Main Content:

Pagini: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34

GARDA REVOLUTIEI ROMANE

Răspuns: GARDA REVOLUTIEI ROMANE
« Răspunde #390 : Iulie 11, 2012, 23:44:49 »

JOS BASESCU !!!
Memorat
  • Misu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #391 : Iulie 11, 2012, 23:48:55 »

JOS BASESCU !!!

Tuti...Smiley))glumeam Smiley)

JOS BASESCU
JOS IMPOSTORII
REVERIFICARE
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #392 : Iulie 11, 2012, 23:56:35 »

A, aa, aaa! Go in, revolutionarule! Poate ca in noaptea asta ai scapat (in Ro e trecut de miezul noptii), dar dimineata vor veni mercenarii piratului si te vor injura si iar te vor si te vor m injura inca o data dupa ce o sa crezi ca ai scapat, incat numai pm imi voi da seama ce e de capul tau, adica mai esti, rezisti, sau bagi iarasi o pauza de m multi ani. Eu zuc sa nu te lasi. Pana in 29 mai e putin. Mergeti la vot, dati cu basinosu de pamant si va puteti lua permisie (vacanta) dupa aceea.
J O S  P I R A T U L !

██░██▄░██░░▄███▄░░▄███▄░░██▄░▄██░████▄░████░████░████░██▄░██░████
██░███▄██░██▀░▀▀░██▀░▀██░██▀█▀██░██░██░██▄░░░██░░██▄░░███▄██░░██░
██░██▀███░██▄░▄▄░██▄░▄██░██░░░██░████▀░██▀░░░██░░██▀░░██▀███░░██░
██░██░░██░░▀███▀░░▀███▀░░██░░░██░██░░░░████░░██░░████░██░░██░░██░

▄███▄░██
▀█▄▀▀░██
▄▄▀█▄░██
▀███▀░██

██▄░▄██░██░██▄░██░░▄███▄░██░██▄░██░░▄███▄░░▄███▄
██▀█▀██░██░███▄██░██▀░▀▀░██░███▄██░██▀░▀██░▀█▄▀▀
██░░░██░██░██▀███░██▄░▄▄░██░██▀███░██▄░▄██░▄▄▀█▄
██░░░██░██░██░░██░░▀███▀░██░██░░██░░▀███▀░░▀███▀
Memorat
  • iulia
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #393 : Iulie 12, 2012, 08:09:29 »

Alex, te astept sa vi sa ti dau tot ce am in legatura cu cele scrise...str.Tipografilor nr.1 interfon 07te rog sa ma suni inainte,ca sa fiu acasa.tel 0748483808sambata siduminica sunt la Rasinari.Nu ma leg de militarii in termen, m am referit la angajatii min. amintite, dar asta cere o dezbatere ampla, in fiecare oras, rev.a fost altfel...la noi a fost macel...Alex, tu sti asta,doar am fost impreuna o buna parte...adevarul trebuie sa iasa la iveala, macar acum in al 23 lea ceas, an. O zi buna tuturor.
Memorat
  • steffann
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #394 : Iulie 12, 2012, 08:30:35 »

Da, trebuie urgent depuse la SSPR/Guvern motivele prin care cei mai multi impostori provin din randul "revolutionarilor" retinuti - arestati. Solicitati Reverificarea severa a acestora, in acelasi timp, solicitarea de suspendare a tuturor indemnizatiilor aflate in plata pana la finalizarea reverificarilor.
Memorat

Adevaratul curaj inseamna sa faci ceva fara martori, un lucru pe care altii l-ar fi facut in fata lumii intregi.
(François de la Rochefoucauld)
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #395 : Iulie 12, 2012, 09:48:10 »

Alex, te astept sa vi sa ti dau tot ce am in legatura cu cele scrise...str.Tipografilor nr.1 interfon 07te rog sa ma suni inainte,ca sa fiu acasa.tel 0748483808sambata siduminica sunt la Rasinari.Nu ma leg de militarii in termen, m am referit la angajatii min. amintite, dar asta cere o dezbatere ampla, in fiecare oras, rev.a fost altfel...la noi a fost macel...Alex, tu sti asta,doar am fost impreuna o buna parte...adevarul trebuie sa iasa la iveala, macar acum in al 23 lea ceas, an. O zi buna tuturor.

ai  tot  respectul  meu  iulia,  pentru  cele  scrise  mai  sus!
acestia  sunt  revolutionarii  pe  care  ne  bazam!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #396 : Iulie 12, 2012, 10:35:25 »

Nu m inteleg nimic. Nu pe Alex ne bazam toti revii? Parca asa era vb.
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #397 : Iulie 12, 2012, 23:04:43 »

Nu m inteleg nimic. Nu pe Alex ne bazam toti revii? Parca asa era vb.

lasa  bambi,  cea  mai  tare bomba  vine(tot)  de  la  Ploiesti.
un  presedinte  de asociatie ,pleaca  in  cipru  sa  faca  o  vacanta  cu  banii  luati(stie  el  de  unde).
dar ,  guraliv si  imprudent , presedintele  s-a laudat(  o  fi  oltean  la  origine) ca  pleaca  in  Cipru...
he,  he....imediat  cativa  colegi  revolutionari si-au  spus:  acum  e momentul!
  si  i-au  jefuit  casa!
paguba? 300  milioane  de  lei si  alte  bunuri.
bambi,  de  ce  oare  o  fi  tinand  presedintii  cotizatia  revilor  acasa?
dar,  se  mai poate  trage   o  concluzie: nu  cumva  o  fi  fost  si cotizatia  cam  mare?
domnu  Perjuuuuu,  reduceti  "cotizatili" ca au  inceput "  jafurili"  la  domiciliul presedintilor ploiesteni!
Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #398 : Iulie 16, 2012, 11:46:11 »

iata  cateva  declaratii  recente  ale  presedintelui  interimar  Crin  Antonescu.

Referindu-se la faptul că preşedintele suspendat al României, Traian Băsescu, "ameninţă cu Europa", Antonescu a afirmat că "România este în Europa prin jertfa curată a miilor de tineri ai Timişoarei, din decembrie 1989".
Potrivit lui Antonescu, în timpul Revoluţiei din decembrie 1989, Traian Băsescu se afla "într-un birou al nomenclaturii comuniste".
"În 1989, în decembrie, oamenii şi-au dat viaţa, mulţi eram pe străzi, iar Băsescu se ascundea într-un birou al nomenclaturii comuniste, după cum a recunoscut, iar Monica Macovei era procuror", a afirmat Antonescu.

Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #399 : Iulie 16, 2012, 11:54:03 »

ADEVARULE CUM SE FACE CA ACESTI MARINARI PORTOCALII "LEI DE MARE" HAZNA LA REVOLUTIE STATEAU ASCUNSI SI ACUM VIN SA NE JUDECE.NU NUMAI BASESCU DAR SI MIRCEA TOADER ESTE IN ACEIAS POSTURA.SE VEDE DE LA O POSTA CA SUNT NISTE GOLANI PUTIN SPUS.DE MIRCEA TOADER AM MULTE SA SPUN DAR CAND VOI AVEA TIMP DE DEZVALUIT MISTERELE ACESTUIA.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #400 : Iulie 16, 2012, 15:27:26 »

iata  cateva  declaratii  recente  ale  presedintelui  interimar  Crin  Antonescu.

Referindu-se la faptul că preşedintele suspendat al României, Traian Băsescu, "ameninţă cu Europa", Antonescu a afirmat că "România este în Europa prin jertfa curată a miilor de tineri ai Timişoarei, din decembrie 1989".
Potrivit lui Antonescu, în timpul Revoluţiei din decembrie 1989, Traian Băsescu se afla "într-un birou al nomenclaturii comuniste".
"În 1989, în decembrie, oamenii şi-au dat viaţa, mulţi eram pe străzi, iar Băsescu se ascundea într-un birou al nomenclaturii comuniste, după cum a recunoscut, iar Monica Macovei era procuror", a afirmat Antonescu.

CEI CARE NU NE RESPECTA NU AU DREPTUL SA VORBEASCA DESPRE REVOLUTIE!!! DEOCAMDATA NICI ANTONESCU. Sa le fie rusine, toti politicienii cind se vad la ananghie baga cu singele varsat. EROII REVOLUTIEI NU SUNT MONEDA ELECTORALA DOMNILOR ANTONESCU BASESCU PONTA DD SI CARE DRACU VETI MAI FI. TERMINATI CU ABUREALA! pfff ce m-am enervat....
Memorat
« Răspunde #401 : Iulie 16, 2012, 16:46:37 »

CEI CARE NU NE RESPECTA NU AU DREPTUL SA VORBEASCA DESPRE REVOLUTIE!!! DEOCAMDATA NICI ANTONESCU. Sa le fie rusine, toti politicienii cind se vad la ananghie baga cu singele varsat. EROII REVOLUTIEI NU SUNT MONEDA ELECTORALA DOMNILOR ANTONESCU BASESCU PONTA DD SI CARE DRACU VETI MAI FI. TERMINATI CU ABUREALA! pfff ce m-am enervat....

Imi scapa si mie o chestie: de ce numai miilor de tineri ai Timisoarei? Ii iubesc pe timisoreni, am acolo prieteni buni si colegi, dar... noi, ceilalti,... unde eram? Eu cred ca ne straduim sa le gasim circumstante atenuante politicienilor: "iata, vorbesc si de noi... n-o pot face in mod direct (Dumnezeu stie de ce nu!?), dar o fac... " De fapt, ce naiba declaratie e asta?? Alianta pentru Timis - sau cine l-o mai fi "convins" sa le fie "recunoscator" (ma rog...) numai oamenilor din zona aceea nu stie ce s-ar fi intamplat cu revolutionarii din Timisoara daca nu ieseam noi toti in strada?
(Apropo, nu luati critica mea drept un gest discret pro Basescu, ca NU e!)
Memorat

That's why you're here, isn't it?
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #402 : Iulie 17, 2012, 22:47:19 »

GARDA  REVOLUTIEI  ROMANE urmareste  cu  ingrijorare ultimile  evenimente petrecute  pe  scena  politica  romaneasca.
                    Nu  putem  sa  nu  tragem  concluzia  ca  politicienii  nostri  ,  indiferent  de  partidul  din  care  fac parte,  se  indeparteaza tot  mai  mult  de  la idealurile  pentru  care   s-a murit in DECEMBRIE 1989.
                    Facem  apel  la  toti  revolutionarii  autentici:

Strangeti  randurile!
 LASATI DEOPARTE SUBIECTELE  CARE  VA  DEZBINA!
                     Fiti  pregatiti  pentru un  nou  inceput!
                     SANSA  NOASTRA  ESTE DOAR  UNA:  SA  FIM  UNITI![/
b]                     

Memorat
  • adevarul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #403 : Iulie 20, 2012, 11:58:00 »

URAAAAAAAA    !!!!!!!!!!
s-a  dat  drumul  la  PORTAL!
greu  ne-a  fost  dle  Iosif!
ne-am  gandit  la  ce  este  mai  rau...
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #404 : Iulie 20, 2012, 12:48:39 »

ADEVARULE SI EU AM INTRAT PUTIN IN FIBRILATIE BA CREDEAM CA NU MAI VEDEM PORTALUL PANA DUPA 29.
Memorat
Pagini: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34
Schimbă forumul: