Main Content:

Pagini: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20

Prietenii Revolutiei Romane acum si pe Facebook!

Răspuns: Prietenii Revolutiei Romane acum si pe Facebook!
« Răspunde #225 : Mai 23, 2013, 15:17:21 »

Blocul Național al Revoluționarilor 1989 –
România, a convocat întrunirea Consiliului Național
al B.N.R. 1989 – România, care sa desfășurat în
data de 23 mai a.c., începând cu ora 11.00 AM, în
București la sala “Dalles”.
Întrunirea a avut ca scop principal stabilirea convocarii
unei
Conferințe Naționale B.N.R. 1989 – România, a
cărei date de desfășurare vor fi stabilite și votate,
conform Statutului.
Preşedinte, Președinte al Consiliului Național,
Dorin Lazăr Maior
Prima parte a sedintei a B.N.R.
http://www.dailymotion.com/video/x10541r_consiliului-na%C8%9Bional-bnr-sala-dalles-23-mai-2013_news#.UZ4RLrV7I9Y
https://www.facebook.com/PortalulRevolutieiRomaneDec1989

DE AICI ASTEPTATI REZOLVAREA PROBLEMELOR NOASTRE ??...ACUM??...ASA??...DE EI?? S-AU ADUNAT SA-SI ASUME POSIBILA REPUNERE IN PLATA??....DUPA UN AN DE TACERE COMPLICE SI LASA?? AU PRIMIT ASIGURARI CA NU VOR FI DEFERITI INSTANTEI?? RUSINEA A MURIT?? [CA DESPRE ONOARE.......]
Memorat
« Răspunde #226 : Mai 23, 2013, 17:56:11 »
Memorat
« Răspunde #227 : Mai 23, 2013, 18:18:09 »

O alta inregistrare,cum putem avea incredere in SSPR daca doamna Denisa Tanase reprezentatata SSPR sta alaturi de Maior , Lesu,Perju,cum se va face marea " curatenie" ?
SSPR trebuie sa de un comunicat!!
http://www.dailymotion.com/video/x10570f_consiliului-na%C8%9Bional-bnr-sala-dalles-23-mai-2013-3_news
Memorat
  • leo
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #228 : Mai 23, 2013, 18:19:03 »

DOMNULE BURADA,DUPA VRAJALA CU LUNA IUNIE,CE MAI INVENRATI?
Memorat
  • leo
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #229 : Mai 23, 2013, 18:20:26 »

DOMNULE BURADA,DUPA VRAJALA CU LUNA IUNIE,CE MAI INVENTATI?
Memorat
« Răspunde #230 : Mai 23, 2013, 18:34:59 »

DOMNULE BURADA,DUPA VRAJALA CU LUNA IUNIE,CE MAI INVENTATI?
       NU STIU...NU SANT PRIM MINISTRU...DAR,SPUNE-MI TU...TREBUIE SA FI AFLAT SI TU CEVA SI TE SIMTI OBLIGAT SA LE SPUI SI ALTORA...ALTFEL,CE ROST AR AVEA SA-TI PIERZI VREMEA PE PORTALUL IN CARE FIECARE AJUTA PE FIECARE ?SAU....NUMAI GURA DE TINE,SI PREFERI SA LATRI AICI DECAT SA TE UMILESTI PENTRU O INFORMATIE PE CARE NIMENI ALTCINEVA NU RISCA SA O DEA.NU-TI FA PROBLEME,SI EU AM CREZUT CA PE FORUMUL ASTA TOTI SANT LUPTATORI,DAR....UITA-TE IN OGLINDA SI O SA VEZI CA NU E ASA.
Memorat
« Răspunde #231 : Mai 23, 2013, 19:08:58 »

Nenea Burada am si eu o mica nelamurire si te rog sa-mi raspunzi daca esti corect.
Al cui esti?
La ora 11 cand sedinta, sau cum doresti dumneata, BNR ai postat un mesaj prin care anuntai ca dl. DRAGNEA SE INTALNESTE CU CELE 2 GRUPURI CARE AU INCEPUT NEGOCIERILE CU DANSUL.
Cum putea sa faca acest lucru cand cel puti 2 dintre cei care trebuiau sa se intalneasca cu domnia sa erau la sedinta BNR?
Inteleg ca nu esti prim ministru si sper ca nu esti si ,,instrumentul" lui.
Instrumentul poate fi interpretat in mai multe sensuri.
OBSERV CA ATUNCI CAND CINEVA INCEARCA CAT DE CAT SA FACA ,,CHIAR DACA NU SUNT REPREZENTATIVI"CEVA SI NU SE POTRIVESTE CU POLITICA SI MARSAVIA ANUMITUI PARTID APAR DIVERSIUNILE SI DIVERSIONISTII.
Va rog explicati, cine si ce au discutat astazi cu dl.Dragnea ca daca ati dat o asemenea informatie, mai mare decat cea cu sedinta BNR, la ce rezultat s-a ajuns.
Multumesc anticipat pentru raspuns.[/color][/u]
Memorat
  • leo
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #232 : Mai 23, 2013, 19:11:31 »

CAND VA REFERATI CA REVII IN LUNA IUNIE VOR INTRA IN DREPTURI ERATI PRIM MINISTRU?
Memorat
« Răspunde #233 : Mai 23, 2013, 19:22:22 »

Nenea Burada am si eu o mica nelamurire si te rog sa-mi raspunzi daca esti corect.
Al cui esti?
La ora 11 cand sedinta, sau cum doresti dumneata, BNR ai postat un mesaj prin care anuntai ca dl. DRAGNEA SE INTALNESTE CU CELE 2 GRUPURI CARE AU INCEPUT NEGOCIERILE CU DANSUL.
Cum putea sa faca acest lucru cand cel puti 2 dintre cei care trebuiau sa se intalneasca cu domnia sa erau la sedinta BNR?
Inteleg ca nu esti prim ministru si sper ca nu esti si ,,instrumentul" lui.
Instrumentul poate fi interpretat in mai multe sensuri.
OBSERV CA ATUNCI CAND CINEVA INCEARCA CAT DE CAT SA FACA ,,CHIAR DACA NU SUNT REPREZENTATIVI"CEVA SI NU SE POTRIVESTE CU POLITICA SI MARSAVIA ANUMITUI PARTID APAR DIVERSIUNILE SI DIVERSIONISTII.
Va rog explicati, cine si ce au discutat astazi cu dl.Dragnea ca daca ati dat o asemenea informatie, mai mare decat cea cu sedinta BNR, la ce rezultat s-a ajuns.
Multumesc anticipat pentru raspuns.[/color][/u]
       A FOST O CONFUZIE.CEL CE M-A INFORMAT SE REFEREA LA BNR IAR EU ASTEPTAM DE LA EL INFORMATII IN LEGATURA CU IMINENTA INTALNIRE CU DRAGNEA SAU PONTA.M-A SUNAT SI SI-A CERUT SCUZE .O FAC SI EU.
Memorat
« Răspunde #234 : Mai 23, 2013, 19:23:43 »

Kron unde doreai sa stea doamna de la SSPR cu matura la usa ?
Am o rugaminte nu mai fi mereu JIJI contra.
Cat despre domnul Burada noul nostru prim ministru ce sa mai zic scrie de colo colo poate intentionat poate din nestiinta dar niciodata nu da raspuns la intrebarile directe.
O sa-l gasim pe alt topic cu alte postari pentru diluarea esentei.
Spune-ti domnilor postaci pe cine ati vazut in ultimul timp(1 1n jumate) din partea Revilor reprezentativi ca a avut o mica initiativa macar ca asta de azi asa ,,proasta cum ziceti dumneavoastra"
NICI macar UNUL va spun eu.
ASA CA VORBA AIA: CIOCUL MIC SI PUNETI MANA LA TREABA,IESITI IN STRADA,PROTESTATI SI ORGANIZATIVA.
Memorat
« Răspunde #235 : Mai 23, 2013, 19:26:10 »

MULTUMESC PENTRU RASPUN DAR SA STII CA CEI CARE AU LAPTOPURI S-AU INDREPTAR CATRE psd SI NU CATRE SEDINTA bnr.[/b]
Memorat
« Răspunde #236 : Mai 23, 2013, 19:35:34 »

MULTUMESC PENTRU RASPUN DAR SA STII CA CEI CARE AU LAPTOPURI S-AU INDREPTAR CATRE psd SI NU CATRE SEDINTA bnr.[/b]
         INCA CEVA , SPER CA LA UN MOMENT DAT TE VEI CONVINGE CA IMI "APARTIN" SI CA NU AM FOST NU SANT SI NU VOI FI NICIODATA "SCULA" NIMANUI.PREFER SA FIU SINGUR.
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #237 : Mai 23, 2013, 20:13:09 »

O alta inregistrare,cum putem avea incredere in SSPR daca doamna Denisa Tanase reprezentatata SSPR sta alaturi de Maior , Lesu,Perju,cum se va face marea " curatenie" ?
SSPR trebuie sa de un comunicat!!
http://www.dailymotion.com/video/x10570f_consiliului-na%C8%9Bional-bnr-sala-dalles-23-mai-2013-3_news

MAI CE SLEATA DE CIOLANARII AVEM CARE SE DA MARII SI LATII OARE NU DIN CAUZA LOR SA AJUNS UNDE SA AJUNS RUSINE PUSCARIASILOR SI INPOSTORILOR MORALITATEA LOR IE ZERO CU ASTIA PUTEM ASTEPTA MULT SI BINE SA FIM PRIVITI CA ADEVARATI EROI RUSINE RUSINE CU D L M IN FRUNTE
Memorat
« Răspunde #238 : Mai 23, 2013, 20:19:36 »

Spicuiri din declaraţiile secretarului general al SSPR:

” Din discutiile cu dl. Dragnea care au fost constructive si  dl.priministru cat si dl.vicepriministru isi doresc sa va ajute, sa ne ajute ”

” Revenind la problemele dumneavoastra stringente este intrarea in  plata, pentru aceasta s-a stopat ordonanta( 84 ) pentru a se gasi o solutie sa poata fi modificat articolul 18.”

” Eu nu va pot spune mai multe pentru ca, conducerea SSPR, adica este aici dl. Grosu si nu mi se aduce la cunostinta ce se discuta in sedinte. Il rog sa spuna aici ce se discuta si sa explice. Sa comunice ce solutii sau gasit.,”

( in continuare scandal, harmalaie, luari de cuvant aiurea si cineva cerea celor prezenti  sa iasa in Piata sa ocupe piata. Secretara a incercat si a reusit sa stopeze iesirea…. cu toate acestea unii cereau in continuare sa se iasa in strada ).

“Eu va cer dumneavoastra sa fiti uniti, toti suntem revolutionari, nu este unul mai revolutionar ca altul. Aveti un interes comunsi nu inteleg de ce va certati intre dumneavoastra!!???.”

“Va anunt ca datorita faptului ca am avut indrazneala sa fiu alaturi de dumneavoastra astazi si sa am propuneri vizavi de lege , am fost informata ca reprezint ilegal SSPR-ul, motiv din care nu mai pot sa discut cu dumneavoastra. Domnilor, imi pare foarte rau. Eu raman alaturi de dumneavoastra”.

“Eu v-am spus ca am sigilat arhiva care este in Iancu de Hunedoara si am facut proces verbal de predare -primire si am fost obligata sa o predau, deci stiti la cine se afla cheia de la arhiva acum.”
Memorat
  • mercurie2
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #239 : Mai 23, 2013, 20:26:16 »

Baieti, plutiti in sperante desarte ! Politrucilor le convine aceasta situatie !
Memorat

DATA VIITOARE VOTATI NATIONALISTI CRESTINI, CACI ACESTIA NU TRADEAZA SI NU FURA ! PANA NU ESTE PREA TARZIU, CACI ALTFEL SE PUSTIESTE ROMANIA SI VIN ALTII IN LOCUL NOSTRU !
Pagini: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20
Schimbă forumul: