunie 02, 2012, 16:22:53 »

data e stabilita atunci pentru ca oamenii sa poata veni. Nu ne intereseaza deocamdata localele.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #238 : Iunie 02, 2012, 16:24:51 »

AM ALES SIBIUL TOCMAI FIINDCA NU E CONDUS DE usl SAU pdl
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member