Main Content:

Pagini: 1 2 [3]

CE TREBUIE SA STIE PROCURORII DNA DESPRE "AFACERILE CU CERTIFICATE DE REVOLUTION

JOS BASESCU    JOS BASESCU LANGA CEAUSESCU[/color]
Memorat

Domnule Perju, TARA ARDE!
De ce vii cu diversiuni? Ia atitudine clara si ferma, nu-ti baga iar capul in nisip ca strutul!
Memorat
  • emil
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Chiorul va urma pe pitic!   
Apropo,ce mai stiti de pitic?   
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

"Si tot vine, se mareste, nu se mai opreste."
Ole! Ole! Ole! Uite ca nu mai e...
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Domnule Perju, TARA ARDE!
De ce vii cu diversiuni? Ia atitudine clara si ferma, nu-ti baga iar capul in nisip ca strutul!

SORIN VINTILA MESTER A FACUT TOT CE SE PUTEA FACE PINA LA ACEASTA DATA.
RUGATI-VA LA DUMNEZEU SA LUCREZE LA INIMILE CELOR CARE AU PUTEREA DE DECIZIE SI AVIZARE A ORDONANTEI.
SI SUSTINETI PICHETUL DE PROTEST DIN PIATA UNIVERSITATII...JOI TREBUIE SA FIM FOARTE MULTI.
PIATA UNIVERSITATII A FOST,ESTE SI TREBUIE SA RAMINA A NOASTRA.A REVOLUTIONARILOR!

NU MI-AM BAGAT CAPUL LA CUTIE! TE ASIGUR!
Memorat

ASA ESTE PIATA UNIVERSITATI TREBUIE SA RAMANA A OAMENILOR CARE AU LUPTAT PT LIBERTATE PARVENITI LA MOVILA VULPULUI CU ANASTASE LA NUMARAT OOOOOO
Memorat

Domnule Perju, asa mai vii de-acasa!
Schimbarea "domnisoarei" Anastase este o victorie pe care trebuie sa o sarbatorim!Te astept cu sampanie! "Piata Universitatii" este un loc sfant si este al nostru! In  Piata "Victoriei"(victoriei cui?)s-au adunat cei fara Dumnezeu!Au dreptul sa se manifeste si "inelectualii lu' Basescu"!Iarta-i Doamne ca nu stiu ce fac!
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

NU TREBUIE SA NE INBATAM CU APA RECE.CREDETI CA VA RENUNTA PONTA SI USL-UL LA CE-A INCEPUT SA UNELTEASCA INPOTRIVA NOASTRA?NU VEDETI CA TOT LOVESC IN NOI,VREA SA SCOATA OAMENI DIN LEGE FARA O CERCETARE IN PREALABILA?HAI CA SCOATE FIE,TREACA DAR NICI NU VREA SA DEA LA RESTUL BANII CE LI SE CUVIN.NU FAC POLITICA DECAT LA TV CA SA AM MOTIV SA-I INJUR DAR TARE IMI ESTE TEAMA DE UN BELORUS SAU SIRIA FEREASCA D-ZEU.
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

NU TREBUIE SA NE INBATAM CU APA RECE.CREDETI CA VA RENUNTA PONTA SI USL-UL LA CE-A INCEPUT SA UNELTEASCA INPOTRIVA NOASTRA?NU VEDETI CA TOT LOVESC IN NOI,VREA SA SCOATA OAMENI DIN LEGE FARA O CERCETARE IN PREALABILA?HAI CA SCOATE FIE,TREACA DAR NICI NU VREA SA DEA LA RESTUL BANII CE LI SE CUVIN.NU FAC POLITICA DECAT LA TV CA SA AM MOTIV SA-I INJUR DAR TARE IMI ESTE TEAMA DE UN BELORUS SAU SIRIA FEREASCA D-ZEU.

Orişicum ar fi, într-un fel sau altul trebuia să înceapă tăvălugul şi la noi. Iar acest fel de procedură să fie categoric în acceptul L341/2004.
Memorat

Legea 42/1990 a fost prost facuta de la A-z. Ce legalitate reprezinta avizul unora care faceau dosare pe bani! Era suficienta o verificare facuta la Parchet pe baza dosarului revolutiei.Asa am ajuns in situatia ca interlopi ,securisti ,militieni si sefi de restaurante si hoteluri ,adica reteaua de profitori ai regimului comunist sint si profitorii revolutiei.In cazul asta nu mai este nici o revolutie ci pastrarea aceluiasi sistem revopsit in democrat.Din cauza acestei pervertiri a orice e bun in tara asta nu va fi bine niciodata decit pentru excroci si nemernici! Daca SSPR -ul nu va cere Parchetului general anchetatarea tuturor dosarelor de revolutionar nu va face ordine niciodata in miscarea revolutionara!
''O sa te numesc...in locul domnului Tudorel Toader...observ ca esti "mare calificat"...''  Wink Grin Cry
Memorat

Dom' "florin 1989"...am uitat sa te mai intreb ceva... : Simpatizai "coloarea rosie" ? ? ?...ca vad ca o foloseai...!!!  Kiss Kiss Kiss
Memorat
Pagini: 1 2 [3]
Schimbă forumul: