Main Content:

Pagini: 1 [2]

ANALIZA FINALA

• bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANALIZA FINALA
« Răspunde #15 : Iulie 04, 2012, 21:21:33 »

Fiti atenti ca Boacana chiar a facut parnaie!
Avea dreptate cel care ne-a spus asta.

Sa presupunem ca ai dreptate (fara dovezi = nul, zero, nada).
Dar ce spui de guvernarea de peste 22 de ani care cu pedepse penale (chiar si cu suspendare) inca se afla in parlament, senat, locale, intre revolutionari cu functii, etc?
Dosare, cercetari si procese de 10 ani de zile? Pe banii cui ... ai nostri oameni buni ...
Ce sa mai spunem de nesimtirea cu care unii ajung Prim-Ministrii pe minciuni si plagiat (sau in alte functii ministeriale, guvernamentale, administrative)?
Suntem niste ipocriti, asta suntem "tovarasi".

Cum fara dovezi, mai Secatura? N-ai vazut ca el insusi a depus marturie, in scris, m sus? Vezi ce muist poti fi alcoolicule?

19 NOIEMBRIE 1987 DECRETUL 153 INJURII ADUSE ORGANELOR DE MILITIE
PAI DUPA CUM VEZI SI ADRIAN NASTASE FACE PARNAIE, DAR PENTRU FAPTE DEOSEBITE, FURTUL DIN BANUL PUBLIC, ADICA DE LA MINE, DE LA TINE,ETC. EU N-AM FURAT PE NIMENI MAI PACALA, DOAR DIN CAND IN CAND AM MAI FACUT CATE O PLESNEALA PENTRU CA  MIROSEAM REPEDE LACHITELE FARA INCADRARE IN CODUL PENAL!

Iar cu mine nu esti tovaras. Tovarasii mei sunt oameni demni, nu secaturi.
Dar nu te oftica, pesupun ca doare... Ia de la mine o imagine care te ucide instantaneu si scapi:

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/250836_404029712976722_1905608721_n.jpg[/img]]
Memorat
« Răspunde #16 : Iulie 04, 2012, 21:46:22 »

Tovarasii tai nu au cum sa fie altfel decit ca tine, crezi ca un costum si un parfum te fac senior?! Pozati in conti si lorzi, futuva in gura de hoti!!!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #18 : Iulie 04, 2012, 22:07:12 »

Vb cu Base? Pt ca in imagine la costum e Blaga si parfumata e Roberta.
Vb insa f urat cu Base. El e obisnuit sa dea, nu sa ia, cum i se intampla de doua zile incontinuu.
Memorat
  • Spartanul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #19 : Iulie 04, 2012, 22:15:38 »

Am accesat link-ul si cand am vazut ce armata de postaci portocalii il preaslavesc pe Basescu, am incercat si eu sa postez un comentariu. Mai mult pentru a vedea daca exista cenzura, intrucat mi s-a parut suspect faptul ca 20 de indivizi il "sustin" pe Basescu si nimeni nu-l critica. Ei bine, am primit urmatorul mesaj:

"Comentariul va fi vizibil dupa validarea de catre editorul site-ului.

Va multumim."

Asadar, acesta este secretul. Unul dintre secretele Hotnews. Mare atentie la informatiile care provin din aceasta sursa!

Memorat
« Răspunde #20 : Iulie 04, 2012, 22:17:36 »

Bambilici.
Am spus-o si o repet:
NU DE-A DUMNEZEU SA AFLU CINE ESTI, ca am terminat "prietenia"!
Si te-am avertizat (ca Ponta) ... nu mai imi spune secatura, beatch!
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #21 : Iulie 04, 2012, 22:26:05 »

COMUNISMUL ESTE FIARA SI CU FIARA TREBUIE LUPTAT PINA LA CAPAT,INDIFERENT DE PRETUL PE CARE TREBUIE SA IL PLATESC......JOS DICTATURA MAFIEI CONDUSA DE PLAGIATUL PONTA!  JOS DICTATURA MAFIEI COMUNISTE!

" NU PENTRU O BUCATA DE RUMENA PIINE;
NU PENTRU PATULE,NU PENTRU POGOANE
CI PENTRU CERUL TAU LIBER  DE MIINE..
LUPTA GHEORGHE!  LUPTA IOANE!

TREZITI-VA REVOLUTIONARI....PINA IN SEARA ASTA ATI PRIMIT DOAR VORBE!  DESTUL!
Memorat
« Răspunde #22 : Iulie 04, 2012, 22:31:06 »

Kiss

Am accesat link-ul si cand am vazut ce armata de postaci portocalii il preaslavesc pe Basescu, am incercat si eu sa postez un comentariu. Mai mult pentru a vedea daca exista cenzura, intrucat mi s-a parut suspect faptul ca 20 de indivizi il "sustin" pe Basescu si nimeni nu-l critica. Ei bine, am primit urmatorul mesaj:

"Comentariul va fi vizibil dupa validarea de catre editorul site-ului.

Va multumim."

Asadar, acesta este secretul. Unul dintre secretele Hotnews. Mare atentie la informatiile care provin din aceasta sursa!

La orice postare apare mesajul de validare ,ei sint site de stiri (precum mediafax) si verifica orice mesaj sa nu fie obscen, sa nu contina injuraturi, instigare la infractiuni, etc, si nu-l publica decit dupa verificare.
[/b][/size][/size][/size][/font][/color] Wink
Memorat
  • Spartanul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #23 : Iulie 04, 2012, 22:44:45 »

Adineauri au rezolvat-o, adica au scos toate comentariile
Memorat
« Răspunde #24 : Iulie 04, 2012, 23:11:40 »

Opinia unui blogger : " http://capitalismpepaine.wordpress.com/ "
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25 : Iulie 05, 2012, 01:30:00 »

Penibil. Parlamentul, pri majoritatea parlamentarilor, da lovitura de stat! Cine poate crede asa ceva? Desigur, pentru un dictator, ba chiar si pentru supusii sai cei mai srvili si mai spalati pe creieri, sa nu mai fie seful sef e de necomceput. Orice slugoi cipat ar striga Tradare! Lovitura de stat! Sariti! Dar pentru oamenii cu minima judecata nealterata va fi o usurare. Desigur, daca nu va veni o alta dictatura, dar a ramane intr-o dictatura perpetuu, ar insemna sa nu-ti mai acorzi nici cea mai mica sansa.
Memorat
Pagini: 1 [2]
Schimbă forumul: