Main Content:

Pagini: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 331

ORDINUL NATIONAL REVOLUTIA ROMANA DECEMBRIE 1989

• buzdugan
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ORDINUL NATIONAL REVOLUTIA ROMANA DECEMBRIE 1989
« Răspunde #315 : Iunie 12, 2012, 15:32:34 »

Hrebenciuc, despre Piata Universitatii: Am incercat si noi ceva gen revolutiile din nordul Africii

http://www.ziare.com/viorel-hrebenciuc/psd/hrebenciuc-despre-piata-universitatii-am-incercat-si-noi-ceva-gen-revolutiile-din-nordul-africii-1167731
Viorel Hrebenciuc a facut miercuri, o declaratie stupefianta. Prezent la conferinta RoNewMedia, pesedistul a insinuat ca protestele din ianuarie impotriva Guvernului Boc au fost manipulate politic.

"Uitati-va la revolutiile din nordul Africii. Am incercat si noi ceva de genul asta in ianuarie, unele subiecte ne-au reusit, altele, nu. Dar nu intru in detalii...", a spus Viorel Hrebenciuc, citat de Adevarul.

"Nu te intrebi cum a aparut Piata?", a adaugat social-democratul, cunoscut in urma cu mai multi ani drept creatorul strategiilor politice in PSD.

"O multime daca sta 2-3 zile in piata, incepe sa-i placa. Apar chioscurile cu bautura...", a continuat Hrebenciuc.

Pe de alta parte, acesta nu s-a sfiit sa vorbeasca public despre postacii de partid, subiect considerat indeobste tabu.

"Eu nu vad online-ul ca pe o campanie directa. Eu ma refer la campania persuasiva, la manipulare(...)Nu stiu cati postaci au alte partide, dar la noi sunt putini, nu avem mai mult de cinci, dar si aceia doar in perioada de campanie", a declarat deputatul PSD.

[14]In plus, el a recunoscut ca partidele se folosesc de datele personale postate pe Internet. "E o mare batalie pe bazele de date. Unii umbla dupa CNP-uri, eu umblu dupa adrese de email", a recunoscut Viorel Hrebenciuc.[/b]
Ăia hoţi, ăştia hoţi
Mama lor la toţi!
Vin ai noştri, pleacă ai noştri,
Noi rămânem tot ca proştii.
Memorat
« Răspunde #316 : Iunie 12, 2012, 15:44:43 »

Am vorbit cu SS-ul, mi-a spus că mulţi au fost la audienţă, şi că disperarea este mare. Încă n-a vorbit cu Ponta, dar urmează ! Ce s-a distrus în cursul anilor nu se poate reface într-o clipă.Mai bine cântărim de zece ori şi să se ia o decizie corectă şi definitivă !!!

Nu vă lăsaţi manipulaţi !!!
Să ajutăm pe Alexpress1 !!!!!!!!!!!
Memorat
« Răspunde #317 : Iunie 12, 2012, 16:01:59 »

Domnule Alexandru, confirmati prezenta delegatiei dumneavoastra la SSPR, in componenta mentionata si cu revendicarile precizate?
Are nevoie de avocati? L-am rugat sa-mi raspunda la doua intrebari si n-o face. Era online cand am pus intrebarile, putea raspunde pe loc dar a preferat sa ia o pauza. Nu pot sa stau tot timpul la computer, sperand in bunavointa unuia sau altuia, pentru rezolvarea problemelor. Procedand astfel nu realizeaza nimic pozitiv, dimpotriva.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #318 : Iunie 12, 2012, 16:03:00 »

am raspuns dar vad ca nu apare raspunsul.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #319 : Iunie 12, 2012, 16:05:30 »

Confirm.
Memorat
  • paraschiv
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #320 : Iunie 12, 2012, 16:10:13 »

Am vorbit cu SS-ul, mi-a spus că mulţi au fost la audienţă, şi că disperarea este mare. Încă n-a vorbit cu Ponta, dar urmează ! Ce s-a distrus în cursul anilor nu se poate reface într-o clipă.Mai bine cântărim de zece ori şi să se ia o decizie corectă şi definitivă !!!

Nu vă lăsaţi mani****ţi !!!
Să ajutăm pe Alexpress1 !!!!!!!!!!!
Hrebenciuc, despre Piata Universitatii: Am incercat si noi ceva gen revolutiile din nordul Africii

http://www.ziare.com/viorel-hrebenciuc/psd/hrebenciuc-despre-piata-universitatii-am-incercat-si-noi-ceva-gen-revolutiile-din-nordul-africii-1167731

REVOLUTIONARII LUPTATIORI  SOLICITA  PLATA INDEMNIZATIILOR L.R.F.D  NECONDITIONAT..
NU NEGOCIEM LEGEA 341/2004.
AU FOST PREVEDERI RESPECTATE,PROCEDUIRI INDEPLINITE IAR DUMNEAVOASTRA DETINETI ACTELE LEGALE..

PREMIERUL ROMANIEI,DOMNUL VICTOR VIOREL PONTA SA FACA RECTIFICARILE BUGETARE, SI PLATILE INDEMNIZATIILOR   PEREV LA ART 4 ALIN 4 DE INDATA SI NECONDITIONAT.....

DACA EXISTA VOINTA POLITICA!

APRECIEM POZITIA SI DEMERSURILE DOMNULUI SECRETAR DE STAT AL SSPR LA JUSTA VALOARE!

NU UITATI INSA UN LUCRU:  SINGUR NU POATE FACE NIMIC....

CEREM  G U V E R N U L U I   R O M A N I E   SA FASCA PLATILE!

MULTUMIM DOMNULUI ADMIN AL PORTALULUI PENTRU  CA  EXISTA  SI  REZISTA !
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #321 : Iunie 12, 2012, 16:13:08 »

exact asa am pus si noi problema la sspr
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #322 : Iunie 12, 2012, 16:14:47 »

Domnule Iosif. va rog inca odata intrebarile. stau mereu conecatat dar nu sunt mereu la PC.
Memorat
« Răspunde #323 : Iunie 12, 2012, 16:27:45 »

Bine. Am intrebt daca dumneavoastra confirmati prezenta delegatiei "ordinului" la SSPR, in componenta mentionata de domnul Paraschiv, inclusiv revendicarile precizate de dansul?
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #324 : Iunie 12, 2012, 16:32:08 »

MEMBRII ACESTEI DELEGATII NU SUNT MEMBRII AI ORDINULUI. Ei insa au avut un mandat limitat din partea noastra pentru a prezenta SS ului revendicarile noastre , dealtfel legitime. Sunt revolutionari si noi nu am avut timp sa ajungem la Bucuresti asa ca am mandatat pe cineva. Confirmam ca acesti domni au prezentat revendicarile noastre la SS.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #325 : Iunie 12, 2012, 16:33:31 »

referitor la reverificari acestea le dorim facute din mers, si avem si un program propus ca tehnica pentru acestea.
Memorat
« Răspunde #326 : Iunie 12, 2012, 16:34:47 »

am raspuns dar vad ca nu apare raspunsul.
Probabil va referiti la "raspunsul" de la "Anunturi". Acolo insa nu v-am pus intrebari. Va sfatuiesc, nu numai pe dumneavoastra, ci in general, pe toti utilizatorii, sa nu folositi optiunea "Vezi cele mai recente mesaje", care creaza lesne confuzii. Intrati in meniul principal al Forumului si accesati de acolo ceea ce va intereseaza. Alfel, o sa se intample ca in acest caz: intrebarii puse intr-o sectiune, i se raspunde in alta. Asa nu ne vom putea intelege.
Memorat
« Răspunde #327 : Iunie 12, 2012, 16:39:02 »

E in regula. Initial am fost tentat sa cred ca domnul Paraschiv dezinformeaza.
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #328 : Iunie 12, 2012, 16:40:02 »

paraschive tu cu cine te-ai infratit?nu cumva cu cei de la maries &co &pdl?
Memorat
  • Aria
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #329 : Iunie 12, 2012, 16:43:41 »

VA RUGAM SA NE SPUNETI CE STITI EXACT DESPRE STAREA DE SANATATE A DOMNULUI GEORGE COSTIN,FOST SECERETAR DE STAT  IN PREZENT RETINUT  SI CERCETAT INTR-UN DOSAR  LA DNA  PITESTI....

LA CITI REVOLUTIONARI MILITIENI,SECURISTI SI PROCURORI AVEM PROMOVATI IN SIBIU  , PUNEM ACEASTA INTREBARE LA CARE ASTEPTAM UN RASPUNS IN CUNOSTINTA DE CAUZA...

SUNT INFORMATII CA STAREA DE SANATATE S-A INRAUTATIT SI CA IN ULTIMA PERIOADA ARE TULBURARI CU VEDEREA; PE CALE DE ASI PIERDE VEDEREA...

CEI CARE CUNOASTETI DETALII SUNTETI RUGATI SA LE PREZENTATI PUBLIC!
Memorat
Pagini: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 331
Schimbă forumul: